Kwiaty i rośliny balkonowe i tarasowe

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Tarasy, balkony > Kwiaty i rośliny balkonowe i tarasowe
 • Kwiaty i zioła w donicach na balkonie - jak zapobiec suszy

  Kwiaty i zioła w donicach na balkonie - jak zapobiec suszy

  MATERIAŁ PŁATNY

  Uprawę kwiatów i ziół na balkonie można nazwać już trendem ogólnoświatowym. Zielniki w rustykalnych skrzyniach coraz częściej pojawiają się na naszych rodzimych balkonach. Aby rośliny te zdobiły naszą przestrzeń, konieczne jest zapewnienie im odpowiednich warunków wzrostu, w tym utrzymanie właściwej wilgotności podłoża w donicach. Jak uchronić kwiaty i zioła przed suszą?

 • Wiosna na tarasie, czyli jak przygotować iglaki w donicach na nowy sezon

  Wiosna na tarasie, czyli jak przygotować iglaki w donicach na nowy sezon

  MATERIAŁ PŁATNY

  Aby przygotować iglaki na nowy sezon wegetacyjny, warto rozpocząć ich przesadzanie właśnie teraz. Na szczęście w tym roku polska nauka dostarczyła nam rozwiązanie, które pomoże w uprawie krzewów i drzew iglastych.

 • Pomidory NA BALKONIE. Uprawa pomidorów na balkonie: poznaj zasady i odmiany pomidorów na balkon

  Pomidory NA BALKONIE. Uprawa pomidorów na balkonie: poznaj zasady i odmiany pomidorów na balkon

  Pomidory na balkonie: czy to się uda? Uprawa pomidorów na balkonie powiedzie się, jeśli będziemy przestrzegać kilku zasad i wybierzemy odpowiednie odmiany pomidorów na balkon. Uprawa pomidorów na balkonie: czyli jak mieć własne pomidory z balkonu.

 • Rośliny balkonowe o ozdobnych liściach wypełniające kompozycje w pojemnikach

  Rośliny balkonowe o ozdobnych liściach wypełniające kompozycje w pojemnikach

  Rośliny balkonowe o ozdobnych liściach to znakomity dodatek do roślinnych kompozycji tworzonych z kwiatów balkonowych. Poznaj najlepsze rośliny balkonowe charakteryzujące się dekoracyjnymi liśćmi, które doskonale nadają się do wypełnienia balkonowych aranżacji, tworząc fantastyczne tło dla kolorowych kwiatów.

 • Gaura - ciekawa roślina na ogrodowe rabaty i do pojemników na balkon

  Gaura - ciekawa roślina na ogrodowe rabaty i do pojemników na balkon

  Gaura to urocza roślina o delikatnych i wyjątkowo dekoracyjnych kwiatach. Znakomicie nadaje się zarówno na ogrodowe rabaty, jak i do uprawy w pojemanikach na balkonach czy tarasach. Poznaj wymagania uprawowe gaury i zobacz ZDJĘCIA pięknej gaury.

 • Koleus Blumego – roślina pokojowa, balkonowa i rabatowa. Zastosowanie koleusa

  Koleus Blumego – roślina pokojowa, balkonowa i rabatowa. Zastosowanie koleusa

  Koleus Blumego, zwany też pokrzywką brazylijską, znany jest głównie jako krótkowieczna roślina pokojowa. Koleus można jednak z powodzeniem wykorzystać jako oryginalną ozdobę balkonów i tarasów, a także sadzić na ogrodowych rabatch. Podpowiadamy, jak i gdzie uprawiać koleus. Zastosowanie koleusa. Koleus jako roślina balkonowa i rabatowa.

 • Truskawki na balkonie. Uprawa truskawek w pojemnikach

  Truskawki na balkonie. Uprawa truskawek w pojemnikach

  Truskawki to jedne z najbardziej lubianych i najchętniej spożywanych owoców deserowych. Truskawki z powodzeniem można uprawiać w pojemnikach na balkonie. Uprawa truskawek w pojemnikach. Truskawki na balkonie – uprawa i odmiany.

 • Lantana – atrakcyjna roślina na balkon i taras. Kwiaty balkonowe

  Lantana – atrakcyjna roślina na balkon i taras. Kwiaty balkonowe

  Lantana to ciekawa roślina balkonowa o dekoracyjnych kwiatach, które zmieniają swą barwę w trakcie rozwoju. Poznaj ciekawe odmiany lantany z serii Calippo.

 • Kwiaty balkonowe: TOP 10 – kwiaty do skrzynek balkonowych

  Kwiaty balkonowe: TOP 10 – kwiaty do skrzynek balkonowych

  Balkon i taras pełen kwiatów to marzenie wielu miłośników roślin. Jakie kwiaty balkonowe posadzić w skrzynkach balkonowych, aby zdobiły balkon cały sezon. Oto najpopularniejsze kwiaty do skrzynek balkonowych. Kwiaty balkonowe zdjęcia: galeria.

 • Pielęgnacja roślin balkonowych latem

  Pielęgnacja roślin balkonowych latem

  Każdy, kto uprawia rośliny na balkonie chce jak najdłużej cieszyć się ich bujnym wzrostem i obfitym kwitnieniem. Aby było to możliwe, należy pamiętać o systematycznej pielęgnacji roślin balkonowych: podlewaniu, nawożeniu, czyszczeniu.

Informacje o tym, jakie kwiaty i rośliny nadają się na balkon i taras, jak ozdobić balkon i taras roślinami, co zrobić by mieć ukwiecony balkon i taras w kwiatach. Dowiesz się, jakie kwiaty wybrać na balkon i taras, jak sadzić rośliny balkonowe, jak pielęgnować rośliny uprawiane w skrzynkach balkonowych i donicach, jakie rośliny nadają się na słoneczny balkon. Pomysły na kwiaty na balkonie. Zobaczysz galerie zdjęć: rośliny balkonowe i tarasowe, kompozycje roślinne na balkonach i tarasach.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2016 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia