Rośliny doniczkowe

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Rośliny doniczkowe
Kwiaty doniczkowe w łazience – aby je tam uprawiać, potrzebne jest okno!

Kwiaty doniczkowe z można uprawiać w łazience pod warunkiem, że jest w niej okno! Rośliny bowiem potrzebują do życia światła. ...

Rośliny doniczkowe obficie kwitnące do domu, na balkon i taras – najpopularniejsze gatunki

Rośliny doniczkowe obficie kwitnące to atrakcyjna ozdoba każdego domu, balkonu czy tarasu. Poznaj najpopularniejsze gatunki roślin o ozdobnych kwiatach. Rośliny ...

Lawenda na balkonie. ZDJĘCIA lawendy w doniczkach

Coraz chętniej zdobimy nasze balkony czy tarasy kwitnącą lawendą. Zobacz zdjęcia LAWENDY uprawianej w doniczkach na balkonach i tarasach.

Rośliny doniczkowe

Szkodniki roślin i choroby roślin

  • Bonsai: jakie choroby i szkodniki atakują drzewka bonsai

    Bonsai: jakie choroby i szkodniki atakują drzewka bonsai

    Drzewka bonsai, podobnie jak inne rośliny, są atakowane przez choroby i szkodniki. Dowiedz się, jakie są objawy najczęstszych chorób bonsai i jakie szkodniki najczęściej atakują bonsai. Jak zwalczać choroby i szkodniki bonsai?

Bez lilak (lilak pospolity): kwitnący krzew ozdobny. Sadzenie bzu, pielęgnacja bzu

Bez lilak (lilak pospolity) to popularny kwitnący krzew ozdobny, często sadzony w ogrodach. Radzimy kiedy sadzić lilak pospolity, jak pielęgnować bez po posadzeniu i w sezonie, czy usuwać przekwitnięte kwiaty bzu. Sadzenie bzu, pielęgnacja bzu.

Funkie czyli hosty: rośliny o ozdobnych liściach

Wśród miłośników tych bylin równie popularna jest polska nazwa funkia, jak i łacińska – hosta. Nie ma chyba innej rośliny, u której różnorodność i kolorystyka dekoracyjnych liści byłaby tak wielka. Funkie (hosty) to popularne rośliny o ozdobnych liściach.

  • Storczyk Phalaenopsis: opadają kwiaty

    Witam Od zakupu (ponad pół roku) storczyk Phalaenopsis kwitł, wypuszczał nowe pączki, wydłużały się jego trzy pędy. Ponad miesiąc temu zaczął wypuszczać też pędy boczne (z oczek). Kilka dni temu kwiaty i ...

Roślina tygodnia
ten sezon uważam za udany mimo.

Ten sezon uważam za udany, cukinie nam pięknie obrodziły: mieliśmy żółte i zielone. A nawet...

Ogrodniku przeczytaj
2080 roślin w nowym wydaniu KATALOGU ROŚLIN
2080 roślin w nowym wydaniu KATALOGU ROŚLIN

Katalog Roślin wydany przez Związek Szkółkarzy Polskich to baza 2080 sprawdzonych i dostępnych na polskim rynku roślin, opisanych przez ośmiu wybitnych specjalistów i praktyków.

"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"

"Ogród z charakterem" to książka napisana w sposób zachęcający do natychmiastowego zastosowania w ogrodach zawartych w niej wskazówek. Cennym jej walorem są liczne, piekne zdjęcia. Album o ogrodach.

Piękne rośliny doniczkowe, storczyki, szczegółowe opisy roślin, metody pielęgnacji, odpowiednie podlewanie, nawożenie roślin doniczkowych. Przegląd roślin. Uprawa kwiatów. Pomysły na dekorację z kwiatów. Aranżacje wnętrz z użyciem roślin doniczkowych. Różne gatunki kwiatów. Rośliny doniczkowe odporne na suszę, kwiaty doniczkowe kwitnące zimą, rośliny pokojowe, rośliny w miejscach zacienionych. Najpopularniejsze storczyki i gatunki mniej znane. Uprawa storczyków w mieszkaniu. Zobacz jakich warunków wymagają storczyki, odpowiednie podłoże, temperatura, światło. Wybierz rośliny pasujące do Twoich wnętrz.  Porady i cenne wskazówki jak myć liście roślin doniczkowych. Zdjęcia kwiatów, galerie, pomysły i inspiracje.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2016 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia