Tarasy, balkony

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Tarasy, balkony
Co wybrać na taras: deski drewniane czy kompozytowe. Wybieramy deski tarasowe

Urządzając taras zastanawiamy się często, z jakiego materiału zrobić nawierzchnię. Do wyboru mamy deski drewniane i deski kompozytowe. Które deski ...

Deska kompozytowa na taras i balkon - dobry pomysł na nawierzchnię

Deska kompozytowa to trwały i praktyczny materiał na nawierzchnię tarasu czy balkonu. Poznaj zalety deski kompozytowej i dowiedz się, dlaczego ...

Marzec na balkonie i tarasie. Bratki sadzimy już w marcu

Wiosna na balkonie może być kolorowa. W marcu, choć czasem jest jeszcze zimno, można już sadzić kwiaty na balkonie i ...

Budowa i wykończenie tarasu i balkonu

Kwiaty i rośliny balkonowe i tarasowe

 • Sezonowe kwitnące rośliny balkonowe przed zimą

  Sezonowe kwitnące rośliny balkonowe przed zimą

  Prawie wszystkie kwitnące sezonowe rośliny balkonowe nie znoszą niskiej temperatury i giną przy pierwszych jesiennych przymrozkach. Co zrobić z pelargoniami, fuksjami czy daturami po sezonie?

 • Chore jodły kaukaskie

  Witam, w tym roku kupiłem 300 sadzonek jodły kaukaskiej, ale niestety sadzonki przyjechały już chore: prawie na każdej sadzonce są plamy na igłach koloru czerwonego, czasem są również żółtawe, w większości przypadków ...

Aranżacje balkonu i tarasu

 • Jesienne inspiracje: kwiaty w dekoracjach na balkon i taras. ZDJĘCIA

  Jesienne inspiracje: kwiaty w dekoracjach na balkon i taras. ZDJĘCIA

  Jesień zachwyca ognistymi kolorami. Do jesiennej dekoracji balkonu czy tarasu warto wykorzystać kwiaty, owoce i inne roślinne elementy w odcieniach czerwieni, brązu, żółci i pomarańczu. Poznaj propozycje jesiennych dekoracji balkonu i tarasu. Jesienne inspiracje - kwiaty w aranżacji balkonu i tarasu. Zdjęcia.

Szkodniki roślin i choroby roślin

Jak przesadzać rośliny doniczkowe. Prace krok po kroku. ZDJĘCIA

Rośliny doniczkowe najlepiej przesadzać wiosną, możemy zacząć przesadzanie już pod koniec lutego. Przesadzanie roślin doniczkowych: instrukcja krok po kroku ze zdjęciami.

Pielęgnacja storczyków w domu: temperatura, światło, podłoże

Pielęgnacja storczyków w domu wymaga od nas sporo uwagi. Od tego, ile uwagi poświęcimy uprawianym w domu storczykom, zależy ich kondycja. Podpowiadamy, jak pielęgnowac storczyki w domu. Temperatura, światło i podłoże w domowej uprawie storczyków. Poradnik.

Pnącza - nowości z wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE 2015 [ZDJĘCIA]

Co roku na rynku pojawia się wiele nowych roślin. Wśród nich są także pnącza. Poznajcie ozdobne pnącza, które zostały zgłoszone do Konkursu Roślin NOWOŚCI na tegorocznej Wystawie ZIELEŃ TO ŻYCIE. Nowości roślinne: pnącza. ZDJĘCIA

Zimowity na powitanie jesieni

Zimowity kwitną jesienią. Łacińska nazwa zimowita – Colchicum – pochodzi od położonej w Gruzji Niziny Kolchidzkiej, gdzie roślina ta występuje na stanowiskach naturalnych. Gdzie sadzic i jak uprawiać zimowity?

Temat miesiąca
Jak urządzić ogród: projekt i zakładanie ogrodu’

Założony dziś ogród będzie się rozwijał i dojrzewał przez lata, bo posadzone rośliny żyją, rosną i ciągle się zmieniają. Dlatego przy projektowaniu ogrodu trzeba wybiegać

napój z głogu

Wracając z działki do domu udało mi się nazbierać trochę głogu, z którego ugotowałam bardzo...

Ogrodniku przeczytaj
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"

"Ogród z charakterem" to książka napisana w sposób zachęcający do natychmiastowego zastosowania w ogrodach zawartych w niej wskazówek. Cennym jej walorem są liczne, piekne zdjęcia. Album o ogrodach.

Tulipany - katalog odmian
Tulipany - katalog odmian

Tulipany nieodparcie kojarzą się z Holandią. Jednak znacznie wcześniej, zanim pojawiły się w Europie, uprawiano je w tureckich ogrodach.

Piękne kwiaty, rośliny balkonowe i tarasowe. Wskazówki i porady jak pielęgnować rośliny balkonowe. Aranżacja balkonu, aranżacja tarasu, propozycje aranżacji, inspiracje, zdjęcia, meble ogrodowe, meble balkonowe, leżaki, ogrody zimowe, Zobacz  jakie wybrać rośliny na balkon, a jakie na taras. Mówimy jak urządzić balkon. Budowa i wykończenie tarasu i balkonu. Podpowiadamy jak zbudować drewniany taras, jakie wybrać drewno na taras, jakie są niezbędne zabiegi pielęgnacyjne, konserwacja mebli ogrodowych. Dowiedz się jakie są najlepsze materiały wykończeniowe. Różne rodzaje tarasów: taras drewniany, taras z kamieni, taras betonowy, taras w kształcie koła, oczko wodne na tarasie. Rośliny na balkon i taras, rabaty, pojemniki, donice.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia