Wizytówki firm

MATERIAŁ PŁATNY
Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Wizytówki firm > Wizytówki firm > Centrum Ogrodnicze Chotomów, Hurtownia Roślin

Centrum Ogrodnicze „Chotomów” Hurtownia Roślin

ul. Chotomowska 85/87
05 - 110 Jabłonna
email: biuro@ogrodychotomow.com
www.ogrodychotomow.com

Centrum Ogrodnicze „Chotomów” Hurtownia Roślin
Kategoria: Rośliny
Obszar działalności: mazowieckie

O firmie

Firma powstała w 1999 roku. Na początku swego istnienia skupiała się na sprzedaży hurtowej drzew i krzewów iglastych oraz liściastych importowanych z Niemiec, które uzupełniały krajowy rynek roślin o okazy nietypowe. W 2004 roku został powiększony krąg odbiorców dzięki otwarciu punktu sprzedaży detalicznej - Centrum Ogrodniczego "Chotomów" Hurtowni Roślin, znajdującego się w Chotomowie.
Centrum obejmuje powierzchnię 10 000 m2, z czego ponad 6500 m2 zajmuje ekspozycja roślin.  W trosce o dobro klienta duży nacisk kładziemy na wysoką jakość sprzedawanych roślin oraz profesjonalne i fachowe doradztwo w zakresie pielęgnacji i ochrony roślin.

Oferta

W naszej ofercie dominują drzewa i krzewy liściaste oraz iglaste, pochodzące z renomowanych szkółek ogrodniczych polskich, a także niemieckich. Dysponujemy roślinnym materiałem standardowym, jak również dużym asortymentem okazów soliterowych dla najbardziej wymagających klientów, w tym ogrodowe formy bonsai, rośliny strzyżone i formowane.
Godnym podkreślenia jest bogata gama odmian i rozmiarów azalii oraz rododendronów (do 2,5 m wysokości), również form szczepionych. W sprzedaży posiadamy także byliny i pnącza oraz kwitnące rośliny ozdobne rabatowe i balkonowe. Oferujemy również podłoża ogrodnicze, nawozy, nasiona mieszanek traw oraz narzędzia ogrodnicze, meble ogrodowe, folie, donice, agrowłókninę i inne akcesoria do ogrodu.  Świadczymy też usługi w zakresie kompleksowej realizacji ogrodów.

Autor tekstu: Centrum Ogrodnicze Chotomów
Autor zdjęć: Centrum Ogrodnicze Chotomów
Forum ogrodnicze
przygotowywanie ziemi pod warzywniak
Ja pod pomidory kupuje specjalny nawóz substral magiczna siła dla pomidorów i nie mam żadnych problemów ani z ich wzrostem ani z glebą pod nimi.
~Gonka
oświetlenie ogrodu
A ja polecam meble podświetlane do ogrodu http://hagea.pl/produkty/podswietlane/ i dodatki takie jak donice czy pływające kule do basenu. Efekt jest naprawdę ciekawy
~alicja87
Godne polecenia
Polecam sklep Hagea, mają tam bardzo ładne meble ogrodowe z technorattanu i polirattanu http://hagea.pl/produkty/ogrod-technorattan/ i do tego przystępne ceny
~alicja87
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia