Wiosna w ogrodzie

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Rok w ogrodzie > Wiosna w ogrodzie
 • Trawnik potrzebuje nawożenia: ekologiczny nawóz do trawnika

  Trawnik potrzebuje nawożenia: ekologiczny nawóz do trawnika

  MATERIAŁ PŁATNY

  Trawnik potrzebuje nawożenia, aby być prawdziwą wizytówką ogrodu. Obok koszenia i podlewania, nawożenie trawnika to jeden z najważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych. Poznaj HUMUS ACTIVE - ekologiczny nawóz do trawników.

 • Co zrobić, by rośliny dobrze rosły, kwitły i plonowały? Zastosuj dobry nawóz!

  Co zrobić, by rośliny dobrze rosły, kwitły i plonowały? Zastosuj dobry nawóz!

  MATERIAŁ PŁATNY

  Co zrobić, żeby rośliny w ogrodzie dobrze rosły, kwitły i plonowały? To pytanie zadaje sobie wielu właścicieli ogrodu. Odpowiedzią jest właściwe nawożenie. Dowiedz się, jak można łatwo nawozić rośliny w ogrodzie i poznaj sposób na piękny ogród!

 • Wiosenny kalendarz wysiewu nasion warzyw i kwiatów do gruntu

  Wiosenny kalendarz wysiewu nasion warzyw i kwiatów do gruntu

  Wiosna to czas wysiewu wielu roslin do gruntu. Poznaj kalendarz wysiewu nasion warzyw i kwiatów do gruntu - dowiedz się, kiedy wysiewać poszczególne gatunki roślin ozdobnych jednorocznych i dwuletnich oraz warzyw na ogrodowe rabaty i grządki.

 • Maj w ogrodzie: jakie prace trzeba wykonać w ogrodzie w maju

  Maj w ogrodzie: jakie prace trzeba wykonać w ogrodzie w maju

  Maj w ogrodzie to miesiąc intensywnych prac. W maju przypadają tzw. zimni ogrodnicy (12.–14. maja) – po tym terminie w naszym klimacie nie powinny już występować przymrozki i można wysadzać do gruntu rośliny. Jakie zatem  prace trzeba wykonać w maju w ogrodzie?

 • Jakie rośliny sadzimy i siejemy w maju w ogrodzie

  Jakie rośliny sadzimy i siejemy w maju w ogrodzie

  Maj w ogrodzie wykorzystajmy na sadzenie i wysiew roślin ozdobnych, warzyw i ziół. Podpowiadamy jakie rośliny sadzimy i siejemy w maju w ogrodzie.

 • Maj w ogrodzie: bzy lilaki kwitną w maju. ZDJĘCIA kwitnących bzów

  Maj w ogrodzie: bzy lilaki kwitną w maju. ZDJĘCIA kwitnących bzów

  Maj to miesiąc, w którym kwitną bzy lilaki. Kwiaty tych ozdobnych krzewów nie tylko są wyjątkowo dekoracyjne, ale także przepięknie pachną. Zobacz zdjęcia kwitnących bzów.

 • Wiosenne rozmnażanie bylin: kiedy i jak dzielić rozrośnięte karpy

  Wiosenne rozmnażanie bylin: kiedy i jak dzielić rozrośnięte karpy

  Wiosna to dobra pora na rozmnażanie bylin, które w poprzednich sezonach zdążyły się rozrosnąć. Jednym ze sposobów rozmnażania bylin jest podział roślin. Dzięki temu rośliny możemy także odmłodzić, zwłaszcza jeśli zauważyliśmy wcześniej zamieranie środkowej części karpy, osłabienie wzrostu i mniej obfite kwitnienie.

 • Kalendarz biodynamiczny – maj 2017

  Kalendarz biodynamiczny – maj 2017

  Kalendarz biodynamiczny na maj wskaże nam, które dni są najlepsze dla siewu i sadzenia różnych grup roślin i jakie są dobre okresy na wykonywanie poszczególnych prac w ogrodzie. W które dni nawozić rośliny, a które są najlepsze na koszenie trawy? Kiedy siać warzywa, a kiedy kwiaty? Na te pytania odpowie kalendarz biodynamiczny na maj.

 • Wiosnę zacznij nawożeniem. Wiosenne nawożenie roślin

  Wiosnę zacznij nawożeniem. Wiosenne nawożenie roślin

  Wiosenne nawożenie roślin jest ważne. Żeby rośliny w ogrodzie dobrze rosły, trzeba je nawozić. Najlepiej nawozić rośliny wiosną. Jak przeprowadzić wiosenne nawożenie roślin?

 • Kwiecień w ogrodzie: poziomki. Jak sadzić poziomki

  Kwiecień w ogrodzie: poziomki. Jak sadzić poziomki

  Poziomki to rośliny o małych wymaganiach. Kwiecień w ogrodzie to dobrym czas na sadzenie poziomek. Jak sadzić poziomki w ogrodzie: poradnik. Poziomki owocują od czerwca do listopada.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia