Tagi - wyniki wyszukiwania
Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Tagi > Tagi > Tagi na literę S > skalniaki
Szukane tagi: "

skalniaki

"
   |   Znaleziono: 5 artykułów
 • Skalniak. Najlepsze iglaki do ogrodu skalnego

  Skalniak. Najlepsze iglaki do ogrodu skalnego

  Skalniak to miniaturowa wersja naturalnego siedliska większości iglaków - gór, dlatego iglaki znakomicie nadają się na skalniaki. Polecamy najlepsze iglaki do ogrodów skalnych. Jakie iglaki na skalniaki.

 • SKALNIAK: 5 najpopularniejszych bylin na skalniaki. ZDJĘCIA

  SKALNIAK: 5 najpopularniejszych bylin na skalniaki. ZDJĘCIA

  Co posadzić na SKALNIAK? Wśród roślin najczęściej sadzonych na skalniakach wymienia się tzw. bylinową piątkę skalną. Poznaj 5 najpopularniejszych bylin na skalniaki. ZDJĘCIA: BYLINY NA SKALNIAKI.

 • Czy lewizję można uprawiać w donicy?

  Czy lewizję można uprawiać w donicy?

  Lewizja to jedna z najpiękniej kwitnących bylin skalnych. Doskonale nadaje się do sadzenia w pojemnikach. Rośnie w górach Ameryki Północnej. W ogrodach są uprawiane odmiany o pomarańczowych, żółtych, różowych i białych kwiatach, które rozwijają się w maju i czerwcu. Lewizja jest odporna na suszę i nie lubi nadmiaru wilgoci w glebie. Najlepiej rośnie w słonecznym miejscu, w przepuszczalnej i lekko kwaśnej ziemi. Dobrym podłożem jest mieszanka jednej części drobnego żwiru z jedną częścią żyznej ziemi z dodatkiem kwaśnego torfu. Dobrze znosi zimę, warto ją jednak lekko okryć, na przykład stroiszem, a pojemnik osłonić słomianą matą. Lewizję można sadzić w szczelinach suchych kamiennych murków, z wyjątkiem wapiennych, ponieważ wypłukiwany z nich wapń alkalizuje podłoże. (eb-g)

 • Rogownica
Tagi
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia