Projektowanie ogrodów

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Zakładanie ogrodu > Projektowanie ogrodów
 • Nawożenie iglaków: kiedy i jak prawidłowo nawozić rośliny iglaste

  Nawożenie iglaków: kiedy i jak prawidłowo nawozić rośliny iglaste

  MATERIAŁ PŁATNY

  Nawożenie iglaków jest ważnym zabiegiem pielęgnacyjnym. Iglaki, aby dobrze rosły i zdobiły nasz ogród, muszą być systematycznie zasilane. W zależności od pory roku, do nawożenia iglaków stosuje się różne nawozy. Poznaj podstawowe zasady nawożenia roślin iglastych w ogrodzie. Iglaki: nawożenie wiosną, latem i jesienią.

 • Jesienne nawożenie roślin w ogrodzie

  Jesienne nawożenie roślin w ogrodzie

  MATERIAŁ PŁATNY

  Jesienne nawożenie roślin w ogrodzie to obowiązkowy element prac pielęgnacyjnych pod koniec sezonu. Jesienią rośliny powoli przygotowują się do zimy, a my - poprzez jesienne nawożenie - powinniśmy zapewnić im odpowiednią ilość składników pokarmowych. Jak wygląda jesienne nawożenie roślin? Jakie nawozy mozna stosować w ogrodzie jesienią?

 • Zasady urządzania małego ogrodu

  Zasady urządzania małego ogrodu

  Jak urządzić mały ogród? Czy jest możliwe urządzenie ładnego, kameralnego i funkcjonalnego ogrodu na małej powierzchni? Aranżacja małego ogrodu, rośliny do małego ogrodu.

 • Jak optycznie skrócić długi i wąski ogród?

  Jak optycznie skrócić długi i wąski ogród?

  Jeśli działka, na której planujemy urządzić ogród jest długa i wąska, warto zastosować pewne tricki, aby ogród optycznie skrócić. Jak urządzić długi i wąski ogród.

 • Aranżacja ogrodu: ogród w stylu minimalistycznym i ogród w stylu eko

  Aranżacja ogrodu: ogród w stylu minimalistycznym i ogród w stylu eko

  Aranżacja ogrodu powinna być przemyślana. Ogród trzeba projektować z myślą o jego użytkownikach i ich potrzebach. Wybierz styl ogrodu: ogród minimalistyczny czy ogród w stylu eko. Aranżacja ogrodu w stylu minimalistycznym i w stylu eko.

 • Prawidłowa kolejność prac przy zakładaniu ogrodu

  Prawidłowa kolejność prac przy zakładaniu ogrodu

  Od czego zacząć zakładanie ogrodu? Zakładanie ogrodu zacznij od prac ziemnych. Przedtem musisz jednak wybrać rośliny, które chcesz posadzić w swoim ogrodzie. Jaka powinna być kolejność prac przy zakładaniu ogrodu.

 • Jak stworzyć ładne i funkcjonalne miejsce wypoczynku w ogrodzie

  Jak stworzyć ładne i funkcjonalne miejsce wypoczynku w ogrodzie

  Tworząc w ogrodzie miejsce wypoczynku, w którym będziemy mogli usiąść, by mile spędzić czas, zadbajmy o jego odpowiednie wyposażenie. Podpowiadamy, jak stworzyć ładne i praktycznie miejsce wypoczynku w ogrodzie.

 • Iglaki w ogrodzie: jakie iglaki nadają się na suchą ziemię

  Iglaki w ogrodzie: jakie iglaki nadają się na suchą ziemię

  Iglaki to rośliny chętnie sadzone w ogrodach. Iglaki można sadzić także tam, gdzie ziemia jest sucha i niezbyt urodzajna, często sadzimy w ogrodach. Podpowiadamy, jakie iglaki można posadzić na suchej ziemi.

 • Feng shui w ogrodzie. Jak urządzić ogród według zasad feng-shui

  Feng shui w ogrodzie. Jak urządzić ogród według zasad feng-shui

  Urządzając ogród według zasad feng shui, musimy sprawić, aby posadzone drzewa i krzewy, kształt rabat kwiatowych i wytyczone drogi zapewniały harmonijny przepływ dobrej energii. Feng-shui w ogrodzie: jak urządzić ogród.

 • Pnącza: rośliny mało wymagające. Gdzie sadzić i jak pielęgnować pnącza

  Pnącza: rośliny mało wymagające. Gdzie sadzić i jak pielęgnować pnącza

  Trudno znaleźć mniej wymagające rośliny od pnączy. Wystarczy spełnić kilka warunków, aby szybko i ładnie rosły, pięknie pachniały i ... cieszyły oko. Podpowiadamy, gdzie sadzić i jak pielęgnować pnącza w ogrodzie.

Informacje dotyczące projektowania ogrodu. Dowiesz się jak zaprojektować ogród, gdzie można zamówić projekt ogrodu, czy warto zatrudnić projektanta ogrodu do stworzenia wymarzonego ogrodu. Znajdziesz odpowiedź: co powinien zawierać dobry projekt ogrodu i ile kosztuje zaprojektowanie ogrodu. Zobaczysz zdjęcia ogrodów, projekty ogrodów. Przeczytasz, co zrobić, by mieć pięknie i funkcjonalnie zaprojektowany ogród.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2016 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia