Pomysły na ogród

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Zakładanie ogrodu > Pomysły na ogród
 • 25. Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE 2017. ODETCHNIJ ZIELENIĄ!

  25. Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE 2017. ODETCHNIJ ZIELENIĄ!

  MATERIAŁ PŁATNY

  ODETCHNIJ ZIELENIĄ – pod takim hasłem w dniach 31 sierpnia-2 września 2017 r. w EXPO XXI w Warszawie odbędzie się jubileuszowa 25. edycja Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE. Już dziś zapraszamy na tę niezwykłą ogrodniczą imprezę, która co roku gromadzi miłośników roślin i ogrodów! Nasz serwis jest patronem medialnym Wystawy.

 • Żwirowe rabaty w ogrodzie: jak założyć i pielęgnować

  Żwirowe rabaty w ogrodzie: jak założyć i pielęgnować

  Jeśli chcemy mieć niebanalny ogród, który nie wymaga ciągłej troski, zróbmy rabaty żwirowe. Jasny żwir podkreśla urodę roślin i sprawia, że ogród wygląda schludnie i elegancko. Poznaj zalety rabat żwirowych i dowiedz się, jak założyć i pielęgnować żwirową rabatę w ogrodzie.

 • 10 świetnych pomysłów na schody w ogrodzie

  10 świetnych pomysłów na schody w ogrodzie

  Schody ogrodowe powinny być funkcjonalne i odpowiednio wkomponowane w ogród. Obsadzenie schodów ogrodowych roślinami dodatkowo je uatrakcyjnia. Przedstawiamy 10 ciekawych pomysłów na schody w ogrodzie.

 • Robisz zdjęcia ogrodów? Zapraszamy do współpracy!

  Robisz zdjęcia ogrodów? Zapraszamy do współpracy!

  Jesteś ogrodowym pasjonatem? Masz zdjęcia swojego ogrodu i pięknych roślin w nim rosnących? Przeczytaj, to propozycja dla Ciebie! Poszukujemy zdjęć ogrodów!

 • Pnącza o kolorowych liściach - dobry pomysł na aranżację ogrodu

  Pnącza o kolorowych liściach - dobry pomysł na aranżację ogrodu

  Wśród licznych gatunków pnączy sadzonych w ogrodach, na szczególną uwagę zasługują pnącza o kolorowych liściach. Z pnączy o kolorowych liściach możemy stworzyć w ogrodzie wyjątkowe aranżacje. Poznaj pnącza o kolorowych liściach do ogrodu.

 • WARSZAWA W KWIATACH I ZIELENI - konkurs zakończony, czekamy na wyniki!

  WARSZAWA W KWIATACH I ZIELENI - konkurs zakończony, czekamy na wyniki!

  Zakończono przyjmowanie zgłoszeń do 34. konkursu "Warszawa w kwiatach i zieleni". Mieszkańcy stolicy zgłosili swoje ogrody i ogródki, ukwiecone okna, ogródki balkonowe, a nawet ogrody społecznościowe. Zwycięzców poznamy podczas uroczystej gali na początku września.

 • Ogród: miejsce zabawy dla dzieci. Dzieci w ogrodzie

  Ogród: miejsce zabawy dla dzieci. Dzieci w ogrodzie

  Dzieci mogą się wspaniale bawić w ogrodzie, pod warunkiem że uda się „sterować” nimi tak, by chętnie gromadziły się w wybranych przez nas, bezpiecznych miejscach. Ogród dla dzieci.

 • WARSZAWA W KWIATACH I ZIELENI - konkurs! 30 czerwca koniec zgłoszeń!

  WARSZAWA W KWIATACH I ZIELENI - konkurs! 30 czerwca koniec zgłoszeń!

  Już tylko do 30 czerwca można nadsyłać zgłoszenia do 34. konkursu „Warszawa w kwiatach i zieleni”. Ogrody, ogródki czy ukwiecone balkony powalczą o tytuł najpiękniejszych w swoich kategoriach.

 • Jakie krzewy ozdobne wybrać do ogrodu? Krzewy o pięknych kwiatach i liściach

  Jakie krzewy ozdobne wybrać do ogrodu? Krzewy o pięknych kwiatach i liściach

  Krzewy ozdobne tworząc podstawę kompozycji ogrodu, są jednocześnie jego wielką ozdobą - szczególnie krzewy pięknie kwitnące i te o dekoracyjnych liściach. Podpowiadamy, jakie krzewy ozdobne wybrać do ogrodu. Najpopularniesjze krzewy ozdobne do ogrodu.

 • Ogród przydomowy: pomysły na aranżację małego ogrodu. ZDJĘCIA

  Ogród przydomowy: pomysły na aranżację małego ogrodu. ZDJĘCIA

  Ogrody przydomowe często są niewielkie. Radzimy, co zrobić by aranżacja ogrodu była ładna, szczególnie jeśli jest to mały ogród. Dobrze przemyślana aranżacja ogrodu to połowa sukcesu! Aranżacja małego ogrodu: ZDJĘCIA i inspiracje.

Pomysły i inspiracje, jak zaplanować i urządzić ogród. Podpowiadamy, jakie rośliny warto posadzić w ogrodzie. Wiele pomysłów na zagospodarowanie ogrodu. Cenne wskazówki dotyczące planowania roślin w ogrodzie. Porady i wskazówki dotyczące zakładania rabat z roślin ozdobnych. Jak stworzyć kwitnące rabaty bylinowe, jak wyeksponować rośliny w ogrodzie. Znajdziesz informacje o różnych rodzajach ogrodów.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia