Rośliny doniczkowe

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Rośliny doniczkowe
Kwiaty doniczkowe w przedpokoju – możesz je tam postawić, jeśli przedpokój ma okno

Kwiaty doniczkowe, którymi zdobimy nasze domy, mieszkania czy biura, do właściwego wzrostu potrzebują światła. Jeśli chcemy ustawić kwiaty doniczkowe w ...

Podlewanie kwiatów doniczkowych: jaką wodą podlewać rośliny doniczkowe

Kwiaty doniczkowe, które zdobią nasze wnętrza, należy systematycznie podlewać. Podpowiadamy jaką wodą najlepiej podlewać rośliny doniczkowe w mieszkaniach.

Rośliny doniczkowe do sypialni: oczyszczające i nawilżające powietrze

Jest wiele roślin doniczkowych, które znakomicie nadają się do sypialni. Rośliny te oczyszczają i nawilżają powietrze w sypialni. Jakie rośliny ...

Rośliny doniczkowe

Storczyki

Szkodniki roślin i choroby roślin

Astry chińskie – kwiaty jesieni. Odmiany i pielęgnacja astrów chińskich

Wśród różnych gatunków jesiennych astrów wielką popularnością cieszą się jednoroczne astry chińskie. Poznaj ciekawe odmiany astrów chińskich. Co zrobić, by astry chińskie długo kwitły?

Liliowce – odmiany. Poznaj piękne odmiany liliowców

Liliowce to byliny o efektownych kwiatach, które możemy podziwiać przez całe lato. Warto posadzić liliowce w ogrodzie, bo są to rośliny długowieczna, a do tego nie maja zbyt wysokich wymagań. Przedstawiamy ciekawe odmiany liliowców o kwiatach różnego koloru. Wybierz najpiękniejsze odmiany liliowców do swojego ogrodu!

  • Dlaczego magnolia nie kwitnie?

    Cztery lata temu posadziłem magnolię. Niestety, choć ładnie rośnie, do tej pory jeszcze nie kwitła. Sąsiedzi również mają w ogrodzie tę roślinę i chociaż ma ona dopiero dwa lata, w tym roku ...

Temat miesiąca
Jesienne dekoracje’

Jesień kończy sezon w ogrodzie, ale jednocześnie zachwyca ciepłymi kolorami. Warto zaprosić piękną jesień do ogrodu, na balkon czy taras i stworzyć kolorowe dekoracje.

Powitanie !

Hej ! :) Mam na imię Kasia. Od poł roku mieszkam z moim narzeczonym w naszym wspolnym gniazdku...

Ogrodniku przeczytaj
Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście
Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście

"Miejskie ogrody” to ilustrowany poradnik dla tych wszystkich, którzy chcą zaniedbany ogródek, podwórko, taras na dachu czy balkon zamienić w urokliwą i łatwą w utrzymaniu oazę zieleni.

KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu
KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu

W doborze roślin do ogrodu bardzo pomocne są katalogi roślin. Zawierają one najważniejsze informacje na temat cech roślin, wymagań, pielęgnacji, możliwości zastosowania. Opisy roślin w katalogach są ilustrowane pięknymi zdjęciami.

Piękne rośliny doniczkowe, storczyki, szczegółowe opisy roślin, metody pielęgnacji, odpowiednie podlewanie, nawożenie roślin doniczkowych. Przegląd roślin. Uprawa kwiatów. Pomysły na dekorację z kwiatów. Aranżacje wnętrz z użyciem roślin doniczkowych. Różne gatunki kwiatów. Rośliny doniczkowe odporne na suszę, kwiaty doniczkowe kwitnące zimą, rośliny pokojowe, rośliny w miejscach zacienionych. Najpopularniejsze storczyki i gatunki mniej znane. Uprawa storczyków w mieszkaniu. Zobacz jakich warunków wymagają storczyki, odpowiednie podłoże, temperatura, światło. Wybierz rośliny pasujące do Twoich wnętrz.  Porady i cenne wskazówki jak myć liście roślin doniczkowych. Zdjęcia kwiatów, galerie, pomysły i inspiracje.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2016 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia