Zakładanie ogrodu

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Zakładanie ogrodu
Urządzanie ogrodu: feng shui w ogrodzie

Ogród można urządzić w różny sposób. Jednym z nich jest aranżacja ogrodu zgodnie z zasadami feng shui. Sięgnij do mądrości ...

Taras i ogród podziwiaj z salonu – otwieramy dom na ogród. Duże okna tarasowe

Ciekawie urządzony i wypełniony roślinnością taras oraz przydomowy ogród można podziwiać przez duże okna tarasowe. Warto otworzyć dom na ogród ...

Rewolucja w nawadnianiu roślin: jak uchronić się przed suszą

Rośliny do życia potrzebują wody, dlatego podlewanie roślin to jeden z najważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych, o którym musimy pamiętać przez cały ...

Projektowanie ogrodów

Pomysły na ogród

  • Aranżacja ogrodu. Pomysł na kolory w ogrodzie

    Aranżacja ogrodu. Pomysł na kolory w ogrodzie

    Przy projektowaniu warto przemyśleć aranżację ogrodu pod kątem zestawień kolorystycznych i znaleźć pomysł na kolory w ogrodzie. Jakie kolory w ogrodzie zastosować? Jak dobrać rośliny, aby tworzyły harmonijną kompozycję kolorystyczną? Aranżacja ogrodu: kolory w ogrodzie.

Owoce i warzywa w ogrodzie

Ogródek ziołowy

  • Wierzba – właściwości lecznicze i zastosowanie produktów z wierzby

    Wierzba – właściwości lecznicze i zastosowanie produktów z wierzby

    Wierzba to roślina, która wykazuje wiele właściwości leczniczych, jednak najbardziej jest znana jako roślinna aspiryna, która obniża gorączkę i zmniejsza stan zapalny. Jakie jeszcze działanie ma wierzba? Poznaj właściwości lecznicze wierzby i zastosowanie produktów z wierzby.

Szkodniki roślin i choroby roślin

Kwiaty na Dzień Kobiet: ciekawe pomysły na BUKIETY i nie tylko...

Kwiaty to znakomity prezent na Dzień Kobiet. Zobacz jakie niepowtarzalne bukiety można wyczarować z kwiatów. Pomysły bukietów na Dzień Kobiet. ZDJĘCIA

Cymbidium: storczyk o okazałych kwiatostanach

Cymbidium należy do jednych z najpopularniejszych storczyków uprawianych jako roślina doniczkowa w mieszkaniach. Decydując się na uprawę storczyka Cymbidium w domu, musimy zapewnić mu między innymi wysoką wilgotność powietrza.

Lilie – kwiaty do ogrodu i na balkon. ZDJĘCIA pięknych lilii

LILIE to jedne z najpiękniejszych kwiatów, które zdobią nasze ogrody, balkony i wnętrza. Zobacz zdjęcia kwitnących lilii doniczkowych i lilii na ogrodowych rabatach.

Jeżówka – modna bylina do ogrodu. ZDJĘCIA kolorowych odmian jeżówki

Jeżówka z roku na rok staje się coraz modniejsza. Coraz częściej sadzi się jeżówkę na ogrodowych rabatach. Poznaj piękne odmiany jeżówki o kwiatach w różnych kolorach. Odmiany jeżówki ZDJĘCIA.

Roślina tygodnia
jesień z pogrzebem w tle....

Przed wczoraj przechodziłam przez cmentarz akurat był pogrzeb. Orkiestra grała i śpiewała...

Ogrodniku przeczytaj
Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście
Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście

"Miejskie ogrody” to ilustrowany poradnik dla tych wszystkich, którzy chcą zaniedbany ogródek, podwórko, taras na dachu czy balkon zamienić w urokliwą i łatwą w utrzymaniu oazę zieleni.

2080 roślin w nowym wydaniu KATALOGU ROŚLIN
2080 roślin w nowym wydaniu KATALOGU ROŚLIN

Katalog Roślin wydany przez Związek Szkółkarzy Polskich to baza 2080 sprawdzonych i dostępnych na polskim rynku roślin, opisanych przez ośmiu wybitnych specjalistów i praktyków.

Zakładanie ogrodu, planowanie, zakupy roślin. Niezbędne rady i wskazówki na temat ogrodu. Porady ekspertów. Mówimy jakie są koszty założenia ogrodu i podpowiadamy również jak je obniżyć. Projekty ogrodów, wycena, wskazówki na temat doboru roślin, pielęgnacji i rozplanowania ogrodu. Allelopatia, czyli szkodliwe i korzystne sąsiedztwo roślin. Pokazujemy, które rośliny lubią swoje towarzystwo, a które będą negatywnie na siebie wpływać. Projekty ogrodów, pomysły na ogrody. Zobacz jak prezentuje się nowoczesny ogród. Sprawdź jak kupować rośliny, w jaki sposób urządzić ogród na wąskiej działce. Zakładanie ogrodu krok po kroku. Obniż koszty założenia ogrodu. Załóż ogród funkcjonalny i wygodny.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2016 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia