Instalacje, narzędzia

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Instalacje, narzędzia
Przydatne w ogrodzie i na działce: składzik na narzędzia

Warto mieć w przydomowym ogrodzie czy na działce ogrodzie nawet niewielki składzik na narzędzia, w którym będziemy przechowywać narzędzia ogrodnicze, ...

Narzędzia do uprawy ziemi potrzebne w każdym ogrodzie

Do uprawy ziemi w ogrodzie potrzebne nam będą narzędzia, takie jak szpadel, motyka i grabie. Bez nich trudno będzie przygotować ...

System nawadniający: projekt i instalacja. Poradnik

Zanim kupimy i zamontujemy instalację nawadniającą, należy nanieść jej projekt na plan ogrodu. Projekt i uruchmienie instalacji nawadniającej w ogrodzie.

Oświetlenie ogrodu

  • Storczyk Vanda: chore liście i korzenia

    Mam od niedawna storczyka Vanda. Martwią mnie ciemne plamki na liściach: niektóre większe, inne drobne, ale liczne. Niektóre liście pękają wzdłuż. Niepokoją mnie także niektóre korzenie: są ciemnozielone i nie wiem, czy ...

Inne instalacje w ogrodzie

Narzędzia ogrodnicze

Szkodniki roślin i choroby roślin

Goździki znowu modne! Cięte goździki w bukietach i kompozycjach. ZDJĘCIA

Goździk przeżywa swój renesans. Niegdyś jeden z najpopularniejszych kwiatów ciętych, potem nieco zapomniany, dziś goździk powraca do łask. Nic dziwnego, bo goździk to kwiat trwały, a do tego mozna z niego wyczarować piękne bukiety i nieszablonowe kompozycje kwiatowe. Kompozycje z goździkiem w roli głównej. ZDJĘCIA

Storczyk MILTONIA: jak pielęgnować ten piękny kwiat doniczkowy

Miltonia to storczyk o niezwykle dekoracyjnych, dużych kwiatach. By miltonia zakwitła, trzeba zapewnić jej odpowiednie warunki wzrostu. Podpowiadamy jak pielęgnować miltonię. Kwiaty doniczkowe: storczyk miltonia.

Pomysł na rośliny na tarasie: roślinne kompozycje w dużych donicach

Często zastanawiamy sie, jakimi roślinami obsadzić drewniane donice ustawione na tarasie. Oto pomysł na ciekawe kompozycje roślinne,  które doskonale nadają się zarówno do dekoracji tarasu przy domu jednorodzinnym, jak i tarasu przy apartamencie w bloku. Aranżacja tarasu.

Liatra kłosowa – oryginalna bylina. Liatra: uprawa i zastosowanie w ogrodzie

Liatra kłosowa to ciekawa bylina, która zachwyca dekoracyjnymi kwiatostanami. Liatra doskonale nadaje się na rabaty bylinowe. Podpowiadamy, gdzie sadzić liatrę w ogrodzie i jak ja pielęgnować. Uprawa liatrii w ogrodzie.

Ślub plenerowy
Ślub plenerowy

Uff jak gorąco! Ostatnio mieliśmy okazję robić ślub plenerowy, pogoda nam nie sprzyjała, więc...

Ogrodniku przeczytaj
Tulipany - katalog odmian
Tulipany - katalog odmian

Tulipany nieodparcie kojarzą się z Holandią. Jednak znacznie wcześniej, zanim pojawiły się w Europie, uprawiano je w tureckich ogrodach.

2080 roślin w nowym wydaniu KATALOGU ROŚLIN
2080 roślin w nowym wydaniu KATALOGU ROŚLIN

Katalog Roślin wydany przez Związek Szkółkarzy Polskich to baza 2080 sprawdzonych i dostępnych na polskim rynku roślin, opisanych przez ośmiu wybitnych specjalistów i praktyków.

Niezbędne narzędzia w ogrodzie, instalacje, systemy nawadniające, oświetlenie ogrodu. Mówimy jak i gdzie przechowywać narzędzia ogrodowe. Ręczne kosiarki, kosiarki spalinowe, dmuchawa do liści, nożyce i inny sprzęt ogrodniczy. Dowiedz się jak wybrać i zainstalować oświetlenie w ogrodzie, oprawy oświetleniowe, lampy, reflektory. Zobacz jak zadbać o odpowiednie nawodnienie ogrodu. Użyteczne systemy nawadniające. Projekty i instalacje systemów nawadniających ogród, automatyczne nawadnianie w ogrodzie, linie nawadniające, nawadnianie sterowane. Zobacz jak wygląda instalacja systemu nawadniającego. Pokazujemy różne sposoby nawadniania ogrodu. Podpowiadamy jak zadbać o instalacje w ogrodzie w okresie zimowym.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia