Tarasy, balkony

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Tarasy, balkony
Surfinie - kwiaty balkonowe. Popularne kwitnące rośliny balkonowe

Surfinie to jedne z najpopularniejszych kwitnących roślin balkonowych. Mnogość odmian surfinii o różnych kolorach kwiatów pozwala na piękną dekoracje balkonu. ...

Pomysł na aranżację tarasu w nowoczesnym stylu

Aranżacja tarasu powinna współgrać ze stylem domu, jak i charakterem ogrodu. Przedstawiamy pomysł na aranżację tarasu w nowoczesnym stylu. Nowoczesny ...

DALIE, BEGONIE, KANNY: sadzenie i uprawa. Byliny niezimujące w gruncie

Dalie, BEGONIE, kanny to byliny uprawiane w ogrodach pochodzą z cieplejszego klimatu i w naszych warunkach nie zimują w gruncie. ...

Budowa i wykończenie tarasu i balkonu

Kwiaty i rośliny balkonowe i tarasowe

  • Plamy na owocach brzoskwini: parch brzoskwini

    Mam pytanie dotyczące brzoskwini: część owoców brzoskwini ma skazę przedstawioną na załączonym zdjęciu. Proszę o informację jakie opryski należy wykonać i w jakim terminie żeby w następnym sezonie wszystkie owoce były zdrowe.

Aranżacje balkonu i tarasu

  • Jak urządzić taras - inspiracje. ZDJĘCIA tarasów

    Jak urządzić taras - inspiracje. ZDJĘCIA tarasów

    Nie masz pomysłu na urządzenie tarasu? Zobacz zdjęcia w naszej galerii - może staną się inspiracją do aranżacji tarasu przy domu i w ogrodzie. ZDJĘCIA tarasów - pomysły na ciekawie zaaranżowany taras.

Szkodniki roślin i choroby roślin

Bonsai: jak wybrać roślinę do formowania bonsai

Drzewko bonsai można uformować z różnych roślin. Podpowiadamy jak wybrać rośliny na bonsai. Jakie cechy powinna mieć roślina przeznaczona do formowania bonsai.

Storczyk Vanda: orchidea o ozdobnych kwiatach i korzeniach

Storczyk Vanda jest coraz częściej uprawiany w naszych mieszkaniach jako roślina doniczkowa. Storczyk Vanda ma bardzo dekoracyjne kwiaty, ale jej ozdobą są także zwisające korzenie.

Liliowce: uprawa i zastosowanie liliowców w ogrodzie

Liliowce to jedne z najpopularniejszych i najbardziej lubianych bylin ogrodowych. Podpowiadamy, jakie warunki należy zapewnić liliowcom w ogrodzie i jak uprawiać te pięknie kwitnące buliny. Uprawa i zastosowanie liliowców w ogrodzie.

Propozycja obsadzenia wąskiego i długiego fragmentu ogrodu

Najtrudniejsze do zagospodarowania zazwyczaj wydają się wąskie i długie fragmenty ogrodu. Jeszcze gorzej jest, gdy kończą się nagle ślepą ścianą budynku postawionego w granicy działki.

Temat miesiąca
Taras i ogród podziwiaj z salonu – otwieramy dom na ogród. Duże okna tarasowe’

Ciekawie urządzony i wypełniony roślinnością taras oraz przydomowy ogród można podziwiać przez duże okna tarasowe. Warto otworzyć dom na ogród montując w nim drzwi na taras.

Roślina tygodnia
Pastele raz jeszcze
Pastele raz jeszcze

To jest ciekawe połączenie dwóch stylów- boho i elegancji. Nie jest to typowo polny...

Ogrodniku przeczytaj
KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu
KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu

W doborze roślin do ogrodu bardzo pomocne są katalogi roślin. Zawierają one najważniejsze informacje na temat cech roślin, wymagań, pielęgnacji, możliwości zastosowania. Opisy roślin w katalogach są ilustrowane pięknymi zdjęciami.

Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście
Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście

"Miejskie ogrody” to ilustrowany poradnik dla tych wszystkich, którzy chcą zaniedbany ogródek, podwórko, taras na dachu czy balkon zamienić w urokliwą i łatwą w utrzymaniu oazę zieleni.

Piękne kwiaty, rośliny balkonowe i tarasowe. Wskazówki i porady jak pielęgnować rośliny balkonowe. Aranżacja balkonu, aranżacja tarasu, propozycje aranżacji, inspiracje, zdjęcia, meble ogrodowe, meble balkonowe, leżaki, ogrody zimowe, Zobacz  jakie wybrać rośliny na balkon, a jakie na taras. Mówimy jak urządzić balkon. Budowa i wykończenie tarasu i balkonu. Podpowiadamy jak zbudować drewniany taras, jakie wybrać drewno na taras, jakie są niezbędne zabiegi pielęgnacyjne, konserwacja mebli ogrodowych. Dowiedz się jakie są najlepsze materiały wykończeniowe. Różne rodzaje tarasów: taras drewniany, taras z kamieni, taras betonowy, taras w kształcie koła, oczko wodne na tarasie. Rośliny na balkon i taras, rabaty, pojemniki, donice.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2016 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia