Lato w ogrodzie

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Rok w ogrodzie > Lato w ogrodzie
 • Kalendarz biodynamiczny – czerwiec 2017

  Kalendarz biodynamiczny – czerwiec 2017

  Kalendarz biodynamiczny na czerwiec pokazuje w jaki sposób – dzięki fazom Księżyca i energii kosmosu – można usprawnić uprawę roślin, zwiększyć zdrowotność zieleni a nawet produkować domowe przetwory. W czerwcu nie brakuje pracy w ogrodzie. Jednocześnie można cieszyć się plonami wielu roślin jadalnych. W jakich dniach czerwca wykonywać poszczególne zabiegi?

 • Jak pielęgnować rośliny balkonowe latem: podlewanie, nawożenie, czyszczenie

  Jak pielęgnować rośliny balkonowe latem: podlewanie, nawożenie, czyszczenie

  Czy wiesz jak pielęgnować rośliny balkonowe latem? Każdy, kto uprawia rośliny na balkonie chce jak najdłużej cieszyć się ich bujnym wzrostem i obfitym kwitnieniem. Aby było to możliwe, należy pamiętać o systematycznej pielęgnacji roślin balkonowych: podlewaniu, nawożeniu, czyszczeniu.

 • Rośliny na balkonie latem - jak je pielęgnować

  Rośliny na balkonie latem - jak je pielęgnować

  Rośliny na balkonie rosną i kwitną cały sezon. Aby kwitnący ogród na balkonie był piękny całe lato, trzeba znaleźć czas na pielęgnację roślin balkonowych. Jak pielęgnować rośliny na balkonie latem?

 • Lipiec w ogrodzie: jak zadbać o staw, trawnik i kompost latem

  Lipiec w ogrodzie: jak zadbać o staw, trawnik i kompost latem

  Lipiec w ogrodzie to czas korzystania z uroków przyrody. Ale ogród w lipcu wymaga jednak troszkę pracy. Przypominamy jakie prace pielęgnacyjne trzeba wykonać w lipcu w ogrodzie: jak zadbać o staw, trawnik i kompost.

 • Lipiec w ogrodzie: prace pielęgnacyjne w ogrodzie w lipcu

  Lipiec w ogrodzie: prace pielęgnacyjne w ogrodzie w lipcu

  Lipiec w ogrodzie: prace pielęgnacyjne. Do najważniejszych prac w ogrodzie w lipcu należy podlewanie, usuwanie chwastów, nawożenie i usuwanie przekwitłych kwiatów. Podpowiadamy jakie prace pielęgnacyjne należy wykonać w lipcu w ogrodzie.

 • Lato w ogrodzie: miłe spędzanie wolnego czasu

  Lato w ogrodzie: miłe spędzanie wolnego czasu

  Latem spędzamy w ogrodzie najwięcej czasu. Ogród wypełnia bujna świeża zieleń, kwitną rośliny, w powietrzu uwijają się owady, co zwiastuje obfitość owoców. Letnie spotkania w ogrodzie to jest to!

 • Czerwiec w ogrodzie: podlewanie roślin latem

  Czerwiec w ogrodzie: podlewanie roślin latem

  Podlewanie roślin w czerwcu zależy od wilgotności podłoża oraz od gatunków roślin. Podpowiadamy jak dużo potrzebują wody konkretne rośliny oraz jak podlewać rośliny latem. Czerwiec w ogrodzie i podlewanie roślin.

 • Czerwiec w ogrodzie: prace porządkowe w ogrodzie

  Czerwiec w ogrodzie: prace porządkowe w ogrodzie

  Czerwiec w ogrodzie zwiastuje początek lata. Ogród w czerwcu to czas kwitnienia wielu roślin, pojawiają się też pierwsze owocow. Czerwiec w ogrodzie to czas na jego pielęgnację. Podpowiadamy, jakie prace porządkowe w ogrodzie trzeba wykonać w czerwcu.

 • Czerwiec w ogrodzie: wysiew roślin dwuletnich

  Czerwiec w ogrodzie: wysiew roślin dwuletnich

  Czerwiec w ogrodzie to dobry czas na wysiew dwuletnich roślin rabatowych. Jakie gatunki roślin dwuletnich wysiewa się w czerwcu? Jak prawidłowo wysiewać nasiona do gruntu? Wysiew najpopularniejszych roślin dwuletnich w czerwcu.

 • Jakie warzywa zbiera się w warzywniku w czerwcu

  Jakie warzywa zbiera się w warzywniku w czerwcu

  Czerwiec w ogrodzie to czas zbioru pierwszych warzyw z przydomowego warzywnika. Jakie warzywa zbiera się w czerwcu? Jak prawidłowo zbierać wczesne warzywa?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia