Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Tagi - wyniki wyszukiwania RSS
Szukane tagi: "

altany

"
   |   Znaleziono: 7 artykułów
 • Altany ogrodowe do samodzielnego montażu

  Altany ogrodowe do samodzielnego montażu

  Altana w ogrodzie to popularny element ogrodu. Wiele firm oferuje altany ogrodowe do samodzielnego montażu – zarówno altany drewniane, jak i metalowe.

 • Lipiec w ogrodzie: cień pod dachem ogrodowej altany

  Lipiec w ogrodzie: cień pod dachem ogrodowej altany

  W upalne letnie dni poszukujemy ochłody i cienia. Dobrym rozwiązaniem jest ogrodowa altana. Altany z drewna, altany z metelu, altany murowane. Jaka altana do ogrodu?

 • Działkowcy mogą stracić altany!

  Działkowcy mogą stracić altany!

  19 stycznia 2014 roku weszła w życie, oczekiwana przez wszystkich działkowców, nowa ustawa o rodzinnych ogrodach działkowych. Nowe regulacje prawne zabezpieczają prawa użytkowników działek, ale jak się okazuje, działkowcy wciąż nie mogą spokojnie spoglądać w przyszłość.

 • Czy budowa altany wymaga pozwolenia?

  Czy budowa altany wymaga pozwolenia?

  W ogrodowej altanie można schronić się przed deszczem, nadmiarem słońca, odpocząć, przygotować i zjeść posiłek. Czy budowa takiej altany wymaga pozwolenia?

 • Altana wybudowana bez zgłoszenia. Czy trzeba zgłosić budowę altany ogrodowej?

  Altana wybudowana bez zgłoszenia. Czy trzeba zgłosić budowę altany ogrodowej?

  Czy wybudowanie altany ogrodowej wymaga zgłoszenia w urzędzie? Czy altana w ogrodzie jest uznawana za obiekt małej architektury? Przeczytaj odpowiedzi na te pytania.

 • Jak zbudować altanę w ogrodzie

  Jak zbudować altanę w ogrodzie

  Altana w ogrodzie to miejsce, gdzie można schronić się zarówno przed upałem, jak i przed deszczem. Niezależnie od tego, z jakiego materiału chcemy zbudować altanę w ogrodzie, podstawą zawsze jest solidny fundament.

 • Altany i wiaty w ogrodzie

  Altany i wiaty w ogrodzie

  Warto pomyśleć o tym, aby w ogrodzie ustawić altanę. Jej lekka, zadaszona konstrukcja osłoni od deszczu i promieni słonecznych. A jeśli mamy samochód, a nie mamy garażu, to postawmy w ogrodzie także wiatę. Z czego i jak zbudować altanę i wiatę w ogrodzie.

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2015 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia