Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Tarasy, balkony

#
Meble do ogrodu i na taras. Jakie wybrać meble ogrodowe

W ogrodzie i na tarasie spędzamy dużo wolnego czasu, odpoczywamy. Do tego przydadzą sie meble ogrodowe - najczęściej kupujemy stół, ...

Jakie drewno rodzime wybrać na taras

O wyborze drewna rodzimego do budowy tarasu decyduje przede wszystkim cena (drewno krajowe jest tańsze od egzotycznego), ale też jego ...

Balkon w kwiatach: polecane kwitnące rośliny na balkon

Dla mieszkańców miast balkon jest często jedynym miejscem, gdzie mogą uprawiać rośliny i w ich otoczeniu spędzać wolny czas. Polecamy ...

Budowa i wykończenie tarasu i balkonu

#

Kwiaty i rośliny balkonowe i tarasowe

#
  • Marszczą się liście storczyka

    Witam i proszę o poradę: liście mojego storczyka zaczęły się powoli marszczyć i tracą kolor. Proszę powiedzieć, co muszę zrobić, by storczyk odżył. W korzeniach jest trochę ziemi i kory.

Aranżacje balkonu i tarasu

#

Ogrody zimowe

#
  • Oranżeria: typy i lokalizacja ogrodów zimowych

    Oranżeria: typy i lokalizacja ogrodów zimowych

    Ogród zimowy, zwany też oranżerią, nadaje nową jakość przestrzeni mieszkalnej, zależnie od pogody stwarza wrażenie bezpośredniego związku z naturą i krajobrazem. Jakie są typy i lokalizacja ogrodów zimowych?

Szkodniki roślin i choroby roślin

#
Propozycja wiązanki na grób na Wszystkich Świętych z gałęzi jodły i szyszek

Wiązanki na grób z gałązek jodły należą do najpopularniejszych kompozycji nagrobnych. Oto pomysł na wiązankę na grób na Wszystkich Świętych z jodły, szyszek i czerwonych dodatków.

Paphiopedilum: storczyk o kwiatach jak dzbanki

Storczyki z rodzaju Paphiopedilum rosną w naturze w południowo wschodniej Azji, na wysokości 1500–2000 m n.p.m., w lasach równikowych oraz na zboczach gór.

Krokusy - wiosenne kwiaty cebulowe. Kiedy i jak sadzić krokusy

Krokusy to jedne z najpopularniejszych roslin cebulowych kwitnących wiosną - ich kwiaty pojawiają się już na przełomie lutego i marca. Kiedy i jak sadzić krokusy? Jak pielęgnować krokusy?

Bergenia – kwitnąca bylina. Gdzie sadzić, jak pielęgnować i rozmnażać bergenię

Bergenia to dekoracyjna bylina często sadzona w ogrodach. Bergenia znakomicie nadaje się na rabaty i skalniaki oraz do sadzenia przy oczkach wodnych. Podpowiadamy gdzie sadzić, jak pielęgnować i rozmnażać bergenię.

Temat miesiąca
Taras przy domu i mieszkaniu. Jakie deski tarasowe wybrać?’

Taras przy domu to miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Aby taras prezentował się dobrze i służył wiele lat, trzeba zbudować go z dobrych jakościowo materiałów. Jakie deski wybrać na taras?

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper
ŻYCZENIA OD TESI DLA WAS
ŻYCZENIA OD TESI DLA WAS

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Ogrodniku przeczytaj #
Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście
Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście

"Miejskie ogrody” to ilustrowany poradnik dla tych wszystkich, którzy chcą zaniedbany ogródek, podwórko, taras na dachu czy balkon zamienić w urokliwą i łatwą w utrzymaniu oazę zieleni.

100 NAJLEPSZYCH ROŚLIN DO TWOJEGO OGRODU
100 NAJLEPSZYCH ROŚLIN DO TWOJEGO OGRODU

To przydatny każdemu ogrodnikowi-amatorowi album z opisem roślin kwitnących polecanych do uprawy na działce i w ogrodzie. Obok portretów roślin znajdziesz tu poradnik pielęgnacji roślin i ogrodu.

Piękne kwiaty, rośliny balkonowe i tarasowe. Wskazówki i porady jak pielęgnować rośliny balkonowe. Aranżacja balkonu, aranżacja tarasu, propozycje aranżacji, inspiracje, zdjęcia, meble ogrodowe, meble balkonowe, leżaki, ogrody zimowe, Zobacz  jakie wybrać rośliny na balkon, a jakie na taras. Mówimy jak urządzić balkon. Budowa i wykończenie tarasu i balkonu. Podpowiadamy jak zbudować drewniany taras, jakie wybrać drewno na taras, jakie są niezbędne zabiegi pielęgnacyjne, konserwacja mebli ogrodowych. Dowiedz się jakie są najlepsze materiały wykończeniowe. Różne rodzaje tarasów: taras drewniany, taras z kamieni, taras betonowy, taras w kształcie koła, oczko wodne na tarasie. Rośliny na balkon i taras, rabaty, pojemniki, donice.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © MURATOR S.A. 2008-2014 | Design by MURATOR Multimedia | Hosted by SuperMedia