Lato w ogrodzie

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Rok w ogrodzie > Lato w ogrodzie
 • Rośliny o czerwonych kwiatach, owocach i liściach. Jak je nawozić? Graj w ogrodzie w czerwone z Florendi

  Rośliny o czerwonych kwiatach, owocach i liściach. Jak je nawozić? Graj w ogrodzie w czerwone z Florendi

  MATERIAŁ PŁATNY

  Rośliny o czerwonych kwiatach, owocach i liściach ożywiają ogród, tworząc w nim barwne plamy na tle zieleni roślin i trawników. Można spowodować, że będą tworzyły wspaniałe wzory doskonale komponujące się z tłem, lub kontrastujące z nim. Jakie rośliny o czerwonych kwiatach, owocach i liściach warto posadzić w ogrodzie? Podpowiadamy też, jak nawozić takie rośliny.

 • Letnia pielęgnacja rabaty bylinowej

  Letnia pielęgnacja rabaty bylinowej

  Rabaty bylinowe to jedne z najpiękniejszych elementów ogrodu. Aby rabaty bylinowe pozostawały atrakcyjne cały sezon, należy je odpoiwdnio pielęgnować. Jakie prace pielęgnacyjne należy wykonać na rabatach latem? Letnia pielęgnacja rabaty bylinowej - njajważniejsze prace.

 • Jakie rośliny kwitną i owocują w lipcu w ogrodzie

  Jakie rośliny kwitną i owocują w lipcu w ogrodzie

  Lipiec w ogrodzie to pełnia lata. W lipcu w ogrodzie kwitną już prawie wszystkie ogrodowe kwiaty. Lipiec w ogrodzie to także czas zbioru owoców i warzyw. Dowiedz się jakie rośliny kwitną i owocują w lipcu w ogrodzie. Lato w ogrodzie: lipiec.

 • Lato w ogrodzie: miłe spędzanie wolnego czasu

  Lato w ogrodzie: miłe spędzanie wolnego czasu

  Latem spędzamy w ogrodzie najwięcej czasu. Ogród wypełnia bujna świeża zieleń, kwitną rośliny, w powietrzu uwijają się owady, co zwiastuje obfitość owoców. Letnie spotkania w ogrodzie to jest to!

 • Jak pielęgnować rośliny balkonowe latem: podlewanie, nawożenie, czyszczenie

  Jak pielęgnować rośliny balkonowe latem: podlewanie, nawożenie, czyszczenie

  Czy wiesz jak pielęgnować rośliny balkonowe latem? Każdy, kto uprawia rośliny na balkonie chce jak najdłużej cieszyć się ich bujnym wzrostem i obfitym kwitnieniem. Aby było to możliwe, należy pamiętać o systematycznej pielęgnacji roślin balkonowych: podlewaniu, nawożeniu, czyszczeniu.

 • Ogród: miejsce zabawy dla dzieci. Dzieci w ogrodzie

  Ogród: miejsce zabawy dla dzieci. Dzieci w ogrodzie

  Dzieci mogą się wspaniale bawić w ogrodzie, pod warunkiem że uda się „sterować” nimi tak, by chętnie gromadziły się w wybranych przez nas, bezpiecznych miejscach. Ogród dla dzieci.

 • Czerwiec w ogrodzie. Pielęgnacja roślin ozdobnych w czerwcu

  Czerwiec w ogrodzie. Pielęgnacja roślin ozdobnych w czerwcu

  W czerwcu w ogrodzie obficie kwitną rośliny ozdobne. Pracy jest już znacznie mniej, ale nie możemy zapominać o odchwaszczaniu, nawożeniu, nawadnianiu. Czerwiec w ogrodzie: pielęgnacja roślin ozdobnych.

 • Kalendarz biodynamiczny – czerwiec 2017

  Kalendarz biodynamiczny – czerwiec 2017

  Kalendarz biodynamiczny na czerwiec pokazuje w jaki sposób – dzięki fazom Księżyca i energii kosmosu – można usprawnić uprawę roślin, zwiększyć zdrowotność zieleni a nawet produkować domowe przetwory. W czerwcu nie brakuje pracy w ogrodzie. Jednocześnie można cieszyć się plonami wielu roślin jadalnych. W jakich dniach czerwca wykonywać poszczególne zabiegi?

 • Rośliny na balkonie latem - jak je pielęgnować

  Rośliny na balkonie latem - jak je pielęgnować

  Rośliny na balkonie rosną i kwitną cały sezon. Aby kwitnący ogród na balkonie był piękny całe lato, trzeba znaleźć czas na pielęgnację roślin balkonowych. Jak pielęgnować rośliny na balkonie latem?

 • Lipiec w ogrodzie: jak zadbać o staw, trawnik i kompost latem

  Lipiec w ogrodzie: jak zadbać o staw, trawnik i kompost latem

  Lipiec w ogrodzie to czas korzystania z uroków przyrody. Ale ogród w lipcu wymaga jednak troszkę pracy. Przypominamy jakie prace pielęgnacyjne trzeba wykonać w lipcu w ogrodzie: jak zadbać o staw, trawnik i kompost.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia