Redakcja serwisu

Ewa P. Porębska dyrektor zarządzająca segmentu Wnętrza

Agnieszka Żuber
dyrektor serwisów Wnętrza
azuber@grupazpr.pl

Mariusz Sawicki
Szef Projektów Internetowych i Multimediów
msawicki@grupazpr.pl

Magdalena Michalak redaktor prowadzący
mmichalak@grupazpr.pl


Adres redakcji

ZPR Media S.A.
Redakcja Wymarzonyogrod.pl
ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa
redakcja serwisu: wymarzonyogrod@grupazpr.pl

Kontakt dla zainteresowanych współpracą patronacką, marketingową: marketing_online@grupazpr.pl


Zespół programistów

Jarosław Kulesza Szef Programistów

Redakcja nie zwraca niezamówionych materiałów, a w razie opublikowania zastrzega sobie prawo do ich skracania.

ZPR Media S.A. nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń i reklam i ma prawo odmówić publikacji bez podania przyczyny.

Wszystkie materiały są objęte prawem autorskim. Przedruk materiałów w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek języku bez wcześniejszej pisemnej zgody Wydawcy jest zabroniony.

© Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta Bazy Danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie korzystania z Portali ZPR Media S.A. Zapoznaj się z regulaminemZPR Media S.A., ul. Dęblińska 6, 04-187 Warszawa, NIP 526-00-08-745, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy, KRS 0000291159, kapitał zakładowy (opłacony w całości) 91 850 000 zł.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia