Wyposażenie ogrodu

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Wyposażenie ogrodu
Meble ogrodowe na taras: jakie meble wybrać?

Meble ogrodowe drewniane, meble ogrodowe metalowe, meble ogrodowe plastikowe, meble ogrodowe z rattanu, meble ogrodowe z wikliny - wybór jest ...

OCZKO WODNE ROŚLINY: jak sadzić rośliny wodne w oczku wodnym

Rośliny do oczka wodnego: OPINIE. Oczko wodne obsadzone roślinami to dekoracyjny element aranżacji ogrodu. Radzimy, jak sadzić rośliny wodne. Aby ...

Jak dbać o meble ogrodowe, by służyły jak najdłużej

Meble ogrodowe przez cały sezon użytkowania są narażone na działanie czynników atmosferycznych. Pod wpływem deszczu, słońca i wiatru meble ogrodowe ...

Pergole, altany, meble ogrodowe

Grill, kominek, ognisko w ogrodzie

 • Budowa grilla w ogrodzie: projekt kamiennego grilla

  Budowa grilla w ogrodzie: projekt kamiennego grilla

  Oto pomysł na niebanalny, elegancki, funkcjonalny grill z kamienia, który w ogrodzie  będzie pełnił funkcję ogrodowego paleniska. dodatkowo ten kamienny grill będzie zdobił otoczenie domu. Budowa grilla w ogrodzie: kamienny grill.

Woda w ogrodzie: oczko wodne, staw, basen

 • Ryby w oczku wodnym zimą - pielęgnacja ryb w zbiorniku wodnym w ogrodzie

  Ryby w oczku wodnym zimą - pielęgnacja ryb w zbiorniku wodnym w ogrodzie

  O ryby pozostawione na zimę w oczku wodnym w ogrodzie należy odpowiednio zadbać. Miesiące zimowe to trudny czas dla roślin rosnących w oczku wodnym i hodowanych w nim ryb. Dlatego ogrodowy zbiornik wodny już wcześniej należy odpowiednio przygotować do zimy. Podpowiadamy, jak pielęgnować zimą ryby z oczka wodnego.

Szkodniki roślin i choroby roślin

Wiązanka na grób na Wszystkich Świętych: co zrobić by była długo świeża

Kiedy w dniu Wszystkich Świętych przynosimy wiązanki na groby naszych bliskich, pragniemy aby kwiaty jak najdłużej wyglądały świeżo i atrakcyjnie. Jak przedłużyć świeżość kwiatów w wiązance nagrobnej?

Uprawa storczyków w domu: okres spoczynku, podlewanie, nawożenie

Storczyki z powodzeniem można uprawiać w domu. W pielęgnacji storczyków istotne jest podlewanie i nawożenie, ale także zapewnienie roślinom okresu spoczynku. Uprawa storczyków w domu: podlewanie i nawożenie oraz okres spoczynku - poradnik.

Liliowce: uprawa i zastosowanie liliowców w ogrodzie

Liliowce to jedne z najpopularniejszych i najbardziej lubianych bylin ogrodowych. Podpowiadamy, jakie warunki należy zapewnić liliowcom w ogrodzie i jak uprawiać te pięknie kwitnące buliny. Uprawa i zastosowanie liliowców w ogrodzie.

Cyprys i cyprysik: czym się różnią te rośliny? Cyprysiki i cyprysy w ogrodzie

Co to jest cyprys, jak wygląda cyprysik? Czym się różni cyprys od cyprysika? W świecie roślin nazwy sprawiają czasami kłopoty, czego dobrym przykładem są cyprysy i cyprysiki. Pozornie wydaje się, że to te same rośliny, ale czy tak jest naprawdę?

 • Cięcie powojnika

  Mam pytanie związane z cieciem powojnika. Kupiłam to pnącze, nie wiedząc jaki to gatunek, a teraz się okazuje, że trzeba to wiedzieć, aby dobrze przyciąć. Powojnik kwitnie bardzo późno - na początku sierpnia ...

Temat miesiąca
Śnieżna zima w ogrodzie’

Obfite opady śniegu i mróz mogą zaszkodzić roślinom w ogrodzie. Jakie są zimowe zagrożenia dla roślin? Jak prawidłowo odśnieżać nawierzchnie w ogrodzie?

Bukiet z kwiatów cebulowych
Bukiet z kwiatów cebulowych

Z ostatniego zamówienia mamy trochę spadów :) zostały nam hiacynty w różnych kolorach i frezje....

Ogrodniku przeczytaj
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"

"Ogród z charakterem" to książka napisana w sposób zachęcający do natychmiastowego zastosowania w ogrodach zawartych w niej wskazówek. Cennym jej walorem są liczne, piekne zdjęcia. Album o ogrodach.

Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście
Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście

"Miejskie ogrody” to ilustrowany poradnik dla tych wszystkich, którzy chcą zaniedbany ogródek, podwórko, taras na dachu czy balkon zamienić w urokliwą i łatwą w utrzymaniu oazę zieleni.

Wszystko co potrzebne w ogrodzie, wyposażenie ogrodu, meble ogrodowe, altanki, altany ogrodowe, grill ogrodowy, ławki ogrodowe, huśtawki ogrodowe, meble z bali, meble ogrodowe z drewna. Porady, rady i wskazówki. Zobacz jak założyć oczko wodne, źródełko, kaskady, czym obsadzić brzeg jeziora, jak sadzić rośliny wodne, lilie wodne, różne odmiany roślin wodnych, pielęgnacji roślin wodnych. Podpowiadamy jak uniknąć błędów zakładając staw w ogrodzie, jak zrobić fontannę, basen ogrodowy. Pokazujemy jak założyć basen przydomowy, jak podgrzewać wodę w basenie, jakie wybrać wyposażenie basenu. Wiele pomysłów na aranżację ogrodu, sprawdzone i najlepsze wyposażenie ogrodu. Inspiracje, zdjęcia, instruktaże. Zobacz jak zbudować altanę, drewutnię.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia