Tagi - wyniki wyszukiwania
Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Tagi > Tagi > Tagi na literę W > wiosenne prace w ogrodzie
Szukane tagi: "

wiosenne prace w ogrodzie

"
   |   Znaleziono: 51 artykułów
 • Co zrobić, by rośliny dobrze rosły, kwitły i plonowały? Zastosuj wiosną dobry nawóz!

  Co zrobić, by rośliny dobrze rosły, kwitły i plonowały? Zastosuj wiosną dobry nawóz!

  MATERIAŁ PŁATNY

  Co zrobić, żeby rośliny w ogrodzie dobrze rosły, kwitły i plonowały? To pytanie zadaje sobie wielu właścicieli ogrodu. Odpowiedzią jest właściwe nawożenie. Dowiedz się, jak można łatwo nawozić rośliny w ogrodzie i poznaj sposób na piękny ogród!

 • Ściółkowanie gleby na wiosnę pomaga pozbyć się chwastów. Agrowłóknina Agrimpex

  Ściółkowanie gleby na wiosnę pomaga pozbyć się chwastów. Agrowłóknina Agrimpex

  MATERIAŁ PŁATNY

  Ściółkowanie gleby to jedna z ważniejszych czynności pielęgnacyjnych, którą należy przeprowadzić w ogrodzie wczesną wiosną. Okrycie gleby odpowiednim materiałem zabezpieczy przed nadmiernym rozwojem chwastów, a w dłuższej perspektywie pozwoli na oszczędność czasu, który musielibyśmy poświęcić na pielenie. Spośród materiałów nieorganicznych rozwiązaniami polecanymi do ściółkowania gleby jest agrowłóknina oraz tkanina firmy Agrimpex.

 • Wiosenne okrywanie grządek Agrowłókniną Hobby. Zabezpieczenie roślin przed przymrozkami

  Wiosenne okrywanie grządek Agrowłókniną Hobby. Zabezpieczenie roślin przed przymrozkami

  MATERIAŁ PŁATNY

  Wiosenne okrywanie grządek Agrowłókniną Hobby Wiosenną z Technologią Agro Marina (nowością w ofercie Agrimpex), pozwoli na skuteczną ochronę zasadzonych roślin i wysianych nasion. Poznaj zalety Agrowłókniny Hobby Wiosennej i dowiedz się, dlaczego warto okryć nią grządki w ogrodzie na wiosnę.

 • Przygotowania do wiosny w ogrodzie - trzy ważne etapy wiosennej pielęgnacji ogrodu

  Przygotowania do wiosny w ogrodzie - trzy ważne etapy wiosennej pielęgnacji ogrodu

  MATERIAŁ PŁATNY

  Przygotowania do wiosny w ogrodzie zaczynamy, gdy tylko stopnieje śnieg. Aby cieszyć się pięknym ogrodem w sezonie musimy dobrze zaplanować prace pielęgnacyjne. Podpowiadamy, od czego zacząć przygotowania do wiosny w ogrodzie. Poznaj trzy najważniejsze etapy wiosennej pielęgnacji ogrodu.

 • Kwiecień w ogrodzie: jakie rośliny siejemy w kwietniu w ogrodzie

  Kwiecień w ogrodzie: jakie rośliny siejemy w kwietniu w ogrodzie

  Kwiecień w ogrodzie to czas na wysiew wielu ozdobnych roślin jednorocznych i roślin przyprawowych. Sprawdź, jakie rośliny siejemy do gruntu w ogrodzie w kwietniu. Co siać na wiosnę: przewodnik.

 • Marzec w ogrodzie: wiosenne nawożenie rabat bylinowych

  Marzec w ogrodzie: wiosenne nawożenie rabat bylinowych

  Wiosenne nawożenie rabat bylinowych jest ważnym zabiegiem pielęgnacyjnym, szczególnie gdy byliny rosną w jednym miejscu wiele lat. Marzec w ogrodzie: nawożenie rabat bylinowych wiosną.

 • Trawnik przed sezonem: jak pielęgnować trawnik wiosną

  Trawnik przed sezonem: jak pielęgnować trawnik wiosną

  Wiosną, gdy śnieg stopnieje, możemy zobaczyć, w jakiej kondycji jest nasz trawnik. Od zabiegów pielęgnacyjnych wykonanych przed sezonem zależy, czy trawnik będzie gęsty i zdrowy. Jak pielęgnować trawnik wiosną, przed rozpoczęciem sezonu. Wiosenna pielęgnacja trawnika.

 • Czas na wiosenne porządki w ogrodzie, czyli jak przygotować ogród do nowego sezonu

  Czas na wiosenne porządki w ogrodzie, czyli jak przygotować ogród do nowego sezonu

  Wiosenne porządki w ogrodzie wymagają sporo pracy. Wiosna w ogrodzie to czas porządków: przycinania, grabienia, czyszczenia i usuwania pozostałości roślin. Podpowiadamy, jakie prace porządkowe należy wykonać wiosną w ogrodzie.

 • Jak sadzić drzewa i krzewy z odkrytymi korzeniami

  Jak sadzić drzewa i krzewy z odkrytymi korzeniami

  Wczesna wiosna w ogrodzie to czas między innymi na sadzenie drzew i krzewów. To, w jaki sposób posadzimy drzewa i krzewy, będzie miało wpływ na ich późniejszy rozwój.

 • Wiosna w ogrodzie: jak prawidłowo sadzić rośliny w ogrodzie. PORADNIK

  Wiosna w ogrodzie: jak prawidłowo sadzić rośliny w ogrodzie. PORADNIK

  Wiosna w ogrodzie to dobry czas na sadzenie roślin. Podpowiadamy jak prawidłowo sadzić rośliny w ogrodzie. PORADNIK: wiosenne sadzenie roślin krok po kroku.

 • Kalendarz biodynamiczny – kwiecień 2017

  Kalendarz biodynamiczny – kwiecień 2017

  Kalendarz biodynamiczny na kwiecień wskazuje korzystne dni dla siewu i sadzenia dla różnych grup roślin oraz dobre okresy na wykonywanie prac pielęgnacyjnych w ogrodzie. Kiedy najlepiej rozpocząć nawożenie roślin w ogrodzie? Kiedy kosić trawę? Kiedy siać warzywa, a kiedy kwiaty? Na te pytania odpowie kalendarz biodynamiczny na kwiecień.

 • Kalendarz biodynamiczny – maj 2017

  Kalendarz biodynamiczny – maj 2017

  Kalendarz biodynamiczny na maj wskaże nam, które dni są najlepsze dla siewu i sadzenia różnych grup roślin i jakie są dobre okresy na wykonywanie poszczególnych prac w ogrodzie. W które dni nawozić rośliny, a które są najlepsze na koszenie trawy? Kiedy siać warzywa, a kiedy kwiaty? Na te pytania odpowie kalendarz biodynamiczny na maj.

 • Wiosenna pielęgnacja rabat bylinowych w ogrodzie

  Wiosenna pielęgnacja rabat bylinowych w ogrodzie

  Wiosenna pielęgnacja rabat bylinowych to warunek dobrego wzrostu roślin. Rabaty bylinowe to często najbardziej dekoracyjny element ogrodu. Aby rośliny na rabacie prezentowały się atrakcyjnie, długo kwitły i były zdrowe, powinny być właściwie pielęgnowane. Szczególną uwagę należy poświęcić im wiosną, gdy budzą się do życia. Podpowiadamy, co należy zrobić wiosną na rabatach bylinowych.

 • Wiosenne cięcie żywopłotu. Kiedy i jak przycinać żywopłot wiosną

  Wiosenne cięcie żywopłotu. Kiedy i jak przycinać żywopłot wiosną

  Wiosenne cięcie żywopłotu: kiedy? Aby żywopłot był gęsty i zachowywał odpowiedni kształt, trzeba go regularnie przycinać. Już wiosną przycina się niektóre gatunki roślin tworzących żywopłoty. Wiosna w ogrodzie: kiedy i jak przycinać żywopłot. Jakie żywopłoty przycina się wiosną?

 • Wiosna w ogrodzie: sadzenie drzew i krzewów ozdobnych z odkrytymi korzeniami

  Wiosna w ogrodzie: sadzenie drzew i krzewów ozdobnych z odkrytymi korzeniami

  Wiosną w ogrodzie można sadzić drzewa i krzewy ozdobne z odkrytymi korzeniami. Radzimy jak sadzić drzewa i krzewy z odkrytymi korzeniami i na co zwracać uwagę przy zakupie drzew i krzewów ozdobnych.

 • Jak sadzić i nawozić byliny wiosną

  Jak sadzić i nawozić byliny wiosną

  Wiosna w ogrodzie to dobry czas na sadzenie niektórych bylin. Podpowiadamy, jakie byliny można sadzić wiosną i jak należy nawozić byliny.

 • Wiosenny wysiew kwitnących roślin jednorocznych wprost do gruntu

  Wiosenny wysiew kwitnących roślin jednorocznych wprost do gruntu

  Wiele gatunków jednorocznych roślin kwitnących można wysiewać wiosną bezpośrednio do gruntu w ogrodzie. Podpowiadamy kiedy i jakie kwiaty można siać do gruntu w ogrodzie wiosną.

 • Jakie rośliny sadzimy i siejemy w maju w ogrodzie

  Jakie rośliny sadzimy i siejemy w maju w ogrodzie

  Maj w ogrodzie wykorzystajmy na sadzenie i wysiew roślin ozdobnych, warzyw i ziół. Podpowiadamy jakie rośliny sadzimy i siejemy w maju w ogrodzie.

Tagi
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia