Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Ogrodzenia ogrodu

#
 • Wymarzone Ogrodzenie Twojego Domu

  Wymarzone Ogrodzenie Twojego Domu

  MATERIAŁ PŁATNY

  Zbudowaliśmy dom, wyposażyliśmy go w najlepsze meble, założyliśmy trawnik i wybraliśmy odpowiednie rośliny do ogrodu, zadbaliśmy o piękny drewniany taras – czas  na uwieńczenie życiowego projektu swoistą „wisienką na torcie” - doskonałym ogrodzeniem drewnianym.

 • Drewniane ogrodzenie: uroczy płotek

  Drewniane ogrodzenie: uroczy płotek

  Na to, jak odbieramy otoczenie domu, duży wpływ ma nie tylko zadbany ogródek, ale też ogrodzenie. Do ogrodu w stylu wiejskim pasuje drewniane ogrodzenie, na przykład uroczy płotek z drewnianych sztachet.

 • Ogrodzenie ogrodu: rodzaje ogrodzeń z kamienia

  Ogrodzenie ogrodu: rodzaje ogrodzeń z kamienia

  Kamienne ogrodzenia są solidne i zarazem eleganckie. Pasują zarówno do nowoczesnej architektury, jak i domów w stylu dworków. Poznaj rodzaje ogrodzeń z kamienia. Różne rodzaje muru.

 • Jakie ogrodzenie do ogrodu: rodzaje ogrodzenia

  Jakie ogrodzenie do ogrodu: rodzaje ogrodzenia

  Ogrodzenie obok funkcji ochronnych, ma także zdobić otoczenie domu i ogród. Ogrodzenie ogrodu powinno współgrać z jego wystrojem. Jakie ogrodzenie wybrać? Rodzaje ogrodzeń: ogrodzenia z drewna, ogrodzenia z kamienia, ogrodzenia z metalu, ogrodzenia betonowe.

 • Klinkier w ogrodzie: inspiracje. Co można zrobić z klinkieru - ZDJĘCIA

  Klinkier w ogrodzie: inspiracje. Co można zrobić z klinkieru - ZDJĘCIA

  Z klinkieru można wykonać nie tylko nawierzchnie ścieżek, podjazdów i tarasów, lecz także schody ogrodowe, murki i ogrodzenia. Klinkier to materiał mało nasiąkliwy oraz odporny na ścieranie i mróz, co czyni go cennym budulcem elementów ogrodu narażonych na działanie wody i niskiej temperatury.

 • Jak sprytnie ukryć śmietnik przy ogrodzeniu ogrodu

  Jak sprytnie ukryć śmietnik przy ogrodzeniu ogrodu

  Śmietnik jest konieczny przy każdej posesji. Nie jest to jednak dekoracyjny element ogrodu. Jak sprawić, by śmietnik przy ogrodzeniu był mniej widoczny.

 • Drewniane ogrodzenia. Jak budować i konserwować ogrodzenia z drewna

  Drewniane ogrodzenia. Jak budować i konserwować ogrodzenia z drewna

  Drewniane ogrodzenia znakomicie wtapiają się w otoczenie i nawet zaniedbane ładnie się starzeją, ale wymagają starannej konserwacji i odnawiania. Jak budować i konserwować ogrodzenia z drewna?

 • Płoty: ogrodzenia drewniane na wieś i do miasta

  Płoty: ogrodzenia drewniane na wieś i do miasta

  Płoty - drewniane ogrodzenia - należą, tak jak kamienne, do najstarszych ogrodzeń. Najlepiej wyglądają wokół wiejskich domów. Są dobrą oprawą architektury eksponującej elewację, okiennice, ganki i lukarny z drewna.

 • Ogrodzenia z drewna. Drewniane płoty. ZDJĘCIA

  Ogrodzenia z drewna. Drewniane płoty. ZDJĘCIA

  Drewniane ogrodzenia mają swój urok. Pasują nie tylko do działek rekreacyjnych i wiejskich posesji.

 • Brama z automatyką. Automatyczny napęd do bramy

  Brama z automatyką. Automatyczny napęd do bramy

  Wybierając bramę, warto zdecydować się również na zakup urządzeń pozwalających na jej automatyczne otwieranie i zamykanie. Jakie zalety ma brama z automatycznym napędem?

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © MURATOR S.A. 2008-2014 | Design by MURATOR Multimedia | Hosted by SuperMedia