Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Tarasy, balkony

Aranżacja tarasu. Pomysły na aranżację tarasu

Mając wygodny taras przy domu warto zastanowić się nad jego aranżacją. Aranżacja tarasu - pomysły na ciekawą aranżację tarasu.

Mini drzewka owocowe na balkon i taras – jakie drzewa owocowe można uprawiać w pojemnikach

Na balkonie czy tarasie można uprawiać w pojemnikach także miniaturowe drzewka owocowe. Podpowiadamy, jakie gatunki i odmiany drzew owocowych nadają ...

Kwiaty balkonowe. Najczęstsze choroby roślin balkonowych: szara pleśń, rdza, mączniak prawdziwy

Kwiaty balkonowe są podatne na choroby roślin. Najczęściej kwiaty balkonowe poraża szara pleśń, rdza i mączniak prawdziwy. Jak uchronić rośliny ...

Budowa i wykończenie tarasu i balkonu

Kwiaty i rośliny balkonowe i tarasowe

  • Roślinne nowości: drzewa i krzewy owocowe do uprawy w pojemnikach

    Roślinne nowości: drzewa i krzewy owocowe do uprawy w pojemnikach

    Właściciele balkonów i tarasów stale poszukują roślinnych nowości do uprawy w pojemnikach. Wśród tych roślin coraz większym zainteresowaniem cieszą się drzewa i krzewy owocowe. Gdzie szukać roślinnych nowości drzew i krzewów owocowych do uprawy w donicach na balkonach bądź tarasach?

  • Chwasty w ogrodzie

    Słyszałam że chwasty w ogrodzie mogą być bardzo pożyteczne, można z nich przygotowywać wywary, gnojowice itp. specyfiki, które mogą posłużyć ochronie roślin przed grzybami i szkodnikami. Chciałabym się dowiedzieć, jakie są najlepsze ...

Aranżacje balkonu i tarasu

Ogrody zimowe

Szkodniki roślin i choroby roślin

Formowanie bonsai to naśladowanie natury. Jak formować drzewka bonsai

Najlepszą inspiracją do formowania drzewek bonsai jest natura, która tworzy ona fantazyjne kształty określane przez nas jako „naturalne”. Podpowiadamy, jak formować drzewka bonsai, by naśladowały naturę.

Cymbidium: storczyk o okazałych kwiatostanach

Cymbidium należy do jednych z najpopularniejszych storczyków uprawianych jako roślina doniczkowa w mieszkaniach. Decydując się na uprawę storczyka Cymbidium w domu, musimy zapewnić mu między innymi wysoką wilgotność powietrza.

Pomysł na ogród: kompozycja roślinna z trawnikiem w tle

Choć ogród ten został założony przez człowieka, wygląda tak, jakby rośliny z okolicy same „podeszły” pod okna. Znaczną część działki zajmuje wypielęgnowany trawnik.

Powojnik (clematis) 'Maria Skłodowska-Curie' - polska odmiana powojnika

Poznajcie piekną odmianę powojnika o białych kwiatach wyhodowaną przez Szczepana Marczyńskiego. Odmiany powojników: polska odmiana powojnika.

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper
Polny bukiet

Polny bukiet w towarzystwie pysznego podwieczorku z pewnością cieszy oko i sprawia, że arbuz jest...

Ogrodniku przeczytaj
Tulipany - katalog odmian
Tulipany - katalog odmian

Tulipany nieodparcie kojarzą się z Holandią. Jednak znacznie wcześniej, zanim pojawiły się w Europie, uprawiano je w tureckich ogrodach.

KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu
KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu

W doborze roślin do ogrodu bardzo pomocne są katalogi roślin. Zawierają one najważniejsze informacje na temat cech roślin, wymagań, pielęgnacji, możliwości zastosowania. Opisy roślin w katalogach są ilustrowane pięknymi zdjęciami.

Piękne kwiaty, rośliny balkonowe i tarasowe. Wskazówki i porady jak pielęgnować rośliny balkonowe. Aranżacja balkonu, aranżacja tarasu, propozycje aranżacji, inspiracje, zdjęcia, meble ogrodowe, meble balkonowe, leżaki, ogrody zimowe, Zobacz  jakie wybrać rośliny na balkon, a jakie na taras. Mówimy jak urządzić balkon. Budowa i wykończenie tarasu i balkonu. Podpowiadamy jak zbudować drewniany taras, jakie wybrać drewno na taras, jakie są niezbędne zabiegi pielęgnacyjne, konserwacja mebli ogrodowych. Dowiedz się jakie są najlepsze materiały wykończeniowe. Różne rodzaje tarasów: taras drewniany, taras z kamieni, taras betonowy, taras w kształcie koła, oczko wodne na tarasie. Rośliny na balkon i taras, rabaty, pojemniki, donice.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2015 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia