Tarasy, balkony

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Tarasy, balkony
Lawenda na balkonie: co zrobić przed zimą z lawendą uprawianą na balkonie w doniczce

Lawenda coraz częściej jest uprawiana w doniczkach na balkonach i tarasach. Jak uprawiać lawendę w doniczce na balkonie? Co zrobić ...

Jak założyć ogród zimowy: budowa, ogrzewanie i wentylacja oranżerii

Ogród zimowy to urozmaicenie budynku. Może stanowić oryginalny salon z widokiem na niebo lub gabinet zatopiony w kwitnących roślinach.

Sezonowe kwitnące rośliny balkonowe przed zimą

Prawie wszystkie kwitnące sezonowe rośliny balkonowe nie znoszą niskiej temperatury i giną przy pierwszych jesiennych przymrozkach. Co zrobić z pelargoniami, ...

Budowa i wykończenie tarasu i balkonu

 • Taras drewniany: budowa tarasu z drewna. Poradnik

  Taras drewniany: budowa tarasu z drewna. Poradnik

  Taras drewniany budowany jest rzadko, gdyż uważany jest za nietrwały. Niesłusznie. Jeśli drewno użyte do jego budowy zostanie zaimpregnowane, a konstrukcja właściwie zrobiona, będzie służył kilkadziesiąt lat.

Kwiaty i rośliny balkonowe i tarasowe

 • Sezonowe kwitnące rośliny balkonowe przed zimą

  Sezonowe kwitnące rośliny balkonowe przed zimą

  Prawie wszystkie kwitnące sezonowe rośliny balkonowe nie znoszą niskiej temperatury i giną przy pierwszych jesiennych przymrozkach. Co zrobić z pelargoniami, fuksjami czy daturami po sezonie?

 • Storczyki - dlaczego korzenie obumarły?

  Przesyłam zdjęcia storczyków po obcięciu korzeni z doniczki. Nie wiem dlaczego korzenie obumarły, storczyki namaczałam co ok. 1,5 tygodnia, latem co tydzień. Wydaje mi się, że nie dopuszczałam do ich zbytniego ...

Aranżacje balkonu i tarasu

 • Jesienne inspiracje: kwiaty w dekoracjach na balkon i taras. ZDJĘCIA

  Jesienne inspiracje: kwiaty w dekoracjach na balkon i taras. ZDJĘCIA

  Jesień zachwyca ognistymi kolorami. Do jesiennej dekoracji balkonu czy tarasu warto wykorzystać kwiaty, owoce i inne roślinne elementy w odcieniach czerwieni, brązu, żółci i pomarańczu. Poznaj propozycje jesiennych dekoracji balkonu i tarasu. Jesienne inspiracje - kwiaty w aranżacji balkonu i tarasu. Zdjęcia.

Szkodniki roślin i choroby roślin

Najlepsze kwiaty cięte do wazonu na grób na Wszystkich Świętych

Na Wszystkich Świętych dekorujemy groby naszych bliskich, układając wieńce i umieszczając w wazonach kwiaty. Jakie kwiaty cięte są najlepsze na Wszystkich Świętych?

Storczyk Phalaenopsis – co zrobić gdy storczyk przekwitnie?

Phalaenopsis to najpopularniejszy gatunek storczyka uprawiany w naszych mieszkaniach. Podpowiadamy co zrobić, gdy Phalaenopsis przekwitnie. Storczyk Phalaenopsis po przekwitnięciu.

PNĄCZA. Najpopularniejsze pnącza jednoroczne do ogrodu i na balkon

Pnącza to grupa roślin, nadająca się zarówno do ogrodu jak i na balkon. Pnącza są dekoracyjne, uniwersalne, szybko rosną i dają wiele możliwości aranżacji ogrodu czy balkonu. Poznaj najpopularniejsze pnącza jednoroczne do ogrodu i na balkon.

Budleja Dawida: kwitnący krzew. Uprawa budlei w ogrodzie

Budleja Dawida to okazały krzew ozdobny o dekoracyjnych kwiatostanach, który warto posadzić w ogrodzie. Poradnik: jak uprawiać budleję w ogrodzie? Budleja Dawida: uprawa, cięcie, pielęgnacja. Posadź ten motyli krzew, jeśli chcesz się cieszyć widokiem motyli w ogrodzie.

Temat miesiąca
Pomysły na świąteczną dekorację ogrodu. Boże Narodzenie w ogrodzie’

Boże Narodzenie to czas szczególny. Na ten okres ozdabiamy odświętnie nasze domy. Warto także zadbać o świąteczną dekorację ogrodu. Poznajcie świetne pomysły na świąteczną dekorację ogrodu. Ogród na Boże Narodzenie.

Hortensja ogrodowa
Hortensja ogrodowa

Hortensja ogrodwa jest bardzo często sadzona w przydomowych ogrodach. Inna nazwa tej rośliny to...

Ogrodniku przeczytaj
KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu
KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu

W doborze roślin do ogrodu bardzo pomocne są katalogi roślin. Zawierają one najważniejsze informacje na temat cech roślin, wymagań, pielęgnacji, możliwości zastosowania. Opisy roślin w katalogach są ilustrowane pięknymi zdjęciami.

2080 roślin w nowym wydaniu KATALOGU ROŚLIN
2080 roślin w nowym wydaniu KATALOGU ROŚLIN

Katalog Roślin wydany przez Związek Szkółkarzy Polskich to baza 2080 sprawdzonych i dostępnych na polskim rynku roślin, opisanych przez ośmiu wybitnych specjalistów i praktyków.

Piękne kwiaty, rośliny balkonowe i tarasowe. Wskazówki i porady jak pielęgnować rośliny balkonowe. Aranżacja balkonu, aranżacja tarasu, propozycje aranżacji, inspiracje, zdjęcia, meble ogrodowe, meble balkonowe, leżaki, ogrody zimowe, Zobacz  jakie wybrać rośliny na balkon, a jakie na taras. Mówimy jak urządzić balkon. Budowa i wykończenie tarasu i balkonu. Podpowiadamy jak zbudować drewniany taras, jakie wybrać drewno na taras, jakie są niezbędne zabiegi pielęgnacyjne, konserwacja mebli ogrodowych. Dowiedz się jakie są najlepsze materiały wykończeniowe. Różne rodzaje tarasów: taras drewniany, taras z kamieni, taras betonowy, taras w kształcie koła, oczko wodne na tarasie. Rośliny na balkon i taras, rabaty, pojemniki, donice.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2016 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia