Nawierzchnie w ogrodzie

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Ogrodzenia, nawierzchnie > Nawierzchnie w ogrodzie
 • Geomata - dobry sposób stabilizacji podłoża przy urządzaniu ogrodu

  Geomata - dobry sposób stabilizacji podłoża przy urządzaniu ogrodu

  MATERIAŁ PŁATNY

  Geomata to produkt przydatny przy zakładaniu ogrodu - wykorzystywana jest do stabilizacji podłoża, umożliwiając ochronę gruntu przed destrukcyjnym działaniem wody oraz wiatru i tym samym zapewniając odpowiednie warunki wegetacji roślin. Jak przygotować podłoże pod geomatę i jak układać geomatę w ogrodzie.

 • Jak łatwo i szybko zamiatać ścieżki ogrodowe, tarasy i podjazdy. Zamiatarki mechaniczne

  Jak łatwo i szybko zamiatać ścieżki ogrodowe, tarasy i podjazdy. Zamiatarki mechaniczne

  Jeśli chcemy, by ścieżki ogrodowe, tarasy i podjazdy wyglądały estetycznie podczas całego sezonu, konieczne jest ich systematyczne zamiatanie. Zamiast używać zwykłej miotły do czyszczenia nawierzchni w ogrodzie, użyj mechanicznej zamiatarki. Zrobisz to pięć razy szybciej niż miotłą!

 • Taras – jaka nawierzchnia na taras: inspiracje i praktyczne porady

  Taras – jaka nawierzchnia na taras: inspiracje i praktyczne porady

  MATERIAŁ PŁATNY

  Przy wyborze nawierzchni na taras warto wziąć pod uwagę dopasowanie jej do stylu domu oraz do wystroju ogrodu. Jednym z doskonałych materiałów są płyty tarasowe, z których możemy komponować ciekawe nawierzchnie tarasowe. Inspiracje – zobacz ZDJĘCIA!

 • Beton na tarasie – przepis na efektowną i trwałą posadzkę. GALERIA zdjęć

  Beton na tarasie – przepis na efektowną i trwałą posadzkę. GALERIA zdjęć

  MATERIAŁ PŁATNY

  Beton na tarasie to znakomity sposób na wykończenie posadzki tarasowej. Przeczytaj, dlaczego warto wykorzystać na nawierzchnię na tarasie kostkę brukową i betonowe płyty. Beton na tarasie - pomysły i inspiracje. GALERIA ZDJĘĆ.

 • Nowoczesne nawierzchnie do ogrodu: dlaczego warto wybrać nawierzchnie betonowe

  Nowoczesne nawierzchnie do ogrodu: dlaczego warto wybrać nawierzchnie betonowe

  MATERIAŁ PŁATNY

  Wybierz nowoczesne nawierzchnie do ogrodu. Betonowe nawierzchnie wpisujące się w stylistykę nowoczesnej architektury są nadal bardzo na czasie. Wiąże się to z ciągle rosnącą popularnością tego typu domów i ogrodów. Zobacz zdjęcia nowoczesnych nawierzchni betonowych.

 • 5 powodów, dla których warto zastosować betonowe nawierzchnie wokół domu

  5 powodów, dla których warto zastosować betonowe nawierzchnie wokół domu

  MATERIAŁ PŁATNY

  Beton to jeden z najlepszych materiałów do utwardzenia nawierzchni wokół domu. Sprawdź, dlaczego kostkę brukową i płyty warto wykorzystać w ogrodach i na tarasach. Zobacz zdjęcia ciekawego zastosowania i łączenia nawierzchni betonowych.

 • Pomysły na spójną aranżację nawierzchni i domu. Galeria ZDJĘĆ

  Pomysły na spójną aranżację nawierzchni i domu. Galeria ZDJĘĆ

  MATERIAŁ PŁATNY

  Urządzając ogród i taras powinniśmy pamiętać, by dom i jego otoczenie stanowiły spójną całość. W spójnej aranżacji przestrzeni przydomowej pomocne będzie zastosowanie odpowiedniego materiału na nawierzchnię. Zobacz pomysły na aranżację nawierzchni w ogrodzie i na tarasie: galeria zdjęć.

 • Modna nawierzchnia na taras: nowoczesne płyty betonowe. ZDJĘCIA

  Modna nawierzchnia na taras: nowoczesne płyty betonowe. ZDJĘCIA

  MATERIAŁ PŁATNY

  Wśród modnych nawierzchni na taras wyróżniają się nowoczesne płyty betonowe. Ich zaletą jest nie tylko wyjątkowa trwałość i odporność na zmienne warunki pogodowe, ale także łatwość utrzymania w czystości. Zobacz ZDJĘCIA nowoczesnych nawierzchni tarasowych z płyt betonowych. Inspiracje na wykończenie posadzki na tarasie.

   

   

 • Jak założyć ogród żwirowy. Rośliny na żwirowe rabaty

  Jak założyć ogród żwirowy. Rośliny na żwirowe rabaty

  Ogrody żwirowe są coraz bardziej popularne. Pokrycie żwirem powierzchni ogrodu ma sporo zalet: optycznie powiększa przestrzeń działki i tworzy dobre tło dla roślin oraz elementów małej architektury. Podpowiadamy jak założyć i pielęgnować ogród żwirowy.

 • Trawnik i nawierzchnie – trzy praktyczne rozwiązania, które warto wykorzystać w ogrodzie

  Trawnik i nawierzchnie – trzy praktyczne rozwiązania, które warto wykorzystać w ogrodzie

  Trawnik i nawierzchnie to – obok roślin – podstawowe elementy ogrodu. Aby spełniały swoje funkcje i do tego atrakcyjnie wyglądały, warto zastosować praktyczne rozwiązania. Poznaj sprawdzone sposoby na wzmocnienie trawnika i oddzielenie go od rabat i ścieżek w ogrodzie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia