Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Rośliny doniczkowe

Domowe sposoby nawożenia roślin doniczkowych: skorupki z jaj, fusy z kawy, woda mineralna i z gotowania ziemniaków

Aby rośliny doniczkowe, uprawiane w naszych mieszkaniach, dobrze rosły i ładnie kwitły, trzeba je systematycznie zasilać nawozami. Zamiast nawozów sztucznych, ...

Kwiaty z ogrodu do wazonu: co zrobić, żeby kwiaty długo stały w wazonie

Co zrobić, żeby kwiaty stały długo w wazonie? Jak ścinać kwiaty z ogrodu do wazonu? Jak przedłużyć trwałość kwiatów ciętych? ...

Róże w wazonie. Jak przedłużyć trwałość ciętych róż w wazonie. Kwiaty cięte

Róże to jedne z najpopularniejszych kwiatów ciętych. Jak przedłużyć trwałość róż w wazonie? Jak poznać, czy róże są świeże w ...

Rośliny doniczkowe

  • Najważniejsze błędy w uprawie roślin doniczkowych

    Najważniejsze błędy w uprawie roślin doniczkowych

    Wiele roślin doniczkowych dekorujących mieszkania nie sprawia żadnych problemów, o ile zapewni im się dobre warunki i prawidłowo pielęgnuje. Niestety, z pielęgnacją roślin doniczkowych bywa różnie. Czy wiecie, jakie błędy w uprawie roślin doniczkowych popełniamy najczęściej? Poznaj je i sam tego nie rób!

Storczyki

Szkodniki roślin i choroby roślin

Lilie – kwiaty do ogrodu i na balkon. ZDJĘCIA pięknych lilii

LILIE to jedne z najpiękniejszych kwiatów, które zdobią nasze ogrody, balkony i wnętrza. Zobacz zdjęcia kwitnących lilii doniczkowych i lilii na ogrodowych rabatach.

Pomysł na narożną rabatę z krzewami o kolorowych liściach

Do obsadzenia niewielkiej narożnej rabaty można wykorzystać niewysokie krzewy o liściach w różnych kolorach - nie tylko zielonych, ale także żółtych i purpurowych. Głównym elementem tej rabaty jest kolumnowa wiśnia piłkowana.

  • Usychająca juka

    Proszę o pomoc w uratowaniu mojej juki. Od 3 miesięcy kwiatek staje się coraz rzadszy. Liście żółkną, bledną albo opadają. Podlewam jukę co około 3 tygodnie. Myślałam, że może ma za mało ...

Temat miesiąca
Jak kupić zdrową roślinę doniczkową do domu? Praktyczny poradnik
Jak kupić zdrową roślinę doniczkową do domu? Praktyczny poradnik’

Kupując roślinę doniczkową nie zawsze zwracamy uwagę na jej jakość. Aby kwiat doniczkowy długo zdobił nasz dom warto przyjrzeć się dokładnie roślinie, aby wybrać egzemplarz dobrej jakości. Jak wybrać zdrową roślinę doniczkową?

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper
Targi ślubne
Targi ślubne

W tym tygodniu mieliśmy przyjemność zorganizować nasze stoisko na kolejnych targach ślubnych....

Ogrodniku przeczytaj
Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście
Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście

"Miejskie ogrody” to ilustrowany poradnik dla tych wszystkich, którzy chcą zaniedbany ogródek, podwórko, taras na dachu czy balkon zamienić w urokliwą i łatwą w utrzymaniu oazę zieleni.

"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"

"Ogród z charakterem" to książka napisana w sposób zachęcający do natychmiastowego zastosowania w ogrodach zawartych w niej wskazówek. Cennym jej walorem są liczne, piekne zdjęcia. Album o ogrodach.

Piękne rośliny doniczkowe, storczyki, szczegółowe opisy roślin, metody pielęgnacji, odpowiednie podlewanie, nawożenie roślin doniczkowych. Przegląd roślin. Uprawa kwiatów. Pomysły na dekorację z kwiatów. Aranżacje wnętrz z użyciem roślin doniczkowych. Różne gatunki kwiatów. Rośliny doniczkowe odporne na suszę, kwiaty doniczkowe kwitnące zimą, rośliny pokojowe, rośliny w miejscach zacienionych. Najpopularniejsze storczyki i gatunki mniej znane. Uprawa storczyków w mieszkaniu. Zobacz jakich warunków wymagają storczyki, odpowiednie podłoże, temperatura, światło. Wybierz rośliny pasujące do Twoich wnętrz.  Porady i cenne wskazówki jak myć liście roślin doniczkowych. Zdjęcia kwiatów, galerie, pomysły i inspiracje.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2015 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia