Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Zakładanie ogrodu

#
Najpopularniejsze rośliny miododajne do ogrodu i na działkę

Warto posadzić w ogrodzie rośliny miododajne – przywabią one pszczoły, które zapylają wiele cennych gatunków roślin. Poznaj najpopularniejsze rośliny miododajne ...

Żurawina – owocowa krzewinka. Uprawa żurawiny w ogrodzie

Żurawina to wieloletnia, zimozielona krzewinka z rodziny wrzosowatych, która jest uprawiana dla dekoracyjnych i jadalnych owoców. Uprawa żurawiny w ogrodzie.

Pomysł na ozdobny warzywnik w ogrodzie

Ciekawym pomysłem na przydomowy warzywnik jest stworzenie zakątka, w którym obok różnych gatunków warzyw posadzone są rośliny ozdobne. Zamiast wysiewać ...

Projektowanie ogrodów

#
  • Urządzanie ogrodu: etapy zakładania ogrodu

    Urządzanie ogrodu: etapy zakładania ogrodu

    Urządzanie ogrodu to przyjemność, ale wymaga wiele pracy. Poznaj kolejne etapy zakładania ogrodu od podstaw. Jak urządzać ogród przy domu: prawidłowa kolejność prac przy zakładaniu ogrodu. Urządzanie ogrodu - etapy.

Pomysły na ogród

#

Owoce i warzywa w ogrodzie

#
  • Jak uprawiać żeń-szeń w ogrodzie

    Jak uprawiać żeń-szeń w ogrodzie

    Żeń-szeń z powodzeniem można uprawiać w Polsce, ale roślina wymaga dużej cierpliwości i pielęgnacji, a na plony trzeba czekać długie lata. Uprawa żeń-szenia w ogrodzie.

Szkodniki roślin i choroby roślin

#
Rośliny doniczkowe w miejscach nasłonecznionych

Miejsce nasłonecznione to takie, które przez większą część dnia jest intensywnie oświetlone przez promienie słoneczne. Jakie kwiaty doniczkowe nadają się na miejsce słoneczne?

Storczyk Phalaenopsis – co zrobić gdy storczyk przekwitnie?

Phalaenopsis to najpopularniejszy gatunek storczyka uprawiany w naszych mieszkaniach. Podpowiadamy co zrobić, gdy Phalaenopsis przekwitnie. Storczyk Phalaenopsis po przekwitnięciu.

Dalie, czyli georginie: przegląd grup i odmian dalii

Dalie to jedne z najbardziej popularnych kwiatów ogrodowych. Ze względu na kształt kwiatów dalie podzielono na kilka grup. Poznaj charakterystykę i odmiany dalii w poszczególnych grupach. Grupy dalii.

Kwitnący murek. Pomysł na obsadzenie kamiennego murka roślinami

Kamienny murek może stać się efektownym elementem dekoracyjnym, zwłaszcza jeśli na kamiennej ścianie stworzymy ogród wertykalny.

Temat miesiąca
Etapy zakładania ogrodu’

Urządzanie ogrodu to przyjemność, ale wymaga wiele pracy. Poznaj kolejne etapy zakładania ogrodu od podstaw.

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper
Dwa lata później

Próbowałam dzisiaj zrobić fotogalalerię,niestety czeski film....ciągle pojawia się komunikat...

Ogrodniku przeczytaj #
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"

"Ogród z charakterem" to książka napisana w sposób zachęcający do natychmiastowego zastosowania w ogrodach zawartych w niej wskazówek. Cennym jej walorem są liczne, piekne zdjęcia. Album o ogrodach.

KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu
KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu

W doborze roślin do ogrodu bardzo pomocne są katalogi roślin. Zawierają one najważniejsze informacje na temat cech roślin, wymagań, pielęgnacji, możliwości zastosowania. Opisy roślin w katalogach są ilustrowane pięknymi zdjęciami.

Zakładanie ogrodu, planowanie, zakupy roślin. Niezbędne rady i wskazówki na temat ogrodu. Porady ekspertów. Mówimy jakie są koszty założenia ogrodu i podpowiadamy również jak je obniżyć. Projekty ogrodów, wycena, wskazówki na temat doboru roślin, pielęgnacji i rozplanowania ogrodu. Allelopatia, czyli szkodliwe i korzystne sąsiedztwo roślin. Pokazujemy, które rośliny lubią swoje towarzystwo, a które będą negatywnie na siebie wpływać. Projekty ogrodów, pomysły na ogrody. Zobacz jak prezentuje się nowoczesny ogród. Sprawdź jak kupować rośliny, w jaki sposób urządzić ogród na wąskiej działce. Zakładanie ogrodu krok po kroku. Obniż koszty założenia ogrodu. Załóż ogród funkcjonalny i wygodny.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2015 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia