Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Żywopłoty

#
 • Żywopłot sam może być ogrodzeniem

  Żywopłot sam może być ogrodzeniem

  Żywopłot otaczający ogród może stanowić samodzielne ogrodzenie - tworząc barierę nie do przejścia. Musimy tylko dobrać odpowiednie rośliny. Z jakich roślin założyć żywopłot nie do pokonania?

 • 10 najpopularniejszych roślin na żywopłot

  10 najpopularniejszych roślin na żywopłot

  Żywopłot można stworzyć z różnych gatunków roślin, zarówno liściastych, jak i z iglaków. Poznaj 10 najpopularniejszych roślin na żywopłot. Rośliny liściaste i iglaki idealne na żywopłoty.

 • Wiosenna pielęgnacja żywopłotu: przycinanie żywopłotu

  Wiosenna pielęgnacja żywopłotu: przycinanie żywopłotu

  Wiosną, gdy ogród budzi się do życia, należy zadbać także o żywopłot. Przede wszystkim należy przeprowadzić zabieg przycinania żywopłotu. Jak zadbać wiosną o żywopłot wiosną. Wiosenne cięcie żywopłotu.

 • Wiosenne cięcie żywopłotu. Kiedy i jak przycinać żywopłot wiosną

  Wiosenne cięcie żywopłotu. Kiedy i jak przycinać żywopłot wiosną

  Cięcie żywopłotu: kiedy? Aby żywopłot był gęsty i zachowywał odpowiedni kształt, trzeba go regularnie przycinać. Już wiosną przycina się niektóre gatunki roślin tworzących żywopłoty. Wiosna w ogrodzie: kiedy i jak przycinać żywopłot. Jakie żywopłoty przycina się wiosną?

 • Żywopłot: jak założyć żywopłot

  Żywopłot: jak założyć żywopłot

  Żywopłot to inwestycja na długie lata, dlatego zakładanie żywopłotu wymaga odpowiedniego przygotowania. Na co zwrócić uwagę przy zakładaniu żywopłotu? Jak założyć żywopłot.

 • Pnącza jako żywopłot

  Pnącza jako żywopłot

  Pnącza posadzone wzdłuż ogrodzenia zajmują niewiele miejsca, znacznie mniej niż żywopłot, a podobnie jak on otulają ogród szczelną zielenią. Pnącza jako żywopłot.

 • Pnącza przy ogrodzeniu: jak sadzić i pielęgnować żywopłot z pnączy

  Pnącza przy ogrodzeniu: jak sadzić i pielęgnować żywopłot z pnączy

  Pnącza przy ogrodzeniu. O tym, czy pnącza będą dobrze rosły i utworzą przy ogrodzeniu żywopłot, który skutecznie osłoni działkę, decyduje wybór gatunku, przygotowanie stanowiska i pielęgnacja pnączy. Przeczytaj jak sadzić i pielęgnować pnącza sadzone jako zywopłot przy ogrodzeniu.

 • Żywopłot z wikliny, płot z wikliny. Jak zrobić żywopłot z wierzby

  Żywopłot z wikliny, płot z wikliny. Jak zrobić żywopłot z wierzby

  Jak zrobić pleciony płot czy żywopłot z żywej, rosnącej wikliny? Zakładamy żywopłot z wierzby: jak to zrobić. Poznaj zalety żywopłotu z wikliny.

 • ŻYWOPŁOT z BUKSZPANU: obwódki z bukszpanu

  ŻYWOPŁOT z BUKSZPANU: obwódki z bukszpanu

  Żywopłot z bukszpanu: jak założyć i ciąć. Bukszpan dobrze rośnie w cieniu i jest mało wymagający, jeśli chodzi o podłoże. Idealnie nadaje się na żywopłoty i obwódki. Radzimy, jak założyć żywopłot z bukszpanu i jakie odmiany będą najlepsze na niskie obwódki i żywopłoty.

 • Żywopłot iglasty. Zakładanie i pielęgnacja żywopłotu iglastego

  Żywopłot iglasty. Zakładanie i pielęgnacja żywopłotu iglastego

  Żywopłot iglasty jest dekoracyjny przez cały rok, może być dobrym pomysłem na ogrodzenie działki. Podpowiadamy jak zakładać żywopłot iglasty. Poradnik cięcia żywopłotu iglastego formowanego.

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper

Podpowiadamy jak mieć ładny żywopłot w ogrodzie. Zadbane żywopłoty, przegląd roślin na żywopłot, pnącza, bluszcz. Dowiesz się jak przycinać żywopłot formowany. Porady jak założyć żywopłot. Pnącza zamiast żywopłotu. Jak sadzić i jak pielęgnować pnącza sadzone jako żywopłot. Żywopłoty: piękne zdjęcia, inspiracje, pomysły.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2015 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia