Rośliny doniczkowe

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Rośliny doniczkowe
Kwiaty doniczkowe w domu: jak mroźne powietrze szkodzi roślinom doniczkowym

Kwiaty doniczkowe uprawiane w domu należy pielęgnować także zimą. Pamiętajmy o tym, że zimowe mroźne powietrze, które wpada do mieszkania ...

Najpopularniejsze storczyki do uprawy w mieszkaniach

Storczyki to grupa roślin chętnie uprawiana w mieszkaniach ze względu na efektowne kwiaty. Nie wszystkie gatunki storczyków nadają się jednak ...

Dlaczego storczyki w domu nie kwitną? Najważniejsze przyczyny

Dlaczego storczyki nie kwitną? to pytanie zadaje sobie wielu miłośników orchidei, uprawiających te pięknie kwitnące rośliny w domu. Poznaj najwazniejsze ...

Rośliny doniczkowe

  • Kwiaty doniczkowe w domu: jak mroźne powietrze szkodzi roślinom doniczkowym

    Kwiaty doniczkowe w domu: jak mroźne powietrze szkodzi roślinom doniczkowym

    Kwiaty doniczkowe uprawiane w domu należy pielęgnować także zimą. Pamiętajmy o tym, że zimowe mroźne powietrze, które wpada do mieszkania podczas wietrzenia pomieszczeń, może szkodzić naszym roślinom doniczkowym. Podpowiadamy, jak chronić kwiaty doniczkowe przed mroźnym powietrzem? Objawy przemarznięcia roślin doniczkowych.

Storczyki

Szkodniki roślin i choroby roślin

Forsycja – gatunki i odmiany forsycji polecane do uprawy w ogrodach

Forsycje należą do jednych z najwcześniej zakwitających krzewów ozdobnych. Jakie gatunki i odmiany forsycji nadają się do uprawy w ogrodach? Forsycja: gatunki i odmiany do ogrodów.

Słoneczniki ozdobne: kiedy siać i jak pielęgnować. Odmiany słoneczników polecane do ogrodów

Słoneczniki to ozdoba letniego ogrodu. Poznaj odmiany słoneczników ozdobnych polecane do uprawy w ogrodach. Dowiedz się jak pielęgnować słoneczniki ozdobne w ogrodzie.

  • Jukka ogrodowa

    Czy można usuwać przekwitłe kwiatostany jukki ogrodowej? Czy to pobudzi kwitnienie w następnym roku, czy też nie ma znaczenia? Jeśli tak, to na jaką wysokość należy je przycinać?

Październikowe refleksje
Październikowe refleksje

Październik na ogół kojarzy się z "babim latem", ze "złotą polską jesienią". W tym roku...

Ogrodniku przeczytaj
Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście
Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście

"Miejskie ogrody” to ilustrowany poradnik dla tych wszystkich, którzy chcą zaniedbany ogródek, podwórko, taras na dachu czy balkon zamienić w urokliwą i łatwą w utrzymaniu oazę zieleni.

Tulipany - katalog odmian
Tulipany - katalog odmian

Tulipany nieodparcie kojarzą się z Holandią. Jednak znacznie wcześniej, zanim pojawiły się w Europie, uprawiano je w tureckich ogrodach.

Piękne rośliny doniczkowe, storczyki, szczegółowe opisy roślin, metody pielęgnacji, odpowiednie podlewanie, nawożenie roślin doniczkowych. Przegląd roślin. Uprawa kwiatów. Pomysły na dekorację z kwiatów. Aranżacje wnętrz z użyciem roślin doniczkowych. Różne gatunki kwiatów. Rośliny doniczkowe odporne na suszę, kwiaty doniczkowe kwitnące zimą, rośliny pokojowe, rośliny w miejscach zacienionych. Najpopularniejsze storczyki i gatunki mniej znane. Uprawa storczyków w mieszkaniu. Zobacz jakich warunków wymagają storczyki, odpowiednie podłoże, temperatura, światło. Wybierz rośliny pasujące do Twoich wnętrz.  Porady i cenne wskazówki jak myć liście roślin doniczkowych. Zdjęcia kwiatów, galerie, pomysły i inspiracje.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia