Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Rośliny doniczkowe

#
Platycerium – łosie rogi: ciekawa paproć do domowej uprawy w doniczce

Platycerium (płaskla), czyli popularne łosie rogi, to jedna z najciekawszych paproci. Można ją z powodzeniem uprawiać w domu. Najefektowniej prezentuje ...

Zanokcica (asplenium) – domowa paproć doniczkowa do miejsc półcienistych

Zanokcica (łac. Asplenium) to jedna z chętniej uprawianych paproci domowych. Podpowiadamy jak pielęgnować tę paprotkę. Uprawa asplenium w doniczce.

5 pomysłów na kompozycje kwiatowe z daliami

Z bardzo dekoracyjnych kwiatów dalii można stworzyć interesujące kompozycje kwiatowe. Oto 5 ciekawych pomysłów na wykorzystanie dalii we florystycznych aranżacjach. ...

Szkodniki roślin i choroby roślin

#
Werbena – roślina na balkon, taras i do ogrodu. Uprawa werbeny

Werbena to dokonała roślina na kwietniki w ogrodzie oraz do uprawy w pojemnikach na balkonach czy tarasach. Liczne odmiany werbeny różnią się m.in. barwą kwiatów. Jak uprawiać werbenę w ogrodzie i na balkonie?

Projekt ogrodu w stylu swobodnym

Ten projekt ogrodu jest utrzymany jest w stylu swobodnym, z akcentami nawiązującymi do ogrodów orientalnych.

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper
No i mamy zimę
No i mamy zimę

Czy jeszcze gdzieś w Polsce nie ma śniegu?

Ogrodniku przeczytaj #
100 NAJLEPSZYCH ROŚLIN DO TWOJEGO OGRODU
100 NAJLEPSZYCH ROŚLIN DO TWOJEGO OGRODU

To przydatny każdemu ogrodnikowi-amatorowi album z opisem roślin kwitnących polecanych do uprawy na działce i w ogrodzie. Obok portretów roślin znajdziesz tu poradnik pielęgnacji roślin i ogrodu.

"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"

"Ogród z charakterem" to książka napisana w sposób zachęcający do natychmiastowego zastosowania w ogrodach zawartych w niej wskazówek. Cennym jej walorem są liczne, piekne zdjęcia. Album o ogrodach.

Piękne rośliny doniczkowe, storczyki, szczegółowe opisy roślin, metody pielęgnacji, odpowiednie podlewanie, nawożenie roślin doniczkowych. Przegląd roślin. Uprawa kwiatów. Pomysły na dekorację z kwiatów. Aranżacje wnętrz z użyciem roślin doniczkowych. Różne gatunki kwiatów. Rośliny doniczkowe odporne na suszę, kwiaty doniczkowe kwitnące zimą, rośliny pokojowe, rośliny w miejscach zacienionych. Najpopularniejsze storczyki i gatunki mniej znane. Uprawa storczyków w mieszkaniu. Zobacz jakich warunków wymagają storczyki, odpowiednie podłoże, temperatura, światło. Wybierz rośliny pasujące do Twoich wnętrz.  Porady i cenne wskazówki jak myć liście roślin doniczkowych. Zdjęcia kwiatów, galerie, pomysły i inspiracje.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © MURATOR S.A. 2008-2014 | Design by MURATOR Multimedia | Hosted by SuperMedia