Inne instalacje w ogrodzie

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Instalacje, narzędzia > Inne instalacje w ogrodzie
 • Instalacja elektryczna w otoczeniu domu

  Instalacja elektryczna w otoczeniu domu

  Jak zaplanować instalację elektryczną wokół domu, aby ograniczyć zużycie energii elektrycznej w ogrodzie?

 • Oczyszczalnia jak ogród

  Oczyszczalnia jak ogród

  Oczyszczalnie roślinne są proste w budowie, wykorzystują naturalne procesy zachodzące w przyrodzie, praktycznie nie potrzebują obsługi, a dodatkowo mogą być pięknym elementem krajobrazu.

 • Dlaczego oczyszczalnie roślinne?

  Dlaczego oczyszczalnie roślinne?

  Oczyszczalnia przeznaczona dla indywidualnego gospodarstwa domowego powinna się opierać na prostej i niezawodnej technologii pozwalającej uzyskać wysoki stopień oczyszczania ścieków. Powinna być też łatwa w obsłudze i tania w eksploatacji.

 • Zalety oczyszczalni z fitoreaktorem

  Zalety oczyszczalni z fitoreaktorem

  Wielokrotny, dynamiczny przepływ dobrze natlenionych ścieków w oczyszczalni z fitoreaktorem powoduje wiele korzystnych procesów: szybki tlenowy rozkład i mineralizację związków organicznych, stałe usuwanie zawiesiny oraz brak sedymentacji i kumulacji osadu.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia