Zakładanie ogrodu

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Zakładanie ogrodu
Najpopularniejsze byliny o ozdobnych kwiatach. Jakie kwitnące byliny posadzić w ogrodzie. ZDJĘCIA!

Warto posadzić w ogrodzie byliny o ozdobnych kwiatach. Odpowiednio dobierając gatunki bylin możemy stworzyć kolorowe rabaty, które staną się najpiękniejszym ...

Poradnik urządzania ogrodu. Cenne wskazówki dla zakładających ogród

Chcesz mieć piękny ogród? Będziesz go miał, jeśli wcześniej dokładnie zaplanujesz urządzenie ogrodu. Oto wskazówki, które pomogą w zaplanowaniu i ...

Urządzanie ogrodu: rośliny do miejsc zacienionych

Zdarza się, że niektóre miejsca w naszym ogrodzie są zacienione. Do takich cienistych zakątków trzeba wybrać odpowiednie rośliny, które będą ...

Projektowanie ogrodów

  • Rabaty bylinowe: jak pielęgnować rabaty bylinowe cały rok

    Rabaty bylinowe: jak pielęgnować rabaty bylinowe cały rok

    Zakładając w ogrodzie rabatę bylinową trzeba wziąć pod uwagę, że aby była ona prawdziwą ozdobą naszego ogrodu, wymaga zabiegów pielęgnacyjnych. Podpowiadamy, jak pielęgnować rabaty bylinowe w poszczególne pory roku. Rabaty bylinowe: prace pielęgnacyjne wiosną, latem, jesienią i zimą.

Pomysły na ogród

Ogródek ziołowy

  • Jeżówka purpurowa - działanie, właściwości i zastosowanie lecznicze jeżówki

    Jeżówka purpurowa - działanie, właściwości i zastosowanie lecznicze jeżówki

    Jeżówka purpurowa, czyli echinacea, najbardziej znana jest jako naturalny lek na przeziębienie i wzmocnienie odporności, co udowodniono w badaniach naukowych. Sprawdzi się także przy trądziku, opryszczce i oparzeniach, gdyż przyspiesza gojenie. Poznaj, jakie działanie ma jeżówka purpurowa. Przepis na nalewkę z jeżówki.

Szkodniki roślin i choroby roślin

Zimowe bukiety - propozycje florystyczne

Do zimowych bukietów wykorzystajmy egzotyczne kwiaty o intensywnych kolorach. Ożywią nasze wnętrza i dodadzą nam energii.

Storczyk Dendrobium: uprawa w domu. Jak pielęgnować storczyki Dendrobium

Storczyki z rodzaju Dendrobium mają szczególne wymagania uprawowe. Podpowiadamy jak pielęgnować storczyki Dendrobium uprawiane w domu. Uprawa storczyków Dendrobium w domu.

Berberys, ligustr, bluszcz: rośliny liściaste dobre na żywopłoty i ogrodowe rzeźby

Co może łączyć takie rośliny jak: berberys, ligustr i berberys oprócz tego, że są to ozdobne rośliny liściaste? Rośliny te znakomicie nadają się do formowania – można z nich tworzyć żywopłoty oraz figury i rzeźby ogrodowe.

Najpopularniejsze kwiaty w ogrodach w 2013 roku

Wybór roślin ogrodowych o ozdobnych kwiatach jest ogromny. Poznaj najpopularniejsze kwiaty kupowane i sadzone w ogrodach w 2013 roku. Ranking: kwiaty ogrodowe 2013.

Wielkanoc za pasem
Wielkanoc za pasem

Wielkanoc za pasem, a my mieliśmy okazję organizować kiermasz, na którym sprzedawaliśmy kwiatowe...

Ogrodniku przeczytaj
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"

"Ogród z charakterem" to książka napisana w sposób zachęcający do natychmiastowego zastosowania w ogrodach zawartych w niej wskazówek. Cennym jej walorem są liczne, piekne zdjęcia. Album o ogrodach.

KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu
KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu

W doborze roślin do ogrodu bardzo pomocne są katalogi roślin. Zawierają one najważniejsze informacje na temat cech roślin, wymagań, pielęgnacji, możliwości zastosowania. Opisy roślin w katalogach są ilustrowane pięknymi zdjęciami.

Zakładanie ogrodu, planowanie, zakupy roślin. Niezbędne rady i wskazówki na temat ogrodu. Porady ekspertów. Mówimy jakie są koszty założenia ogrodu i podpowiadamy również jak je obniżyć. Projekty ogrodów, wycena, wskazówki na temat doboru roślin, pielęgnacji i rozplanowania ogrodu. Allelopatia, czyli szkodliwe i korzystne sąsiedztwo roślin. Pokazujemy, które rośliny lubią swoje towarzystwo, a które będą negatywnie na siebie wpływać. Projekty ogrodów, pomysły na ogrody. Zobacz jak prezentuje się nowoczesny ogród. Sprawdź jak kupować rośliny, w jaki sposób urządzić ogród na wąskiej działce. Zakładanie ogrodu krok po kroku. Obniż koszty założenia ogrodu. Załóż ogród funkcjonalny i wygodny.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2016 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia