Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Tarasy, balkony

#
Aromatyczna lawenda do doniczki na balkon

Pięknie pachnąca lawenda może ozdobić nasłonecznione balkony i tarasy. Posadźmy lawendę w pojemniku, a będzie cieszyła nasze oczy cały sezon.

Bukiet kwiatów – oryginalna kompozycja kwiatowa w metalowym koszu

Tradycyjny bukiet kwiatów można zastąpić oryginalną kompozycja kwiatową ułożona w metalowym koszu. Pokazujemy ciekawą propozycję florystyczną: bukiet letnich kwiatów w ...

3 sposoby na powiązanie domu z tarasem i ogrodem

Taras to ważne miejsce służące wypoczynkowi, jednocześnie będące połączeniem domu z ogrodem. Przedstawiamy 3 pomysły na połączenie domu z tarasem ...

Budowa i wykończenie tarasu i balkonu

#

Kwiaty i rośliny balkonowe i tarasowe

#
  • Brązowienie igieł cisa

    Bardzo proszę o pomoc w zdiagnozowaniu choroby mojego biednego cisa. Mąż zafundował mi duże drzewko, jednak było ono już brazowiejące. To jest jakby przeplatanka: gałązka brązowa, końce zielone, chociaż różnie z tym ...

Aranżacje balkonu i tarasu

#

Ogrody zimowe

#
  • Oranżeria: typy i lokalizacja ogrodów zimowych

    Oranżeria: typy i lokalizacja ogrodów zimowych

    Ogród zimowy, zwany też oranżerią, nadaje nową jakość przestrzeni mieszkalnej, zależnie od pogody stwarza wrażenie bezpośredniego związku z naturą i krajobrazem. Jakie są typy i lokalizacja ogrodów zimowych?

Szkodniki roślin i choroby roślin

#
Kwiaty na Dzień Matki. Bukiety z kwiatów na Święto Mamy

Dzień Matki to wyjątkowa data w kalendarzu. W tym dniu pamiętajmy o kwiatach dla mamy. Zobacz zdjęcia bukietów i kompozycji florystycznych na Dzień Matki. Kwiaty na Dzień Matki. Bukiet dla mamy.

Storczyk Cattleya – królowa orchidei. Uprawa storczyka Cattleya w domu

Storczyki Cattleya zasługują na uwagę i warto je mieć w swojej kolekcji storczykowej. Storczyki Cattleya dobrze sobie radzą w warunkach uprawy na parapecie, o ile spełnimy ich podstawowe wymagania.

Jak pielęgnować kwitnące rośliny jednoroczne w ogrodzie

Kwitnące rośliny jednoroczne doskonale nadają się na ogrodowe rabaty, szczególnie rabaty bylinowe, gdzie stanowią znakomite uzupełnienie bylin. Podpowiadamy jak pielęgnować kwitnące rośliny jednoroczne w ogrodzie.

Czosnki ozdobne - rośliny cebulowe. Gatunki i odmiany czosnków ozdobnych

Czosnki ozdobne to rośliny cebulowe o bardzo dekoracyjnych kwiatach. Grupa czosnków ozdobnych obejmuje wiele gatunków i odmian. Poznaj gatunki i odmiany czosnków ozdobnych.

Temat miesiąca
Taras przy domu i mieszkaniu. Jakie deski tarasowe wybrać?’

Taras przy domu to miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Aby taras prezentował się dobrze i służył wiele lat, trzeba zbudować go z dobrych jakościowo materiałów. Jakie deski wybrać na taras?

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper
ŻYCZENIA OD TESI DLA WAS
ŻYCZENIA OD TESI DLA WAS

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Ogrodniku przeczytaj #
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"

"Ogród z charakterem" to książka napisana w sposób zachęcający do natychmiastowego zastosowania w ogrodach zawartych w niej wskazówek. Cennym jej walorem są liczne, piekne zdjęcia. Album o ogrodach.

KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu
KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu

W doborze roślin do ogrodu bardzo pomocne są katalogi roślin. Zawierają one najważniejsze informacje na temat cech roślin, wymagań, pielęgnacji, możliwości zastosowania. Opisy roślin w katalogach są ilustrowane pięknymi zdjęciami.

Piękne kwiaty, rośliny balkonowe i tarasowe. Wskazówki i porady jak pielęgnować rośliny balkonowe. Aranżacja balkonu, aranżacja tarasu, propozycje aranżacji, inspiracje, zdjęcia, meble ogrodowe, meble balkonowe, leżaki, ogrody zimowe, Zobacz  jakie wybrać rośliny na balkon, a jakie na taras. Mówimy jak urządzić balkon. Budowa i wykończenie tarasu i balkonu. Podpowiadamy jak zbudować drewniany taras, jakie wybrać drewno na taras, jakie są niezbędne zabiegi pielęgnacyjne, konserwacja mebli ogrodowych. Dowiedz się jakie są najlepsze materiały wykończeniowe. Różne rodzaje tarasów: taras drewniany, taras z kamieni, taras betonowy, taras w kształcie koła, oczko wodne na tarasie. Rośliny na balkon i taras, rabaty, pojemniki, donice.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © MURATOR S.A. 2008-2014 | Design by MURATOR Multimedia | Hosted by SuperMedia