Tagi - wyniki wyszukiwania
Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Tagi > Tagi > Tagi na literę R > rabata
Szukane tagi: "

rabata

"
   |   Znaleziono: 1128 artykułów
 • Aranżacja ogrodu: pomysł na rabatę bylinową na stanowisko słoneczne

  Aranżacja ogrodu: pomysł na rabatę bylinową na stanowisko słoneczne

  Ciekawe i oryginalne rabaty w ogrodzie, to jego niewątpliwa ozdoba. Jak zaaranżować rabatę bylinową na słoneczne miejsce? Przedstawiamy projekt rabaty bylinowej na stanowisko słoneczne. Aranżacja ogrodu: rabata bylinowa.

 • Zastosowanie kwitnących roślin jednorocznych w ogrodzie i nie tylko

  Zastosowanie kwitnących roślin jednorocznych w ogrodzie i nie tylko

  Kwitnące rośliny jednoroczne mogą w ogrodzie spełniać wiele funkcji: sprawdzają się na rabatach, służą jako przesłony, można z nich tworzyć kobierce czy szpalery, nadają się też na kwiaty cięte. Poznaj zastosowanie kwitnących roślin jednorocznych.

 • Aranżacja ogrodu: trzy pomysły na rabatę kwietną

  Aranżacja ogrodu: trzy pomysły na rabatę kwietną

  Rabata skomponowana z roślin kwitnących to ozdoba każdego ogrodu. Oto trzy propozycje kwiatowych rabat: niebieską słoneczną, wielobarwną i cienistą biało-błękitnąa z akcentem różowym. Pomysły na rabatę w kwiatach.

 • Jak założyć ogród żwirowy. Rośliny na żwirowe rabaty

  Jak założyć ogród żwirowy. Rośliny na żwirowe rabaty

  Ogrody żwirowe są coraz bardziej popularne. Pokrycie żwirem powierzchni ogrodu ma sporo zalet: optycznie powiększa przestrzeń działki i tworzy dobre tło dla roślin oraz elementów małej architektury. Podpowiadamy jak założyć i pielęgnować ogród żwirowy.

 • Rabaty na podwyższeniu w ogrodzie

  Rabaty na podwyższeniu w ogrodzie

  Podwyższone rabaty są efektowne, a przy tym ułatwiają aranżację ogrodu, zwłaszcza zakładanego na małej działce.

 • Żwirowe nawierzchnie w ogrodzie - wykorzystanie grysu i żwiru: ścieżki, rabaty żwirowe, opaska wokół domu

  Żwirowe nawierzchnie w ogrodzie - wykorzystanie grysu i żwiru: ścieżki, rabaty żwirowe, opaska wokół domu

  W aranżacji ogrodu przydadzą się kruszywa takie jak żwir i grys. Mają interesującą fakturę i różne kolory, tworzą dobre tło dla roślin i dodają kompozycjom lekkości. Można wykorzystać je do stworzenia ścieżek, rabat żwirowych czy opaski wokół domu.

 • Rabaty bylinowe: co poprawi wygląd rabaty bylinowej

  Rabaty bylinowe: co poprawi wygląd rabaty bylinowej

  Dobrze zaprojektowana i odpowiednio pielęgnowana rabata bylinowa będzie zdobić ogród wiele lat. Podpowiadamy jakie zabiegi pielęgnacyjne poprawią wygląd rabaty bylinowej. Pielęgnacja rabaty bylinowej.

 • Pomysł na ogród: podwyższone rabaty z roślinami ozdobnymi

  Pomysł na ogród: podwyższone rabaty z roślinami ozdobnymi

  Posadzenie roślin na podwyższonych rabatach to dobry pomysł. Nie tylko dlatego, że rośliny są ładnie wyeksponowane i wyglądają efektownie w przestrzeni ogrodowej, ale też dlatego, że łatwiej je pielęgnować, bo znajdują się kilkadziesiąt centymetrów nad ziemią.

 • Pomysł na ogród wiejski. Wiejska rabata przed domem

  Pomysł na ogród wiejski. Wiejska rabata przed domem

  Typowa wiejska rabata przed frontem domu powinna aż kipieć od bujnie rosnących i kwitnących roślin. Barwy kwiatów muszą być nasycone, krzyczące, żeby je podziwiać z daleka.

 • Liście zamiast kwiatów. Rabata z roślin o ozdobnych liściach

  Liście zamiast kwiatów. Rabata z roślin o ozdobnych liściach

  Ogród, w którym przeważają rośliny o dekoracyjnych liściach, ma dwie zalety. Po pierwsze jego uroda nie znika wraz z przekwitającymi kwiatami, jest więc dekoracyjny przez cały sezon. Po drugie z reguły jest łatwy w uprawie, bo większość tych roślin nie wymaga skomplikowanej pielęgnacji.

 • Jak urządzić rabatę podwyższoną w ogrodzie

  Jak urządzić rabatę podwyższoną w ogrodzie

  Rabata podwyższona to świetny sposób na ładne wyeksponowanie roślin w ogrodzie. Rabaty podwyższone to także znakomity pomysł do małych ogrodów, bo dzięki nim nieduży ogród wydaje się większy. To również dobre rozwiązanie do ogrodów, w których ziemia jest piaszczysta bądź mało przepuszczalna. Podpowiadamy jak urządzić rabatę podwyższoną w ogrodzie.

 • Letnia pielęgnacja rabaty bylinowej

  Letnia pielęgnacja rabaty bylinowej

  Rabaty bylinowe to jedne z najpiękniejszych elementów ogrodu. Aby rabaty bylinowe pozostawały atrakcyjne cały seozn, nalezy je odpoiwdnio pielęgnować. Jakie prace pielęgnacyjne należy wykonać na rabatach latem? Letnia pielęgnacja rabaty bylinowej - njajważniejsze prace.

 • Pomysł na narożną rabatę z krzewami o kolorowych liściach

  Pomysł na narożną rabatę z krzewami o kolorowych liściach

  Do obsadzenia niewielkiej narożnej rabaty można wykorzystać niewysokie krzewy o liściach w różnych kolorach - nie tylko zielonych, ale także żółtych i purpurowych. Głównym elementem tej rabaty jest kolumnowa wiśnia piłkowana.

 • Aranżacja ogrodu. Pomysł na rabaty przy ścieżce. ZDJĘCIA

  Aranżacja ogrodu. Pomysł na rabaty przy ścieżce. ZDJĘCIA

  Bezpośrednie otoczenie ścieżki ogrodowej warto zaaranżować tak, aby był to niebanalny i ciekawy zakątek. Pokazujemy przykłady interesującej aranżacji ogrodu: rabaty przy ścieżce ogrodowej. Zdjęcia pomysłów na aranżację rabat przy ścieżkach ogrodowych. Aranżacja ogrodu: pomysły.

 • Urządzanie ogrodu: jak zakładać i pielęgnować rabatę bylinową

  Urządzanie ogrodu: jak zakładać i pielęgnować rabatę bylinową

  Rabata bylinowa to ozdoba ogrodu. Przed założeniem rabaty bylinowej, warto dobrze ją zaplanować. Podpowiadamy jak zakładać i pielęgnować rabatę bylinową w ogrodzie.

 • Rabata w cieniu drzewa

  Rabata w cieniu drzewa

  Oto kompozycja stworzona z roślin, które najlepiej czują się na stanowiskach półcienistych lub cienistych. Taki zestaw można posadzić nie tylko pod drzewem, ale w każdy innym miejscu, gdzie słońce rzadko zagląda.

 • Trawy ozdobne. Rabata z traw ozdobnych: jakie gatunki wybrać

  Trawy ozdobne. Rabata z traw ozdobnych: jakie gatunki wybrać

  Podobają ci się trawy ozdobne? Podpowiadamy, jakie wybrać trawy ozdobne do ogrodu. A może założyć w ogrodzie rabatę tylko z traw? Jak pielęgnować trawy ozdobne? Trawy ozdobne ODMIANY: przegląd.

 • Jak założyć warzywnik na podwyższonej grządce

  Jak założyć warzywnik na podwyższonej grządce

  Interesującym pomysłem na urządzenie ogródka warzywnego jest warzywnik na podwyższonej grządce. Podpowiadamy jak założyć warzynik na podwyższonej grządce.

Tagi
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2016 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia