Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Zakładanie ogrodu

#
Ogród w stylu japońskim: jak urządzić ogród w stylu japońskim. ZDJĘCIA

Ogrody w stylu japońskim są coraz popularniejsze. Podpowiadamy jak urządzić ogród, by nawiązywał do stylu japońskich ogrodów. Charakterystyczne cechy ogrodu ...

Zakładanie skalniaka: ziemia i kamienie na skalniak

Przy zakładaniu skalniaka bardzo ważny jest dobór odpowiednich kamieni i ziemi na skalniak. Podpowiadamy jakie kamienie są dobre na skalniak ...

Zakładanie skalniaka. Kiedy zakładać skalniak i jakie miejsce w ogrodzie jest najlepsze na skalniak

Skalniak to jeden z dekoracyjnych elementów ogrodu. Kiedy najlepiej zakładać skalniak? Jakie miejsce jest najlepsze na skalniak? Skalniaki: poradnik ogrodnika.

Projektowanie ogrodów

#
 • Urządzanie ogrodu: etapy zakładania ogrodu

  Urządzanie ogrodu: etapy zakładania ogrodu

  Urządzanie ogrodu to przyjemność, ale wymaga wiele pracy. Poznaj kolejne etapy zakładania ogrodu od podstaw. Jak urządzać ogród przy domu: prawidłowa kolejność prac przy zakładaniu ogrodu. Urządzanie ogrodu - etapy.

Pomysły na ogród

#
 • Jak stworzyć ogród przyjazny dla motyli

  Jak stworzyć ogród przyjazny dla motyli

  Motyle dodają każdemu ogrodowi kolorytu i piękna. Nic tak nie wprowadza w dobry nastrój jak oglądanie pląsów motyli wśród barwnych kwiatów. Podpowiadamy jak stowrzyc ogród, do którego chętnie będą przylatywać motyle. Jakie rośliny posadzić w takim ogrodzie.

Owoce i warzywa w ogrodzie

#

Szkodniki roślin i choroby roślin

#
Najlepsze kwiaty do biura. Rośliny doniczkowe w miejscu pracy

Rośliny doniczkowe ustawione w biurze zdobią wnętrze i korzystnie wpływają na samopoczucie osób w nim pracujących. Jakie kwiaty doniczkowe nadają się do biura? Poznaj najlepsze rośliny doniczkowe do biura.

Storczyk Vanda: orchidea o ozdobnych kwiatach i korzeniach

Storczyk Vanda jest coraz częściej uprawiany w naszych mieszkaniach jako roślina doniczkowa. Storczyk Vanda ma bardzo dekoracyjne kwiaty, ale jej ozdobą są także zwisające korzenie.

Budleja Dawida: kwitnący krzew. Uprawa budlei w ogrodzie

Budleja Dawida to okazały krzew ozdobny o dekoracyjnych kwiatostanach, który warto posadzić w ogrodzie. Poradnik: jak uprawiać budleję w ogrodzie? Budleja Dawida: uprawa, cięcie, pielęgnacja. Posadź ten motyli krzew, jeśli chcesz się cieszyć widokiem motyli w ogrodzie.

Szafirki – kwiaty wiosenne. Uprawa i zastosowanie SZAFIRKÓW

Szafirki to jedne z najpopularniejszych wiosennych kwiatów. Podpowiadamy jak uprawiać szafirki w ogrodzie i gdzie je sadzić. SZAFIRKI: uprawa i zastosowanie.

 • Przesadzanie wrzosów

  Kupiłam wrzosy w doniczkach. Chciałabym przesadzić je do większej misy i w związku z tym mam pytanie. Czy powinno się "rozerwać" im korzenie, czy tylko wyjąć z małej doniczki i posadzić do ...

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper
Zgadnijcie co to za roślina!
Zgadnijcie co to za roślina!

Dziś testowałam mój aparat w telefonie, oraz funkcję makro. Zgadnijcie co za roślina jest na...

Ogrodniku przeczytaj #
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"

"Ogród z charakterem" to książka napisana w sposób zachęcający do natychmiastowego zastosowania w ogrodach zawartych w niej wskazówek. Cennym jej walorem są liczne, piekne zdjęcia. Album o ogrodach.

Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście
Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście

"Miejskie ogrody” to ilustrowany poradnik dla tych wszystkich, którzy chcą zaniedbany ogródek, podwórko, taras na dachu czy balkon zamienić w urokliwą i łatwą w utrzymaniu oazę zieleni.

Zakładanie ogrodu, planowanie, zakupy roślin. Niezbędne rady i wskazówki na temat ogrodu. Porady ekspertów. Mówimy jakie są koszty założenia ogrodu i podpowiadamy również jak je obniżyć. Projekty ogrodów, wycena, wskazówki na temat doboru roślin, pielęgnacji i rozplanowania ogrodu. Allelopatia, czyli szkodliwe i korzystne sąsiedztwo roślin. Pokazujemy, które rośliny lubią swoje towarzystwo, a które będą negatywnie na siebie wpływać. Projekty ogrodów, pomysły na ogrody. Zobacz jak prezentuje się nowoczesny ogród. Sprawdź jak kupować rośliny, w jaki sposób urządzić ogród na wąskiej działce. Zakładanie ogrodu krok po kroku. Obniż koszty założenia ogrodu. Załóż ogród funkcjonalny i wygodny.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2015 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia