Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Ogrodzenia, nawierzchnie

#
Czym można wykończyć ogrodzenie: okładziny

Zamiast budować ogrodzenie z cegieł czy ciosów kamiennych, można je wykonać z pustaków, bloczków betonowych lub zbrojonego betonu, a następnie ...

Jak skutecznie pozbyć się mchu z nawierzchni, ściany czy ogrodzenia?

Mech można spotkać w różnych miejscach, między innymi na dachach, ścianach, płotach, nawierzchniach w ogrodzie. Najczęściej pojawia się w zacienionych, ...

Ogrodzenia drewniane

Ogrodzenia drewniane są ponadczasowe, łatwe do postawienia i konserwacji. Dobrze wpisują się w pejzaż zarówno wsi, jak i miasta.

Ogrodzenia ogrodu

#

Nawierzchnie w ogrodzie

#
  • Jaki kamień można wykorzystać w ogrodzie

    Jaki kamień można wykorzystać w ogrodzie

    Kamieńto znakomity materiał do ogrodu. Z kamienia można nie tylko ułożyć nawierzchnie ogrodowe, ale wykorzystać go do stworzenia wielu ogrodowych elementów. Jaki kamień nadaje się do ogrodów i jest w nich wykorzystywany?

Szkodniki roślin i choroby roślin

#
Amarylisy w doniczkach w dekoracji domu na Boże Narodzenie

Amarylisy w doniczkach znakomicie nadają się na bożonarodzeniową dekorację. Te imponujące kwiaty pięknie ozdobią nasze domy na Boże Narodzenie. Amarylis w dekoracji na Boże Narodzenie.

Storczyk Cattleya – królowa orchidei. Uprawa storczyka Cattleya w domu

Storczyki Cattleya zasługują na uwagę i warto je mieć w swojej kolekcji storczykowej. Storczyki Cattleya dobrze sobie radzą w warunkach uprawy na parapecie, o ile spełnimy ich podstawowe wymagania.

Liliowce – ciekawe byliny o pięknych kwiatach. ZDJĘCIA liliowców

Liliowce to efektownie kwitnące byliny o niedużych wymaganiach, które znakomicie nadają się na ogrodowe rabaty i do obsadzania oczek wodnych. Zobacz zdjęcia pięknych liliowców.

5 propozycji zagospodarowania małego ogrodu

Masz mały ogród i nie masz pomysłuu jak go urządzić? Przedstawiamy pięć propozycji zagospodarowania małego ogrodu, które z powodzeniem możesz wykorzystać.

  • Zasychanie liści klonu palmowego

    Posadziłam w tym roku klon palmowy na stanowisku słonecznym. Od pewnego czasu zaczęły zasychać mu listki - straciły swój czerwony kolor i stały się jakby spłowiałe i bardziej zielonobrązowe. Co powoduje takie objawy?

Temat miesiąca
Ogrodzenia metalowe’

Ogrodzenia metalowe cieszą się niesłabnącą popularnością, głównie dzięki swej trwałości, ale także uniwersalności.

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper
Róże
Róże

Róże, królowe kwiatów. Dla jednych oklepane, dla mnie zawsze będą piekne,...

Ogrodniku przeczytaj #
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"

"Ogród z charakterem" to książka napisana w sposób zachęcający do natychmiastowego zastosowania w ogrodach zawartych w niej wskazówek. Cennym jej walorem są liczne, piekne zdjęcia. Album o ogrodach.

Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście
Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście

"Miejskie ogrody” to ilustrowany poradnik dla tych wszystkich, którzy chcą zaniedbany ogródek, podwórko, taras na dachu czy balkon zamienić w urokliwą i łatwą w utrzymaniu oazę zieleni.

Ogrodzenia i nawierzchnie w ogrodzie. Praktyczne rozwiązania, pomysły na ogrodowe ścieżki, ścieżka z drewna, kamienna ścieżka, drewniana ścieżka, renowacja ogrodzenia. Nawierzchnie z elementów betonowych. Klinkier, porady jak czyścić klinkier. Podpowiadamy czym się kierować wybierając materiał na nawierzchnię. Znajdziesz tu opisy różnych materiałów na nawierzchnię: nawierzchnia żwirowa, kostka brukowa, kostki kamienne, płyty chodnikowe, płyty kamienne łamane, beton artystyczny. Wskazówki i instruktaże jak ułożyć nawierzchnię. Ogrodzenia ogrodowe, renowacja siatki ogrodowej. Ogrodzenia oplecione roślinami, ciekawe pomysły i aranżacje. Ogrodzenia gabionowe, ogrodzenia pełne, ażurowe. Rady jak dobrać ogrodzenie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2015 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia