Trawniki, żywopłoty

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Trawniki, żywopłoty
Żywopłot z ostów - niebanalny pomysł na żywopłot

Czy oset można wykorzystać na nietypowy żywopłot, oddzielający mały warzywnik od reszty działki?

Wiosenna pielęgnacja trawnika: wertykulacja i aeracja

Koniecznymi wiosennymi zabiegami pielęgnacyjnymi, które poprawiają wygląd trawnika są aeracja trawnika i wertykulacja trawnika. Czym różni się wertykulacja trawnika od ...

Sierpień w ogrodzie: pielęgnacja trawnika w sierpniu

W sierpniu należy systematycznie pielęgnować trawnik w ogrodzie. Podpowiadamy jak pielęgnować trawnik w sierpniu: koszenie trawnika, nawożenie trawnika, podlewanie trawnika. ...

Trawniki

Żywopłoty

Szkodniki roślin i choroby roślin

Rośliny ananasowate do domowej uprawy w doniczkach. Warunki uprawy i pielęgnacji

Rośliny ananasowate to grupa roślin egzotycznych uprawianych w doniczkach, którymi chętnie dekorujemy wnętrza ze względu na ich ozdobne oryginalne kwiaty. Poznaj warunki domowej uprawy roślin ananasowatych.

Phalaenopsis: najpopularniejszy storczyk. Jak pielęgnować Phalaenopsis

Phalaenopsis to najbardziej znany przedstawiciel rodziny storczyków. Storczyk ten można z łatwością kupić w kwiaciarniach, sklepach ogrodniczych, supermarketach praktycznie przez cały rok. Podpowiadamy, jakie warunki zapewnić storczykowi Phalaenopsis w domu i jak go pielęgnować.

Winorośl pachnąca – uprawa, cięcie i zastosowanie winorośli w ogrodzie

Winorośl pachnąca to oryginalne pnącze o pachnących kwiatach i ozdobnych liściach, które jesienią przebarwiają się na żółto. Podpowiadamy, jak uprawiać winorośl pachnącą, jak pielęgnować i ciąć to pnącze. Winorośl pachnąca – uprawa i zastosowanie w ogrodzie.

Alergia na trawy: pyłki traw groźne dla alergików

Trawy w ogrodzie mogą być groźne dla alergików. Co zrobić, aby zminimalizować objawy alergii na pyłki traw rosnących w ogrodzie. Pyłki traw a alergia. Alergia na trawy.

Roślina tygodnia
Kwiat krotonu
Kwiat krotonu

W mojej kolekcji zakwitła kolejna roślina. Była już fotografia kwiatu draceny, a tym razem kwiat...

Ogrodniku przeczytaj
Tulipany - katalog odmian
Tulipany - katalog odmian

Tulipany nieodparcie kojarzą się z Holandią. Jednak znacznie wcześniej, zanim pojawiły się w Europie, uprawiano je w tureckich ogrodach.

2080 roślin w nowym wydaniu KATALOGU ROŚLIN
2080 roślin w nowym wydaniu KATALOGU ROŚLIN

Katalog Roślin wydany przez Związek Szkółkarzy Polskich to baza 2080 sprawdzonych i dostępnych na polskim rynku roślin, opisanych przez ośmiu wybitnych specjalistów i praktyków.

Trawnik od A do Z. Podpowiadamy co zrobić by mieć piękny trawnik w ogrodzie, jak pielęgnować trawnik by był ozdobą ogrodu. Pomagamy w wyborze zakupu nasion. Mnóstwo fachowych porad i cennych wskazówek. Zakładanie trawnika, różne sposoby na zakładanie trawnika, trawnik z siewu, trawnik z rolki, pielęgnacja, rośliny na trawniku. Mówmy jak przygotować miejsce pod trawnik, poprawianie struktury gleby. Dbanie o trawnik latem. Wskazówki czym i jak kosić trawnik. Zadbane żywopłoty, przegląd roślin, pnącza, bluszcze. Zobacz jak pielęgnować żywopłot formowany. Porady jak założyć żywopłot. Pnącza zamiast żywopłotu. Jak sadzić i jak pielęgnować pnącza sadzone jako żywopłot. Piękne zdjęcia, inspiracje, pomysły. Rzeczowe informacje.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia