Storczyki

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Rośliny doniczkowe > Storczyki
 • Uprawa storczyków w domu: okres spoczynku, podlewanie, nawożenie [WIDEO]

  Uprawa storczyków w domu: okres spoczynku, podlewanie, nawożenie [WIDEO]

  Storczyki z powodzeniem można uprawiać w domu. W pielęgnacji storczyków istotne jest podlewanie i nawożenie, ale także zapewnienie roślinom okresu spoczynku. Uprawa storczyków w domu: podlewanie i nawożenie oraz okres spoczynku - poradnik.

 • Pielęgnacja storczyków w domu: temperatura, światło, podłoże

  Pielęgnacja storczyków w domu: temperatura, światło, podłoże

  Pielęgnacja storczyków w domu wymaga od nas sporo uwagi. Od tego, ile uwagi poświęcimy uprawianym w domu storczykom, zależy ich kondycja. Podpowiadamy, jak pielęgnowac storczyki w domu. Temperatura, światło i podłoże w domowej uprawie storczyków. Poradnik.

 • Uprawa storczyków w domu: jak utrzymać odpowiednią wilgotność powietrza [WIDEO]

  Uprawa storczyków w domu: jak utrzymać odpowiednią wilgotność powietrza [WIDEO]

  W uprawie storczyków w domu konieczne jest utrzymanie odpowiedniej wilgotności powietrza. Zobacz film, by poznać wymagania storczyków co do wilgotności powietrza i sposoby na utrzymanie właściwej wilgotności powietrza w uprawie storczyków w domu.

 • Jak przesadzić storczyk Phalaenopsis [WIDEO]

  Jak przesadzić storczyk Phalaenopsis [WIDEO]

  Jeśli nie wiesz jak przesadzić storczyk Phalaenopsis, obejrzyj film, w którym nasz ekspert pokaże jak prawidłowo przeprowadzić zabieg przesadzania jednego z najpopularniejszych storczyków do uprawy w domu. Przesadzanie storczyka Phalaenopsis krok po kroku: zdjęcia i wideo!

 • Najpopularniejsze storczyki do uprawy w mieszkaniach

  Najpopularniejsze storczyki do uprawy w mieszkaniach

  Storczyki to grupa roślin chętnie uprawiana w mieszkaniach ze względu na efektowne kwiaty. Nie wszystkie gatunki storczyków nadają się jednak do domowej uprawy. Poznaj najpopularniejsze storczyki do uprawy w mieszkaniach.

 • Dlaczego storczyki w domu nie kwitną? Najważniejsze przyczyny

  Dlaczego storczyki w domu nie kwitną? Najważniejsze przyczyny

  Dlaczego storczyki nie kwitną? to pytanie zadaje sobie wielu miłośników orchidei, uprawiających te pięknie kwitnące rośliny w domu. Poznaj najwazniejsze przyczyny braku kwiatów u storczyków. Pięć powodów braku kwitnienia storczyków.

 • Szkodniki storczyków: wełnowce, wciornastki, przędziorki, mszyce, mączlik. Zwalczanie szkodników storczyków

  Szkodniki storczyków: wełnowce, wciornastki, przędziorki, mszyce, mączlik. Zwalczanie szkodników storczyków

  Na storczykach uprawianych w domach mogą pojawić się szkodniki, których żerowanie znacznie osłabia rośliny. Poznaj najczęściej występujące na storczykach szkodniki roślin i sprawdź, jak je zwalczać. Szkodniki storczyków: wełnowce, przędziorki, mszyce, mączlik - objawy żerowania i zwalczanie.

 • Storczyk Zygopetalum – domowa uprawa i pielęgnacja

  Storczyk Zygopetalum – domowa uprawa i pielęgnacja

  Storczyk Zygopetalum od niedawna zaczął pojawiać się w naszych domach. Nic w tym dziwnego, bowiem roślina zachwyca pięknymi kwiatami. Podpowiadamy, jakie warunki należy zapewnić storczykom z rodzaju Zygopetalum i jak je pielęgnować w domu. Domowa uprawa i pielęgnacja storczyków Zygopetalum.

 • Choroby storczyków – rozpoznawanie i zwalczanie. Na co chorują storczyki i jak je leczyć?

  Choroby storczyków – rozpoznawanie i zwalczanie. Na co chorują storczyki i jak je leczyć?

  Choroby storczyków mogą mieć różne przyczyny. Zdarza się, że w domowej uprawie storczyków popełniamy błędy, które skutkują choroabmi fizjologicznymi. ale storczyki są także porażane przez choroby grzybowe, wirusowe i bakteryjne. Dowiedz się, jakie choroby dotykaja storczyki, jak je rozpoznac i zwalczać. Na co chorują storczyki i jak je leczyć?

   

 • Storczyk Cambria – domowa uprawa i pielęgnacja

  Storczyk Cambria – domowa uprawa i pielęgnacja

  Storczyk Cambria z powodzeniem może być uprawiany w domu. Przy prawidłowej pielęgnacji, storczyki Cambria mogą systematycznie i obficie kwitnąć, wydając kwiaty nawet dwa razy w roku. Podpowiadamy zatem jak powinna wyglądać domowa uprawa i pielęgnacja storczyków Cambria.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia