Trawniki, żywopłoty

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Trawniki, żywopłoty
Problemy z trawnikiem: plamy, nierówny kolor trawy, uszkodzona murawa

Każdy chciałby mieć piękny trawnik, ale czasem pojawiają się problemy. Co zrobić, gdy trawa ma nierówny kolor, na trawniku są ...

Sprawdzone rośliny cierniste na żywopłot

Z czego założyć żywopłot wokół letniego domu? Najlepiej taki, żeby chronił działkę przed intruzami. Może z jakichś kolczastych roślin?

Trawnik: jak pielęgnować trawnik-boisko w ogrodzie

W domowe boisko można przekształcić trawnik, który był założony z mieszanki traw odpornych na deptanie. Podpowiadamy jak pielęgnować trawnik zamieniony ...

Trawniki

Żywopłoty

  • Żywopłot formowany: jak pielęgnować żywopłot formowany

    Żywopłot formowany: jak pielęgnować żywopłot formowany

    Pielęgnacja żywopłotu formowanego polega przede wszystkim na jego regularnym przycinaniu (strzyżeniu). Tylko odpowiednio przycinany żywopłot będzie zwarty i gęsty od samego dołu. Do ważnych zabiegów pielęgnacyjnych nalezy też nawożenie żywopłotu formowanego.

Szkodniki roślin i choroby roślin

Ciemierniki na Boże Narodzenie – moda na ciemierniki w doniczkach przyszła do nas z Niemiec

Ciemierniki w doniczkach znakomicie nadają się do dekoracji wnętrz na Boże Narodzenie. Moda na świąteczną dekorację z ciemierników przyszła do nas z Niemiec, gdzie rośliny te cieszą się w okresie bożonarodzeniowym niezwykłą popularnością. Kwiaty doniczkowe na Boże Narodzenie: ciemierniki.

Storczyki - najlepsze kwiaty doniczkowe na Walentynki

Wśród wielu roślin doniczkowych kwitnących zimą, na walentynkowy prezent znakomicie nadają się storczyki. Zobacz ZDJĘCIA STORCZYKÓW. Kwiaty na Walentynki: storczyki.

Powojniki: kwitnące pnącza. wymagania, pielęgnacja i gatunki powojników

Wśród wielu rodzajów pnączy uprawianych w naszych ogrodach, powojniki cieszą się niezwykłą popularnością. Przeczytaj, jakie są wymagania i zastosowanie powojników w ogrodzie. Gatunki powojników.

Hortensja ogrodowa: hortensja uprawa, cięcie, pielęgnacja hortensji w ogrodzie

Hortensja ogrodowa: uprawa. Wszystko o hortensji ogrodowej: cięcie i pielęgnacja. Dlaczego hortensja nie kwitnie, gdzie posadzić hortensje w ogrodzie. Skala barw kwiatów hortensji jest bogata: od białej przez odcienie różu, czerwieni aż do niebieskiej i fioletowej.

  • Zamioculcas

    Zimioculcas to piękny kwiat, od pewnego czasu nie wypuszcza żadnego nowego liścia, tak jakby stał w miejscu. Teraz wypuścił malutki pęd i stanął w miejscu, nie rozwija się dalej. Odnoszę wrażenie, jakby ...

Wianek polny
Wianek polny

Wianki! Hit tegorocznych slubow i wesel. Kolejne zamówienia na nie spływają do nas. Ten wianek miał...

Ogrodniku przeczytaj
2080 roślin w nowym wydaniu KATALOGU ROŚLIN
2080 roślin w nowym wydaniu KATALOGU ROŚLIN

Katalog Roślin wydany przez Związek Szkółkarzy Polskich to baza 2080 sprawdzonych i dostępnych na polskim rynku roślin, opisanych przez ośmiu wybitnych specjalistów i praktyków.

Tulipany - katalog odmian
Tulipany - katalog odmian

Tulipany nieodparcie kojarzą się z Holandią. Jednak znacznie wcześniej, zanim pojawiły się w Europie, uprawiano je w tureckich ogrodach.

Trawnik od A do Z. Podpowiadamy co zrobić by mieć piękny trawnik w ogrodzie, jak pielęgnować trawnik by był ozdobą ogrodu. Pomagamy w wyborze zakupu nasion. Mnóstwo fachowych porad i cennych wskazówek. Zakładanie trawnika, różne sposoby na zakładanie trawnika, trawnik z siewu, trawnik z rolki, pielęgnacja, rośliny na trawniku. Mówmy jak przygotować miejsce pod trawnik, poprawianie struktury gleby. Dbanie o trawnik latem. Wskazówki czym i jak kosić trawnik. Zadbane żywopłoty, przegląd roślin, pnącza, bluszcze. Zobacz jak pielęgnować żywopłot formowany. Porady jak założyć żywopłot. Pnącza zamiast żywopłotu. Jak sadzić i jak pielęgnować pnącza sadzone jako żywopłot. Piękne zdjęcia, inspiracje, pomysły. Rzeczowe informacje.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia