Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Budowa i wykończenie tarasu i balkonu

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Tarasy, balkony > Budowa i wykończenie tarasu i balkonu
 • Tarasowe drzwi przesuwne - świetny pomysł na połączenie salonu z ogrodem

  Tarasowe drzwi przesuwne - świetny pomysł na połączenie salonu z ogrodem

  MATERIAŁ PŁATNY

  Oszklone tarasowe drzwi przesuwne to znakomite rozwiązanie dla tych, którzy chcą podziwiać ogród nie wychodząc z domowego salonu. Zastępując całą ścianę, która graniczy z tarasem, drzwiami przesuwnymi Patio HST, wydaje się jakby salon przenikał do ogrodu. Drzwi przesuwne ze szkła sprawiają, że granica między salonem a ogrodem znika...

 • Taras - tam dom łączy się z ogrodem

  Taras - tam dom łączy się z ogrodem

  Taras jest jedną z form połączenia domu z ogrodem. Pozwala korzystać z jego dobrodziejstw – bez zbytniego oddalania się od domowych pieleszy. To, czy taras stanie się naszym ulubionym pokojem letnim, w dużej mierze będzie zależało od jego usytuowania względem stron świata, jego wielkości oraz od połączenia z wnętrzem domu.

 • O krok od ogrodu - wybierz drzwi tarasowe dla siebie

  O krok od ogrodu - wybierz drzwi tarasowe dla siebie

  MATERIAŁ PŁATNY

  Salon otwarty na otaczający ogród stanowi niewątpliwą zaletę mieszkania w domku jednorodzinnym, zwłaszcza podczas długich, ciepłych dni. By w pełni wykorzystać jego walory, warto starannie rozważyć jakie drzwi tarasowe będą nam najbardziej odpowiadać - tradycyjne rozwierane, czy przesuwne. Wybór dostępnych rozwiązań jest coraz szerszy.

 • Taras planujemy na etapie projektu domu. Rodzaje tarasów

  Taras planujemy na etapie projektu domu. Rodzaje tarasów

  Taras jest częścią budynku, dlatego powinno się go planować już na etapie projektu domu. Ukształtowanie bryły domu wpływa na kształt tarasu, jego wielkość, możliwości zadaszenia i osłonięcia od wiatru, a także sposób połączenia z ogrodem.

 • Drewniany taras: z jakiego drewna zbudować taras

  Drewniany taras: z jakiego drewna zbudować taras

  Drewno na tarasie znajduje coraz więcej zwolenników. Chętnie budujemy drewniane tarasy. Podpowiadamy z jakiego drewna zbudować taras. Drewniany taras.

 • Energooszczędne okna tarasowe przyjazne środowisku

  Energooszczędne okna tarasowe przyjazne środowisku

  MATERIAŁ PŁATNY

  Jesienią i zimą w naszych domach i mieszkaniach włączone jest ogrzewanie. Aby zminimalizować straty energii warto zamontować szczelne okna. Jest to szczególnie ważne w przypadku okien tarasowych o dużej powierzchni. Energoszczędne okna do domu.

 • Taras drewniany: budowa tarasu z drewna. Poradnik

  Taras drewniany: budowa tarasu z drewna. Poradnik

  Taras drewniany budowany jest rzadko, gdyż uważany jest za nietrwały. Niesłusznie. Jeśli drewno użyte do jego budowy zostanie zaimpregnowane, a konstrukcja właściwie zrobiona, będzie służył kilkadziesiąt lat.

 • Taras betonowy: jak zbudować taras z betonu

  Taras betonowy: jak zbudować taras z betonu

  Taras z betonu to najczęściej budowany rodzaj tarasu. Pewnie dlatego, że możliwości jego wykończenia są ogromne. Jak zbudowac i wykończyć taras z betonu. Betonowy taras: budowa i wykończenia.

 • Jak wpuścić do domu światło? Niezwykle ważne są okna

  Jak wpuścić do domu światło? Niezwykle ważne są okna

  MATERIAŁ PŁATNY

  Światło dzienne powinno oświetlać każde pomieszczenie, w którym przebywają ludzie, bo jest nam ono niezbędne dla zdrowia i życia. To nie przesada - światło korzystnie działa na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Dlatego rola okien w każdym domu jest tak niesłychanie ważna!

 • Drewno egzotyczne na taras: jakie wybrać. Gatunki drewna egzotycznego na taras

  Drewno egzotyczne na taras: jakie wybrać. Gatunki drewna egzotycznego na taras

  Taras można zbudować z różnych materiałów. Coraz częściej do budowy tarasu stosujemy drewno egzotyczne. Na rynku jest spory wybór drewna egzotycznego na tarasy. Jakie wybrać drewno egzotyczne na taras?

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper

Informacje na temat budowy tarasu i balkonu. Wykończenie tarasu i balkonu. Mówimy jak zbudowac i wykończyć taras. Budowa i wykończenie tarasu i balkonu. Podpowiadamy jak zbudować drewniany taras, jakie wybrać drewno na taras, jak konserwowac drewniany taras. Dowiedz się jakie są najlepsze materiały wykończeniowe. Różne rodzaje tarasów: taras drewniany, taras z kamieni, taras betonowy, taras w kształcie koła, oczko wodne na tarasie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2016 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia