Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Ogrodzenia, nawierzchnie

#
Cegła klinkierowa na ścieżce, czyli nawierzchnie z klinkieru w ogrodzie

Jeżeli chcemy urządzić ogród z materiałów naturalnych, a przy tym solidnych, trwałych i efektownych, zdecydujmy się na klinkier. Nawierzchnia klinkierowa ...

Dekoracyjne płyty do ogrodu imitujące naturalne drewno

Alternatywą dla drewnianych elementów małej architektury i nawierzchni w ogrodzie są płyty dekoracyjne systemu Pino, które wyglądem przypominają naturalne drewno ...

Kostka brukowa

Odkąd kostka brukowa zaczęła robić karierę, wypełniając przestrzeń wokół domów jednorodzinnych, jej wygląd znacznie się zmienił.

Ogrodzenia ogrodu

#

Nawierzchnie w ogrodzie

#

Szkodniki roślin i choroby roślin

#
Bugenwilla – kwitnące pnącze do mieszkania oraz na balkon i taras i do ogrodu. Pielęgnacja bugenwilli

Bugenwilla to piękne pnącze, które uprawia się jako roślina doniczkowa. Obficie kwitnąca bugenwilla to wyjątkowa ozdoba balkonu czy tarasu w sezonie. Jak pielęgnować bugenwillę.

Uprawa storczyków w domu: okres spoczynku, podlewanie, nawożenie

Storczyki z powodzeniem można uprawiać w domu. W pielęgnacji storczyków istotne jest podlewanie i nawożenie, ale także zapewnienie roślinom okresu spoczynku.

Werbena – roślina na balkon, taras i do ogrodu. Uprawa werbeny

Werbena to dokonała roślina na kwietniki w ogrodzie oraz do uprawy w pojemnikach na balkonach czy tarasach. Liczne odmiany werbeny różnią się m.in. barwą kwiatów. Jak uprawiać werbenę w ogrodzie i na balkonie?

Aranżacja ogrodu - trawy ozdobne. Sadzenie i pielęgnacja traw ozdobnych w ogrodzie

Trawy ozdobne w ogrodzie to modne elementy aranżacji ogrodu. Trawy ozdobne często stają się głównym elementem kompozycji ogrodowej. Podpowiadamy: sadzenie traw ozdobnych, pielęgnacja traw ozdobnych w ogrodzie.

  • Hebe tłustolistne - żółkną liście

    Witam, mam w ogrodzie kilkanaście krzaczków hebe tłustolistnego (sadzone w ubiegłym roku). Zauważyłam, że wewnątrz krzaczków listki żółkną, a następnie brązowieją i zasychają. Czym to może być spowodowane? Czy te rośliny należy ...

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper
Jesień już jest!
Jesień już jest!

Czekaliśmy i doczekaliśmy się na jesień.

Ogrodniku przeczytaj #
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"

"Ogród z charakterem" to książka napisana w sposób zachęcający do natychmiastowego zastosowania w ogrodach zawartych w niej wskazówek. Cennym jej walorem są liczne, piekne zdjęcia. Album o ogrodach.

KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu
KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu

W doborze roślin do ogrodu bardzo pomocne są katalogi roślin. Zawierają one najważniejsze informacje na temat cech roślin, wymagań, pielęgnacji, możliwości zastosowania. Opisy roślin w katalogach są ilustrowane pięknymi zdjęciami.

Ogrodzenia i nawierzchnie w ogrodzie. Praktyczne rozwiązania, pomysły na ogrodowe ścieżki, ścieżka z drewna, kamienna ścieżka, drewniana ścieżka, renowacja ogrodzenia. Nawierzchnie z elementów betonowych. Klinkier, porady jak czyścić klinkier. Podpowiadamy czym się kierować wybierając materiał na nawierzchnię. Znajdziesz tu opisy różnych materiałów na nawierzchnię: nawierzchnia żwirowa, kostka brukowa, kostki kamienne, płyty chodnikowe, płyty kamienne łamane, beton artystyczny. Wskazówki i instruktaże jak ułożyć nawierzchnię. Ogrodzenia ogrodowe, renowacja siatki ogrodowej. Ogrodzenia oplecione roślinami, ciekawe pomysły i aranżacje. Ogrodzenia gabionowe, ogrodzenia pełne, ażurowe. Rady jak dobrać ogrodzenie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2015 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia