Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Projektowanie ogrodów

#
 • Zakładanie ogrodu: sprytne sposoby na to, by ogród wyglądał od razu na starszy

  Zakładanie ogrodu: sprytne sposoby na to, by ogród wyglądał od razu na starszy

  Zakładając ogród sadzimy zazwyczaj niewielkie rośliny, które potrzebują czasu, aby urosnąć i wypełnić zielenią przestrzeń. Tego procesu niestety nie przyspieszymy. Są jednak sposoby, które pozwolą sprawić, żeby ogród nie sprawiał wrażenia pustego. Dowiedz się, co zrobić zanim ogród dojrzeje. Rady dla niecierpliwych.

 • Projekt ogrodu: przedogródek między ulicą a domem

  Projekt ogrodu: przedogródek między ulicą a domem

  Oto gotowy projekt zagospodarowania frontowego fragmentu działki. Zobacz, jak można ciekawie urządzić przedogródek.

 • Jakie rośliny nadają się na piaszczystą działkę

  Jakie rośliny nadają się na piaszczystą działkę

  Na piaszczystej działce nie urośnie każda roślina. Podpowiadamy jakie krzewy i byliny można posadzić na piaszczystej ziemi. Rośliny na piaszczyste podłoże.

 • Samodzielne projektowanie ogrodu: krok po kroku

  Samodzielne projektowanie ogrodu: krok po kroku

  Projektowanie ogrodu to nie tylko zabawa, ale także sprawdzenie swojej kreatywności, logicznego myślenia oraz umiejętności planowania w przestrzeni. Jak samodzielnie zaprojektować ogród.

 • Rośliny na pergolę: róże i powojniki

  Rośliny na pergolę: róże i powojniki

  Róże i powojniki to doskonałe rosliny do obsadzenia pergoli. Róże i powojniki mogą rosnąć obok siebie, trzeba je jedynie kontrolować i w miarę konieczności przycinać, żeby się wzajemnie nie zagłuszyły. Rośliny na pergolę: róże i powojniki.

 • Jak urządzić ogród frontowy w zabudowie szeregowej

  Jak urządzić ogród frontowy w zabudowie szeregowej

  Zaprojektowanie ogrodu frontowego przy szeregowej zabudowie nie jest łatwe. Na bardzo ograniczonej powierzchni trzeba bowiem połączyć funkcje użytkowe ogrodu, pamiętając zarazem o jego estetyce. Podpowiadamy, jak urządzić ogród przed domem szeregowym.

 • Urządzanie ogrodu: jak powiększyć mały ogród

  Urządzanie ogrodu: jak powiększyć mały ogród

  Jeśli działka przeznaczona na ogród jest niewielka, możemy na niej urządzić jedynie mały ogród. Podpowiadamy jak urządzić ogród, by wydawał się większy, niż jest. Zobacz jak powiększyć ogród bez powiększania jego powierzchni.

 • „ARCHITEKTURA-murator” z serią dodatków kolekcjonerskich

  „ARCHITEKTURA-murator” z serią dodatków kolekcjonerskich

  „ARCHITEKTURA-murator” (ZPR Media SA) przygotowała unikatową serię kolekcjonerskich dodatków dla wielbicieli współczesnej architektury. Od numeru czerwcowego, który ukaże się na rynku już jutro, do miesięcznika dołączane będą makiety najwybitniejszych polskich budowli współczesnych - finalistów prestiżowego konkursu ŻYCIE W ARCHITEKTURZE.

 • Pies w ogrodzie - jak chronić rośliny przed psem

  Pies w ogrodzie - jak chronić rośliny przed psem

  I ogród cały, i pies szczęśliwy...czyli jak chronić rośliny przed naszymi pupilami. Rozwiązania, które powinniśmy zastosować w naszym ogrodzie, aby pies nie niszczył roślin. Pies w ogrodzie.

 • Jak założyć ogród różany? Gdzie i jak sadzic krzewy róż

  Jak założyć ogród różany? Gdzie i jak sadzic krzewy róż

  Oto doskonały pomysł dla miłośników róż! Warto część ogrodu przeznaczyć na mały ogród różany złożony z kilkunastu krzewów i kilku odmian pnących, które będą rozpięte na pergolach. Jak założyć ogród różany.

Temat miesiąca
Urządzamy ogród różany’

Warto choć część ogrodu przeznaczyć na mały ogród różany złożony z kilkunastu krzewów i kilku odmian pnących.

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper

Informacje dotyczące projektowania ogrodu. Dowiesz się jak zaprojektować ogród, gdzie można zamówić projekt ogrodu, czy warto zatrudnić projektanta ogrodu do stworzenia wymarzonego ogrodu. Znajdziesz odpowiedź: co powinien zawierać dobry projekt ogrodu i ile kosztuje zaprojektowanie ogrodu. Zobaczysz zdjęcia ogrodów, projekty ogrodów. Przeczytasz, co zrobić, by mieć pięknie i funkcjonalnie zaprojektowany ogród.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2015 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia