Instalacje, narzędzia

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Instalacje, narzędzia
Oświetlenie ogrodu. Jak zaprojektować światło w ogrodzie - praktyczne wskazówki

Światło w ogrodzie daje nam poczucie bezpieczeństwa i pozwala wyeksponować fragmenty ogrodu. Oświetlenie ogrodu należy tak zaprojektować, aby spełniało zarówno ...

Jakie narzędzia są potrzebne do pielęgnacji ogrodu

Do pielęgnacji ogrodu potrzebnych jest wiele narzędzi ogrodowych. Podpowiadamy, jakie narzędzia trzeba mieć w ogrodzie, aby móc prawidłowo pielęgnować ogród. ...

Lipiec w ogrodzie: pielęgnacja trawnika latem

Piękny i zadbany trawnik to wizytówka każdego ogrodu. Systematyczna pielęgnacja trawnika zapewni jego piękny wygląd przez cały rok. Radzimy jak ...

Oświetlenie ogrodu

  • Oświetlenie ogrodu: jakie fragmenty ogrodu należy oświetlić

    Oświetlenie ogrodu: jakie fragmenty ogrodu należy oświetlić

    Oświetlenie ogrodowe pozwala cieszyć się ogrodem nie tylko za dnia, ale także po zmierzchu. Oświetlenia wymagają takie fragmenty ogrodu, jak: wejście do domu, ścieżki, alatany, werandy, tarasy. Można także oświetlić niektóre rośliny albo oczko wodne.

System nawadniania ogrodu

Inne instalacje w ogrodzie

Narzędzia ogrodnicze

Szkodniki roślin i choroby roślin

  • Osy w ogrodzie i na działce. Jak zwalczać osy?

    Osy w ogrodzie i na działce. Jak zwalczać osy?

    Zwalczanie os jest zabiegiem dość niebezpiecznym - źle przeprowadzone może rozdrażnić owady i sprowokować je do ataku. Najlepiej zlokalizować gniazdo i zniszczyć je wraz z owadami. Podpowiadamy jak zwalczać osy w ogrodzie i na działce.

Kwiaty na Walentynki. Kompozycje kwiatowe na Dzień Zakochanych

Walentynki  to znakomita okazja na obdarowanie bliskich kwiatami. Jakie kwiaty dać ukochanej osobie na Dzień Zakochanych. Kwiaty na Walentynki.

Oncidium – storczyk o kwiatach jak skrzydła motyli

Storczyk Oncidium, ze względu na kształt kwiatów, nazywany jest motylnikiem. Oncidium jako roślinę doniczkową można uprawiać w domu, choć trzeba mu zapewnić odpowiednie warunki. Podpowiadamy jak pielęgnować storczyk Oncidium.

Mały ogród jak salon. Jak zaprojektować mały ogród

Podpowiadamy jak zaprojektować mały ogród, aby stał się dodatkowym salonem przy domu. Projekt małego ogrodu. Jakie elementy powinien zawierać projekt małego ogrodu.

Kwiaty na balkon i taras. Ciekawe kompozycje w donicach i skrzynkach

Oto kilka ciekawych propozycji kompozycji z roślin balkonowych posadzonych w różnych pojemnikach. Kwiatowe kompozycje w donicach i skrzynkach przepięknie ozdobią balkon bądź taras.

Roślina tygodnia
Kolorowy bukiet
Kolorowy bukiet

Kochamy frezje! Zwłaszcza wiosną. Poniżej jeden z naszych wiosennych bukietów. Mamy nadzieję, że...

Ogrodniku przeczytaj
Tulipany - katalog odmian
Tulipany - katalog odmian

Tulipany nieodparcie kojarzą się z Holandią. Jednak znacznie wcześniej, zanim pojawiły się w Europie, uprawiano je w tureckich ogrodach.

"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"

"Ogród z charakterem" to książka napisana w sposób zachęcający do natychmiastowego zastosowania w ogrodach zawartych w niej wskazówek. Cennym jej walorem są liczne, piekne zdjęcia. Album o ogrodach.

Niezbędne narzędzia w ogrodzie, instalacje, systemy nawadniające, oświetlenie ogrodu. Mówimy jak i gdzie przechowywać narzędzia ogrodowe. Ręczne kosiarki, kosiarki spalinowe, dmuchawa do liści, nożyce i inny sprzęt ogrodniczy. Dowiedz się jak wybrać i zainstalować oświetlenie w ogrodzie, oprawy oświetleniowe, lampy, reflektory. Zobacz jak zadbać o odpowiednie nawodnienie ogrodu. Użyteczne systemy nawadniające. Projekty i instalacje systemów nawadniających ogród, automatyczne nawadnianie w ogrodzie, linie nawadniające, nawadnianie sterowane. Zobacz jak wygląda instalacja systemu nawadniającego. Pokazujemy różne sposoby nawadniania ogrodu. Podpowiadamy jak zadbać o instalacje w ogrodzie w okresie zimowym.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia