Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Owoce i warzywa w ogrodzie

#
 • Jak uprawiać żeń-szeń w ogrodzie

  Jak uprawiać żeń-szeń w ogrodzie

  Żeń-szeń z powodzeniem można uprawiać w Polsce, ale roślina wymaga dużej cierpliwości i pielęgnacji, a na plony trzeba czekać długie lata. Uprawa żeń-szenia w ogrodzie.

 • Odmiany bzu czarnego do uprawy w ogrodzie i na działce

  Odmiany bzu czarnego do uprawy w ogrodzie i na działce

  Bez czarny to jeden z najłatwiejszych w uprawie krzewów owocowych. Przedstawiamy ciekawe odmiany bzu czarnego nadające się do uprawy w ogrodzie i na działce. Odmiany ozdobne i towarowe bzu czarnego.

 • Warzywa z rozsady: wysiew nasion i pielęgnacja rozsady warzyw

  Warzywa z rozsady: wysiew nasion i pielęgnacja rozsady warzyw

  Produkcja warzyw z rozsady jest bardziej pracochłonna od siewu wprost do gruntu i wymaga zorganizowania dodatkowego miejsca. To niewielkie utrudnienia biorąc pod uwagę zalety metody uprawy. W ten sposób można cieszyć się plonami wcześniej, zwiększyć efektywność oraz zdrowotność warzyw. Uprawa warzyw z rozsady.

 • Uprawa warzyw: jakie warzywa można uprawiać z rozsady

  Uprawa warzyw: jakie warzywa można uprawiać z rozsady

  Warzywa uprawia się z bezpośredniego siewu do gruntu lub z rozsady. Uprawa warzyw z rozsady jest bardziej pracochłonna, ale pozwala na wcześniejszy zbiór plonów i efektywniejszą produkcję. Jakie warzywa i dlaczego zaleca się uprawiać z rozsady?

 • Warzywa z ogrodu. Zakładamy własny ogród warzywny

  Warzywa z ogrodu. Zakładamy własny ogród warzywny

  Ogród to nie tylko piękne rośliny ozdobne. Warto w ogrodzie wygospodarować w nim miejsce i urządzić ogród warzywny i samodzielnie uprawiać warzywa. Zakładanie ogrodu warzywnego. Przygotowanie rozsady warzyw.

 • Wiesiołek – roślina lecznicza i ozdobna. Uprawa i właściwości lecznicze wiesiołka

  Wiesiołek – roślina lecznicza i ozdobna. Uprawa i właściwości lecznicze wiesiołka

  Wiesiołek to znana i ceniona roślina lecznicza, która równie znakomicie nadaje się do ozdoby ogrodu. Poznaj zasady uprawy wiesiołka w ogrodzie i jego właściwości lecznicze.

 • Owoce żurawiny – właściwości i zastosowanie

  Owoce żurawiny – właściwości i zastosowanie

  Żurawina to dobrze znana krzewinka owocowa, choć nie należy do popularnych roślin sadowniczych w Polsce. Warto to zmienić, gdyż owoce żurawiny mają cenne właściwości dla zdrowia. Zastosowanie owoców żurawiny.

 • Kwiaty i owoce bzu czarnego – właściwości i zastosowanie

  Kwiaty i owoce bzu czarnego – właściwości i zastosowanie

  Kwiaty i owoce bzu czarnego to znane surowce lecznicze, które możemy z powodzeniem wykorzystywać w kuchni i domowej apteczce. Kwiaty i owoce bzu czarnego to znane naturalne leki, które wspomagają tradycyjne leczenie. Poznaj właściwości kwiatów i owoców bzu czarnego i ich zastosowanie.

 • Bez czarny - krzew polecany do ogrodu, zwłaszcza przy kompostowniku

  Bez czarny - krzew polecany do ogrodu, zwłaszcza przy kompostowniku

  W Polsce bez czarny nie jest często uprawiany w ogrodach, a szkoda, bo jest nie tylko dekoracyjny, ale jego kwitay i owoce mają cenne właściwości lecznicze. Polecamy bez czarny do uprawy w ogrodach.

 • Uprawa bzu czarnego w ogrodzie

  Uprawa bzu czarnego w ogrodzie

  Choć bez czarny to roślina niewymagająca i łatwa w uprawie, to w ogrodach jest rzadko spotykany. Warto jednak uprawiać bez czarny dla jego cennych kwiatów i owoców. Podpowiadamy jak uprawiać i pielęgnować bez czarny w ogrodzie.

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper

Informacje o ogrodzie warzywnym i sadzie. Owoce i warzywa z ogrodu przydomowego i działki. Dowiesz się, jak założyć warzywnik i jakie rośliny posadzić lub posiać w ogrodzie warzywnym. Dowiesz się, jakie drzewa i krzewy owocowe nadają się do przydomowego sadu, jak pielęgnować drzewa i krzewy owocowe w ogrodzie. Pomysły na ogród warzywny. Ekologiczna uprawa warzyw w ogrodzie. Owoce i warzywa z własnego ogrodu.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2015 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia