Tagi - wyniki wyszukiwania
Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Tagi > Tagi > Tagi na literę R > rabata
Szukane tagi: "

rabata

"
   |   Znaleziono: 1131 artykułów
 • Pomysł na ogród: podwyższone rabaty z roślinami ozdobnymi

  Pomysł na ogród: podwyższone rabaty z roślinami ozdobnymi

  Posadzenie roślin na podwyższonych rabatach to dobry pomysł. Nie tylko dlatego, że rośliny są ładnie wyeksponowane i wyglądają efektownie w przestrzeni ogrodowej, ale też dlatego, że łatwiej je pielęgnować, bo znajdują się kilkadziesiąt centymetrów nad ziemią.

 • Pomysł na zakątek w ogrodzie: wielobarwna rabata

  Pomysł na zakątek w ogrodzie: wielobarwna rabata

  Tę rabatę tworzą kwitnące byliny oraz krzewy ułożone w klasyczny sposób – z tyłu rośliny wyższe, z przodu niższe, a w tle przycięty cisowy żywopłot.

 • Aranżacja ogrodu: pomysł na rabatę bylinową na stanowisko słoneczne

  Aranżacja ogrodu: pomysł na rabatę bylinową na stanowisko słoneczne

  Ciekawe i oryginalne rabaty w ogrodzie, to jego niewątpliwa ozdoba. Jak zaaranżować rabatę bylinową na słoneczne miejsce? Przedstawiamy projekt rabaty bylinowej na stanowisko słoneczne. Aranżacja ogrodu: rabata bylinowa.

 • Aranżacja ogrodu: trzy pomysły na rabatę kwietną

  Aranżacja ogrodu: trzy pomysły na rabatę kwietną

  Rabata skomponowana z roślin kwitnących to ozdoba każdego ogrodu. Oto trzy propozycje kwiatowych rabat: niebieską słoneczną, wielobarwną i cienistą biało-błękitnąa z akcentem różowym. Pomysły na rabatę w kwiatach.

 • Rabaty na podwyższeniu w ogrodzie

  Rabaty na podwyższeniu w ogrodzie

  Podwyższone rabaty są efektowne, a przy tym ułatwiają aranżację ogrodu, zwłaszcza zakładanego na małej działce.

 • Rabaty bylinowe: co poprawi wygląd rabaty bylinowej

  Rabaty bylinowe: co poprawi wygląd rabaty bylinowej

  Dobrze zaprojektowana i odpowiednio pielęgnowana rabata bylinowa będzie zdobić ogród wiele lat. Podpowiadamy jakie zabiegi pielęgnacyjne poprawią wygląd rabaty bylinowej. Pielęgnacja rabaty bylinowej.

 • Pomysł na ogród wiejski. Wiejska rabata przed domem

  Pomysł na ogród wiejski. Wiejska rabata przed domem

  Typowa wiejska rabata przed frontem domu powinna aż kipieć od bujnie rosnących i kwitnących roślin. Barwy kwiatów muszą być nasycone, krzyczące, żeby je podziwiać z daleka.

 • Liście zamiast kwiatów. Rabata z roślin o ozdobnych liściach

  Liście zamiast kwiatów. Rabata z roślin o ozdobnych liściach

  Ogród, w którym przeważają rośliny o dekoracyjnych liściach, ma dwie zalety. Po pierwsze jego uroda nie znika wraz z przekwitającymi kwiatami, jest więc dekoracyjny przez cały sezon. Po drugie z reguły jest łatwy w uprawie, bo większość tych roślin nie wymaga skomplikowanej pielęgnacji.

 • Jak urządzić rabatę podwyższoną w ogrodzie

  Jak urządzić rabatę podwyższoną w ogrodzie

  Rabata podwyższona to świetny sposób na ładne wyeksponowanie roślin w ogrodzie. Rabaty podwyższone to także znakomity pomysł do małych ogrodów, bo dzięki nim nieduży ogród wydaje się większy. To również dobre rozwiązanie do ogrodów, w których ziemia jest piaszczysta bądź mało przepuszczalna. Podpowiadamy jak urządzić rabatę podwyższoną w ogrodzie.

 • Letnia pielęgnacja rabaty bylinowej

  Letnia pielęgnacja rabaty bylinowej

  Rabaty bylinowe to jedne z najpiękniejszych elementów ogrodu. Aby rabaty bylinowe pozostawały atrakcyjne cały sezon, należy je odpoiwdnio pielęgnować. Jakie prace pielęgnacyjne należy wykonać na rabatach latem? Letnia pielęgnacja rabaty bylinowej - njajważniejsze prace.

 • Zastosowanie kwitnących roślin jednorocznych w ogrodzie i nie tylko

  Zastosowanie kwitnących roślin jednorocznych w ogrodzie i nie tylko

  Kwitnące rośliny jednoroczne mogą w ogrodzie spełniać wiele funkcji: sprawdzają się na rabatach, służą jako przesłony, można z nich tworzyć kobierce czy szpalery, nadają się też na kwiaty cięte. Poznaj zastosowanie kwitnących roślin jednorocznych.

 • Murki, schody, podwyższone rabaty z betonu imitującego kamień

  Murki, schody, podwyższone rabaty z betonu imitującego kamień

  Murki, schody, podwyższone rabaty z betonu imitującego kamień to dobry sposóbna ekspozycję roślin w ogrodzie. Rośliny najlepiej się prezentują w otoczeniu materiałów naturalnych, ale jeśli nie może to być kamień, to niech będzie przynajmniej beton dobrze go imitujący.

 • Trawy ozdobne. Rabata z traw ozdobnych: jakie gatunki wybrać

  Trawy ozdobne. Rabata z traw ozdobnych: jakie gatunki wybrać

  Podobają ci się trawy ozdobne? Podpowiadamy, jakie wybrać trawy ozdobne do ogrodu. A może założyć w ogrodzie rabatę tylko z traw? Jak pielęgnować trawy ozdobne? Trawy ozdobne ODMIANY: przegląd.

 • Ostnice: ozdobne trawy. Trawy ozdobne w ogrodzie ZDJĘCIA

  Ostnice: ozdobne trawy. Trawy ozdobne w ogrodzie ZDJĘCIA

  Trawy ozdobne w ogrodzie: zdjęcia. Ostnice to trawy ozdobne, które pięknie udekorują ogród. Ich delikatne kwiatostany poruszane są przez najmniejszy podmuch wiatru. Wybieramy najładniejsze trawy ozdobne do ogrodu.

 • Trawy ozdobne - byliny delikatne, zwiewne, wytrzymałe

  Trawy ozdobne - byliny delikatne, zwiewne, wytrzymałe

  Trawy ozdobne to wytrzymałe byliny, które raz posadzone w ogrodzie, pozostają na rabacie wiele lat. Są przy tym eleganckie i efektowne. Nawet zimą ich zaschnięte kępy pozostają dekoracyjne.

 • Pomysł na narożną rabatę z krzewami o kolorowych liściach

  Pomysł na narożną rabatę z krzewami o kolorowych liściach

  Do obsadzenia niewielkiej narożnej rabaty można wykorzystać niewysokie krzewy o liściach w różnych kolorach - nie tylko zielonych, ale także żółtych i purpurowych. Głównym elementem tej rabaty jest kolumnowa wiśnia piłkowana.

 • Aranżacja ogrodu. Pomysł na rabaty przy ścieżce. ZDJĘCIA

  Aranżacja ogrodu. Pomysł na rabaty przy ścieżce. ZDJĘCIA

  Bezpośrednie otoczenie ścieżki ogrodowej warto zaaranżować tak, aby był to niebanalny i ciekawy zakątek. Pokazujemy przykłady interesującej aranżacji ogrodu: rabaty przy ścieżce ogrodowej. Zdjęcia pomysłów na aranżację rabat przy ścieżkach ogrodowych. Aranżacja ogrodu: pomysły.

 • Jak umocnić skarpę. 4 pomysły na zagospodarowanie skarpy w ogrodzie

  Jak umocnić skarpę. 4 pomysły na zagospodarowanie skarpy w ogrodzie

  Strome skarpy mogą być efektownym elementem wnętrz ogrodowych, ale łatwo ulegają erozji. Nie będziemy mieć z tym problemu, jeśli wybierzemy odpowiedni sposób umocnienia: rośliny, murek oporowy, podwyższone rabaty, gazony.

Tagi
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia