Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Budowa i wykończenie tarasu i balkonu

#
 • Taras betonowy: jak zbudować taras z betonu

  Taras betonowy: jak zbudować taras z betonu

  Taras z betonu to najczęściej budowany rodzaj tarasu. Pewnie dlatego, że możliwości jego wykończenia są ogromne. Jak zbudowac i wykończyć taras z betonu. Betonowy taras: budowa i wykończenia.

 • Pomysł na taras: taras i patio w kształcie koła

  Pomysł na taras: taras i patio w kształcie koła

  Zadbany ogród i pięknie zaaranżowany taras coraz częściej stają się „oczkiem w głowie”. Podpowiedzią na oryginalną kompozycję takiej przestrzeni mogą być modne ostatnio tarasy i patio w kształcie koła.

 • Metamorfoza balkonu w bloku: ogród wertykalny na balkonie

  Metamorfoza balkonu w bloku: ogród wertykalny na balkonie

  Niebanalnym pomysłem na aranżację balkonu w bloku jest założenie ogrodu wertykalnego na ścianie. Metamorfoza balkonu: ogród wertykalny - pomysł na zieloną ścianę.

 • Zalety i wady drewnianych tarasów. Najlepsze drewno na taras

  Zalety i wady drewnianych tarasów. Najlepsze drewno na taras

  Drewniane tarasy są chętne budowane przy domach i w ogrodach. Poznaj wady i zalety drewnianych tarasów. Jakie jest najlepsze drewno na taras. ZDJĘCIA drewnianych tarasów

 • Taras drewniany: jak zbudować taras z drewna

  Taras drewniany: jak zbudować taras z drewna

  Drewniane tarasy cieszą się dużą popularnością, ponieważ w naturalny sposób łączą dom z ogrodem. Podpowiadamy jak zbudować taras z drewna.

 • Metamorfoza balkonu mieszkania na parterze w bloku wielorodzinnym

  Metamorfoza balkonu mieszkania na parterze w bloku wielorodzinnym

  Balkon na parterze może stać się sporym tarasem, z którego schody prowadzą do ogródka. Zobacz jak zmienił się zwyczajny balkon w bloku wielorodzinnym. Metamorfoza balkonu: jak z niedużego balkonu można zrobić całkiem spory taras.

 • 3 sposoby na powiązanie domu z tarasem i ogrodem

  3 sposoby na powiązanie domu z tarasem i ogrodem

  Taras to ważne miejsce służące wypoczynkowi, jednocześnie będące połączeniem domu z ogrodem. Przedstawiamy 3 pomysły na połączenie domu z tarasem i ogrodem. Ciekawe pomysły na taras.

 • Nawierzchnia z klinkieru w ogrodzie i na tarasie

  Nawierzchnia z klinkieru w ogrodzie i na tarasie

  Klinkier to estetyczny, elegancki i łatwy w konserwacji materiał, który może przetrwać w dobrym stanie wiele lat. Z klinkieru buduje się nawierzchnie w ogrodzie i na tarasie. Klinkier w ogrodzie i na tarasie. Pielęgnacja nawierzchni z klinkieru.

 • Taras po zimie: wiosenne porządki na tarasie

  Taras po zimie: wiosenne porządki na tarasie

  Gdy wiosną dni stają się cieplejsze, myślimy już o wypoczynku na tarasie. Zanim jednak zaczniemy korzystać z tarasu, trzeba na nim zrobić porządek. Podpowiadamy jak porządkować taras z drewna, płytek ceramicznych, kamienia i betonu.

 • Taras z kamieni. Jak zbudować taras z kamieni

  Taras z kamieni. Jak zbudować taras z kamieni

  Wyłożony kamieniem taras ziemny świetnie komponuje się z otaczającymi go roślinami. Taras z kamieni jest naturalny. Porastający go mech albo opadające jesienią liście dodają mu uroku. Jak zbudować taras z kamieni.

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper

Informacje na temat budowy tarasu i balkonu. Wykończenie tarasu i balkonu. Mówimy jak zbudowac i wykończyć taras. Budowa i wykończenie tarasu i balkonu. Podpowiadamy jak zbudować drewniany taras, jakie wybrać drewno na taras, jak konserwowac drewniany taras. Dowiedz się jakie są najlepsze materiały wykończeniowe. Różne rodzaje tarasów: taras drewniany, taras z kamieni, taras betonowy, taras w kształcie koła, oczko wodne na tarasie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2015 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia