Woda w ogrodzie: oczko wodne, staw, basen

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Wyposażenie ogrodu > Woda w ogrodzie: oczko wodne, staw, basen
 • Staw kąpielowy w ogrodzie – oczko wodne i basen w jednym zbiorniku wodnym

  Staw kąpielowy w ogrodzie – oczko wodne i basen w jednym zbiorniku wodnym

  Staw kąpielowy w ogrodzie łączy w sobie zalety oczka wodnego i basenu. To znakomity pomysł na letnie, upalne dni, kiedy dużo czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Poznaj zalety i dowiedz się jak zbudować i pielęgnować swój własny staw kąpielowy.

 • Oczko wodne - jakość wody: jak utrzymać czystą wodę w oczku wodnym

  Oczko wodne - jakość wody: jak utrzymać czystą wodę w oczku wodnym

  MATERIAŁ PŁATNY

  Aby jakość wody w ogrodowym oczku wodnym była dobra, wystarczy zastosować się do cennych wskazówek. Utrzymanie czystej wody w oczku wodnym nie jest trudne, pod warunkiem przestrzegania zasad. Poznaj te zasady i ciesz się czystą wodą w oczku wodnym!

 • Jak założyć staw w ogrodzie. Poradnik zakładania stawu krok po kroku

  Jak założyć staw w ogrodzie. Poradnik zakładania stawu krok po kroku

  W letnie dni woda niczym magnes przyciąga wszystkich zmęczonych upałem. Odświeża powietrze, tworzy przyjemny mikroklimat, wprowadza miły nastrój. Choćby dlatego warto mieć koło domu szumiący szuwarami staw lub choćby oczko wodne. Jak założyć staw w ogrodzie?

 • Staw i oczko wodne w ogrodzie: rośliny do oczka wodnego

  Staw i oczko wodne w ogrodzie: rośliny do oczka wodnego

  Staw w ogrodzie lub oczko wodne to elementy często wykorzystywane w aranżacji ogrodu. Woda w ogrodzie przynosi w letnie dni ulgę i wytchnienie. Aby staw czy oczko wodne było atrakcyjne, powinno być obsadzone roślinami wodnymi. Przedstawiamy popularne rośliny do oczka wodnego.

 • 10 najpopularniejszych roślin do ogrodów wodnych

  10 najpopularniejszych roślin do ogrodów wodnych

  Rośliny wodne są nie tylko efektowną dekoracją oczek wodnych i stawów. To przede wszystkim żywe organizmy, które napowietrzają zbiornik, zmniejszają ilość glonów i pozwalają uzyskać równowagę biologiczną typową dla ekosystemów naturalnych. Poznaj 10 najpopularniejszych roślin do oczek wodnych i stawów ogrodowych.

 • Oczko wodne wiosną. Jak przygotować oczko wodne do sezonu

  Oczko wodne wiosną. Jak przygotować oczko wodne do sezonu

  Oczko wodne wiosną wymaga od nas nieco pracy. Na wiosnę oczko wodne w ogrodzie często nie wygląda najlepiej: mętna woda, gnijące rośliny, wystające brzegi folii uszczelniającej dno. Podpowiadamy jak przygotować oczko wodne w ogrodzie do sezonu?

 • Oczko wodne przed zimą: czyszczenie, jak zadbać o rośliny i ryby

  Oczko wodne przed zimą: czyszczenie, jak zadbać o rośliny i ryby

  Oczko wodne trzeba zacząć przygotowywać do zimowania już jesienią, zanim nadejdą przymrozki. Jak przygotować oczko wodne do zimy? Oczko wodne przed zimą.

 • Ogród w stylu japońskim. Źródełko w japońskim ogrodzie

  Ogród w stylu japońskim. Źródełko w japońskim ogrodzie

  Ogrody japońskie należą do najpiękniejszych na świecie. Ogrody w stylu japońskim cechują starannie dobrane rośliny i elementy ogrodowej architektury. Zobacz jak zrobić zródełko kamienne pasujące do japońskiego ogrodu. Może je zbudować każdy.

 • Najlepsze rośliny do posadzenia przy ogrodowym strumieniu

  Najlepsze rośliny do posadzenia przy ogrodowym strumieniu

  Strumyk to ciekawy element każdego ogrodu. Przy strumieniu można uprawiać wiele gatunków roślin. Poznaj najlepsze rośliny do posadzenia przy ogrodowym strumieniu. Rośliny do obsadzenia strumyka w ogrodzie.

 • Ryby w oczku wodnym: jak o nie dbać?

  Ryby w oczku wodnym: jak o nie dbać?

  Nawet w niewielkim oczku wodnym w ogrodzie można mieć ozdobne ryby. Zanim ryby zostaną wpuszczone do wody, trzeba jednak obliczyć, dla ilu i dla jakich ryb wystarczy miejsca. Jak dbać o ryby o ogrodowym oczku wodnym.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2016 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia