Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Woda w ogrodzie: oczko wodne, staw, basen

 • Jak założyć staw w ogrodzie. Poradnik zakładania stawu krok po kroku

  Jak założyć staw w ogrodzie. Poradnik zakładania stawu krok po kroku

  W letnie dni woda niczym magnes przyciąga wszystkich zmęczonych upałem. Odświeża powietrze, tworzy przyjemny mikroklimat, wprowadza miły nastrój. Choćby dlatego warto mieć koło domu szumiący szuwarami staw lub choćby oczko wodne. Jak założyć staw w ogrodzie?

 • Najlepsze rośliny do posadzenia przy ogrodowym strumieniu

  Najlepsze rośliny do posadzenia przy ogrodowym strumieniu

  Strumyk to ciekawy element każdego ogrodu. Przy strumieniu można uprawiać wiele gatunków roślin. Poznaj najlepsze rośliny do posadzenia przy ogrodowym strumieniu. Rośliny do obsadzenia strumyka w ogrodzie.

 • Ryby w oczku wodnym: jak o nie dbać?

  Ryby w oczku wodnym: jak o nie dbać?

  Nawet w niewielkim oczku wodnym w ogrodzie można mieć ozdobne ryby. Zanim ryby zostaną wpuszczone do wody, trzeba jednak obliczyć, dla ilu i dla jakich ryb wystarczy miejsca. Jak dbać o ryby o ogrodowym oczku wodnym.

 • Basen w ogrodzie: czyszczenie basenu. Jak dbać o ogrodowy basen

  Basen w ogrodzie: czyszczenie basenu. Jak dbać o ogrodowy basen

  Warto mieć basen w ogrodzie - basen pozwala odreagować stres, utrzymać kondycję fizyczną, a przede wszystkim doskonale się bawić. Podpowiadamy jak dbać o basen w ogrodzie. Czyszczenie basenu ogrodowego, uzdatnianie wody.

 • Uroczy mostek w ogrodzie

  Uroczy mostek w ogrodzie

  Dobrze zaprojektowany mostek lub kładka to malowniczy element ogrodu. Poza tym umożliwia podglądanie z góry życia, jakie toczy się w „głębinach” naszego stawu.

 • Oczko wodne wiosną. Jak przygotować oczko wodne do sezonu

  Oczko wodne wiosną. Jak przygotować oczko wodne do sezonu

  Na wiosnę oczko wodne w ogrodzie często nie wygląda najlepiej: mętna woda, gnijące rośliny, wystające brzegi folii uszczelniającej dno. Podpowiadamy jak przygotować oczko wodne w ogrodzie do sezonu?

 • Zielona woda w stawie. Sprawdzone sposoby na staw bez glonów

  Zielona woda w stawie. Sprawdzone sposoby na staw bez glonów

  Zielona woda w stawie to sygnał, że w wodzie rozwija się za dużo glonów - są one szczególnie kłopotliwe w małych i płytkich oczkach wodnych, gdzie woda łatwo się nagrzewa i glony mają świetne warunki wzrostu. Poznaj sprawdzone sposoby na staw bez glonów.

 • Ogród wodny: dobry pomysł na zbiornik wodny w ogrodzie

  Ogród wodny: dobry pomysł na zbiornik wodny w ogrodzie

  Zbiornik wodny w ogrodzie urozmaica jego wnętrze, a woda nawilża powietrze i poprawia mikroklimat. Warto więc zainwestować i zbudować staw w ogrodzie. Pomysł na ogród wodny.

 • Jak zbudować basen w ogrodzie

  Jak zbudować basen w ogrodzie

  Im bardziej doskwiera nam upał, tym silniejsze staje się pragnienie posiadania własnego basenu w ogrodzie. Podpowiadamy jak zbudować ogrodowy basen. Budowa basenu w ogrodzie.

 • Basen w ogrodzie: rodzaje ogrodowych basenów

  Basen w ogrodzie: rodzaje ogrodowych basenów

  Coraz chętniej właściciele posesji i działek decydują się na ustawienie bądź wybudowanie basenu we własnym ogrodzie. Jakie rodzaje basenów mają do wyboru? Jak czyścić wodę w ogrodowym basenie?

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2015 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia