Tagi - wyniki wyszukiwania
Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Tagi > Tagi > Tagi na literę U > urządzanie ogrodu
Szukane tagi: "

urządzanie ogrodu

"
   |   Znaleziono: 96 artykułów
 • Nowoczesny ogród – projekt i wyposażenie

  Nowoczesny ogród – projekt i wyposażenie

  MATERIAŁ PŁATNY

  Przy tworzeniu nowoczesnego ogrodu warto kierować się kilkoma ważnymi zasadami. Zgodnie z jedną z nich w nowoczesnych ogrodach bardzo dobrze sprawdzają się proste i kubiczne betonowe elementy nawierzchniowe. Idealne dla ogrodów nowoczesnych są elementy ogrodowe lub tarasowe - meble czy donice - wykonane z betonu architektonicznego. Jak stworzyć i wyposażyć nowoczesny ogród – praktyczny poradnik.

 • Urządzanie ogrodu: jak oddzielić trawnik od rabaty

  Urządzanie ogrodu: jak oddzielić trawnik od rabaty

  Zadbany trawnik to wizytówka ogrodu. Często trawnik w ogrodzie graniczy z rabatami kwiatowymi. Podpowiadamy jak oddzielić trawnik od rabat w ogrodzie.

 • Ogród wiejski. Jakie elementy ogrodowe pasują do ogrodu na wsi

  Ogród wiejski. Jakie elementy ogrodowe pasują do ogrodu na wsi

  O wiejskim klimacie ogrodu decydują nie tylko rośliny, ale także elementy małej architektury i wyposażenia ogrodu. Co pasuje do ogrodu na wsi?

 • Aranżacja dużego ogrodu. Jak urządzić duży ogród

  Aranżacja dużego ogrodu. Jak urządzić duży ogród

  Czy aranżacja dużego ogrodu jest trudna? Czy wiesz, jak urządzić duży ogród? Warto podzielić duży ogród go na mniejsze fragmenty oraz dobrać luźniej rosnące rośliny. Przeczytaj jak urządzić duży ogród. Aranżacja ogrodu: duży ogród.

 • Aranżacja ogrodu: pomysł na podział przestrzeni ogrodu

  Aranżacja ogrodu: pomysł na podział przestrzeni ogrodu

  Sprawdzone sposoby na aranżację ogrodu. Podsuwamy pomysły na podział przestrzeni ogrodu i uzyskanie tajemniczych ogrodowych zakątków. Jak podzielić ogród na części?

 • Aranżacja ogrodu: jak zasłonić brzydkie miejsca w ogrodzie

  Aranżacja ogrodu: jak zasłonić brzydkie miejsca w ogrodzie

  Efektowna i praktyczna aranżacja brzydkich miejsc w ogrodzie nie jest trudna. Podpowiadamy jak zasłonić brzydkie miejsca w ogrodzie. Pnącza i rośliny zadarniające można wykorzystać do zakrycia brzydkich miejsc w ogrodzie.

 • Jak chronić rośliny i glebę podczas budowy domu

  Jak chronić rośliny i glebę podczas budowy domu

  O tym, jak ma wyglądać ogród, decydujemy zwykle po zakończeniu budowy domu. Wyrównana i wysprzątana działka czeka na posadzenie roślin.

 • Urządzanie ogrodu: pierwsze dziesięć lat ogrodu

  Urządzanie ogrodu: pierwsze dziesięć lat ogrodu

  Urządzanie ogrodu. Zaczynamy od ogrodzenia, wytyczenia ścieżek, poprowadzenia instalacji. Potem budujemy murki, schody, staw z fontanną albo kaskadą. Tworzymy ramy. To wszystko są elementy stałe. Raz solidnie wykonane mogą przetrwać niezmienione przez wiele lat.

 • Zakładanie ogrodu: najważniejsze pytania, na które musisz odpowiedzieć

  Zakładanie ogrodu: najważniejsze pytania, na które musisz odpowiedzieć

  Piękny ogród otaczający nowo wybudowany dom, to marzenie każdego. Podpowiadamy jak urządzić ogród przy domu. Na jakie pytania musisz odpowiedzieć zanim zabierzesz się do zakładania ogrodu.

 • Jak urządzić ogród frontowy w zabudowie szeregowej

  Jak urządzić ogród frontowy w zabudowie szeregowej

  Zaprojektowanie ogrodu frontowego przy szeregowej zabudowie nie jest łatwe. Na bardzo ograniczonej powierzchni trzeba bowiem połączyć funkcje użytkowe ogrodu, pamiętając zarazem o jego estetyce. Podpowiadamy, jak urządzić ogród przed domem szeregowym.

 • Ognisko w ogrodzie

  Ognisko w ogrodzie

  Ognisko grzeje, daje poczucie wspólnoty, jest wspomnieniem wakacji i dalekim echem lat szkolnych. Warto przygotować w ogrodzie miejsce na ognisko. Podpowiadamy jak zrobić ognisko w ogrodzie.

 • Rabaty na podwyższeniu w ogrodzie

  Rabaty na podwyższeniu w ogrodzie

  Podwyższone rabaty są efektowne, a przy tym ułatwiają aranżację ogrodu, zwłaszcza zakładanego na małej działce.

 • Sklep ogrodniczy i centrum ogrodnicze – miejsca zakupu roślin do ogrodu

  Sklep ogrodniczy i centrum ogrodnicze – miejsca zakupu roślin do ogrodu

  Po zaprojektowaniu ogrodu przychodzi czas na jego urządzenie. Jeśli ogród zakładamy samodzielnie rośliny musimy zakupić sami. Najlepiej wybrać się w tym celu do sklepu ogrodniczego bądź centrum ogrodniczego.

 • Ptaki w ogrodzie. Poidełko dla ptaków

  Ptaki w ogrodzie. Poidełko dla ptaków

  Poidełko dla ptaków w ogrodzie to nie tylko element ozdobny. Przywabi latem ptaki, a i nam sprawi frajdę.

 • Jak urządzić ogród na działce za miastem. Ogród na letnie miesiące

  Jak urządzić ogród na działce za miastem. Ogród na letnie miesiące

  Jak urządzić ogród na działce, na której zamierzamy wypoczywać latem? Postarajmy się urządzić na niej ogród wykorzystując walory przyrody i stworzyć miejsce odpowiadające naszym potrzebom.

 • Projekt ogrodu: ogród pełen słońca. Kwiaty na tle kamiennej ściany

  Projekt ogrodu: ogród pełen słońca. Kwiaty na tle kamiennej ściany

  Oto ciekawy pomysł na ogród pełen słońca. W otoczeniu gęstwiny wysokich krzewów stworzono kameralny zakątek zachwycający kolorystyką. Choć kompozycja powstała z gatunków mało wymagających i ma charakter naturalistyczny, jest niezwykle efektowna.

 • Jak zmienia się ogród w kolejnych latach po jego założeniu

  Jak zmienia się ogród w kolejnych latach po jego założeniu

  Urządzając ogród musimy wziąć pod uwagę to, że posadzone w nim rośliny nie zawsze będą wyglądały tak samo. W miarę upływu lat drzewa, krzewy czy byliny będą się rozrastać i zajmować coraz więkscej miejsca. Jak będzie się zmieniał ogród w kolejnych latach po jego założeniu?

 • Łatwe przepisy na urządzenie ogrodu

  Łatwe przepisy na urządzenie ogrodu

  Urządzanie ogrodu trzeba zacząć od rzeczy prostych i metodycznie stawiać krok za krokiem. Efektu nie uzyskamy może w jednym sezonie, ale możemy być pewni, że praca jaką włożymy w kawałek ziemi – zaowocuje. Podajemy łatwe przepisy na urządzanie ogrodu.

Tagi
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia