Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Ogrodzenia, nawierzchnie > Ogrodzenia ogrodu > Ogrodzenie w kolorze elewacji budynku. ZDJĘCIA
Ogrodzenia ogrodu

Ogrodzenie w kolorze elewacji budynku. ZDJĘCIA

Jeżeli ogrodzenie jest utrzymane w stylistyce budynku, wysyłany jest sygnał, że dom zaczyna się już na granicy posiadłości.

W czytelny sposób pokazujemy, że nasz dom to nie tylko budynek, lecz także otaczający go teren, który zagospodarowujemy zgodnie z własnymi upodobaniami. Mała i duża architektura tworzą całość. Nie ma tu znaczenia, czy budynek jest nowy czy stary, nowoczesny czy tradycyjny, a działka duża czy niewielka.

Nieistotna jest odległość od furtki do drzwi wejściowych. Nieważne jest też, czy osłaniamy się szczelnym ogrodzeniem, czy za pomocą ażurowego jedynie dyskretnie wyznaczamy granice naszej posiadłości. Istotny jest charakter tworzonej kompozycji.

Zobacz przykłady ogrodzenia w kolorze elewacji budynku w galerii.

Autor tekstu: Anna Skórkowska
Autor zdjęć: Mariusz Bykowski, Andrzej Szandomirski, Wiktor Greg
Źródło: Murator
Roślina tygodnia
Ogrodniku przeczytaj
2080 roślin w nowym wydaniu KATALOGU ROŚLIN
2080 roślin w nowym wydaniu KATALOGU ROŚLIN

Katalog Roślin wydany przez Związek Szkółkarzy Polskich to baza 2080 sprawdzonych i dostępnych na polskim rynku roślin, opisanych przez ośmiu wybitnych specjalistów i praktyków.

KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu
KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu

W doborze roślin do ogrodu bardzo pomocne są katalogi roślin. Zawierają one najważniejsze informacje na temat cech roślin, wymagań, pielęgnacji, możliwości zastosowania. Opisy roślin w katalogach są ilustrowane pięknymi zdjęciami.

Wianek raz jeszcze
Wianek raz jeszcze

Wianki świąteczne - najpopularniejsza ozdoba zamawiana u nas na święta. Z cynamonem, pomarańczą,...

Przeczytaj też:
Drewniane ogrodzenie: uroczy płotek
Drewniane ogrodzenie: uroczy płotek

Na to, jak odbieramy otoczenie domu, duży wpływ ma nie tylko zadbany ...

zobacz więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia