Tagi - wyniki wyszukiwania
Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Tagi > Tagi > Tagi na literę K > klinkier
Szukane tagi: "

klinkier

"
   |   Znaleziono: 7 artykułów
 • Klinkier w ogrodzie: inspiracje. Co można zrobić z klinkieru - ZDJĘCIA

  Klinkier w ogrodzie: inspiracje. Co można zrobić z klinkieru - ZDJĘCIA

  Z klinkieru można wykonać nie tylko nawierzchnie ścieżek, podjazdów i tarasów, lecz także schody ogrodowe, murki i ogrodzenia. Klinkier to materiał mało nasiąkliwy oraz odporny na ścieranie i mróz, co czyni go cennym budulcem elementów ogrodu narażonych na działanie wody i niskiej temperatury.

 • Nawierzchnia z klinkieru w ogrodzie i na tarasie

  Nawierzchnia z klinkieru w ogrodzie i na tarasie

  Klinkier to estetyczny, elegancki i łatwy w konserwacji materiał, który może przetrwać w dobrym stanie wiele lat. Z klinkieru buduje się nawierzchnie w ogrodzie i na tarasie. Klinkier w ogrodzie i na tarasie. Pielęgnacja nawierzchni z klinkieru.

 • Nawierzchnia: wzory ułożenia elementów nawierzchni

  Nawierzchnia: wzory ułożenia elementów nawierzchni

  Mogłoby się wydawać, że z takich elementów jak cegła czy prostokątna kostka brukowa nie da się ułożyć interesującej nawierzchni. Tymczasem ich niewielkie rozmiary dają ogromne możliwości.

 • Jak dbać o nawierzchnię wokół domu

  Jak dbać o nawierzchnię wokół domu

  Warto systematycznie pielęgnować nawierzchnię wokół domu. Będzie nie tylko czysta, ale i bardziej trwała.

 • Ogrodzenia murowane. Mury z cegieł i płytek

  Ogrodzenia murowane. Mury z cegieł i płytek

  Dobrze wykonane murowane ogrodzenie z cegieł, dopasowane do domu, jest trwałą ozdobą działki. Podpowiadamy jak zbudować ogrodzenie murowane.

 • Cegła klinkierowa na ścieżce, czyli nawierzchnie z klinkieru w ogrodzie

  Cegła klinkierowa na ścieżce, czyli nawierzchnie z klinkieru w ogrodzie

  Jeżeli chcemy urządzić ogród z materiałów naturalnych, a przy tym solidnych, trwałych i efektownych, zdecydujmy się na klinkier. Nawierzchnia klinkierowa ma tę zaletę, że jest praktycznie niezniszczalna.

 • Klinkier w ogrodzie: ścieżki, tarasy, schody z cegły klinkierowej

  Klinkier w ogrodzie: ścieżki, tarasy, schody z cegły klinkierowej

  Jeżeli chcemy urządzić ogród tak, aby elementy małej architektury nie tylko podkreślały urodę roślin, ale były też trwałe i estetyczne, wybierzmy klinkier. Jakie elementy ogrodu można zbudować z cegły klinkierowej. Klinkier w ogrodzie - pomysły na wykorzystanie klinkieru.

Tagi
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia