Ogrodzenia, nawierzchnie

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Ogrodzenia, nawierzchnie
Taras – jaka nawierzchnia na taras: inspiracje i praktyczne porady

Przy wyborze nawierzchni na taras warto wziąć pod uwagę dopasowanie jej do stylu domu oraz do wystroju ogrodu. Jednym z ...

Ogrodzenie ogrodu: 4 oryginalne materiały na ogrodzenie

Gdy planujemy ogrodzenie ogrodu, przede wszystkim zastanawiamy się, z jakiego materiału je zbudować. Chętnie decydujemy się na ogrodzenia murowane, ze ...

Urządzamy taras w stylu śródziemnomorskim: idealna nawierzchnia, dobrze dobrane rośliny, donice i meble

Aby urządzić taras w stylu śródziemnomorskim na początek zadbajmy o klimatyczną nawierzchnię, na przykład płytki wyglądające jak stara cegła. Potem ...

Ogrodzenia ogrodu

 • Ogrodzenie ogrodu: 4 oryginalne materiały na ogrodzenie

  Ogrodzenie ogrodu: 4 oryginalne materiały na ogrodzenie

  Gdy planujemy ogrodzenie ogrodu, przede wszystkim zastanawiamy się, z jakiego materiału je zbudować. Chętnie decydujemy się na ogrodzenia murowane, ze względu na ich trwałość. Poznaj 4 oryginalne materiały na ogrodzenie murowane: pustaki i cegły, w tym cegłę antyk doskonałą do rustykalnych wnętrz ogrodowych. ZDJĘCIA

Nawierzchnie w ogrodzie

 • Jaki materiał wybrać na podjazd do garażu? Praktyczne porady

  Jaki materiał wybrać na podjazd do garażu? Praktyczne porady

  Wybierając materiał na podjazd do garażu należy kierować się jego wytrzymałością, ale również estetyką. Dobrym materiałem na podjazd do garażu jest kostka brukowa, z której możemy komponować ciekawe wzory nawierzchni. Poznaj dobry materiał na pojazd do garażu.

Szkodniki roślin i choroby roślin

Kwiaty na Walentynki. Kompozycje kwiatowe na Dzień Zakochanych

Walentynki  to znakomita okazja na obdarowanie bliskich kwiatami. Jakie kwiaty dać ukochanej osobie na Dzień Zakochanych. Kwiaty na Walentynki.

Storczyk Phalaenopsis – co zrobić gdy storczyk przekwitnie?

Phalaenopsis to najpopularniejszy gatunek storczyka uprawiany w naszych mieszkaniach. Podpowiadamy co zrobić, gdy Phalaenopsis przekwitnie. Storczyk Phalaenopsis po przekwitnięciu.

Aksamitki - turki - Tagetes. Gatunki aksamitek do ogrodu i na balkon

Aksamitki to jedne z najpopularniejszych kwitnących roślin jednorocznych. Poznaj gatunki aksamitek do uprawy w ogrodzie. Aksamitka rozpierzchła, aksamitka wąskolistna i aksamitka wyniosła.

Najpopularniejsze rośliny o kolczastych kwiatach: przegorzan, mikołajek, szczeć

Rośliny o kolczastych kwiatach to ciekawa propozycja do ogrodu. Poznaj najpopularniejsze rośliny o kolczastych kwiatach: przegorzan, szczeć, mikołajek.

 • Laurowiśnia uprawiana w donicy

  Dostałam laurowiśnię w donicy. Stoi na tarasie, ale nie wiem, co z nią zrobić przed zimą (podobno łatwo przemarza). Zabezpieczyć i zostawić na dworze czy przenieść do zimnego pomieszczenia?

Choinka
Choinka

Choinki, choineczki - ten rozmiar i rodzaj sprzedaje się u nas na święta jak świeże bułeczki. :)...

Ogrodniku przeczytaj
KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu
KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu

W doborze roślin do ogrodu bardzo pomocne są katalogi roślin. Zawierają one najważniejsze informacje na temat cech roślin, wymagań, pielęgnacji, możliwości zastosowania. Opisy roślin w katalogach są ilustrowane pięknymi zdjęciami.

Tulipany - katalog odmian
Tulipany - katalog odmian

Tulipany nieodparcie kojarzą się z Holandią. Jednak znacznie wcześniej, zanim pojawiły się w Europie, uprawiano je w tureckich ogrodach.

Ogrodzenia i nawierzchnie w ogrodzie. Praktyczne rozwiązania, pomysły na ogrodowe ścieżki, ścieżka z drewna, kamienna ścieżka, drewniana ścieżka, renowacja ogrodzenia. Nawierzchnie z elementów betonowych. Klinkier, porady jak czyścić klinkier. Podpowiadamy czym się kierować wybierając materiał na nawierzchnię. Znajdziesz tu opisy różnych materiałów na nawierzchnię: nawierzchnia żwirowa, kostka brukowa, kostki kamienne, płyty chodnikowe, płyty kamienne łamane, beton artystyczny. Wskazówki i instruktaże jak ułożyć nawierzchnię. Ogrodzenia ogrodowe, renowacja siatki ogrodowej. Ogrodzenia oplecione roślinami, ciekawe pomysły i aranżacje. Ogrodzenia gabionowe, ogrodzenia pełne, ażurowe. Rady jak dobrać ogrodzenie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia