Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Tarasy, balkony

#
Rośliny balkonowe w doniczkach i nie tylko... ZDJĘCIA kwiatów na balkony i tarasy

Rośliny balkonowe posadzone w doniczkach, skrzynkach czy koszach są wyjątkową ozdobą balkonu. Zobacz zdjęcia kwiatów balkonowych. Roślinne aranżacje balkonu. Inspiracje: ...

Jak dobudować ogród zimowy do budynku

Jak dobudować ogród zimowy do już istniejącego budynku i jak dopasować ogród zimowy do architektury domu? Podpowiadamy najlepsze rozwiązania.

Aranżacja tarasu. Pomysły na aranżację tarasu

Mając wygodny taras przy domu warto zastanowić się nad jego aranżacją. Aranżacja tarasu - pomysły na ciekawą aranżację tarasu.

Budowa i wykończenie tarasu i balkonu

#

Kwiaty i rośliny balkonowe i tarasowe

#
  • Usychanie liści storczyka

    Witam. Kilka tygodni temu mój storczyk bardzo zmarniał. Jego liście zaczęły żółknąć, a korzenie gnić - prawdopodobnie od przelania. Więc wycięłam je i przesadziłam go do nowego podłoża. Niestety, stan storczyka nie poprawił ...

Ogrody zimowe

#

Szkodniki roślin i choroby roślin

#
  • Szkodniki roślin: turkuć podjadek. Co warto wiedzieć o turkuciu podjadku?

    Szkodniki roślin: turkuć podjadek. Co warto wiedzieć o turkuciu podjadku?

    Turkuć podjadek: szkodniki roślin. Zobacz jak zrobić pułapki na turkucia i inne metody zwalczania. Turkuć występując pojedynczo nie powoduje znacznych szkód, jednak jeśli jego liczebność osiąga większe rozmiary, wtedy staje się uciążliwym szkodnikiem roślin. Jak zwalczać turkucia: poradnik.

Jakie cytrusy można uprawiać w domu?

Cytryny, mandarynki, pomarańcze, grejpfruty to drzewa bądź krzewy, które możemy uprawiać w domu jako rośliny doniczkowe.

Storczyk Cymbidium - uprawa w domu. Jak pielęgnować Cymbidium

Cymbidium to jeden z popularnych rodzajów storczyków, które można z powodzeniem uprawiać w domu jako roślinę doniczkową. Cymbidium pochodzi z podnóża Himalajów i dlatego lubi chłodne warunki uprawy.

Liliowce – ciekawe byliny o pięknych kwiatach. ZDJĘCIA liliowców

Liliowce to efektownie kwitnące byliny o niedużych wymaganiach, które znakomicie nadają się na ogrodowe rabaty i do obsadzania oczek wodnych. Zobacz zdjęcia pięknych liliowców.

Pergole obsadzone różami pnącymi: pomysł na ścieżkę w ogrodzie

Wijąca się dróżka prowadzi w głąb ogrodu do schowanej wśród niskich drzew i krzewów altany. Malownicze przejście tworzą pergole porośnięte różami.

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper
Kwiaty w wodzie
Kwiaty w wodzie

Najwiekszym hitem tegorocznych targów ślubnych były chyba storczyki zanurzone w tubach. Jak...

Ogrodniku przeczytaj #
Tulipany - katalog odmian
Tulipany - katalog odmian

Tulipany nieodparcie kojarzą się z Holandią. Jednak znacznie wcześniej, zanim pojawiły się w Europie, uprawiano je w tureckich ogrodach.

Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście
Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście

"Miejskie ogrody” to ilustrowany poradnik dla tych wszystkich, którzy chcą zaniedbany ogródek, podwórko, taras na dachu czy balkon zamienić w urokliwą i łatwą w utrzymaniu oazę zieleni.

Piękne kwiaty, rośliny balkonowe i tarasowe. Wskazówki i porady jak pielęgnować rośliny balkonowe. Aranżacja balkonu, aranżacja tarasu, propozycje aranżacji, inspiracje, zdjęcia, meble ogrodowe, meble balkonowe, leżaki, ogrody zimowe, Zobacz  jakie wybrać rośliny na balkon, a jakie na taras. Mówimy jak urządzić balkon. Budowa i wykończenie tarasu i balkonu. Podpowiadamy jak zbudować drewniany taras, jakie wybrać drewno na taras, jakie są niezbędne zabiegi pielęgnacyjne, konserwacja mebli ogrodowych. Dowiedz się jakie są najlepsze materiały wykończeniowe. Różne rodzaje tarasów: taras drewniany, taras z kamieni, taras betonowy, taras w kształcie koła, oczko wodne na tarasie. Rośliny na balkon i taras, rabaty, pojemniki, donice.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2015 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia