Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Tarasy, balkony

#
Pielęgnacja roślin balkonowych latem

Każdy, kto uprawia rośliny na balkonie chce jak najdłużej cieszyć się ich bujnym wzrostem i obfitym kwitnieniem. Aby było to ...

Rośliny balkonowe przed sezonem

Jak postępować z przechowywanymi w domu roślinami balkonowymi, takimi jak fuksja, oleander, bugenwilla i datura? Kiedy zacząć nawożenie? Czy można ...

Balkon w kwiatach: polecane kwitnące rośliny na balkon

Dla mieszkańców miast balkon jest często jedynym miejscem, gdzie mogą uprawiać rośliny i w ich otoczeniu spędzać wolny czas. Polecamy ...

Budowa i wykończenie tarasu i balkonu

#

Kwiaty i rośliny balkonowe i tarasowe

#
  • Jaki to krzew

    Witam!Dwa lata temu kupiłam kilka krzaczków borówki amerykańskiej.Wszystkie krzaczki rosły sobie normalnie za wyjątkiem jednego,z którego zaczęły wyrastać dziwne odnogi z liśćmi zupełnie innymi. Potem okazało się, że obok ...

Aranżacje balkonu i tarasu

#

Ogrody zimowe

#
  • Oranżeria: typy i lokalizacja ogrodów zimowych

    Oranżeria: typy i lokalizacja ogrodów zimowych

    Ogród zimowy, zwany też oranżerią, nadaje nową jakość przestrzeni mieszkalnej, zależnie od pogody stwarza wrażenie bezpośredniego związku z naturą i krajobrazem. Jakie są typy i lokalizacja ogrodów zimowych?

Szkodniki roślin i choroby roślin

#
Drzewko bonsai na kamieniu. Jak formować bonsai na skale

Bonsai na kamieniu naśladują drzewa rosnące w górskim krajobrazie. Podpowiadamy jak formować drzewka bonsai na kamieniu. Styl bonsai: Ishizuke.

Storczyk Vanda: orchidea o ozdobnych kwiatach i korzeniach

Storczyk Vanda jest coraz częściej uprawiany w naszych mieszkaniach jako roślina doniczkowa. Storczyk Vanda ma bardzo dekoracyjne kwiaty, ale jej ozdobą są także zwisające korzenie.

Posadź w ogrodzie kwitnące krzewy

Krzewy tworzą szkielet ogrodu i są łatwe w uprawie. Wiele z nich pięknie kwitnie. Można tak dobrać krzewy do ogrodu, aby zdobiły go od wiosny do jesieni. Kwitnące krzewy do ogrodu.

Ciemierniki. Byliny kwitnące już zimą

Ciemierniki to jedne z najwcześniej zakwitających bylin – ich efektowne kwiaty pojawiają się zwykle na przedwiośniu,  a nawet jeszcze zimą.

Temat miesiąca
Taras przy domu i mieszkaniu. Jakie deski tarasowe wybrać?’

Taras przy domu to miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Aby taras prezentował się dobrze i służył wiele lat, trzeba zbudować go z dobrych jakościowo materiałów. Jakie deski wybrać na taras?

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper
Koniec lata na balkonie
Koniec lata na balkonie

Na moim balkonie w skrzynkach kwitnie jeszcze dużo roślin

Ogrodniku przeczytaj #
100 NAJLEPSZYCH ROŚLIN DO TWOJEGO OGRODU
100 NAJLEPSZYCH ROŚLIN DO TWOJEGO OGRODU

To przydatny każdemu ogrodnikowi-amatorowi album z opisem roślin kwitnących polecanych do uprawy na działce i w ogrodzie. Obok portretów roślin znajdziesz tu poradnik pielęgnacji roślin i ogrodu.

"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"

"Ogród z charakterem" to książka napisana w sposób zachęcający do natychmiastowego zastosowania w ogrodach zawartych w niej wskazówek. Cennym jej walorem są liczne, piekne zdjęcia. Album o ogrodach.

Piękne kwiaty, rośliny balkonowe i tarasowe. Wskazówki i porady jak pielęgnować rośliny balkonowe. Aranżacja balkonu, aranżacja tarasu, propozycje aranżacji, inspiracje, zdjęcia, meble ogrodowe, meble balkonowe, leżaki, ogrody zimowe, Zobacz  jakie wybrać rośliny na balkon, a jakie na taras. Mówimy jak urządzić balkon. Budowa i wykończenie tarasu i balkonu. Podpowiadamy jak zbudować drewniany taras, jakie wybrać drewno na taras, jakie są niezbędne zabiegi pielęgnacyjne, konserwacja mebli ogrodowych. Dowiedz się jakie są najlepsze materiały wykończeniowe. Różne rodzaje tarasów: taras drewniany, taras z kamieni, taras betonowy, taras w kształcie koła, oczko wodne na tarasie. Rośliny na balkon i taras, rabaty, pojemniki, donice.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © MURATOR S.A. 2008-2014 | Design by MURATOR Multimedia | Hosted by SuperMedia