Ogrodzenia ogrodu

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Ogrodzenia, nawierzchnie > Ogrodzenia ogrodu
 • Ogrodzenie ogrodu: 4 oryginalne materiały na ogrodzenie

  Ogrodzenie ogrodu: 4 oryginalne materiały na ogrodzenie

  MATERIAŁ PŁATNY

  Gdy planujemy ogrodzenie ogrodu, przede wszystkim zastanawiamy się, z jakiego materiału je zbudować. Chętnie decydujemy się na ogrodzenia murowane, ze względu na ich trwałość. Poznaj 4 oryginalne materiały na ogrodzenie murowane: pustaki i cegły, w tym cegłę antyk doskonałą do rustykalnych wnętrz ogrodowych. ZDJĘCIA

 • Jakie ogrodzenie wybrać do ogrodu: rodzaje ogrodzenia

  Jakie ogrodzenie wybrać do ogrodu: rodzaje ogrodzenia

  Ogrodzenie, obok funkcji ochronnych, ma także zdobić otoczenie domu i ogród. Ogrodzenie ogrodu powinno współgrać z jego wystrojem. Jakie ogrodzenie wybrać? Rodzaje ogrodzeń: ogrodzenia z drewna, ogrodzenia z kamienia, ogrodzenia z metalu, ogrodzenia betonowe.

 • Brama zimą. Co zrobić, aby zimą łatwo otworzyć bramę

  Brama zimą. Co zrobić, aby zimą łatwo otworzyć bramę

  Brama zimą może sie trudno otwierać. Aby podczas zimy nie mieć problemów z otworzeniem bramy, trzeba zadbać o zawiasy i skrzydła bramy, a przy bramie przesuwnej także o szyny. Zimowe użytkowanie bramy ogrodowej.

 • Jakie rośliny nadają się do posadzenia przy ogrodzeniu

  Jakie rośliny nadają się do posadzenia przy ogrodzeniu

  Często o wyglądzie ogrodzenia w równym stopniu co materiał, z którego je wykonano, decydują rosnące obok rośliny. Jakie rośliny najlepiej sprawdzą się przy ogrodzeniu?

 • Dom i ogród w kamieniu: ogrodzenia, ściany, dekoracje

  Dom i ogród w kamieniu: ogrodzenia, ściany, dekoracje

  Płytki kamienne to modne, trwałe i efektowne wykończenie ogrodzenia domu i ogrodu oraz elewacji i ścian. Kamień to rozwiązanie, po które chętnie sięgamy...

 • Ogrodzenia z kamienia: solidne, trwałe i funkcjonalne. ZDJĘCIA

  Ogrodzenia z kamienia: solidne, trwałe i funkcjonalne. ZDJĘCIA

  Ogrodzenia z kamienia są solidne, trwałe i skutecznie izolują wnętrze działki i wygłuszają zgiełk ulicy. Zobacz ZDJĘCIA ogrodzeń z kamienia. Kamienne ogrodzenia ogrodu.

 • Drewniane ogrodzenie: uroczy płotek

  Drewniane ogrodzenie: uroczy płotek

  Na to, jak odbieramy otoczenie domu, duży wpływ ma nie tylko zadbany ogródek, ale też ogrodzenie. Do ogrodu w stylu wiejskim pasuje drewniane ogrodzenie, na przykład uroczy płotek z drewnianych sztachet.

 • Kamienne ogrodzenie: jaki kamień na ogrodzenie ogrodu

  Kamienne ogrodzenie: jaki kamień na ogrodzenie ogrodu

  Kamienne ogrodzenie jest solidne i zarazem eleganckie. Pasuje do nowoczesnej architektury i domów w stylu dworków. Z jakiego kamienia zbudować ogrodzenie ogrodu?

 • Ogrodzenie w kolorze elewacji budynku. ZDJĘCIA

  Ogrodzenie w kolorze elewacji budynku. ZDJĘCIA

  Jeżeli ogrodzenie jest utrzymane w stylistyce budynku, wysyłany jest sygnał, że dom zaczyna się już na granicy posiadłości.

 • Ogrodzenia gabionowe. Metal i kamień w ogrodzeniu [WIDEO]

  Ogrodzenia gabionowe. Metal i kamień w ogrodzeniu [WIDEO]

  Ogrodzenie gabionowe jest proste w formie i efektowne. Zapewnia osłonę przed wzrokiem przechodniów, kurzem i błotem z drogi, a jednocześnie jest lekko przepuszczalne dla wiatru.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia