Wizytówki firm

MATERIAŁ PŁATNY
Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Wizytówki firm > Wizytówki firm > Pracownia Sztuki Ogrodowej

Pracownia Sztuki Ogrodowej

ul. Mogilska 43/904, 31-546 Kraków
tel.: 509 445 965
email: projekty@sztuka-ogrodowa.pl
www.sztuka-ogrodowa.pl
email: projekty@sztuka-ogrodowa.pl
www.sztuka-ogrodowa.pl

Pracownia Sztuki Ogrodowej
Obszar działalności: cały kraj

O firmie

Nasze biuro projektowe to miejsce, w którym ludzie obdarzeni talentem tworzą piękno. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu projektowym i wykonawczym oraz nowoczesnych rozwiązaniach w dziedzinie aranżacji ogrodów i krajobrazu, a także wszystkich ich elementów składowych (małej architektury, mebli, elewacji, ogrodzeń, nawadniania i oświetlenia, etc.).

Oferta

Większość wykonywanych przez nas prac projektowych obejmuje:

- koncepcje funkcjonalne i zagospodarowania,
- projekty i dokumentacje wykonawcze,
- wizualizacje 2d i 3d (specjalizacja w rysunku odręcznym),
- inwentaryzacje dendrologiczne i budowlane,
- pomiary i mapy do celów projektowych

Nasi projektanci w większości specjalizują się w obsłudze klienta prywatnego, kładąc szczególny nacisk na indywidualną opiekę, aranżację przestrzeni życia w wyniku głębokiego poznania potrzeb oraz szczegółową analizę otoczenia i warunków.

Autor tekstu: Pracownia Sztuki Ogrodowej
Autor zdjęć: Pracownia Sztuki Ogrodowej
Forum ogrodnicze
Drewniane meble ogrodowe to dobry pomysł?
Ludzie już bardzo dawno temu kupowali drewniane meble ogrodowe, dlatego uważam, że to nie jest zły pomysł, ale trzeba o nie dbać i regularnie je malować. Ja chyba kupię tutaj ...
~ogrodniczkaaa
Miejsce na leżak w ogrodzie
Sama musisz zadecydować. Moim zdaniem warto znaleźć trochę miejsca na meble ogrodowe. Ja planuję zakup krzesła i stołu z tej strony: https://www.litexgarden.pl/meble-ogrodowe. Natomiast sama musisz ocenić ...
~ogrodniczkaaa
Drewniane meble ogrodowe to dobry pomysł?
ja właśnie chciałabym drewniany stół do ogrodu, ale zastanawiam się jak o taki stół dbać w związku z deszczem chociażby, jakieś impregnaty stosujecie do drewnianych mebli na zewnątrz?
~ogrodniczka33
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia