Ogrodzenia, nawierzchnie

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Ogrodzenia, nawierzchnie
Taras – jaka nawierzchnia na taras: inspiracje i praktyczne porady

Przy wyborze nawierzchni na taras warto wziąć pod uwagę dopasowanie jej do stylu domu oraz do wystroju ogrodu. Jednym z ...

Ogrodzenie ogrodu: 4 oryginalne materiały na ogrodzenie

Gdy planujemy ogrodzenie ogrodu, przede wszystkim zastanawiamy się, z jakiego materiału je zbudować. Chętnie decydujemy się na ogrodzenia murowane, ze ...

Urządzamy taras w stylu śródziemnomorskim: idealna nawierzchnia, dobrze dobrane rośliny, donice i meble

Aby urządzić taras w stylu śródziemnomorskim na początek zadbajmy o klimatyczną nawierzchnię, na przykład płytki wyglądające jak stara cegła. Potem ...

Ogrodzenia ogrodu

  • Ogrodzenie ogrodu: 4 oryginalne materiały na ogrodzenie

    Ogrodzenie ogrodu: 4 oryginalne materiały na ogrodzenie

    Gdy planujemy ogrodzenie ogrodu, przede wszystkim zastanawiamy się, z jakiego materiału je zbudować. Chętnie decydujemy się na ogrodzenia murowane, ze względu na ich trwałość. Poznaj 4 oryginalne materiały na ogrodzenie murowane: pustaki i cegły, w tym cegłę antyk doskonałą do rustykalnych wnętrz ogrodowych. ZDJĘCIA

Nawierzchnie w ogrodzie

Szkodniki roślin i choroby roślin

Domowe preparaty do ochrony roślin doniczkowych

Zdarza się, że rośliny doniczkowe uprawiane w mieszkaniach chorują lub są atakowane przez szkodniki. Zwykle wtedy używamy chemiczne środki ochrony roślin. Warto zamiast nich zastosować ekologiczne domowe preparaty do ochrony roślin.

Storczyk Phalaenopsis. Różne gatunki storczyka Phalaenopsis

W sklepach i kwiaciarniach można kupić dorosłe, kwitnące okazy storczyków Phalaenopsis - najczęściej hybrydy tej orchidei. Ale w sklepach internetowych można też zdobyć gatunki Phalaenopsis.

Alergia na trawy: pyłki traw groźne dla alergików

Trawy w ogrodzie mogą być groźne dla alergików. Co zrobić, aby zminimalizować objawy alergii na pyłki traw rosnących w ogrodzie. Pyłki traw a alergia. Alergia na trawy.

Jakie rośliny cebulowe sadzi się wiosną. Kwiaty cebulowe sadzone wiosną

Niektóre gatunki roślin cebulowych sadzi się wiosną, ponieważ nie mogą zimować w gruncie. Poznaj rośliny cebulowe, które sadzi się wiosną. Gatunki roślin cebulowych, bulwiastych i kłączowych sadzonych wiosną.

  • Brązowienie skrzydłokwiata

    Dzień dobry. Mam skrzydłokwiata, od pewnego czasu zauważyłam, że brązowieją jego kwiaty. Podlewam go dość regularnie, co 2-3 dni, nie ma nigdy sucho. Generalnie wygląda jakby wszystko z nim było w porządku ...

Brr! zimno!
Brr! zimno!

Zima jest to musi być zimno! Na giełdzie pojawiły się już pierwsze kwiaty cebulowe, oczywiście na...

Ogrodniku przeczytaj
2080 roślin w nowym wydaniu KATALOGU ROŚLIN
2080 roślin w nowym wydaniu KATALOGU ROŚLIN

Katalog Roślin wydany przez Związek Szkółkarzy Polskich to baza 2080 sprawdzonych i dostępnych na polskim rynku roślin, opisanych przez ośmiu wybitnych specjalistów i praktyków.

Tulipany - katalog odmian
Tulipany - katalog odmian

Tulipany nieodparcie kojarzą się z Holandią. Jednak znacznie wcześniej, zanim pojawiły się w Europie, uprawiano je w tureckich ogrodach.

Ogrodzenia i nawierzchnie w ogrodzie. Praktyczne rozwiązania, pomysły na ogrodowe ścieżki, ścieżka z drewna, kamienna ścieżka, drewniana ścieżka, renowacja ogrodzenia. Nawierzchnie z elementów betonowych. Klinkier, porady jak czyścić klinkier. Podpowiadamy czym się kierować wybierając materiał na nawierzchnię. Znajdziesz tu opisy różnych materiałów na nawierzchnię: nawierzchnia żwirowa, kostka brukowa, kostki kamienne, płyty chodnikowe, płyty kamienne łamane, beton artystyczny. Wskazówki i instruktaże jak ułożyć nawierzchnię. Ogrodzenia ogrodowe, renowacja siatki ogrodowej. Ogrodzenia oplecione roślinami, ciekawe pomysły i aranżacje. Ogrodzenia gabionowe, ogrodzenia pełne, ażurowe. Rady jak dobrać ogrodzenie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia