Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Budowa i wykończenie tarasu i balkonu

 • Jak wybrać kolor okien by podkreślić widok z okna?

  Jak wybrać kolor okien by podkreślić widok z okna?

  Jak wybrać kolor okien by podkreślić widok z okna i wprowadzić element przyrody do wnętrza? Sprawdź jak różne kolory stolarki okiennej potrafią wpłynąć na wnętrze i taras.

 • Jak wpuścić do domu światło? Niezwykle ważne są okna

  Jak wpuścić do domu światło? Niezwykle ważne są okna

  MATERIAŁ PŁATNY

  Światło dzienne powinno oświetlać każde pomieszczenie, w którym przebywają ludzie, bo jest nam ono niezbędne dla zdrowia i życia. To nie przesada - światło korzystnie działa na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Dlatego rola okien w każdym domu jest tak niesłychanie ważna!

 • Efektowne wykończenie tarasu: płytki cegłopodobne

  Efektowne wykończenie tarasu: płytki cegłopodobne

  Płytki cegłopodobne cechuje odporność na mróz, wilgoć, wiatr i zanieczyszczenia powietrza. Dobrze sprawdzają się w roli elewacji budynków. Można podkreślić nimi strefę tarasu, wejścia do domu, garażu lub też użyć do upiększania nieatrakcyjnych elementów architektonicznych - jak betonowe filary czy ogrodzenie.

 • Drewno egzotyczne na taras: jakie wybrać. Gatunki drewna egzotycznego na taras

  Drewno egzotyczne na taras: jakie wybrać. Gatunki drewna egzotycznego na taras

  Taras można zbudować z różnych materiałów. Coraz częściej do budowy tarasu stosujemy drewno egzotyczne. Na rynku jest spory wybór drewna egzotycznego na tarasy. Jakie wybrać drewno egzotyczne na taras?

 • Wiosenne porządki na balkonie. Jak przygotować balkon do nowego sezonu

  Wiosenne porządki na balkonie. Jak przygotować balkon do nowego sezonu

  Czas na wiosenne porządki na balkonie! Słońce świeci coraz mocniej, a dni są coraz dłuższe. To znak, że idzie wiosna! Pora zrobić porządki na balkonie i przygotować go do nowego sezonu. Wiosenne porządki na balkonie: jakie prace trzeba wykonać po zimie.

 • Taras na wiosnę: porządki na tarasie po zimie

  Taras na wiosnę: porządki na tarasie po zimie

  Lód, topniejący śnieg czy ziemia leżące zimą na tarasie powodują, że jego powierzchnia niszczeje, więc wiosną trzeba ją odświeżyć. Jak uporządkować nawierzchnię tarasu po zimie? Wiosenne porządki na tarasie.

 • Taras betonowy: jak zbudować taras z betonu

  Taras betonowy: jak zbudować taras z betonu

  Taras z betonu to najczęściej budowany rodzaj tarasu. Pewnie dlatego, że możliwości jego wykończenia są ogromne. Jak zbudowac i wykończyć taras z betonu. Betonowy taras: budowa i wykończenia.

 • Pomysł na taras: taras i patio w kształcie koła

  Pomysł na taras: taras i patio w kształcie koła

  Zadbany ogród i pięknie zaaranżowany taras coraz częściej stają się „oczkiem w głowie”. Podpowiedzią na oryginalną kompozycję takiej przestrzeni mogą być modne ostatnio tarasy i patio w kształcie koła.

 • Metamorfoza balkonu w bloku: ogród wertykalny na balkonie

  Metamorfoza balkonu w bloku: ogród wertykalny na balkonie

  Niebanalnym pomysłem na aranżację balkonu w bloku jest założenie ogrodu wertykalnego na ścianie. Metamorfoza balkonu: ogród wertykalny - pomysł na zieloną ścianę.

 • Zalety i wady drewnianych tarasów. Najlepsze drewno na taras

  Zalety i wady drewnianych tarasów. Najlepsze drewno na taras

  Drewniane tarasy są chętne budowane przy domach i w ogrodach. Poznaj wady i zalety drewnianych tarasów. Jakie jest najlepsze drewno na taras. ZDJĘCIA drewnianych tarasów

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper

Informacje na temat budowy tarasu i balkonu. Wykończenie tarasu i balkonu. Mówimy jak zbudowac i wykończyć taras. Budowa i wykończenie tarasu i balkonu. Podpowiadamy jak zbudować drewniany taras, jakie wybrać drewno na taras, jak konserwowac drewniany taras. Dowiedz się jakie są najlepsze materiały wykończeniowe. Różne rodzaje tarasów: taras drewniany, taras z kamieni, taras betonowy, taras w kształcie koła, oczko wodne na tarasie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2015 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia