Tarasy, balkony

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Tarasy, balkony
Jak łatwo i szybko zamiatać ścieżki ogrodowe, tarasy i podjazdy. Zamiatarki mechaniczne

Jeśli chcemy, by ścieżki ogrodowe, tarasy i podjazdy wyglądały estetycznie podczas całego sezonu, konieczne jest ich systematyczne zamiatanie. Zamiast używać ...

Taras – jaka nawierzchnia na taras: inspiracje i praktyczne porady

Przy wyborze nawierzchni na taras warto wziąć pod uwagę dopasowanie jej do stylu domu oraz do wystroju ogrodu. Jednym z ...

Najpopularniejsze rośliny balkonowe zwisające

Wśród wielu sezonowych kwiatów balkonowych, dużą popularnością cieszą się kwiaty rośliny zwisające. Oto najczęściej wybierane na balkony i tarasy sezonowe ...

Budowa i wykończenie tarasu i balkonu

  • Drzwi tarasowe - bezpieczne i ładne wyjście do ogrodu

    Drzwi tarasowe - bezpieczne i ładne wyjście do ogrodu

    Wybór odpowiednich drzwi tarasowych ma ogromne znaczenie. Aby w pełni wykorzystać uroki „letniego salonu”, warto poświęcić chwilę na wybór optymalnego systemu okiennego, uwzględniającego potrzeby jego mieszkańców i indywidualne cechy budynku.

Kwiaty i rośliny balkonowe i tarasowe

Aranżacje balkonu i tarasu

  • Parasole ogrodowe - chronią przed słońcem i deszczem

    Parasole ogrodowe - chronią przed słońcem i deszczem

    W ogrodzie i na tarasie chętnie spędzamy wolny czas, zarówno w piekną, słoneczną, jak i deszczową pogodę. Warto kącik wypoczynkowy wyposażyć w parasol ogrodowy, który będzie chronił z jednej strony przed mocnym słońcem, a z drugiej - przed kroplami deszczu. Parasole ogrodowe do ogrodu i na taras.

Szkodniki roślin i choroby roślin

Aloes: uprawa w domu, właściwości lecznicze i zastosowanie aloesu

Aloes to roślina ozdobna o cennych właściwościach leczniczych. Aloes u nas uprawiamy w domu w doniczkach. Poznaj właściwości lecznicze aloesu. Jakie zastosowanie ma aloes? Uprawa aloesu w domu.

Storczyk Vanda: orchidea o ozdobnych kwiatach i korzeniach

Storczyk Vanda jest coraz częściej uprawiany w naszych mieszkaniach jako roślina doniczkowa. Storczyk Vanda ma bardzo dekoracyjne kwiaty, ale jej ozdobą są także zwisające korzenie.

Skalniak. Najlepsze iglaki do ogrodu skalnego

Skalniak to miniaturowa wersja naturalnego siedliska większości iglaków - gór, dlatego iglaki znakomicie nadają się na skalniaki. Polecamy najlepsze iglaki do ogrodów skalnych. Jakie iglaki na skalniaki.

Macierzanki – gatunki, uprawa, zastosowanie macierzanek

Macierzanki to krzewinki, które w ogrodzie znajdują szerokie zastosowanie. Znakomicie nadają się na skalniaki oraz do wypełniania wolnych przestrzeni między roślinami. Poznaj najpopularniejsze gatunki macierzanek do ogrodu i ich zastosowanie. Warunki uprawy macierzanek w ogrodzie.

wczoraj była piękna pogoda

Wczoraj było tak pięknie, słoneczko grzało i było ciepło. Spędziłam kilka godzin na działce, ale z...

Ogrodniku przeczytaj
Tulipany - katalog odmian
Tulipany - katalog odmian

Tulipany nieodparcie kojarzą się z Holandią. Jednak znacznie wcześniej, zanim pojawiły się w Europie, uprawiano je w tureckich ogrodach.

"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"

"Ogród z charakterem" to książka napisana w sposób zachęcający do natychmiastowego zastosowania w ogrodach zawartych w niej wskazówek. Cennym jej walorem są liczne, piekne zdjęcia. Album o ogrodach.

Piękne kwiaty, rośliny balkonowe i tarasowe. Wskazówki i porady jak pielęgnować rośliny balkonowe. Aranżacja balkonu, aranżacja tarasu, propozycje aranżacji, inspiracje, zdjęcia, meble ogrodowe, meble balkonowe, leżaki, ogrody zimowe, Zobacz  jakie wybrać rośliny na balkon, a jakie na taras. Mówimy jak urządzić balkon. Budowa i wykończenie tarasu i balkonu. Podpowiadamy jak zbudować drewniany taras, jakie wybrać drewno na taras, jakie są niezbędne zabiegi pielęgnacyjne, konserwacja mebli ogrodowych. Dowiedz się jakie są najlepsze materiały wykończeniowe. Różne rodzaje tarasów: taras drewniany, taras z kamieni, taras betonowy, taras w kształcie koła, oczko wodne na tarasie. Rośliny na balkon i taras, rabaty, pojemniki, donice.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia