Instalacje, narzędzia

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Instalacje, narzędzia
Grabie – narzędzie ogrodnicze potrzebne w każdym ogrodzie. Rodzaje grabi do prac ogrodowych

Grabie to jedno z ogrodowych narzędzi, które jest niezbędne do wielu prac w ogrodzie. Poznaj rodzaje grabi i ich zastosowanie ...

Instalacja oświetlenia ogrodu

Instalacja oświetlenia ogrodu zasilana jest zwykle przez obwód wyodrębniony z instalacji domowej.

Narzędzia do rozdrabniania drewna

Większość właścicieli działek wcześniej czy później dostrzega konieczność zakupu narzędzi do rozdrabniania drewna, które niezbędne w domach opalanych drewnem, przydadzą ...

Oświetlenie ogrodu

System nawadniania ogrodu

  • Storczyk - skręcone i posklejane liście

    Witam mam problem ze storczykiem dendrobium nobile. Liście, które wypuszcza są skręcone, jakby sklejone i nie rozwijają się. Pryskanie preparatem na mszyce - bez rezultatu. Co to jest i co jest tego powodem ...

Inne instalacje w ogrodzie

Szkodniki roślin i choroby roślin

  • Jak pozbyć się kreta z ogrodu [WIDEO]

    Jak pozbyć się kreta z ogrodu [WIDEO]

    Kret zasiedla gleby wilgotne i próchniczne, unika miejsc suchych, kamienistych i gleb o wysokim poziomie wód gruntowych. Podpowiadamy jak pozbyć się kreta z ogrodu.

Kwiaty doniczkowe kwitnące zimą. Poradnik: gdzie i jak kupować rośliny doniczkowe kwitnące zimą

Zimą chętnie kupujemy kwitnące rośliny doniczkowe, które rozweselają nasze wnętrza. Podpowiadamy gdzie i jak kupować kwiaty doniczkowe kwitnące zimą.

Choroby storczyków – rozpoznawanie i zwalczanie. Na co chorują storczyki i jak je leczyć?

Choroby storczyków mogą mieć różne przyczyny. Zdarza się, że w domowej uprawie storczyków popełniamy błędy, które skutkują choroabmi fizjologicznymi. ale storczyki są także porażane przez choroby grzybowe, wirusowe i bakteryjne. Dowiedz się, jakie choroby dotykaja storczyki, jak je rozpoznac i zwalczać. Na co chorują storczyki i jak je leczyć?

 

Najpopularniejsze rośliny o kolczastych kwiatach: przegorzan, mikołajek, szczeć

Rośliny o kolczastych kwiatach to ciekawa propozycja do ogrodu. Poznaj najpopularniejsze rośliny o kolczastych kwiatach: przegorzan, szczeć, mikołajek.

Ogród skalny jak w górach. Skalniak przy domu z bali

Ten skalniak znakomicie pasuje do drewnianego domu z bali. Kamienie i rośliny tworzą naturalną kompozycję, jakby przeniesioną z górskich terenów.

Dla kogo kasza z prosa?

Wszelkie kasze, które wyszukamy w sklepach, dyskontach i hipermarketach są niesamowicie...

Ogrodniku przeczytaj
2080 roślin w nowym wydaniu KATALOGU ROŚLIN
2080 roślin w nowym wydaniu KATALOGU ROŚLIN

Katalog Roślin wydany przez Związek Szkółkarzy Polskich to baza 2080 sprawdzonych i dostępnych na polskim rynku roślin, opisanych przez ośmiu wybitnych specjalistów i praktyków.

Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście
Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście

"Miejskie ogrody” to ilustrowany poradnik dla tych wszystkich, którzy chcą zaniedbany ogródek, podwórko, taras na dachu czy balkon zamienić w urokliwą i łatwą w utrzymaniu oazę zieleni.

Niezbędne narzędzia w ogrodzie, instalacje, systemy nawadniające, oświetlenie ogrodu. Mówimy jak i gdzie przechowywać narzędzia ogrodowe. Ręczne kosiarki, kosiarki spalinowe, dmuchawa do liści, nożyce i inny sprzęt ogrodniczy. Dowiedz się jak wybrać i zainstalować oświetlenie w ogrodzie, oprawy oświetleniowe, lampy, reflektory. Zobacz jak zadbać o odpowiednie nawodnienie ogrodu. Użyteczne systemy nawadniające. Projekty i instalacje systemów nawadniających ogród, automatyczne nawadnianie w ogrodzie, linie nawadniające, nawadnianie sterowane. Zobacz jak wygląda instalacja systemu nawadniającego. Pokazujemy różne sposoby nawadniania ogrodu. Podpowiadamy jak zadbać o instalacje w ogrodzie w okresie zimowym.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia