Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Budowa i wykończenie tarasu i balkonu

 • Tarasowe drzwi przesuwne - świetny pomysł na połączenie salonu z ogrodem

  Tarasowe drzwi przesuwne - świetny pomysł na połączenie salonu z ogrodem

  MATERIAŁ PŁATNY

  Oszklone tarasowe drzwi przesuwne to znakomite rozwiązanie dla tych, którzy chcą podziwiać ogród nie wychodząc z domowego salonu. Zastępując całą ścianę, która graniczy z tarasem, drzwiami przesuwnymi Patio HST, wydaje się jakby salon przenikał do ogrodu. Drzwi przesuwne ze szkła sprawiają, że granica między salonem a ogrodem znika...

 • Powrót mody na szyby ornamentowe: jak je eksponować we wnętrzu?

  Powrót mody na szyby ornamentowe: jak je eksponować we wnętrzu?

  Jak modnie i nowocześnie eksponować szyby ornamentowe we wnętrzu? Czy szyby ornamentowe pasują do stylu skandynawskiego? Z czym je zestawiać by wyglądały modnie i współcześnie?

 • Betonowe rozwiązania: betonowe meble do wnętrz i na taras? Tak!

  Betonowe rozwiązania: betonowe meble do wnętrz i na taras? Tak!

  Meble z betonu architektonicznego meblami salonowymi, i to w luksusowym wydaniu? Oto nowy trend nowoczesnych aranżacji wnętrz! Przybliżamy i oswajamy beton w salonie: obalamy mity dotyczące wagi i chropowatości mebli z betonu architektonicznego i pokazujemy w jakich stylizacjach betonowe meble sprawdzą się najlepiej!

 • Taras betonowy: jak zbudować taras z betonu

  Taras betonowy: jak zbudować taras z betonu

  Taras z betonu to najczęściej budowany rodzaj tarasu. Pewnie dlatego, że możliwości jego wykończenia są ogromne. Jak zbudowac i wykończyć taras z betonu. Betonowy taras: budowa i wykończenia.

 • Taras drewniany: budowa tarasu z drewna. Poradnik

  Taras drewniany: budowa tarasu z drewna. Poradnik

  Taras drewniany budowany jest rzadko, gdyż uważany jest za nietrwały. Niesłusznie. Jeśli drewno użyte do jego budowy zostanie zaimpregnowane, a konstrukcja właściwie zrobiona, będzie służył kilkadziesiąt lat.

 • Jak wpuścić do domu światło? Niezwykle ważne są okna

  Jak wpuścić do domu światło? Niezwykle ważne są okna

  MATERIAŁ PŁATNY

  Światło dzienne powinno oświetlać każde pomieszczenie, w którym przebywają ludzie, bo jest nam ono niezbędne dla zdrowia i życia. To nie przesada - światło korzystnie działa na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Dlatego rola okien w każdym domu jest tak niesłychanie ważna!

 • Drewno egzotyczne na taras: jakie wybrać. Gatunki drewna egzotycznego na taras

  Drewno egzotyczne na taras: jakie wybrać. Gatunki drewna egzotycznego na taras

  Taras można zbudować z różnych materiałów. Coraz częściej do budowy tarasu stosujemy drewno egzotyczne. Na rynku jest spory wybór drewna egzotycznego na tarasy. Jakie wybrać drewno egzotyczne na taras?

 • Wiosenne porządki na balkonie. Jak przygotować balkon do nowego sezonu

  Wiosenne porządki na balkonie. Jak przygotować balkon do nowego sezonu

  Czas na wiosenne porządki na balkonie! Słońce świeci coraz mocniej, a dni są coraz dłuższe. To znak, że idzie wiosna! Pora zrobić porządki na balkonie i przygotować go do nowego sezonu. Wiosenne porządki na balkonie: jakie prace trzeba wykonać po zimie.

 • Taras na wiosnę: porządki na tarasie po zimie

  Taras na wiosnę: porządki na tarasie po zimie

  Lód, topniejący śnieg czy ziemia leżące zimą na tarasie powodują, że jego powierzchnia niszczeje, więc wiosną trzeba ją odświeżyć. Jak uporządkować nawierzchnię tarasu po zimie? Wiosenne porządki na tarasie.

 • Pomysł na taras: taras i patio w kształcie koła

  Pomysł na taras: taras i patio w kształcie koła

  Zadbany ogród i pięknie zaaranżowany taras coraz częściej stają się „oczkiem w głowie”. Podpowiedzią na oryginalną kompozycję takiej przestrzeni mogą być modne ostatnio tarasy i patio w kształcie koła.

Temat miesiąca
Ścieżki ogrodowe i podjazdy z klinkierowej cegły brukowej – instrukcja brukowania w kilku krokach
Ścieżki ogrodowe i podjazdy z klinkierowej cegły brukowej – instrukcja brukowania w kilku krokach’

Podjazdy i ścieżki ogrodowe wykonane z klinkierowej cegły brukowej wyglądają estetycznie i efektownie. Dowiedz się, jak prawidłowo układać bruk klinkierowy. Instrukcja brukowania krok po kroku.

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper

Informacje na temat budowy tarasu i balkonu. Wykończenie tarasu i balkonu. Mówimy jak zbudowac i wykończyć taras. Budowa i wykończenie tarasu i balkonu. Podpowiadamy jak zbudować drewniany taras, jakie wybrać drewno na taras, jak konserwowac drewniany taras. Dowiedz się jakie są najlepsze materiały wykończeniowe. Różne rodzaje tarasów: taras drewniany, taras z kamieni, taras betonowy, taras w kształcie koła, oczko wodne na tarasie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2015 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia