Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Ogrodzenia, nawierzchnie > Ogrodzenia ogrodu > Modne murki gabionowe PetraZen – dobry pomysł na ogrodzenie
Ogrodzenia ogrodu

Modne murki gabionowe PetraZen – dobry pomysł na ogrodzenie

Murek gabionowy PetraZen (fot. Betafence)

MATERIAŁ PŁATNY
Murki gabionowe cieszą się coraz większą popularnością ze względu na oryginalny wygląd oraz wiele możliwości zastosowania. Poznaj murek gabionowy PetraZen – doskonały pomysł na atrakcyjne i solidne ogrodzenie ogrodu.
Betafence
Betafence Sp. z o.o.
ul. Dębowa 4
47-246 Kotlarnia
Polska


www.ogradzamy.pl

Nowoczesny i oryginalny design to cecha coraz częściej pożądana przez osoby planujące montaż nowego ogrodzenia. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu wszyscy chcemy, bo nasze posesje były dla nas nie tylko azylem, lecz także cieszyły oko pięknym wyglądem.
Jeśli chcesz, by ogrodzenie twojego ogrodu wyróżniało się na tle innych, a Tobie zapewniało poczucie bezpieczeństwa i komfortu, wybierz murki gabionowe PetraZen – najnowszy produkt od Betafence!

PetraZen – murek gabionowy o nowych możliwościach

Murki gabionowe z roku na rok zyskują zwolenników. Są estetyczne, proste w formie, efektowne i wytrzymałe. Dlatego też są coraz chętniej wykorzystywane jako ogrodzenie ogrodu.
W odpowiedzi na zapotrzebowanie właścicieli ogrodów firma Betafence przygotowała nowy model – murek gabionowy PetraZen, który – podobnie, jak flagowy murek Zenturo – składa się z paneli, słupów oraz wypełnienia. Zmieniły się jednak użyte materiały oraz zwiększyła funkcjonalność.

Murek gabionowy PetraZen łatwo dopasować do stylu domu i ogrodu

W murkach gabionowych PetraZen wykorzystano panele Nylofor F, wyróżniające się subtelnym designem i bardzo dużą wytrzymałością. Dzięki temu można je swobodnie dopasować do wyglądu każdej posesji, niezależnie od jej stylu architektonicznego.
Możliwości aranżacyjne poszerza wypełnienie, zależne od gustu właściciela posesji. Jeśli ogrodzenie ma zbliżać do natury i ładnie komponować się z drzewami w ogrodzie, można je wypełnić drewnem lub korą drzew. Z kolei jeżeli ma zlewać się z elewacją domu, wtedy wybrać należy jako wypełnienie kamienie w odpowiednim kolorze.
Co ważne, wypełnienie można w każdej chwili zmienić! Wystarczy tylko zdjąć górny panel, by wyjąć stary materiał, a później wsypać nowy. Jeśli raz zamontowane ogrodzenie ma służyć przez lata – wymiana wypełnienia nie jest konieczna.

Murek gabionowy PetraZen – szybki w montażu

Murek gabionowy PetraZen, mimo pozornie skomplikowanej budowy, jest relatywnie szybki w montażu. Oczywiście, sam proces najlepiej oddać w ręce specjalistów, ale wprawieni majsterkowicze też powinni sobie z nim poradzić, korzystając z dostępnych instrukcji.
Ten model ogrodzenia gabionowego skonstruowano w taki sposób, by możliwe było łączenie przęseł pod dowolnym kątem. W praktyce oznacza to, że można je ustawić w dowolnej linii, nie tylko prostej, lub pod kątem 90 stopni.

Murek gabionowy PetraZen zapewnia bezpieczeństwo i prywatność

Atrakcyjny wygląd to oczywiście nie jedyna cecha murków PetraZen. Istotny jest także komfort i poczucie bezpieczeństwa, które dają. Ich budowa gwarantuje trwałość na lata, zapewnia wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne oraz utrudnia niepowołanym osobom przedostawanie się na teren Twojej posesji.
Co więcej, szczelne wypełnienie murku sprawia, że skutecznie osłania osoby odpoczywające w ogrodzie przed wzrokiem przechodniów i sąsiadów, co zwiększa poczucie prywatności. Dodatkowo murek pomaga tłumić hałasy płynąca spoza posesji, a także wyłapuje przykre zapachy, podnosząc komfort wypoczynku czy pracy w ogrodzie.

Murki gabionowe PetraZen dają Ci więc wszystko, czego potrzebujesz: swobodę, bezpieczeństwo oraz atrakcyjny wygląd ogrodzenia. Czego chcieć więcej?

Autor zdjęć: materiały prasowe
Opracowanie: Na podstawie materiałów firmy Betafence Sp. z o.o.
Ogrodniku przeczytaj
2080 roślin w nowym wydaniu KATALOGU ROŚLIN
2080 roślin w nowym wydaniu KATALOGU ROŚLIN

Katalog Roślin wydany przez Związek Szkółkarzy Polskich to baza 2080 sprawdzonych i dostępnych na polskim rynku roślin, opisanych przez ośmiu wybitnych specjalistów i praktyków.

KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu
KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu

W doborze roślin do ogrodu bardzo pomocne są katalogi roślin. Zawierają one najważniejsze informacje na temat cech roślin, wymagań, pielęgnacji, możliwości zastosowania. Opisy roślin w katalogach są ilustrowane pięknymi zdjęciami.

Zima - nie zima.
Zima - nie zima.

Koniec stycznia a tu czort wie co jest - teoretycznie powinna być zima a w praktyce...? Sniegu...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia