Ogród wiejski

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Ogród wiejski
Woda w ogrodzie w obiegu zamkniętym

Płynąca woda ma sporo zalet. W ogrodzie można stworzyć strumień, kaskadę, zainstalować fontannę czy zdrój przyścienny. Najczęściej pamiętamy o jej ...

Drzewa i krzewy o kolorowych liściach

W ogrodach zazwyczaj króluje zieleń ożywiona kolorowymi kwiatami. Urody tym kompozycjom dodadzą drzewa i krzewy o barwnych liściach.

Pomysł na ogród: podwyższone rabaty z roślinami ozdobnymi

Posadzenie roślin na podwyższonych rabatach to dobry pomysł. Nie tylko dlatego, że rośliny są ładnie wyeksponowane i wyglądają efektownie w ...

Ogród na wsi

Szkodniki roślin i choroby roślin

Pierwiosnek kubkowaty – wiosenny kwiat doniczkowy, który może uczulać

Pierwiosnek kubkowaty to jeden z gatunków pierwiosnka, który często oferowany jest wiosną w sprzedaży jako kwitnąca roślina doniczkowa. Podpowiadamy, jak pielęgnować pierwiosnek kubkowaty w domu. Pielęgnacja pierwiosnka kubkowatego.

Storczyk Phalaenopsis – co zrobić gdy storczyk przekwitnie?

Phalaenopsis to najpopularniejszy gatunek storczyka uprawiany w naszych mieszkaniach. Podpowiadamy co zrobić, gdy Phalaenopsis przekwitnie. Storczyk Phalaenopsis po przekwitnięciu.

Żuraweczki – byliny o ozdobnych liściach: uprawa i zastosowanie. ZDJĘCIA ciekawych odmian żuraweczek

Żuraweczki to „kuzynki” żurawek – popularnych bylin ogrodowych o ozdobnych liściach. ŻURAWECZKI uprawa. Poznaj zastosowanie żuraweczek w ogrodzie. ZDJĘCIA ciekawych odmian żuraweczek.

Jodła – ciekawe gatunki jodły do ogrodów

Jodła to jedno z najpiękniejszych drzew iglastych uprawianych w ogrodzie. Jodłę w ogrodzie sadzi jako soliter bądź w kompozycji z innymi roślinami. Jodła może być dekoracją skalniaków, wrzosowisk, trawników i zbiorników wodnych. Poznaj ciekawe gatunki jodły do sadzenia w ogrodach.

  • Balkon od strony wschodniej

    Mam duży balkon (3 piętro, wschód), chcę go ładnie urządzić - trochę pnących roślin, miniaturowe drzewka, kwiaty. Jedynie iglaki mnie nie interesują. Na dodatek muszą to być rośliny odporne na mróz, albo takie ...

Mini ogrody
Mini ogrody

Kto z Was robił kiedyś ogród w słoiku lub w akwarium? Ja wiele razy. Kwiaty tak hodowane...

Ogrodniku przeczytaj
Tulipany - katalog odmian
Tulipany - katalog odmian

Tulipany nieodparcie kojarzą się z Holandią. Jednak znacznie wcześniej, zanim pojawiły się w Europie, uprawiano je w tureckich ogrodach.

Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście
Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście

"Miejskie ogrody” to ilustrowany poradnik dla tych wszystkich, którzy chcą zaniedbany ogródek, podwórko, taras na dachu czy balkon zamienić w urokliwą i łatwą w utrzymaniu oazę zieleni.

Pomysł na wiejski ogród. Ogrody warzywne. Różne gatunki roślin i warzyw, Zobacz jak uprawiać warzywa w ogrodzie. Dowiedz się jakie są sposoby ochrony roślin przed szkodnikami, zabezpieczenie roślin przed zimą, mrozem. Ogród wiejski a elementy małej architektury i wyposażenia, altany, rabaty, murek w ogrodzie. Rośliny do ogrodu, pożyteczne owady w ogrodzie, pielęgnacja roślin w ogrodzie na wsi, sposoby na piękny ogród, warzywa ekologiczne, zioła w ogrodzie. Mówimy jak założyć ogród ekologiczny. Podpowiadamy jak pielęgnować ogród wiejski, jakich środków chemicznych używać, nawozy sztuczne, nawozy naturalne, kompost. Nawożenie, podlewanie, przesadzanie roślin, owocowanie, przycinanie pędów. Ogród wiejski i ekologiczne warzywa i owoce.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia