Wesoły Ogród

Teraz pora na chwilę relaksu! W Wesołym Ogrodzie miło spędzisz czas! Możesz wstąpić do Klubu Ogrodnika, zagrać w ciekawą grę, sprawdzić jakie drzewo i kwiat jest Twoim patronem, wysłać e-kartkę do przyjaciół, przeczytać Pamiętnik Ogrodnika, wybrać tapetę na pulpit komputera. Miłej zabawy!

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Wesoły ogród > Wesoły ogród
Konwalie kwitnące zimą. Pędzenie kłączy konwalii
Konwalie kwitnące zimą. Pędzenie kłączy konwalii

Konwalie rosnące w ogrodach i lasach kwitną w maju. Możemy jednak cieszyć się pachnącymi kwiatami konwalii także zimą. Jak przyspieszyć kwitnienie konwalii? Pędzenie konwalii.

Projekt ogrodu: nowoczesny ogród
Projekt ogrodu: nowoczesny ogród

Najbardziej charakterystyczną cechą ogrodów nowoczesnych jest minimalizm przejawiający się w stosowaniu prostych form zarówno w ogólnej kompozycji ogrodu, jak i elementach wyposażenia, ograniczeniu ilości kolorów ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia