Grill, kominek, ognisko w ogrodzie

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Wyposażenie ogrodu > Grill, kominek, ognisko w ogrodzie
 • Grillowanie w ogrodzie: niezbędne akcesoria do grillowania

  Grillowanie w ogrodzie: niezbędne akcesoria do grillowania

  MATERIAŁ PŁATNY

  Grillowanie jest nie tylko jednym ze sposobów spędzania wolnego czasu. To także idealny pretekst, aby spotkać się w gronie znajomych. Zanim jednak zachwycimy zaproszonych gości aromatem przyrządzonych potraw, warto zaopatrzyć się w zestaw podstawowych akcesoriów do grillowania Broil King. Przeczytaj jak przygotować na grillu kurczaka, żeberka i pizzę!

 • Jaki grill do ogrodu?

  Jaki grill do ogrodu?

  MATERIAŁ PŁATNY

  Przylegające do domu tarasy czy też wydzielona w ogrodzie strefa relaksu w sezonie letnim stają się miejscem, do którego przenosi się życie domowe. Najważniejszym elementem garden house staje się ogrodowa kuchnia, której sercem jest grill pozwalający na przyrządzanie smacznych, aromatycznych potraw.

 • Grill z dodatkowymi funkcjami – jaki model wybrać najlepiej?

  Grill z dodatkowymi funkcjami – jaki model wybrać najlepiej?

  MATERIAŁ PŁATNY

  Nie tylko wyrafinowani smakosze poszukują rozwiązań umożliwiających przyrządzanie posiłków w taki sposób, aby zadowolić kulinarne potrzeby wszystkich zaproszonych gości. Również większość miłośników grillowania z czasem pragnie nowych rozwiązań sztuki kulinarnej. Grille gazowe Broil King z dodatkowymi funkcjami oferują o wiele więcej możliwości. To prawdziwa przyjemność i rozkosz dla podniebienia.

 • Kupujemy grill gazowy do ogrodu: pięć najważniejszych pytań przy zakupie grilla gazowego

  Kupujemy grill gazowy do ogrodu: pięć najważniejszych pytań przy zakupie grilla gazowego

  MATERIAŁ PŁATNY

  Zanim zdecydujemy się na zakup grilla do ogrodu, warto się dobrze zastanowić, jaki grill wybrać. Do wyboru mamy między innymi grille gazowe. Na rynku dostepnych jest wiele modeli grilli gazowych. Przed zakupem warto zapoznać się z ich cechami, aby dokonać właściwego wyboru. Poznaj pięć najważniejszych pytań, jakie należy zadać przy zakupie grilla gazowego.

 • Jak kupić dobry grill, czyli czym się należy kierować przy wyborze grilla

  Jak kupić dobry grill, czyli czym się należy kierować przy wyborze grilla

  MATERIAŁ PŁATNY

  Zakup nowego grilla to decyzja podejmowana raz na wiele lat, dlatego też powinna zostać poprzedzona analizą własnych potrzeb i oczekiwań. Warto też zaznajomić się z ofertą rynkową, która obejmuje wiele rozwiązań - od prostych urządzeń turystycznych po zaawansowane technologicznie. Wśród dostępnych urządzeń warto zwrócić uwagę na grille gazowe, które wyróżniają się łatwością obsługi i są ekonomiczne w użyciu.

 • Grill gazowy: jak czyścić i konserwować. Najważniejsze czynności, które należy wykonywać użytkując grill gazowy

  Grill gazowy: jak czyścić i konserwować. Najważniejsze czynności, które należy wykonywać użytkując grill gazowy

  MATERIAŁ PŁATNY

  Prawidłowe czyszczenie i konserwacja grilla zagwarantują jego bezproblemowe funkcjonowanie przez wiele lat przy zachowaniu dobrego stanu technicznego i estetycznego.

 • Grillowanie w ogrodzie. Grill na majówce

  Grillowanie w ogrodzie. Grill na majówce

  Grillowanie w ogrodzie to dobry sposób na spędzenie majówki! Wspólne przyrządzanie potraw w plenerze stało się już rytuałem towarzyskim. Grill w ogrodzie - jaki grill wybrać?

 • Budowa grilla w ogrodzie: projekt kamiennego grilla

  Budowa grilla w ogrodzie: projekt kamiennego grilla

  Oto pomysł na niebanalny, elegancki, funkcjonalny grill z kamienia, który w ogrodzie  będzie pełnił funkcję ogrodowego paleniska. dodatkowo ten kamienny grill będzie zdobił otoczenie domu. Budowa grilla w ogrodzie: kamienny grill.

 • Przygotowanie potraw na grillu: jaki grill wybrać, jak grillować

  Przygotowanie potraw na grillu: jaki grill wybrać, jak grillować

  Latem staramy się jak najwięcej czasu spędzać w ogrodzie, na świeżym powietrzu. Większość spotkań "pod gołym niebem" nie może obyć się bez przekąski z grilla. Grillowanie w ogrodzie: jaki grill wybrać, jak grillować.

 • Grill, kominek, ognisko - co wybrać do ogrodu?

  Grill, kominek, ognisko - co wybrać do ogrodu?

  Grill, kominek, ognisko - warto przynajmniej jedną z tych rzeczy mieć w ogrodzie. Ogród to miejsce wypoczynku i spotkań towarzyskich. Warto zbudować w ogrodzie kominek czy murowany grill albo wydzielić miejsce na ognisko.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia