Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Tarasy, balkony

#
Ogród w pojemnikach na balkonie: wybór pojemników i przygotowanie podłoża

Ogród w pojemnikach daje możliwość dowolnego kreowania ogrodowych zakątków czy aranżacji balkonu bądź tarasu. Radzimy jak wybrać pojemniki do sadzenia ...

Sposoby mocowania deski tarasowej

Deski tarasowe można przymocować do legarów przykręcając je śrubami, klejąc bądź za pomocą blaszek.

Ogród w pojemnikach: rośliny sezonowe do uprawy w pojemnikach

Do stworzenia ogrodu w pojemnikach znakomicie nadają się rośliny sezonowe. Podpowiadamy jakie rośliny sezonowe nadają się do ogrodu w pojemnikach. ...

Budowa i wykończenie tarasu i balkonu

#

Kwiaty i rośliny balkonowe i tarasowe

#
  • Rośliny balkonowe odporne na wiatr

    Rośliny balkonowe odporne na wiatr

    Rośliny balkonowe, którymi zdobimy nasze balkony i tarasy, są często narażone na silne podmuchy wiatru, które powodują ich uszkodzenia. Podpowiadamy, jakie rośliny z powodzeniem wytrzymają silne podmuchy wiatru. Poznaj rośliny na balkon odporne na wiatr.

Aranżacje balkonu i tarasu

#

Ogrody zimowe

#

Szkodniki roślin i choroby roślin

#
Opadzina igieł modrzewia – groźna choroba roślin: jak ją rozpoznać i zwalczać

Opadzina igieł modrzewia to groźna choroba grzybowa, która prowadzi do opadania liści modrzewi. Najczęściej atakuje młode drzewka, ale może również pojawić się na starszych okazach. Jak rozpoznać i zwalczać opadzinę igieł modrzewia?

Storczyk Dendrobium: uprawa w domu. Jak pielęgnować storczyki Dendrobium

Storczyki z rodzaju Dendrobium mają szczególne wymagania uprawowe. Podpowiadamy jak pielęgnować storczyki Dendrobium uprawiane w domu. Uprawa storczyków Dendrobium w domu.

Najpopularniejsze kwitnące rośliny okrywowe

Rośliny okrywowe (rośliny zadarniające) łatwo się rozrastają i szybko pokrywają przeznaczoną dla nich powierzchnię w ogrodzie. Wśród roślin okrywowych jest wiele gatunków o pięknych kwiatach. Poznaj najpopularniejsze kwitnące rośliny okrywowe.

Ogród japoński: karłowe drzewa i krzewy, woda, kamienie, żwir

Ogród japoński naśladuje naturę. Rośliny powinny w nim wyglądać tak, jakby rosły dziko, a do wykonania elementów małej architektury używa się naturalnych materiałów.

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper
zasadziliśmy róże

Tak, wczoraj byliśmy na naszej działeczce i zasadziliśmy dwie róże. Cóż to nasze...

Ogrodniku przeczytaj #
Tulipany - katalog odmian
Tulipany - katalog odmian

Tulipany nieodparcie kojarzą się z Holandią. Jednak znacznie wcześniej, zanim pojawiły się w Europie, uprawiano je w tureckich ogrodach.

100 NAJLEPSZYCH ROŚLIN DO TWOJEGO OGRODU
100 NAJLEPSZYCH ROŚLIN DO TWOJEGO OGRODU

To przydatny każdemu ogrodnikowi-amatorowi album z opisem roślin kwitnących polecanych do uprawy na działce i w ogrodzie. Obok portretów roślin znajdziesz tu poradnik pielęgnacji roślin i ogrodu.

Piękne kwiaty, rośliny balkonowe i tarasowe. Wskazówki i porady jak pielęgnować rośliny balkonowe. Aranżacja balkonu, aranżacja tarasu, propozycje aranżacji, inspiracje, zdjęcia, meble ogrodowe, meble balkonowe, leżaki, ogrody zimowe, Zobacz  jakie wybrać rośliny na balkon, a jakie na taras. Mówimy jak urządzić balkon. Budowa i wykończenie tarasu i balkonu. Podpowiadamy jak zbudować drewniany taras, jakie wybrać drewno na taras, jakie są niezbędne zabiegi pielęgnacyjne, konserwacja mebli ogrodowych. Dowiedz się jakie są najlepsze materiały wykończeniowe. Różne rodzaje tarasów: taras drewniany, taras z kamieni, taras betonowy, taras w kształcie koła, oczko wodne na tarasie. Rośliny na balkon i taras, rabaty, pojemniki, donice.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2015 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia