Instalacje, narzędzia

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Instalacje, narzędzia
Podkaszarka - urządzenie do koszenia trawy w trudno dostępnych miejscach

Podkaszarka to narzędzie ogrodnicze pomocne przy koszeniu trawy w miejscach, gdzie dostęp kosiarki jest utrudniony. Jeśli w ogrodzie są murki, ...

Zabezpieczenie narzędzi ogrodniczych przed zimą: czym czyścić i konserwować?

Narzędzia i sprzęt ogrodniczy należy utrzymywać w czystości zawsze, ale szczególnie starannie trzeba o nie zadbać przed zimowym przechowywaniem. W ...

Jak zamontować system automatycznego podlewania w ogrodzie

Podlewanie ogrodu może być przyjemnością, jednak z czasem staje się codziennym uciążliwym obowiązkiem. Dobrym rozwiązaniem jest zamontowanie w ogrodzie systemu ...

Oświetlenie ogrodu

  • Tuje 'Smaragd' żółkną

    Witam. Na samym początku września wsadziłem około 300 sztuk tui 'Smaragd'. Po miesiącu wyglądaja tak, jak  na zdjęciach. W momencie zakupu tuje były ładne i zielone, miałem ich ponad 600 sztuk (resztę ...

Inne instalacje w ogrodzie

Narzędzia ogrodnicze

Szkodniki roślin i choroby roślin

Najważniejsze błędy w uprawie roślin doniczkowych

Wiele roślin doniczkowych dekorujących mieszkania nie sprawia żadnych problemów, o ile zapewni im się dobre warunki i prawidłowo pielęgnuje. Niestety, z pielęgnacją roślin doniczkowych bywa różnie. Czy wiesz, jakie błędy w uprawie roślin doniczkowych popełniane są najczęściej? Poznaj je i sam tego nie rób!

Najpopularniejsze storczyki do uprawy w mieszkaniach

Storczyki to grupa roślin chętnie uprawiana w mieszkaniach ze względu na efektowne kwiaty. Nie wszystkie gatunki storczyków nadają się jednak do domowej uprawy. Poznaj najpopularniejsze storczyki do uprawy w mieszkaniach.

Ogród na skarpie: jałowce płożące i tawuła japońska umacniają stok

Zakładając ogród na stoku należy wybrać rośliny, które rozrastając się będą umacniać skarpę. Muszą to być gatunki i odmiany o małych wymaganiach siedliskowych.

Laurowiśnia wschodnia – wymagania, uprawa, pielęgnacja i zastosowanie w ogrodzie, odmiany laurowiśni

Laurowiśnia wschodnia to krzew ozdobny o gęstym pokroju, ciekawych liściach i dekoracyjnych kwiatostanach. W ogrodzie można ją sadzić pojedynczo, w jednogatunkowych grupach lub w kompozycjach z innymi krzewami ozdobnymi. Poznaj odmiany, wymagania uprawowe i zastosowanie laurowiśni w ogrodzie. Pielęgnacja laurowiśni wschodniej.

Kwiaty w kościele
Kwiaty w kościele

Jakie kwiaty do kościoła? Kolorystyka najlepiej biała, lub neutralna ale jakie gatunki wybrać, aby...

Ogrodniku przeczytaj
Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście
Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście

"Miejskie ogrody” to ilustrowany poradnik dla tych wszystkich, którzy chcą zaniedbany ogródek, podwórko, taras na dachu czy balkon zamienić w urokliwą i łatwą w utrzymaniu oazę zieleni.

Tulipany - katalog odmian
Tulipany - katalog odmian

Tulipany nieodparcie kojarzą się z Holandią. Jednak znacznie wcześniej, zanim pojawiły się w Europie, uprawiano je w tureckich ogrodach.

Niezbędne narzędzia w ogrodzie, instalacje, systemy nawadniające, oświetlenie ogrodu. Mówimy jak i gdzie przechowywać narzędzia ogrodowe. Ręczne kosiarki, kosiarki spalinowe, dmuchawa do liści, nożyce i inny sprzęt ogrodniczy. Dowiedz się jak wybrać i zainstalować oświetlenie w ogrodzie, oprawy oświetleniowe, lampy, reflektory. Zobacz jak zadbać o odpowiednie nawodnienie ogrodu. Użyteczne systemy nawadniające. Projekty i instalacje systemów nawadniających ogród, automatyczne nawadnianie w ogrodzie, linie nawadniające, nawadnianie sterowane. Zobacz jak wygląda instalacja systemu nawadniającego. Pokazujemy różne sposoby nawadniania ogrodu. Podpowiadamy jak zadbać o instalacje w ogrodzie w okresie zimowym.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia