Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Tarasy, balkony

#
Rośliny na balkonie latem

Coraz więcej osób może ma balkony pełne kwiatów. Aby ten kwitnący ogród na balkonie był piękny całe lato trzeba znaleźć ...

Bratki, stokrotki i lawenda: razem w skrzynce balkonowej

W skrzynce balkonowej możemy stworzyć kompozycję z bratków, stokrotek i lawendy. To propozycja kwiatów na balkon i taras.

Taras wykończony podwyższonymi rabatami

Podwyższone rabaty podtrzymywane murkami oporowymi to dobre wykończenie tarasu na gruncie, który bez tego wyglądałby nieco ubogo. Na rabacie króluje ...

Budowa i wykończenie tarasu i balkonu

#
 • Taras betonowy: jak zbudować taras z betonu

  Taras betonowy: jak zbudować taras z betonu

  Taras z betonu to najczęściej budowany rodzaj tarasu. Pewnie dlatego, że możliwości jego wykończenia są ogromne. Jak zbudowac i wykończyć taras z betonu. Betonowy taras: budowa i wykończenia.

Kwiaty i rośliny balkonowe i tarasowe

#
 • Jak przezimować rośliny balkonowe?

  Jak przezimować rośliny balkonowe?

  Wiele roślin, które w sezonie zdobiły nasze balkony, niestety nie przezimuje na zewnątrz. Podpowiadamy jakie kwiaty balkonowe należy zabrać z balkonu przed zimą i jak je pielęgnować podczas przechowywania.

 • Cambria: żółknięcie liści

  Witam, u mojej Cambrii końcówki liści zaczęły się przebarwiać i brązowieć. Co jest tego przyczyną? Czy mam je odciąć? Ponadto na liściach są czarne plamki, podejrzewam że to normalne. Proszę o pomoc ...

Aranżacje balkonu i tarasu

#
 • Pomysł na jesienny wieniec. Zrób to sam!

  Pomysł na jesienny wieniec. Zrób to sam!

  Warto skorzystać z uroków kolorowej jesieni i zachować je na dłużej, na przykład ozdabiając dom, balkon czy taras efektownym jesiennym wieńcem. Pomysł na ciekawy jesienny wieniec. Instrukcja wykonania krok po kroku.

Ogrody zimowe

#

Szkodniki roślin i choroby roślin

#
Kwitnące drzewka bonsai. Gatunki roślin na kwitnące bonsai

Kwitnące bonsai to marzenie każdego, kto formuje drzewka bonsai. Dowiedz się, które z drzewek bonsai kwitną najpiękniej oraz jak pielęgnować kwitnące drzewka bonsai. Gatunki roślin na kwitnące bonsai.

Storczyk Phalaenopsis – co zrobić gdy storczyk przekwitnie?

Phalaenopsis to najpopularniejszy gatunek storczyka uprawiany w naszych mieszkaniach. Podpowiadamy co zrobić, gdy Phalaenopsis przekwitnie. Storczyk Phalaenopsis po przekwitnięciu.

NIECIERPKI – kwiaty balkonowe i rabatowe. Gatunki niecierpków do uprawy w ogrodzie i na balkonie

Niecierpki to pięknie kwitnące rośliny, które znakomicie nadają się zarówno do uprawy na rabatach w ogrodzie, jak i do sadzenia w pojemnikach na balkonach. Poznaj gatunki niecierpków do ogrodu i na balkon.

Rdestówka Auberta - silnie rosnące pnącze doskonałe do ogrodów

Rdestówka Auberta to silnie rosnące pnącze, które potrzebuje solidnej podpory. Jest najsilniej rosnącym pnączem, które znakomicie nadaje się do obsadzania budynków i wysokich ogrodzeń oraz do sadzenia przy altanach czy pergolach.

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper
Storczyki
Storczyki

Ostatnio zakwitł mi storczyk. Pochodzi z "odzysku", czyli został przeze mnie odratowany po...

Ogrodniku przeczytaj #
Tulipany - katalog odmian
Tulipany - katalog odmian

Tulipany nieodparcie kojarzą się z Holandią. Jednak znacznie wcześniej, zanim pojawiły się w Europie, uprawiano je w tureckich ogrodach.

100 NAJLEPSZYCH ROŚLIN DO TWOJEGO OGRODU
100 NAJLEPSZYCH ROŚLIN DO TWOJEGO OGRODU

To przydatny każdemu ogrodnikowi-amatorowi album z opisem roślin kwitnących polecanych do uprawy na działce i w ogrodzie. Obok portretów roślin znajdziesz tu poradnik pielęgnacji roślin i ogrodu.

Piękne kwiaty, rośliny balkonowe i tarasowe. Wskazówki i porady jak pielęgnować rośliny balkonowe. Aranżacja balkonu, aranżacja tarasu, propozycje aranżacji, inspiracje, zdjęcia, meble ogrodowe, meble balkonowe, leżaki, ogrody zimowe, Zobacz  jakie wybrać rośliny na balkon, a jakie na taras. Mówimy jak urządzić balkon. Budowa i wykończenie tarasu i balkonu. Podpowiadamy jak zbudować drewniany taras, jakie wybrać drewno na taras, jakie są niezbędne zabiegi pielęgnacyjne, konserwacja mebli ogrodowych. Dowiedz się jakie są najlepsze materiały wykończeniowe. Różne rodzaje tarasów: taras drewniany, taras z kamieni, taras betonowy, taras w kształcie koła, oczko wodne na tarasie. Rośliny na balkon i taras, rabaty, pojemniki, donice.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2014 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia