Tarasy, balkony

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Tarasy, balkony
Aranżacja tarasu. Taras wielopoziomowy z murkiem oporowym

Taras wielopoziomowy z murkiem oporowym doskonale sprawdza się na skarpach. Podpowiadamy jak zrobić taras wielopoziomowy z murkiem oporowym. Aranżacja tarasu.

Bukiet kwiatów – oryginalna kompozycja kwiatowa w metalowym koszu

Tradycyjny bukiet kwiatów można zastąpić oryginalną kompozycja kwiatową ułożona w metalowym koszu. Pokazujemy ciekawą propozycję florystyczną: bukiet letnich kwiatów w ...

Rośliny na balkon do wiszących pojemników

Kwiaty balkonowe w wiszących pojemnikach sprawdzą się na każdym balkonie. Wiszące kosze wypełnione kolorowymi kwiatami są bardzo efektowne, ozdobią pięknie ...

Budowa i wykończenie tarasu i balkonu

Kwiaty i rośliny balkonowe i tarasowe

  • Winobluszcz: przebarwienia liści

    Na niewielkiej części liści winobluszczu, posadzonego w tym roku na balkonie, pojawiły się przebarwienia (w załączeniu zdjęcie). Liście zaczynają też usychać na krawędziach. Wystawa jest raczej słoneczna, roślina - poza kilkoma zmienionymi liśćmi ...

Aranżacje balkonu i tarasu

  • Urządzanie balkonu i tarasu: zasady doboru pojemników balkonowych

    Urządzanie balkonu i tarasu: zasady doboru pojemników balkonowych

    Gdy urządzamy balkon bądź taras, przede wszystkim wybieramy rośliny, które chcemy tam posadzić. Do roślin tych musimy dobrać odpowiednie pojemniki: donice, skrzynki czy kosze. Poznaj zasady doboru pojemników balkonowych i zastosuj je przy urządzaniu balkonu.

Szkodniki roślin i choroby roślin

Kwiaty na Walentynki – ciekawe pomysły. ZDJĘCIA kwiatów na Dzień Zakochanych

Miłość najlepiej wyrazić kwiatami. Dlatego podaruj ukochanej osobie na Walentynki piękne kwiaty. Zobacz ciekawe propozycje walentynkowych bukietów. Kwiaty na Dzień Zakochanych.

Uprawa storczyków w domu: okres spoczynku, podlewanie, nawożenie

Storczyki z powodzeniem można uprawiać w domu. W pielęgnacji storczyków istotne jest podlewanie i nawożenie, ale także zapewnienie roślinom okresu spoczynku. Uprawa storczyków w domu: podlewanie i nawożenie oraz okres spoczynku - poradnik.

Wysokie rośliny cebulowe: korona cesarska, lilie, acidantera, czosnek ozdobny

Wysokie rośliny cebulowe, takie jak korona cesarska, lilie, niektóre gatunki czosnków ozdobnych czy acidantera, stanowią ciekawe uzupełnienie rabat kwiatowych. Ich znaczne rozmiary pozwalają na efektowne ich wyeksponowanie. Poznaj wysokie rośliny cebulowe.

Ciekawy pomysł obsadzenia roślinami schodów do ogrodu

Schody do ogrodu będą ładniej wyglądać, jeśli obsadzimy je roślinnością. Gęsta zieleń zdrowych liści zawsze dodaje wdzięku elementom architektury. Ujęte w roślinną ramę schody o niskich stopniach utwardzonych białą kostką kamienną zapraszają do wnętrza domu.

Kompozycje ze strelicji
Kompozycje ze strelicji

Kompozycje ze strelicji! Zostały wykonane na event w stylu afrykańskim :) Mocne, wyraziste kolory...

Ogrodniku przeczytaj
Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście
Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście

"Miejskie ogrody” to ilustrowany poradnik dla tych wszystkich, którzy chcą zaniedbany ogródek, podwórko, taras na dachu czy balkon zamienić w urokliwą i łatwą w utrzymaniu oazę zieleni.

Tulipany - katalog odmian
Tulipany - katalog odmian

Tulipany nieodparcie kojarzą się z Holandią. Jednak znacznie wcześniej, zanim pojawiły się w Europie, uprawiano je w tureckich ogrodach.

Piękne kwiaty, rośliny balkonowe i tarasowe. Wskazówki i porady jak pielęgnować rośliny balkonowe. Aranżacja balkonu, aranżacja tarasu, propozycje aranżacji, inspiracje, zdjęcia, meble ogrodowe, meble balkonowe, leżaki, ogrody zimowe, Zobacz  jakie wybrać rośliny na balkon, a jakie na taras. Mówimy jak urządzić balkon. Budowa i wykończenie tarasu i balkonu. Podpowiadamy jak zbudować drewniany taras, jakie wybrać drewno na taras, jakie są niezbędne zabiegi pielęgnacyjne, konserwacja mebli ogrodowych. Dowiedz się jakie są najlepsze materiały wykończeniowe. Różne rodzaje tarasów: taras drewniany, taras z kamieni, taras betonowy, taras w kształcie koła, oczko wodne na tarasie. Rośliny na balkon i taras, rabaty, pojemniki, donice.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2016 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia