Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Budowa i wykończenie tarasu i balkonu

#
 • Taras na wiosnę: porządki na tarasie po zimie

  Taras na wiosnę: porządki na tarasie po zimie

  Lód, topniejący śnieg czy ziemia leżące zimą na tarasie powodują, że jego powierzchnia niszczeje, więc wiosną trzeba ją odświeżyć. Jak uporządkować nawierzchnię tarasu po zimie? Wiosenne porządki na tarasie.

 • Taras betonowy: jak zbudować taras z betonu

  Taras betonowy: jak zbudować taras z betonu

  Taras z betonu to najczęściej budowany rodzaj tarasu. Pewnie dlatego, że możliwości jego wykończenia są ogromne. Jak zbudowac i wykończyć taras z betonu. Betonowy taras: budowa i wykończenia.

 • Pomysł na taras: taras i patio w kształcie koła

  Pomysł na taras: taras i patio w kształcie koła

  Zadbany ogród i pięknie zaaranżowany taras coraz częściej stają się „oczkiem w głowie”. Podpowiedzią na oryginalną kompozycję takiej przestrzeni mogą być modne ostatnio tarasy i patio w kształcie koła.

 • Metamorfoza balkonu w bloku: ogród wertykalny na balkonie

  Metamorfoza balkonu w bloku: ogród wertykalny na balkonie

  Niebanalnym pomysłem na aranżację balkonu w bloku jest założenie ogrodu wertykalnego na ścianie. Metamorfoza balkonu: ogród wertykalny - pomysł na zieloną ścianę.

 • Zalety i wady drewnianych tarasów. Najlepsze drewno na taras

  Zalety i wady drewnianych tarasów. Najlepsze drewno na taras

  Drewniane tarasy są chętne budowane przy domach i w ogrodach. Poznaj wady i zalety drewnianych tarasów. Jakie jest najlepsze drewno na taras. ZDJĘCIA drewnianych tarasów

 • Taras drewniany: jak zbudować taras z drewna

  Taras drewniany: jak zbudować taras z drewna

  Drewniane tarasy cieszą się dużą popularnością, ponieważ w naturalny sposób łączą dom z ogrodem. Podpowiadamy jak zbudować taras z drewna.

 • Metamorfoza balkonu mieszkania na parterze w bloku wielorodzinnym

  Metamorfoza balkonu mieszkania na parterze w bloku wielorodzinnym

  Balkon na parterze może stać się sporym tarasem, z którego schody prowadzą do ogródka. Zobacz jak zmienił się zwyczajny balkon w bloku wielorodzinnym. Metamorfoza balkonu: jak z niedużego balkonu można zrobić całkiem spory taras.

 • 3 sposoby na powiązanie domu z tarasem i ogrodem

  3 sposoby na powiązanie domu z tarasem i ogrodem

  Taras to ważne miejsce służące wypoczynkowi, jednocześnie będące połączeniem domu z ogrodem. Przedstawiamy 3 pomysły na połączenie domu z tarasem i ogrodem. Ciekawe pomysły na taras.

 • Nawierzchnia z klinkieru w ogrodzie i na tarasie

  Nawierzchnia z klinkieru w ogrodzie i na tarasie

  Klinkier to estetyczny, elegancki i łatwy w konserwacji materiał, który może przetrwać w dobrym stanie wiele lat. Z klinkieru buduje się nawierzchnie w ogrodzie i na tarasie. Klinkier w ogrodzie i na tarasie. Pielęgnacja nawierzchni z klinkieru.

 • Taras po zimie: wiosenne porządki na tarasie

  Taras po zimie: wiosenne porządki na tarasie

  Gdy wiosną dni stają się cieplejsze, myślimy już o wypoczynku na tarasie. Zanim jednak zaczniemy korzystać z tarasu, trzeba na nim zrobić porządek. Podpowiadamy jak porządkować taras z drewna, płytek ceramicznych, kamienia i betonu.

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper

Informacje na temat budowy tarasu i balkonu. Wykończenie tarasu i balkonu. Mówimy jak zbudowac i wykończyć taras. Budowa i wykończenie tarasu i balkonu. Podpowiadamy jak zbudować drewniany taras, jakie wybrać drewno na taras, jak konserwowac drewniany taras. Dowiedz się jakie są najlepsze materiały wykończeniowe. Różne rodzaje tarasów: taras drewniany, taras z kamieni, taras betonowy, taras w kształcie koła, oczko wodne na tarasie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2015 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia