Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Tarasy, balkony

#
Rośliny balkonowe w doniczkach i nie tylko... ZDJĘCIA kwiatów na balkony i tarasy

Rośliny balkonowe posadzone w doniczkach, skrzynkach czy koszach są wyjątkową ozdobą balkonu. Zobacz zdjęcia kwiatów balkonowych. Roślinne aranżacje balkonu. Inspiracje: ...

Gatunki i odmiany mięty do uprawy w ogrodzie i na balkonie. ZDJĘCIA

Mięta to jedna z najpopularniejszych roślin leczniczych i przyprawowych. Znanych jest wiele gatunków i odmian mięty rózniących się kolorem, wielkością ...

MSZYCE na kwiatach balkonowych. Jak zwalczać mszyce na balkonie - preparaty na mszyce

Mszyce to szkodniki roślin. Atakują prawie wszystkie rośliny, także kwiaty balkonowe. Zwalczanie mszyc: zobacz sposoby na mszyce na balkonie. Radzimy, ...

Budowa i wykończenie tarasu i balkonu

#
 • Efektowne wykończenie tarasu: płytki cegłopodobne

  Efektowne wykończenie tarasu: płytki cegłopodobne

  Płytki cegłopodobne cechuje odporność na mróz, wilgoć, wiatr i zanieczyszczenia powietrza. Dobrze sprawdzają się w roli elewacji budynków. Można podkreślić nimi strefę tarasu, wejścia do domu, garażu lub też użyć do upiększania nieatrakcyjnych elementów architektonicznych - jak betonowe filary czy ogrodzenie.

Kwiaty i rośliny balkonowe i tarasowe

#
 • Kwiaty na tarasy i balkony. ZDJĘCIA i WIDEO

  Kwiaty na tarasy i balkony. ZDJĘCIA i WIDEO

  Aby od maja do października mieć kwitnące rośliny na tarasie czy balkonie, posadź pelargonie, petunie, surfinie, aksamitki, werbeny, scewole, lobelie. Kwiaty na balkon i taras podlewane i nawożone będą długo obsypane kwiatami.

 • Żółknięcie świerka kłującego

  Mam wielki problem. Posadziłem świerki srebrzyste. Jedne sadzonki mają 3 lata, inne 2. Zarówno w pierwszym jak i drugim przypadku żółkną igły. Na pewno nie jest to przymarzanie. Ta przypadłość trwa drugi ...

Aranżacje balkonu i tarasu

#
 • Jak urządzić taras - inspiracje. ZDJĘCIA tarasów

  Jak urządzić taras - inspiracje. ZDJĘCIA tarasów

  Nie masz pomysłu na urządzenie tarasu? Zobacz zdjęcia w naszej galerii - może staną się inspiracją do aranżacji tarasu przy domu i w ogrodzie. ZDJĘCIA tarasów - pomysły na ciekawie zaaranżowany taras.

Ogrody zimowe

#

Szkodniki roślin i choroby roślin

#
Róże na suche bukiety: jak zasuszyć kwiaty róż

Zasuszone róże są często wykorzystywane do tworzenia suchych bukietów. Jak zasuszyć kwiaty róż? Sposoby suszenia kwiatów róż.

Storczyk Cattleya – królowa orchidei. Uprawa storczyka Cattleya w domu

Storczyki Cattleya zasługują na uwagę i warto je mieć w swojej kolekcji storczykowej. Storczyki Cattleya dobrze sobie radzą w warunkach uprawy na parapecie, o ile spełnimy ich podstawowe wymagania.

Złotokap: krzew obsypany żółtymi kwiatami

Złotokapy to krzewy bądź małe drzewa, które w maju i czerwcu obsypane są niezwykle dekoracyjnymi, intensywnie żółtymi kwiatami. Gdzie posadzić złotokap w ogrodzie?

Floksy - bujnie kwitnące rośliny. Gatunki floksów polecane do uprawy w ogrodzie

Do jednych z najchętniej sadzonych w ogrodach roślin kwitnących należą floksy, czyli płomyki. Przedstawiamy najpopularniejsze gatunki floksów polecane do uprawy w ogrodzie.

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper
Wiosna !
Wiosna !

No, już prawie ;) W moich bukietach już gości wiosna, bo tak bardzo nie mogę się jej doczekać... A...

Ogrodniku przeczytaj #
Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście
Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście

"Miejskie ogrody” to ilustrowany poradnik dla tych wszystkich, którzy chcą zaniedbany ogródek, podwórko, taras na dachu czy balkon zamienić w urokliwą i łatwą w utrzymaniu oazę zieleni.

KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu
KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu

W doborze roślin do ogrodu bardzo pomocne są katalogi roślin. Zawierają one najważniejsze informacje na temat cech roślin, wymagań, pielęgnacji, możliwości zastosowania. Opisy roślin w katalogach są ilustrowane pięknymi zdjęciami.

Piękne kwiaty, rośliny balkonowe i tarasowe. Wskazówki i porady jak pielęgnować rośliny balkonowe. Aranżacja balkonu, aranżacja tarasu, propozycje aranżacji, inspiracje, zdjęcia, meble ogrodowe, meble balkonowe, leżaki, ogrody zimowe, Zobacz  jakie wybrać rośliny na balkon, a jakie na taras. Mówimy jak urządzić balkon. Budowa i wykończenie tarasu i balkonu. Podpowiadamy jak zbudować drewniany taras, jakie wybrać drewno na taras, jakie są niezbędne zabiegi pielęgnacyjne, konserwacja mebli ogrodowych. Dowiedz się jakie są najlepsze materiały wykończeniowe. Różne rodzaje tarasów: taras drewniany, taras z kamieni, taras betonowy, taras w kształcie koła, oczko wodne na tarasie. Rośliny na balkon i taras, rabaty, pojemniki, donice.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2015 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia