Tagi - wyniki wyszukiwania
Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Tagi > Tagi > Tagi na literę E > ekologiczny ogród
Szukane tagi: "

ekologiczny ogród

"
   |   Znaleziono: 8 artykułów
 • Jak założyć ogród ekologiczny

  Jak założyć ogród ekologiczny

  Podstawową zasadą ogrodu ekologicznego jest tworzenie kompozycji ogrodowej z lokalnych roślin i fragmentów krajobrazu.

 • Ekologiczny ogródek warzywny. Jak urządzić ekologiczny warzywnik

  Ekologiczny ogródek warzywny. Jak urządzić ekologiczny warzywnik

  Dobrze zaplanowany i pielęgnowany ogródek warzywny może się stać nie tylko źródłem świeżych i ekologicznych warzyw, owoców oraz ziół, ale także elementem dekoracyjnym działki. Warto dodać, że takie ogródki stają się coraz modniejsze.

 • Rośliny do ekologicznego ogródka warzywnego

  Rośliny do ekologicznego ogródka warzywnego

  W ekologicznym ogórdku warzywnym warto postawić na różnorodność. Gdy jedne rośliny kończą plonowanie, inne dopiero zaczynają dojrzewać.

 • Pielęgnacja i ochrona roślin w ekologicznym warzywniku

  Pielęgnacja i ochrona roślin w ekologicznym warzywniku

  W ekologicznym ogródku warzywnym ochrona roślin polega przede wszystkim na zapobieganiu chorobom i opanowaniu przez szkodniki. Jak pielęgnować rośliny w ekologicznym ogródku warzywnym.

 • Kalendarz biodynamiczny – czerwiec 2017

  Kalendarz biodynamiczny – czerwiec 2017

  Kalendarz biodynamiczny na czerwiec pokazuje w jaki sposób – dzięki fazom Księżyca i energii kosmosu – można usprawnić uprawę roślin, zwiększyć zdrowotność zieleni a nawet produkować domowe przetwory. W czerwcu nie brakuje pracy w ogrodzie. Jednocześnie można cieszyć się plonami wielu roślin jadalnych. W jakich dniach czerwca wykonywać poszczególne zabiegi?

 • Kalendarz biodynamiczny – sierpień 2017

  Kalendarz biodynamiczny – sierpień 2017

  Kalendarz biodynamiczny na sierpień 2017 wskazuje, kiedy najlepiej siać i sadzić rośliny, zbierać plony warzyw i owoców oraz przeprowadzać prace pielęgnacyjne: odchwaszczanie, podlewanie i nawożenie. Poznaj dni sprzyjające poszczególnym pracom w ogrodzie w sierpniu.

 • Biologiczne zwalczanie szkodników roślin: naturalni wrogowie szkodników roślin

  Biologiczne zwalczanie szkodników roślin: naturalni wrogowie szkodników roślin

  Mszyce, przędziorki i inne szkodniki roślin żerujące na roślinach ogrodowych mają swoich naturalnych wrogów – drapieżne owady. Naturalni wrogowie szkodników roślin - warto je poznać, by ich nie niszczyć.

 • Pszczoły w ogrodzie: produkty, które zawdzięczmy pszczołowatym

  Pszczoły w ogrodzie: produkty, które zawdzięczmy pszczołowatym

  Na spotkaniu z Mają Popielarską, w ramach kampanii „Z Kujawskim pomagamy pszczołom” 2015, omówiono produkty, które zawdzięczamy pszczołom i innym pszczołowatym. Poznaj produkty, które mamy dzięki pszczołowatym.

Tagi
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia