Tagi - wyniki wyszukiwania
Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Tagi > Tagi > Tagi na literę H > Hydrobox
Szukane tagi: "

Hydrobox

"
   |   Znaleziono: 13 artykułów
 • Uprawa warzyw - jak zapewnić odpowiednie nawodnienie

  Uprawa warzyw - jak zapewnić odpowiednie nawodnienie

  MATERIAŁ PŁATNY

  Uprawiane w ogrodach warzywa potrzebują odpowiedniej ilości wody do prawidłowego rozwoju. Podpowiadamy, jak zapewnić odpowiednią ilość wody przy uprawie warzyw.

 • Podlewanie i nawożenie roślin w ogrodzie - podstawowe zasady

  Podlewanie i nawożenie roślin w ogrodzie - podstawowe zasady

  MATERIAŁ PŁATNY

  Podlewanie i nawożenie roślin w ogrodzie to ważne zabiegi pielęgnacyjne, które zapewnią prawidłowy wzrost, obfite kwitnienie i owocowanie. Częstotliwość podlewania i nawożenia zależy od grupy roślin i gatunku oraz od pogody i pory roku. Jak prawidłowo podlewać i nawozić rośliny w ogrodzie?

 • Prawidłowe sadzenie roślin w ogrodzie – krok po kroku

  Prawidłowe sadzenie roślin w ogrodzie – krok po kroku

  MATERIAŁ PŁATNY

  Sadzenie roślin nie jest czynnością skomplikowaną i każdy może w tym aspekcie dojść do dużej wprawy. Należy jedynie trzymać się optymalnego terminu wykonywania zabiegu i kilku podstawowych zasad. O czym trzeba pamiętać przy sadzeniu drzew i krzewów w ogrodzie?

 • Kwiaty i zioła w donicach na balkonie - jak zapobiec suszy

  Kwiaty i zioła w donicach na balkonie - jak zapobiec suszy

  MATERIAŁ PŁATNY

  Uprawę kwiatów i ziół na balkonie można nazwać już trendem ogólnoświatowym. Zielniki w rustykalnych skrzyniach coraz częściej pojawiają się na naszych rodzimych balkonach. Aby rośliny te zdobiły naszą przestrzeń, konieczne jest zapewnienie im odpowiednich warunków wzrostu, w tym utrzymanie właściwej wilgotności podłoża w donicach. Jak uchronić kwiaty i zioła przed suszą?

 • Uprawa roślin doniczkowych w domu: ogólne zasady

  Uprawa roślin doniczkowych w domu: ogólne zasady

  MATERIAŁ PŁATNY

  Rośliny doniczkowe uprawiane w domu uspokajają, produkują tlen, oczyszczają i nawilżają powietrze, a do tego są cennym elementem aranżacji wnętrz. Aby jednak kwiaty doniczkowe nie sprawiały problemów w uprawie, trzeba poświęcić trochę czasu na ich pielęgnację. Jakich zasad powinno się przestrzegać w uprawie roślin doniczkowych w domu?

 • Wiosna na tarasie, czyli jak przygotować iglaki w donicach na nowy sezon

  Wiosna na tarasie, czyli jak przygotować iglaki w donicach na nowy sezon

  MATERIAŁ PŁATNY

  Aby przygotować iglaki na nowy sezon wegetacyjny, warto rozpocząć ich przesadzanie właśnie teraz. Na szczęście w tym roku polska nauka dostarczyła nam rozwiązanie, które pomoże w uprawie krzewów i drzew iglastych.

 • Jak zadbać o kwiaty doniczkowe podczas urlopu?

  Jak zadbać o kwiaty doniczkowe podczas urlopu?

  MATERIAŁ PŁATNY

  Kwiaty doniczkowe, które zdobią nasze domy i mieszkania, nie wyjeżdżają z nami na urlop. Czy wiesz, jak zadbać o kwiaty doniczkowe podczas naszego urlopu? Podpowiadamy, jak zapobiec wysuszaniu podłoża w doniczkach podczas naszej nieobecności.

 • Jak dbać o rośliny w ogrodzie: zapewnienie odpowiedniej ilości wody

  Jak dbać o rośliny w ogrodzie: zapewnienie odpowiedniej ilości wody

  MATERIAŁ PŁATNY

  Aby rośliny w ogrodzie dobrze rosły, obficie kwitły i owocowały, konieczna jest ich właściwa pielęgnacja. Musimy zadbać między innymi o to, by dostarczyć im odpowiednią ilość wody. Podpowiadamy, jak zadbać o rośliny w ogrodzie, jednocześnie ułatwiając sobie ich pielęgnację.

 • Podlewanie roślin doniczkowych w domu - jak zapewnić właściwą wilgotność podłoża

  Podlewanie roślin doniczkowych w domu - jak zapewnić właściwą wilgotność podłoża

  MATERIAŁ PŁATNY

  Aby kwiaty doniczkowe, które uprawiamy w naszych domach były atrakcyjne, należy je odpowiednio pielęgnować. Jednym z najważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych dla roślin doniczkowych jest ich systematyczne podlewanie. Podlewanie roślin doniczkowych w domu - jak zapewnić właściwą wilgotność podłoża w doniczce.

 • Doniczki i inne pojemniki do uprawy roślin na balkonie i tarasie

  Doniczki i inne pojemniki do uprawy roślin na balkonie i tarasie

  MATERIAŁ PŁATNY

  Balkon czy taras pełen kwitnących rośllin, to namiastka prawdziwego ogrodu dla tych, którzy go nie posiadają. Do uprawy roślin na balkonie czy tarasie konieczne są pojemniki. Podpowiadamy, jak prawidłowo wybrać doniczki i inne pojemniki do uprawy roślin na balkonie i tarasie.

 • Rośliny doniczkowe obficie kwitnące do domu, na balkon i taras – najpopularniejsze gatunki

  Rośliny doniczkowe obficie kwitnące do domu, na balkon i taras – najpopularniejsze gatunki

  MATERIAŁ PŁATNY

  Rośliny doniczkowe obficie kwitnące to atrakcyjna ozdoba każdego domu, balkonu czy tarasu. Poznaj najpopularniejsze gatunki roślin o ozdobnych kwiatach. Rośliny kwitnące do domu, na balkon i taras!

 • Podlewanie i nawożenie roślin w uprawie pojemnikowej na balkonie

  Podlewanie i nawożenie roślin w uprawie pojemnikowej na balkonie

  MATERIAŁ PŁATNY

  Balkon może być cudownym miejscem, pełnym zieleni niezależnie od jego powierzchni. Aby tak się stało, roślinom balkonowym należy poświęcić trochę czasu. Te uprawiane w pojemnikach wymagają częstszej pielęgnacji od roślin uprawianych w ogrodzie. Podpowiadamy, jak podlewać i nawozić rośliny na balkonie.

 • Prawidłowe sadzenie roślin w pojemnikach

  Prawidłowe sadzenie roślin w pojemnikach

  MATERIAŁ PŁATNY

  Rośliny uprawiane w pojemnikach wymagają specyficznego postępowania, gdyż w porównaniu z tymi posadzonymi w gruncie są bardziej uzależnione od ingerencji człowieka. Istotną sprawą w uprawie jest także zadbanie o odpowiedni dobór pojemników. Jak prawidłowo sadzić rośliny na balkonach i tarasach?

Tagi
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2016 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia