Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Tarasy, balkony

#
Aranżacja balkonu: jak wybierać rośliny balkonowe

Aranżując balkon należy poświęcić najwięcej czasu na dobór roślin balkonowych. Przede wszystkim należy wybrać takie gatunki, które mogą rosnąć w ...

Rośliny na balkon i taras. Wybór i pielęgnacja roślin w pojemnikach

Rośliny w pojemnikach to ważny element wyposażenia tarasu czy balkonu. Można je tak dobrać, by zdobiły otoczenie przez cały sezon. ...

Ogród w pojemnikach na balkonie: wybór pojemników i przygotowanie podłoża

Ogród w pojemnikach daje możliwość dowolnego kreowania ogrodowych zakątków czy aranżacji balkonu bądź tarasu. Radzimy jak wybrać pojemniki do sadzenia ...

Budowa i wykończenie tarasu i balkonu

#

Kwiaty i rośliny balkonowe i tarasowe

#
  • Skrzydłokwiat - zasychanie końcówek liści

    Miesiąc temu kupiłam skrzydłokwiat i końcówki liści zaczynają się robić brązowe. Roślina wypuszcza również dużo kwiatów, lecz kiedy się rozwinie biały kwiat, to robi się żółty z brązowymi plamkami i zasycha. Skrzydłokwiat ...

Aranżacje balkonu i tarasu

#
  • Parasole ogrodowe - chronią przed słońcem i deszczem

    Parasole ogrodowe - chronią przed słońcem i deszczem

    W ogrodzie i na tarasie chętnie spędzamy wolny czas, zarówno w piekną, słoneczną, jak i deszczową pogodę. Warto kącik wypoczynkowy wyposażyć w parasol ogrodowy, który będzie chronił z jednej strony przed mocnym słońcem, a z drugiej - przed kroplami deszczu. Parasole ogrodowe do ogrodu i na taras.

Ogrody zimowe

#

Szkodniki roślin i choroby roślin

#
Kwiaty doniczkowe kwitnące zimą. Poradnik: gdzie i jak kupować rośliny doniczkowe kwitnące zimą

Zimą chętnie kupujemy kwitnące rośliny doniczkowe, które rozweselają nasze wnętrza. Podpowiadamy gdzie i jak kupować kwiaty doniczkowe kwitnące zimą.

Storczyk Phalaenopsis. Różne gatunki storczyka Phalaenopsis

W sklepach i kwiaciarniach można kupić dorosłe, kwitnące okazy storczyków Phalaenopsis - najczęściej hybrydy tej orchidei. Ale w sklepach internetowych można też zdobyć gatunki Phalaenopsis.

Zawilce w ogrodzie: gdzie sadzić i z jakimi roślinami. Stanowisko dla zawilców

Większość gatunków zawilców znakomicie nadaje się do cienistych zakątków. Podpowiadamy, gdzie sadzić zawilce w ogrodzie i jakie stanowisko jest dobre dla zawilców. Z jakimi roślinami zawilce dobrze się prezentują.

Funkie (hosty) - rośliny ozdobne z liści

Funkia (hosta) to roślina, która bardzo dobrze czuje się w naszym klimacie. Jest odporna na mróz i lubi cień, dlatego powszechnie występuje w naszych ogrodach.

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper
Pawi ślub
Pawi ślub

W ubiegłą sobotę miałam przyjemność realizować jedno z najbardziej oryginalnych zamówień, jakie mi...

Ogrodniku przeczytaj #
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"

"Ogród z charakterem" to książka napisana w sposób zachęcający do natychmiastowego zastosowania w ogrodach zawartych w niej wskazówek. Cennym jej walorem są liczne, piekne zdjęcia. Album o ogrodach.

Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście
Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście

"Miejskie ogrody” to ilustrowany poradnik dla tych wszystkich, którzy chcą zaniedbany ogródek, podwórko, taras na dachu czy balkon zamienić w urokliwą i łatwą w utrzymaniu oazę zieleni.

Piękne kwiaty, rośliny balkonowe i tarasowe. Wskazówki i porady jak pielęgnować rośliny balkonowe. Aranżacja balkonu, aranżacja tarasu, propozycje aranżacji, inspiracje, zdjęcia, meble ogrodowe, meble balkonowe, leżaki, ogrody zimowe, Zobacz  jakie wybrać rośliny na balkon, a jakie na taras. Mówimy jak urządzić balkon. Budowa i wykończenie tarasu i balkonu. Podpowiadamy jak zbudować drewniany taras, jakie wybrać drewno na taras, jakie są niezbędne zabiegi pielęgnacyjne, konserwacja mebli ogrodowych. Dowiedz się jakie są najlepsze materiały wykończeniowe. Różne rodzaje tarasów: taras drewniany, taras z kamieni, taras betonowy, taras w kształcie koła, oczko wodne na tarasie. Rośliny na balkon i taras, rabaty, pojemniki, donice.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2015 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia