Wizytówki firm

MATERIAŁ PŁATNY
Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Wizytówki firm > Wizytówki firm > Pracownia Sztuki Ogrodowej

Pracownia Sztuki Ogrodowej

ul. Mogilska 43/904, 31-546 Kraków
tel.: 509 445 965
email: projekty@sztuka-ogrodowa.pl
www.sztuka-ogrodowa.pl
email: projekty@sztuka-ogrodowa.pl
www.sztuka-ogrodowa.pl

Pracownia Sztuki Ogrodowej
Obszar działalności: cały kraj

O firmie

Nasze biuro projektowe to miejsce, w którym ludzie obdarzeni talentem tworzą piękno. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu projektowym i wykonawczym oraz nowoczesnych rozwiązaniach w dziedzinie aranżacji ogrodów i krajobrazu, a także wszystkich ich elementów składowych (małej architektury, mebli, elewacji, ogrodzeń, nawadniania i oświetlenia, etc.).

Oferta

Większość wykonywanych przez nas prac projektowych obejmuje:

- koncepcje funkcjonalne i zagospodarowania,
- projekty i dokumentacje wykonawcze,
- wizualizacje 2d i 3d (specjalizacja w rysunku odręcznym),
- inwentaryzacje dendrologiczne i budowlane,
- pomiary i mapy do celów projektowych

Nasi projektanci w większości specjalizują się w obsłudze klienta prywatnego, kładąc szczególny nacisk na indywidualną opiekę, aranżację przestrzeni życia w wyniku głębokiego poznania potrzeb oraz szczegółową analizę otoczenia i warunków.

Autor tekstu: Pracownia Sztuki Ogrodowej
Autor zdjęć: Pracownia Sztuki Ogrodowej
Forum ogrodnicze
Trawnik z rolki po założeniu
Kup wapno i nie powinno być żadnego problemu, jak pomalujesz farbą to może byc różnie. Druga sprawa, czy trawa normalna czy sztuczna? jak ktoś myśli o robieniu boiska to można ...
~Gross
Jaki wybrać basen?
Ja mam basen intex o pojemności 5000 litrów. Wydaje mi się, że jest w zupełności wystarczający żeby się latem ochłodzić.
~Pantincer
Place zabaw dla dzieci
Jeśli w Waszym ogrodzie często bywają dzieci to warto taki plac rozważyć żeby zapewnić im trochę rozrywki. Więcej na ten temat można sobie tutaj poczytać: https://blog.edomator.pl/2017 ...
~Pantincer
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia