Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Tagi - wyniki wyszukiwania
Szukane tagi: "

rabata

"
   |   Znaleziono: 1125 artykułów
 • Żwirowe nawierzchnie w ogrodzie - wykorzystanie grysu i żwiru: ścieżki, rabaty żwirowe, opaska wokół domu

  Żwirowe nawierzchnie w ogrodzie - wykorzystanie grysu i żwiru: ścieżki, rabaty żwirowe, opaska wokół domu

  W aranżacji ogrodu przydadzą się kruszywa takie jak żwir i grys. Mają interesującą fakturę i różne kolory, tworzą dobre tło dla roślin i dodają kompozycjom lekkości. Można wykorzystać je do stworzenia ścieżek, rabat żwirowych czy opaski wokół domu.

 • Pomysł na ogród: podwyższone rabaty z roślinami ozdobnymi

  Pomysł na ogród: podwyższone rabaty z roślinami ozdobnymi

  Posadzenie roślin na podwyższonych rabatach to dobry pomysł. Nie tylko dlatego, że rośliny są ładnie wyeksponowane i wyglądają efektownie w przestrzeni ogrodowej, ale też dlatego, że łatwiej je pielęgnować, bo znajdują się kilkadziesiąt centymetrów nad ziemią.

 • Rabaty na podwyższeniu w ogrodzie

  Rabaty na podwyższeniu w ogrodzie

  Podwyższone rabaty są efektowne, a przy tym ułatwiają aranżację ogrodu, zwłaszcza zakładanego na małej działce.

 • Aranżacja ogrodu: trzy pomysły na rabatę kwietną

  Aranżacja ogrodu: trzy pomysły na rabatę kwietną

  Rabata skomponowana z roślin kwitnących to ozdoba każdego ogrodu. Oto trzy propozycje kwiatowych rabat: niebieską słoneczną, wielobarwną i cienistą biało-błękitnąa z akcentem różowym. Pomysły na rabatę w kwiatach.

 • Pomysł na narożną rabatę z krzewami o kolorowych liściach

  Pomysł na narożną rabatę z krzewami o kolorowych liściach

  Do obsadzenia niewielkiej narożnej rabaty można wykorzystać niewysokie krzewy o liściach w różnych kolorach - nie tylko zielonych, ale także żółtych i purpurowych. Głównym elementem tej rabaty jest kolumnowa wiśnia piłkowana.

 • Projekt ciekawej rabaty na trawniku. Rośliny wieloletnie na rabacie

  Projekt ciekawej rabaty na trawniku. Rośliny wieloletnie na rabacie

  Gdy przestrzeń trawnika w naszym ogrodzie wydaje się zbyt monotonna, znakomitym rozwiązaniem na urozmaicenie tej przestrzeni jest założenie rabaty z roślin wieloletnich. Przedstawiamy ciekawy pomysł na rabatę na trawniku.

 • Rośliny na cieniste rabaty

  Rośliny na cieniste rabaty

  Jest dużo roślin, które do prawidłowego wzrostu nie potrzebują bezpośrednich promieni słońca i wręcz preferują delikatne, rozproszone światło.

 • Ogród kwiatowy. Jak założyć kwitnący ogród

  Ogród kwiatowy. Jak założyć kwitnący ogród

  Ogród kwiatowy wymaga pracy, jednak jego niewątpliwe piękno wynagrodzi wysiłek włożony w pielęgnację roślin. Zanim założymy ogród kwiatowy, musimy zaprojektować rozmieszczenie roślin, czyli przygotować projekt obsadzeń.

 • Aranżacja ogrodu. Pomysł na rabaty przy ścieżce. ZDJĘCIA

  Aranżacja ogrodu. Pomysł na rabaty przy ścieżce. ZDJĘCIA

  Bezpośrednie otoczenie ścieżki ogrodowej warto zaaranżować tak, aby był to niebanalny i ciekawy zakątek. Pokazujemy przykłady interesującej aranżacji ogrodu: rabaty przy ścieżce ogrodowej. Zdjęcia pomysłów na aranżację rabat przy ścieżkach ogrodowych. Aranżacja ogrodu: pomysły.

 • Jak umocnić skarpę. 4 pomysły na zagospodarowanie skarpy w ogrodzie

  Jak umocnić skarpę. 4 pomysły na zagospodarowanie skarpy w ogrodzie

  Strome skarpy mogą być efektownym elementem wnętrz ogrodowych, ale łatwo ulegają erozji. Nie będziemy mieć z tym problemu, jeśli wybierzemy odpowiedni sposób umocnienia: rośliny, murek oporowy, podwyższone rabaty, gazony.

 • Aranżacja ogrodu: pomysł na rabatę bylinową na stanowisko słoneczne

  Aranżacja ogrodu: pomysł na rabatę bylinową na stanowisko słoneczne

  Ciekawe i oryginalne rabaty w ogrodzie, to jego niewątpliwa ozdoba. Jak zaaranżować rabatę bylinową na słoneczne miejsce? Przedstawiamy projekt rabaty bylinowej na stanowisko słoneczne. Aranżacja ogrodu: rabata bylinowa.

 • Rabaty bylinowe: co poprawi wygląd rabaty bylinowej

  Rabaty bylinowe: co poprawi wygląd rabaty bylinowej

  Dobrze zaprojektowana i odpowiednio pielęgnowana rabata bylinowa będzie zdobić ogród wiele lat. Podpowiadamy jakie zabiegi pielęgnacyjne poprawią wygląd rabaty bylinowej. Pielęgnacja rabaty bylinowej.

 • Rośliny okrywowe na rabatach bylinowych

  Rośliny okrywowe na rabatach bylinowych

  Najładniej wyglądają rabaty bylinowe, na których rośliny przenikają się i wypełniają każdy skrawek ziemi. Pomocne w osiągnięciu takiego efektu są rośliny okrywowe, które długimi pędami lub rozłogami wcisną się w każde wolne miejsce.

 • Rabata w cieniu drzewa

  Rabata w cieniu drzewa

  Oto kompozycja stworzona z roślin, które najlepiej czują się na stanowiskach półcienistych lub cienistych. Taki zestaw można posadzić nie tylko pod drzewem, ale w każdy innym miejscu, gdzie słońce rzadko zagląda.

 • Jak założyć warzywnik na podwyższonej grządce

  Jak założyć warzywnik na podwyższonej grządce

  Interesującym pomysłem na urządzenie ogródka warzywnego jest warzywnik na podwyższonej grządce. Podpowiadamy jak założyć warzynik na podwyższonej grządce.

 • Pomysł na zakątek w ogrodzie: wielobarwna rabata

  Pomysł na zakątek w ogrodzie: wielobarwna rabata

  Tę rabatę tworzą kwitnące byliny oraz krzewy ułożone w klasyczny sposób – z tyłu rośliny wyższe, z przodu niższe, a w tle przycięty cisowy żywopłot.

 • Pomysł na ogród wiejski. Wiejska rabata przed domem

  Pomysł na ogród wiejski. Wiejska rabata przed domem

  Typowa wiejska rabata przed frontem domu powinna aż kipieć od bujnie rosnących i kwitnących roślin. Barwy kwiatów muszą być nasycone, krzyczące, żeby je podziwiać z daleka.

 • Ogród na wielu poziomach. Tarasy drewniane obok rabat z kwiatami

  Ogród na wielu poziomach. Tarasy drewniane obok rabat z kwiatami

  Przedstawiamy projekt ogrodu założonego na wielu poziomach. Otwarty na otoczenie dom został tak zaprojektowany, by z wielu miejsc wychodziło się wprost do ogrodu - na podesty i trawniki przylegające do szeroko i wygodnie otwierających się okien tarasowych.

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2015 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia