Woda w ogrodzie: oczko wodne, staw, basen

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Wyposażenie ogrodu > Woda w ogrodzie: oczko wodne, staw, basen
 • Ściany wodne w ogrodzie – nowoczesne dekoracje wodne

  Ściany wodne w ogrodzie – nowoczesne dekoracje wodne

  Ściany wodne w ogrodzie – nowoczesne dekoracje wodne (gdzie montować ściany wodne, ściany wolnostojące, ściany przy murze, forma stojąca, forma wisząca, z czego zbudowane są ściany wodne – materiały, jakie rośliny sadzić przy ścianach wodnych)

 • Jak założyć oczko wodne w ogrodzie. Poradnik

  Jak założyć oczko wodne w ogrodzie. Poradnik

  Oczko wodne to nie tylko dół w ziemi wyłożony folią i wypełniony wodą. Aby oczko wodne w ogrodzie wyglądało ładnie, rosły w nim ładne rośliny i pływały ryby – trzeba je odpowiednio wyposażyć, a potem o nie dbać. Podpowiadamy jak założyć oczko wodne w ogrodzie.

 • Oczko wodne wiosną. Jak przygotować oczko wodne do sezonu

  Oczko wodne wiosną. Jak przygotować oczko wodne do sezonu

  Oczko wodne wiosną wymaga od nas nieco pracy. Na wiosnę oczko wodne w ogrodzie często nie wygląda najlepiej: mętna woda, gnijące rośliny, wystające brzegi folii uszczelniającej dno. Podpowiadamy jak przygotować oczko wodne w ogrodzie do sezonu?

 • Badanie wody z własnego ujęcia na działce czy w ogrodzie

  Badanie wody z własnego ujęcia na działce czy w ogrodzie

  Badanie wody z własnego ujęcia na działce czy w ogrodzie warto przeprowadzić, by poznać jakość wody. Podpowiadamy kiedy trzeba wykonać badanie wody, gdzie i jak zbadać wodę i na czym polega to badanie. Dlaczego warto zbadać wodę?

 • Ryby w oczku wodnym zimą - pielęgnacja ryb w zbiorniku wodnym w ogrodzie

  Ryby w oczku wodnym zimą - pielęgnacja ryb w zbiorniku wodnym w ogrodzie

  O ryby pozostawione na zimę w oczku wodnym w ogrodzie należy odpowiednio zadbać. Miesiące zimowe to trudny czas dla roślin rosnących w oczku wodnym i hodowanych w nim ryb. Dlatego ogrodowy zbiornik wodny już wcześniej należy odpowiednio przygotować do zimy. Podpowiadamy, jak pielęgnować zimą ryby z oczka wodnego.

 • Uroczy mostek nad stawem w ogrodzie

  Uroczy mostek nad stawem w ogrodzie

  Dobrze zaprojektowany mostek lub kładka to malowniczy element ogrodu. Poza tym umożliwia podglądanie z góry życia, jakie toczy się w „głębinach” naszego stawu.

 • Jak założyć staw w ogrodzie. Poradnik zakładania stawu krok po kroku

  Jak założyć staw w ogrodzie. Poradnik zakładania stawu krok po kroku

  W letnie dni woda niczym magnes przyciąga wszystkich zmęczonych upałem. Odświeża powietrze, tworzy przyjemny mikroklimat, wprowadza miły nastrój. Choćby dlatego warto mieć koło domu szumiący szuwarami staw lub choćby oczko wodne. Jak założyć staw w ogrodzie?

 • Staw kąpielowy w ogrodzie – oczko wodne i basen w jednym zbiorniku wodnym

  Staw kąpielowy w ogrodzie – oczko wodne i basen w jednym zbiorniku wodnym

  Staw kąpielowy w ogrodzie łączy w sobie zalety oczka wodnego i basenu. To znakomity pomysł na letnie, upalne dni, kiedy dużo czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Poznaj zalety i dowiedz się jak zbudować i pielęgnować swój własny staw kąpielowy.

 • Staw i oczko wodne w ogrodzie: rośliny do oczka wodnego

  Staw i oczko wodne w ogrodzie: rośliny do oczka wodnego

  Staw w ogrodzie lub oczko wodne to elementy często wykorzystywane w aranżacji ogrodu. Woda w ogrodzie przynosi w letnie dni ulgę i wytchnienie. Aby staw czy oczko wodne było atrakcyjne, powinno być obsadzone roślinami wodnymi. Przedstawiamy popularne rośliny do oczka wodnego.

 • 10 najpopularniejszych roślin do ogrodów wodnych

  10 najpopularniejszych roślin do ogrodów wodnych

  Rośliny wodne są nie tylko efektowną dekoracją oczek wodnych i stawów. To przede wszystkim żywe organizmy, które napowietrzają zbiornik, zmniejszają ilość glonów i pozwalają uzyskać równowagę biologiczną typową dla ekosystemów naturalnych. Poznaj 10 najpopularniejszych roślin do oczek wodnych i stawów ogrodowych.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia