Rośliny doniczkowe

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Rośliny doniczkowe
Uprawa roślin doniczkowych w domu: ogólne zasady

Rośliny doniczkowe uprawiane w domu uspokajają, produkują tlen, oczyszczają i nawilżają powietrze, a do tego są cennym elementem aranżacji wnętrz. ...

To jest modne: kwiatowe motywy na ścianach

Kwiatowe motywy na jednej ścianie są nieustająco modne w aranżacji mieszkań. Delikatny motyw roślinny sprawdzi się w salonie - ale ...

Uprawa ziół w kuchni – postaw je na parapecie przy oknie

Uprawa ziół w kuchni to znakomity pomysł dla tych, którzy chcą mieć zawsze pod ręką świeże zioła. Przy uprawie ziół ...

Rośliny doniczkowe

  • Najlepsze rośliny ogrodowe na kwiat cięty

    Najlepsze rośliny ogrodowe na kwiat cięty

    Wiele kwitnących roślin uprawianych w ogrodach znakomicie nadaje się na kwiat cięty. Możemy tworzyć z nich kolorowe bukiety, które pięknie zdobia nasze domy. Poznaj najlepsze rośliny ogrodowe, które nadają się na kwiat cięty.

Szkodniki roślin i choroby roślin

Leszczyna 'Contorta' – krzew o dekoracyjnych pędach i kwiatostanach

Leszczyna 'Contorta' to odmiana leszczyny pospolitej o powykręcanych pędach i wspaniałych kwiatostanach. Ze względu na oryginalny wygląd, zdobyła dużą popularność w ogrodach. Leszczyna 'Contorta' jest stosunkowo łatwa w uprawie.

Ostrokrzewy: krzewy o dekoracyjnych liściach i owocach

Wśród ponad 300 gatunków ostrokrzewu są rośliny o liściach zimozielonych bądź sezonowych. Poznaj najpopualrniejsze gatunki ostrokrzewu.

Pastelowo
Pastelowo

W tym roku piwonie cieszyły nas wyjątkowo długo. W tym bukiecie można zobaczyć ich piękną, koralową...

Ogrodniku przeczytaj
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"

"Ogród z charakterem" to książka napisana w sposób zachęcający do natychmiastowego zastosowania w ogrodach zawartych w niej wskazówek. Cennym jej walorem są liczne, piekne zdjęcia. Album o ogrodach.

Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście
Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście

"Miejskie ogrody” to ilustrowany poradnik dla tych wszystkich, którzy chcą zaniedbany ogródek, podwórko, taras na dachu czy balkon zamienić w urokliwą i łatwą w utrzymaniu oazę zieleni.

Piękne rośliny doniczkowe, storczyki, szczegółowe opisy roślin, metody pielęgnacji, odpowiednie podlewanie, nawożenie roślin doniczkowych. Przegląd roślin. Uprawa kwiatów. Pomysły na dekorację z kwiatów. Aranżacje wnętrz z użyciem roślin doniczkowych. Różne gatunki kwiatów. Rośliny doniczkowe odporne na suszę, kwiaty doniczkowe kwitnące zimą, rośliny pokojowe, rośliny w miejscach zacienionych. Najpopularniejsze storczyki i gatunki mniej znane. Uprawa storczyków w mieszkaniu. Zobacz jakich warunków wymagają storczyki, odpowiednie podłoże, temperatura, światło. Wybierz rośliny pasujące do Twoich wnętrz.  Porady i cenne wskazówki jak myć liście roślin doniczkowych. Zdjęcia kwiatów, galerie, pomysły i inspiracje.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2016 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia