Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Tarasy, balkony

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Tarasy, balkony
Jak pielęgnować rośliny w ogrodzie zimowym

Rośliny umieszczone w ogrodzie zimowym wymagają systematycznej pielęgnacji. Podpowiadamy jak pielęgnować rośliny w oranżerii.

Kwiaty balkonowe: najpopularniejsze rośliny balkonowe zwisające. Zdjęcia kwiatów

Kwiaty balkonowe zwisające to znakomity pomysł na dekorację balkonu. Poznaj najpopularniejsze kwiaty balkonowe zwisające. Poznaj rośliny balkonowe zwisające, które najlepiej ...

Kwiaty balkonowe: najładniejsze PNĄCZA do uprawy na balkonie i tarasie. ZDJĘCIA

Wybór kwiatów balkonowych do sadzenia na balkonach i tarasach jest ogromny. Co roku sklepy i centra ogrodowe oferują bogaty asortyment ...

Budowa i wykończenie tarasu i balkonu

  • Taras - tam dom łączy się z ogrodem

    Taras - tam dom łączy się z ogrodem

    Taras jest jedną z form połączenia domu z ogrodem. Pozwala korzystać z jego dobrodziejstw – bez zbytniego oddalania się od domowych pieleszy. To, czy taras stanie się naszym ulubionym pokojem letnim, w dużej mierze będzie zależało od jego usytuowania względem stron świata, jego wielkości oraz od połączenia z wnętrzem domu.

Kwiaty i rośliny balkonowe i tarasowe

  • Złocień czy stokrotka?

    Witam, trudno znaleźć informacje na temat kwiatów rosnących na łące obok mojego domu. Chodzi mi głównie o nazwę kwiatów, które wyglądają jak duże stokrotki (załączam zdjęcie). Spotykam się z różnymi nazwami: złocień ...

Aranżacje balkonu i tarasu

Szkodniki roślin i choroby roślin

Gwiazda betlejemska: dekoracja świątecznego stołu. ZDJĘCIA

Gwiazda betlejemska znakomicie nadaje się jako dekoracja świątecznego stołu. Do świątecznej dekoracji stołu można wykorzystać zarówno gwiazdy betlejemskie w doniczkach, jak i cięte poinsecje. Do wyboru są gwiazdy betlejemskie w różnych kolorach. ZDJĘCIA poinsecji na świątecznym stole.

Storczyk Phalaenopsis – co zrobić gdy storczyk przekwitnie?

Phalaenopsis to najpopularniejszy gatunek storczyka uprawiany w naszych mieszkaniach. Podpowiadamy co zrobić, gdy Phalaenopsis przekwitnie. Storczyk Phalaenopsis po przekwitnięciu.

Modrzew: drzewo iglaste zrzucające igły na zimę

Zmiennością barwy igieł podczas sezonu, modrzew może konkurować z wieloma drzewami liściastymi. Czy warto posadzić modrzew w w ogrodzie? Ciekawe odmiany modrzewi.

Iglaste rzeźby, czyli drzewa i krzewy formowane

Rośliny formowane w kule, stożki i spirale obok zwykłych krzewów i drzew w ogrodzie? Dlaczego nie!

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper
Afryka dzika
Afryka dzika

Mój pierwszy event! Afrykańskie kwiaty, owoce, liście oraz kokosy. Wszystko nawiązujące do...

Ogrodniku przeczytaj
KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu
KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu

W doborze roślin do ogrodu bardzo pomocne są katalogi roślin. Zawierają one najważniejsze informacje na temat cech roślin, wymagań, pielęgnacji, możliwości zastosowania. Opisy roślin w katalogach są ilustrowane pięknymi zdjęciami.

2080 roślin w nowym wydaniu KATALOGU ROŚLIN
2080 roślin w nowym wydaniu KATALOGU ROŚLIN

Katalog Roślin wydany przez Związek Szkółkarzy Polskich to baza 2080 sprawdzonych i dostępnych na polskim rynku roślin, opisanych przez ośmiu wybitnych specjalistów i praktyków.

Piękne kwiaty, rośliny balkonowe i tarasowe. Wskazówki i porady jak pielęgnować rośliny balkonowe. Aranżacja balkonu, aranżacja tarasu, propozycje aranżacji, inspiracje, zdjęcia, meble ogrodowe, meble balkonowe, leżaki, ogrody zimowe, Zobacz  jakie wybrać rośliny na balkon, a jakie na taras. Mówimy jak urządzić balkon. Budowa i wykończenie tarasu i balkonu. Podpowiadamy jak zbudować drewniany taras, jakie wybrać drewno na taras, jakie są niezbędne zabiegi pielęgnacyjne, konserwacja mebli ogrodowych. Dowiedz się jakie są najlepsze materiały wykończeniowe. Różne rodzaje tarasów: taras drewniany, taras z kamieni, taras betonowy, taras w kształcie koła, oczko wodne na tarasie. Rośliny na balkon i taras, rabaty, pojemniki, donice.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2016 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia