Projektowanie ogrodów

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Zakładanie ogrodu > Projektowanie ogrodów
 • Sklep ogrodniczy i centrum ogrodnicze – miejsca zakupu roślin do ogrodu

  Sklep ogrodniczy i centrum ogrodnicze – miejsca zakupu roślin do ogrodu

  Po zaprojektowaniu ogrodu przychodzi czas na jego urządzenie. Jeśli ogród zakładamy samodzielnie rośliny musimy zakupić sami. Najlepiej wybrać się w tym celu do sklepu ogrodniczego bądź centrum ogrodniczego.

 • Jak zaprojektować ogród: dlaczego chcemy założyć ogród

  Jak zaprojektować ogród: dlaczego chcemy założyć ogród

  Przystępując do projektowania ogrodu trzeba zastanowić się nad tym, dlaczego chcemy mieć ogród przy domu. Jakie są powody założenia ogrodu. Po co chcemy urządzić ogród przy domu. Jak zaprojektować ogród.

 • Zasady urządzania małego ogrodu

  Zasady urządzania małego ogrodu

  Jak urządzić mały ogród? Czy jest możliwe urządzenie ładnego, kameralnego i funkcjonalnego ogrodu na małej powierzchni? Aranżacja małego ogrodu, rośliny do małego ogrodu. Zasady urządzania małego ogrodu - poradnik.

 • Nowe zasady wycinania drzew na prywatnej posesji: pozwolenie nie jest już potrzebne!

  Nowe zasady wycinania drzew na prywatnej posesji: pozwolenie nie jest już potrzebne!

  Od 1 stycznia 2017 roku obowiązują nowe zasady wycinania drzew na prywatnej posesji. Zgodnie z nimi nie potrzeba już pozwolenia na wycinkę drzew i krzewów na działce, której jesteś właścicielem, jeśli nie jest to związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

 • Rabaty bylinowe: jak pielęgnować rabaty bylinowe cały rok

  Rabaty bylinowe: jak pielęgnować rabaty bylinowe cały rok

  Zakładając w ogrodzie rabatę bylinową trzeba wziąć pod uwagę, że aby była ona prawdziwą ozdobą naszego ogrodu, wymaga zabiegów pielęgnacyjnych. Podpowiadamy, jak pielęgnować rabaty bylinowe w poszczególne pory roku. Rabaty bylinowe: prace pielęgnacyjne wiosną, latem, jesienią i zimą.

 • Astry - najpiękniejsze kwiaty w jesiennym ogrodzie

  Astry - najpiękniejsze kwiaty w jesiennym ogrodzie

  Astry należą do bardzo cenionych bylin kwitnących jesienią. Astry są obsypane kwiatami od końca sierpnia i kwitną aż do przymrozków. Astry: jesienne kwiaty w ogrodzie.

 • Rośliny szybko rosnące do ogrodu

  Rośliny szybko rosnące do ogrodu

  Co zrobić, żeby przestrzeń wokół domu jak najszybciej zaczęła przypominać kipiący zielenią ogród? Jakie rośliny posadzić?

 • Powojniki mrozoodporne. Uprawa i odmiany powojników odpornych na mróz

  Powojniki mrozoodporne. Uprawa i odmiany powojników odpornych na mróz

  Powojniki można uprawiać także na terenach, gdzie zimy sa mroźne, trzeba tylko wybrać odpowiednie odmiany powojników i zapewnić roślinom prawidłowe warunki wzrostu. Jakie odmiany powojników są łatwe w pielęgnacji i odporne na mróz?

 • Jak optycznie skrócić długi i wąski ogród?

  Jak optycznie skrócić długi i wąski ogród?

  Jeśli działka, na której planujemy urządzić ogród jest długa i wąska, warto zastosować pewne tricki, aby ogród optycznie skrócić. Jak urządzić długi i wąski ogród.

 • Aranżacja ogrodu: ogród w stylu minimalistycznym i ogród w stylu eko

  Aranżacja ogrodu: ogród w stylu minimalistycznym i ogród w stylu eko

  Aranżacja ogrodu powinna być przemyślana. Ogród trzeba projektować z myślą o jego użytkownikach i ich potrzebach. Wybierz styl ogrodu: ogród minimalistyczny czy ogród w stylu eko. Aranżacja ogrodu w stylu minimalistycznym i w stylu eko.

Informacje dotyczące projektowania ogrodu. Dowiesz się jak zaprojektować ogród, gdzie można zamówić projekt ogrodu, czy warto zatrudnić projektanta ogrodu do stworzenia wymarzonego ogrodu. Znajdziesz odpowiedź: co powinien zawierać dobry projekt ogrodu i ile kosztuje zaprojektowanie ogrodu. Zobaczysz zdjęcia ogrodów, projekty ogrodów. Przeczytasz, co zrobić, by mieć pięknie i funkcjonalnie zaprojektowany ogród.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia