Ogrodzenia, nawierzchnie

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Ogrodzenia, nawierzchnie
Oryginalne pomysły na ścieżki w ogrodzie. ZDJĘCIA ogrodowych ścieżek

Ścieżki w ogrodzie pozwalają łatwo dotrzeć do domu, a także do najczęściej użytkowanych fragmentów ogrodu. Ogrodowe ścieżki powinny pasować do ...

Kamienne ogrodzenie: jaki kamień na ogrodzenie ogrodu

Kamienne ogrodzenie jest solidne i zarazem eleganckie. Pasuje do nowoczesnej architektury i domów w stylu dworków. Z jakiego kamienia zbudować ...

Ogrodzenie w kolorze elewacji budynku. ZDJĘCIA

Jeżeli ogrodzenie jest utrzymane w stylistyce budynku, wysyłany jest sygnał, że dom zaczyna się już na granicy posiadłości.

Ogrodzenia ogrodu

Nawierzchnie w ogrodzie

Szkodniki roślin i choroby roślin

  • Osy w ogrodzie i na działce. Jak zwalczać osy?

    Osy w ogrodzie i na działce. Jak zwalczać osy?

    Zwalczanie os jest zabiegiem dość niebezpiecznym - źle przeprowadzone może rozdrażnić owady i sprowokować je do ataku. Najlepiej zlokalizować gniazdo i zniszczyć je wraz z owadami. Podpowiadamy jak zwalczać osy w ogrodzie i na działce.

Narcyzy w doniczkach: popularne wiosenne kwiaty

Narcyzy należą do najpopularniejszych wiosennych kwiatów. Pod koniec zimy i wiosną w sprzedaży oferowane są narcyzy w doniczkach. Z narcyzów w doniczkach możemy z nich stworzyć wesołe wiosenne dekoracje.

Cymbidium: storczyk o okazałych kwiatostanach

Cymbidium należy do jednych z najpopularniejszych storczyków uprawianych jako roślina doniczkowa w mieszkaniach. Decydując się na uprawę storczyka Cymbidium w domu, musimy zapewnić mu między innymi wysoką wilgotność powietrza.

Pomysł na zakątek w ogrodzie: wielobarwna rabata

Tę rabatę tworzą kwitnące byliny oraz krzewy ułożone w klasyczny sposób – z tyłu rośliny wyższe, z przodu niższe, a w tle przycięty cisowy żywopłot.

Pnącza - nowości z wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE 2015 [ZDJĘCIA]

Co roku na rynku pojawia się wiele nowych roślin. Wśród nich są także pnącza. Poznajcie ozdobne pnącza, które zostały zgłoszone do Konkursu Roślin NOWOŚCI na tegorocznej Wystawie ZIELEŃ TO ŻYCIE. Nowości roślinne: pnącza. ZDJĘCIA

  • Jak uratować zniszczony storczyk

    Witam serdecznie. Około 4 tygodnie temu, znalazłam przy kontenerze ze śmieciami zmarznięty "kwiatek" w plastikowej doniczce. Jego korzenie, które wystawały poza plastikową formę, przypominały korzenie storczyka. Ktoś chyba nie miał siły już ...

Temat miesiąca
Ogród na Boże Narodzenie: świąteczna dekoracja ogrodu. ZDJĘCIA’

Na Boże Narodzenie ozdabiamy nie tylko nasze domy. Świąteczne dekoracje zobaczyć można także w wielu ogrodach. Zobacz pomysły na świąteczne dekoracje ogrodu. Ogród na Boże Narodzenie.

Storczyki
Storczyki

Ostatnio zakwitł mi storczyk. Pochodzi z "odzysku", czyli został przeze mnie odratowany po...

Ogrodniku przeczytaj
2080 roślin w nowym wydaniu KATALOGU ROŚLIN
2080 roślin w nowym wydaniu KATALOGU ROŚLIN

Katalog Roślin wydany przez Związek Szkółkarzy Polskich to baza 2080 sprawdzonych i dostępnych na polskim rynku roślin, opisanych przez ośmiu wybitnych specjalistów i praktyków.

"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"

"Ogród z charakterem" to książka napisana w sposób zachęcający do natychmiastowego zastosowania w ogrodach zawartych w niej wskazówek. Cennym jej walorem są liczne, piekne zdjęcia. Album o ogrodach.

Ogrodzenia i nawierzchnie w ogrodzie. Praktyczne rozwiązania, pomysły na ogrodowe ścieżki, ścieżka z drewna, kamienna ścieżka, drewniana ścieżka, renowacja ogrodzenia. Nawierzchnie z elementów betonowych. Klinkier, porady jak czyścić klinkier. Podpowiadamy czym się kierować wybierając materiał na nawierzchnię. Znajdziesz tu opisy różnych materiałów na nawierzchnię: nawierzchnia żwirowa, kostka brukowa, kostki kamienne, płyty chodnikowe, płyty kamienne łamane, beton artystyczny. Wskazówki i instruktaże jak ułożyć nawierzchnię. Ogrodzenia ogrodowe, renowacja siatki ogrodowej. Ogrodzenia oplecione roślinami, ciekawe pomysły i aranżacje. Ogrodzenia gabionowe, ogrodzenia pełne, ażurowe. Rady jak dobrać ogrodzenie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2016 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia