Tagi - wyniki wyszukiwania
Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Tagi > Tagi > Tagi na literę D > drzewa i krzewy do ogrodu
Szukane tagi: "

drzewa i krzewy do ogrodu

"
   |   Znaleziono: 10 artykułów
 • Na co zwrócić uwagę kupując drzewa i krzewy do ogrodu?

  Na co zwrócić uwagę kupując drzewa i krzewy do ogrodu?

  Gdy urządzamy ogród musimy podjąć decyzję, czy chcemy kupić drzewa i krzewy młode, o niewielkich rozmiarach, czy starsze, większe, ale droższe. Na co zwrócić uwagę kupując rośliny do ogrodu?

 • Wierzby - gatunki i zastosowanie

  Wierzby - gatunki i zastosowanie

  Wierzby wykorzystuje się w ogrodach i parkach jako drzewa i krzewy ozdobne, ale oprócz walorów dekoracyjnych mają także inne ciekawe zastosowania: między innymi są materiałem energetycznym.

 • Drzewa i krzewy o ozdobnej korze – dobry pomysł na aranżację ogrodu

  Drzewa i krzewy o ozdobnej korze – dobry pomysł na aranżację ogrodu

  Drzewa i krzewy o ozdobnej korze to ciekawy pomysł na aranżację ogrodu. Zaletą roślin o ozdobnej korze jest ich atrakcyjność także poza sezonem – w stanie bezlistnym ich ozdobna kora stanowi dodatkową ozdobę ogrodu. Poznaj najpopularniejsze rośliny o ozdobnej korze: derenie, brzozy, trzmieliny, klony.

 • Wycinka drzew i krzewów – zasady wycinki, nowe przepisy

  Wycinka drzew i krzewów – zasady wycinki, nowe przepisy

  Właściciele ogrodów nie mogą samowolnie wycinać wszystkich drzew i krzewów rosnących na ich terenie. Poznajcie zasady wycinania drzew i krzewów. Jakie drzewa można wyciąć bez pozwolenia? Czy potrzebne jest zezwolenie na wycięcie drzewa bądź krzewu? Jakie są kary za samowolną wycinkę drzew i krzewów?

 • Kwiaty w zimowym ogrodzie – jakie drzewa i krzewy kwitną zimą w ogrodzie

  Kwiaty w zimowym ogrodzie – jakie drzewa i krzewy kwitną zimą w ogrodzie

  Zimowy ogród także może być atrakcyjny. Aby cieszyć się pięknym ogrodem także w zimowe miesiące, wystarczy posadzić w nim rośliny, które kwitną nietypowo, bo zimą. Poznaj drzewa i krzewy, które zakwitają zimą.

 • Pierwsze oznaki wiosny w ogrodzie: jakie drzewa i krzewy najwcześniej wypuszczają liście

  Pierwsze oznaki wiosny w ogrodzie: jakie drzewa i krzewy najwcześniej wypuszczają liście

  Szukając pierwszych oznak wiosny w ogrodzie możemy już w marcu zauważyć na niektórych roślinach pojawiające się liście. Poznajcie drzewa i krzewy, które najwczesniej wiosną wypuszczają liście. Wiosenne przebudzenie w ogrodzie: pierwsze liście na drzewach i krzewach.

 • Nowe zasady wycinania drzew na prywatnej posesji: pozwolenie nie jest już potrzebne!

  Nowe zasady wycinania drzew na prywatnej posesji: pozwolenie nie jest już potrzebne!

  Od 1 stycznia 2017 roku obowiązują nowe zasady wycinania drzew na prywatnej posesji. Zgodnie z nimi nie potrzeba już pozwolenia na wycinkę drzew i krzewów na działce, której jesteś właścicielem, jeśli nie jest to związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

 • 10 pięknych roślin, które warto mieć w ogrodzie

  10 pięknych roślin, które warto mieć w ogrodzie

  Wśród wielu roślin nadających się do uprawy w ogrodzie są takie, które chce mieć każdy właściciel ogrodu. Bo zachwycają pokrojem, kolorem, fakturą liści, kształtem korony lub kwiatów, architektoniczną formą. Poznaj 10 pięknych roślin, które warto mieć w ogrodzie.

 • Drzewa i krzewy najczęściej kupowane do ogrodów w 2015 roku

  Drzewa i krzewy najczęściej kupowane do ogrodów w 2015 roku

  Co roku do naszych ogrodów kupujemy wiele drzew i krzewów. Które z nich najchętniej sadzimy w ogrodach? Poznaj drzewa i krzewy ogrodowe najczęściej kupowane w 2015 roku. Ranking 2015 - drzewa i krzewy do ogrodu.

 • Najpopularniejsze drzewa i krzewy o złocistych liściach i igłach

  Najpopularniejsze drzewa i krzewy o złocistych liściach i igłach

  Drzewa i krzewy o złocistych liściach są cenione w ogrodzie, gdyż dają możliwość tworzenia ciekawych, kontrastowych kompozycji roślinnych, nieco rozjaśniając wielogatunkowe aranżacje. Poznaj najpopularniejsze rośliny ogrodowe o złocistych liściach bądź igłach.

Tagi
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia