Tagi - wyniki wyszukiwania
Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Tagi > Tagi > Tagi na literę M > mały ogród
Szukane tagi: "

mały ogród

"
   |   Znaleziono: 29 artykułów
 • Woda i światło w małym ogrodzie. Urządzanie małego ogrodu

  Woda i światło w małym ogrodzie. Urządzanie małego ogrodu

  W małym ogrodzie mamy ograniczone możliwości zrealizowania marzeń o wodzie. Jak zaplanować wodę w małym ogrodzie? Jak zaaranżować światło w małym ogrodzie?

 • Jak wykorzystać pnącza. Pnącza sadzone przy budynku

  Jak wykorzystać pnącza. Pnącza sadzone przy budynku

  W małym ogrodzie warto pomysleć o posadzeniu pnączy przy najbardziej nasłonecznionych ścianach domu. Pnącza zasłonia ściany, dzieki czemu będą się one mniej nagrzewać. Zastosowanie pnączy w ogrodzie.

 • Rośliny do małego ogrodu

  Rośliny do małego ogrodu

  W małym ogrodzie warto każde wolne miejsce przeznaczyć na rośliny. Na posadzenie roślin w małym ogrodzie warto wykorzystywać płaszczyzny nie tylko poziome, ale również pionowe. Radzimy, jakie rośliny wybrać do małego ogrodu.

 • Mały ogród jak salon. Jak zaprojektować mały ogród

  Mały ogród jak salon. Jak zaprojektować mały ogród

  Podpowiadamy jak zaprojektować mały ogród, aby stał się dodatkowym salonem przy domu. Projekt małego ogrodu. Jakie elementy powinien zawierać projekt małego ogrodu.

 • Aranżacja ogrodu. Jak urządzić mały ogród

  Aranżacja ogrodu. Jak urządzić mały ogród

  Aranżacja ogrodu, szczególnie małego ogrodu nie zawsze jest łatwa. Dobrze urządzony mały ogród to staranne połączenie elementów architektonicznych z roślinami. Podpowiadamy jak urzadzić mały ogród i jakie wybrać rośliny do małego ogrodu.

 • Zasady urządzania małego ogrodu

  Zasady urządzania małego ogrodu

  Jak urządzić mały ogród? Czy jest możliwe urządzenie ładnego, kameralnego i funkcjonalnego ogrodu na małej powierzchni? Aranżacja małego ogrodu, rośliny do małego ogrodu. Zasady urządzania małego ogrodu - poradnik.

 • Ogród przydomowy: pomysły na aranżację małego ogrodu. ZDJĘCIA

  Ogród przydomowy: pomysły na aranżację małego ogrodu. ZDJĘCIA

  Ogrody przydomowe często są niewielkie. Radzimy, co zrobić by aranżacja ogrodu była ładna, szczególnie jeśli jest to mały ogród. Dobrze przemyślana aranżacja ogrodu to połowa sukcesu! Aranżacja małego ogrodu: ZDJĘCIA i inspiracje.

 • Jak urządzić ogród między domem a ogrodzeniem. Pomysły na wąski ogród

  Jak urządzić ogród między domem a ogrodzeniem. Pomysły na wąski ogród

  Ogród to nie tylko reprezentacyjna frontowa część działki i teren za domem służący wypoczynkowi. To często również wąskie pasy ziemi biegnące między domem a ogrodem. Jak je zagospodarować?

 • Ogród duży, ogród mały. Jak urządzić ogród o różnej powierzchni

  Ogród duży, ogród mały. Jak urządzić ogród o różnej powierzchni

  Ogród duży, ogród mały - jak urządzić ogród? Planując ogród powinniśmy się kierować nie tylko naszymi upodobaniami, ale również wielkością działki. Inaczej urządza się ogród na obszernej działce, a inaczej ogród malutki, miejski, wtłoczony między ściany sąsiednich domów.

 • Mały ogród: jak urządzić mały ogród

  Mały ogród: jak urządzić mały ogród

  Urządzenie małego ogrodu wymaga sporego wysiłku. Na niewielkim skrawku trzeba zmieścić wjazd do garażu, postój dodatkowego samochodu, dojście do śmietnika, ale i miejsce na poleniuchowanie czy urządzenie przyjęcia w ogrodzie.

 • 5 propozycji zagospodarowania małego ogrodu

  5 propozycji zagospodarowania małego ogrodu

  Masz mały ogród i nie masz pomysłuu jak go urządzić? Przedstawiamy pięć propozycji zagospodarowania małego ogrodu, które z powodzeniem możesz wykorzystać.

 • Urządzanie ogrodu: jak powiększyć mały ogród

  Urządzanie ogrodu: jak powiększyć mały ogród

  Jeśli działka przeznaczona na ogród jest niewielka, możemy na niej urządzić jedynie mały ogród. Podpowiadamy jak urządzić ogród, by wydawał się większy, niż jest. Zobacz jak powiększyć ogród bez powiększania jego powierzchni.

 • Wąski ogródek: jak zagospodarować wąski pas wzdłuż elewacji budynku

  Wąski ogródek: jak zagospodarować wąski pas wzdłuż elewacji budynku

  Zagospodarowanie stosunkowo wąskiego pasa terenu wzdłuż elewacji domu nie jest proste, szczególnie wtedy, gdy ziemia w tym miejscu jest sucha i piaszczysta. Jeżeli nie mamy w planie inwestowania w wymianę podłoża, trzeba do nasadzeń wybrać rośliny mało wymagające i odporne na okresową suszę.

 • Rabaty podwyższone - dobry pomysł do małego ogrodu

  Rabaty podwyższone - dobry pomysł do małego ogrodu

  Jeżeli chcemy urozmaicić otoczenie domu, wprowadzając w nim równocześnie ład i harmonię, załóżmy rabaty podwyższone. To praktyczne rozwiązanie, które sprawdza się w małych ogrodach. Poznaj zalety rabat  podwyższonych i dowiedz się, jak założyć rabatę podwyższoną.

 • Pomysł na aranżację małego ogrodu z oczkiem wodnym [WIDEO]

  Pomysł na aranżację małego ogrodu z oczkiem wodnym [WIDEO]

  Mały ogród nabierze wyjątkowego charakteru, jeśli zaplanujemy w nim niewielkie oczko wodne. Zobaczcie pomysł na ciekawą aranżację małego ogrodu z efektowną ścieżką i niewielkim oczkiem wodnym.

 • Jak urządzić rabatę podwyższoną w ogrodzie

  Jak urządzić rabatę podwyższoną w ogrodzie

  Rabata podwyższona to świetny sposób na ładne wyeksponowanie roślin w ogrodzie. Rabaty podwyższone to także znakomity pomysł do małych ogrodów, bo dzięki nim nieduży ogród wydaje się większy. To również dobre rozwiązanie do ogrodów, w których ziemia jest piaszczysta bądź mało przepuszczalna. Podpowiadamy jak urządzić rabatę podwyższoną w ogrodzie.

 • Jak urządzić miejsce wypoczynku w małym ogrodzie [WIDEO]

  Jak urządzić miejsce wypoczynku w małym ogrodzie [WIDEO]

  Miejsce wypoczynku przyda sie w każdym ogrodzie, nawet w małym. W małym ogrodziejednak dość trudno jest zmieścić miejsce wypoczynku. Zobaczcie, jak można stworzyć miejsce ładne miejsce wypoczynku w małym ogrodzie. Wideo

 • Projekt ogrodu w mieście: mały ogród przy domu

  Projekt ogrodu w mieście: mały ogród przy domu

  Ogrody przy domach w miastach z reguły nie są duże. Jak zaprojektować ogród przy domu mieszkalnym na małej działce. Co wziąć pod uwagę w projekcie małego ogrodu wokół domu w mieście?

Tagi
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia