Rośliny doniczkowe

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Rośliny doniczkowe
Rośliny doniczkowe obficie kwitnące do domu, na balkon i taras – najpopularniejsze gatunki

Rośliny doniczkowe obficie kwitnące to atrakcyjna ozdoba każdego domu, balkonu czy tarasu. Poznaj najpopularniejsze gatunki roślin o ozdobnych kwiatach. Rośliny ...

Jak zadbać o kwiaty doniczkowe podczas urlopu?

Kwiaty doniczkowe, które zdobią nasze domy i mieszkania, nie wyjeżdżają z nami na urlop. Czy wiesz, jak zadbać o kwiaty ...

Uprawa roślin doniczkowych w domu: ogólne zasady

Rośliny doniczkowe uprawiane w domu uspokajają, produkują tlen, oczyszczają i nawilżają powietrze, a do tego są cennym elementem aranżacji wnętrz. ...

Rośliny doniczkowe

  • Najlepsze rośliny ogrodowe na kwiat cięty

    Najlepsze rośliny ogrodowe na kwiat cięty

    Wiele kwitnących roślin uprawianych w ogrodach znakomicie nadaje się na kwiat cięty. Możemy tworzyć z nich kolorowe bukiety, które pięknie zdobia nasze domy. Poznaj najlepsze rośliny ogrodowe, które nadają się na kwiat cięty.

Szkodniki roślin i choroby roślin

Bukszpan: roślina na strzyżone żywopłoty, obwódki i do formowania. ZDJĘCIA

Bukszpan wieczniezielony to zimozielony krzew, znakomicie nadający się na żywopłoty strzyżone, obwódki i do formowania w różne kształty. Zobacz zdjęcia: wykorzystanie bukszpanu w ogrodach.

Trawy ozdobne. Rabata z traw ozdobnych: jakie gatunki wybrać

Podobają ci się trawy ozdobne? Podpowiadamy, jakie wybrać trawy ozdobne do ogrodu. A może założyć w ogrodzie rabatę tylko z traw? Jak pielęgnować trawy ozdobne? Trawy ozdobne ODMIANY: przegląd.

Temat miesiąca
Uprawa ziół w kuchni – postaw je na parapecie przy oknie’

Uprawa ziół w kuchni to znakomity pomysł dla tych, którzy chcą mieć zawsze pod ręką świeże zioła. Przy uprawie ziół w domu pamiętajmy jednak, aby doniczki z roślinami postawić przy oknie. Dobrej jakości drewniane okna zapewnią ziołom odpowiednią ilość światła.

Frezje w ślubnym bukiecie
Frezje w ślubnym bukiecie

Kolejny ślubny bukiet. Czasem używam ozdobnych broszek jako zakończeń rączek bukietów, z...

Ogrodniku przeczytaj
KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu
KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu

W doborze roślin do ogrodu bardzo pomocne są katalogi roślin. Zawierają one najważniejsze informacje na temat cech roślin, wymagań, pielęgnacji, możliwości zastosowania. Opisy roślin w katalogach są ilustrowane pięknymi zdjęciami.

"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"

"Ogród z charakterem" to książka napisana w sposób zachęcający do natychmiastowego zastosowania w ogrodach zawartych w niej wskazówek. Cennym jej walorem są liczne, piekne zdjęcia. Album o ogrodach.

Piękne rośliny doniczkowe, storczyki, szczegółowe opisy roślin, metody pielęgnacji, odpowiednie podlewanie, nawożenie roślin doniczkowych. Przegląd roślin. Uprawa kwiatów. Pomysły na dekorację z kwiatów. Aranżacje wnętrz z użyciem roślin doniczkowych. Różne gatunki kwiatów. Rośliny doniczkowe odporne na suszę, kwiaty doniczkowe kwitnące zimą, rośliny pokojowe, rośliny w miejscach zacienionych. Najpopularniejsze storczyki i gatunki mniej znane. Uprawa storczyków w mieszkaniu. Zobacz jakich warunków wymagają storczyki, odpowiednie podłoże, temperatura, światło. Wybierz rośliny pasujące do Twoich wnętrz.  Porady i cenne wskazówki jak myć liście roślin doniczkowych. Zdjęcia kwiatów, galerie, pomysły i inspiracje.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2016 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia