Tagi - wyniki wyszukiwania
Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Tagi > Tagi > Tagi na literę W > wycinanie drzew i krzewów
Szukane tagi: "

wycinanie drzew i krzewów

"
   |   Znaleziono: 4 artykuły
 • Ile zapłacisz za wycięcie drzew i krzewów?

  Ile zapłacisz za wycięcie drzew i krzewów?

  Właściciele nieruchomości, którzy na swoim terenie planują wycięcie drzew lub krzewów muszą liczyć się z obwarowaniami prawnymi dotyczącymi takich działań.

 • Drzewa owocowe – jak wykarczować stare drzewo owocowe?

  Drzewa owocowe – jak wykarczować stare drzewo owocowe?

  Karczowanie starych drzew owocowych nie łatwe – wymaga cierpliwości i czasu. Wybór sposobu karczowania zależy od rozmiarów drzewa i odległości od zabudowań. Jak wykarczować stare drzewo owocowe bezpiecznie i skutecznie?

 • Wycinka drzew i krzewów – zasady wycinki, nowe przepisy

  Wycinka drzew i krzewów – zasady wycinki, nowe przepisy

  Właściciele ogrodów nie mogą samowolnie wycinać wszystkich drzew i krzewów rosnących na ich terenie. Poznajcie zasady wycinania drzew i krzewów. Jakie drzewa można wyciąć bez pozwolenia? Czy potrzebne jest zezwolenie na wycięcie drzewa bądź krzewu? Jakie są kary za samowolną wycinkę drzew i krzewów?

 • Nowe zasady wycinania drzew na prywatnej posesji: pozwolenie nie jest już potrzebne!

  Nowe zasady wycinania drzew na prywatnej posesji: pozwolenie nie jest już potrzebne!

  Od 1 stycznia 2017 roku obowiązują nowe zasady wycinania drzew na prywatnej posesji. Zgodnie z nimi nie potrzeba już pozwolenia na wycinkę drzew i krzewów na działce, której jesteś właścicielem, jeśli nie jest to związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Tagi
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia