Instalacje, narzędzia

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Instalacje, narzędzia
Jak i gdzie przechowywać narzędzia i sprzęt ogrodniczy zimą?

Po zakończeniu sezonu, wyczyszczone i zabezpieczone narzędzia i sprzęt ogrodniczy należy przenieść do odpowiednich pomieszczeń, a których przeczekają zimowe miesiące. ...

Narzędzia ogrodnicze do cięcia drzew i krzewów: sekatory i piły [WIDEO]

Wśród narzędzi ogrodniczych służących do cięcia drzew i krzewów najważniejsze są piły i sekatory. Jakie piły i sekatory wybrać do ...

Oświetlenie ogrodu. Jak zaprojektować światło w ogrodzie - praktyczne wskazówki

Światło w ogrodzie daje nam poczucie bezpieczeństwa i pozwala wyeksponować fragmenty ogrodu. Oświetlenie ogrodu należy tak zaprojektować, aby spełniało zarówno ...

Oświetlenie ogrodu

  • Oświetlenie ogrodu: jakie fragmenty ogrodu należy oświetlić

    Oświetlenie ogrodu: jakie fragmenty ogrodu należy oświetlić

    Oświetlenie ogrodowe pozwala cieszyć się ogrodem nie tylko za dnia, ale także po zmierzchu. Oświetlenia wymagają takie fragmenty ogrodu, jak: wejście do domu, ścieżki, alatany, werandy, tarasy. Można także oświetlić niektóre rośliny albo oczko wodne.

System nawadniania ogrodu

Inne instalacje w ogrodzie

Narzędzia ogrodnicze

  • Zadbaj o narzędzia i urządzenia ogrodowe po sezonie

    Zadbaj o narzędzia i urządzenia ogrodowe po sezonie

    Po ostatnich jesiennych porządkach w ogrodzie nie powinniśmy zapomnieć o zabezpieczeniu narzędzi ogrodniczych i urządzeń ogrodowych. Jeśli odpowiednio zadbamy o narzędzia ogrodnicze przed nadejściem zimy, będą nam bezawaryjnie służyć od pierwszych dni wiosny.

Szkodniki roślin i choroby roślin

Drzewka bonsai: jak pielęgnować bonsai w domu

Drzewko bonsai uprawiane w domu (indoor) wymaga regularnej i troskliwej pielęgnacji. Podajemy podstawowe informacje na temat pielęgnacji bonsai w domu. Jak pielęgnować domowe bonsai.

Choroby storczyków – rozpoznawanie i zwalczanie. Na co chorują storczyki i jak je leczyć?

Choroby storczyków mogą mieć różne przyczyny. Zdarza się, że w domowej uprawie storczyków popełniamy błędy, które skutkują choroabmi fizjologicznymi. ale storczyki są także porażane przez choroby grzybowe, wirusowe i bakteryjne. Dowiedz się, jakie choroby dotykaja storczyki, jak je rozpoznac i zwalczać. Na co chorują storczyki i jak je leczyć?

 

Jak pielęgnować kwitnące rośliny jednoroczne w ogrodzie

Kwitnące rośliny jednoroczne doskonale nadają się na ogrodowe rabaty, szczególnie rabaty bylinowe, gdzie stanowią znakomite uzupełnienie bylin. Podpowiadamy jak pielęgnować kwitnące rośliny jednoroczne w ogrodzie.

Fiołki ogrodowe – gatunki fiołków do ogrodu. Zastosowanie fiołków

Fiołki ogrodowe, choć to rośliny nieduże, to niezmiennie zachwycają nas wyjątkowo pięknymi kwiatami, u niektórych gatunków dodatkowo pachnącymi. Poznajcie najpopularniejsze gatunki fiołków ogrodowych uprawianych w naszych ogrodach oraz ich zastosowanie. Przegląd gatunków fiołków ogrodowych.

Kompozycje ze strelicji
Kompozycje ze strelicji

Kompozycje ze strelicji! Zostały wykonane na event w stylu afrykańskim :) Mocne, wyraziste kolory...

Ogrodniku przeczytaj
KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu
KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu

W doborze roślin do ogrodu bardzo pomocne są katalogi roślin. Zawierają one najważniejsze informacje na temat cech roślin, wymagań, pielęgnacji, możliwości zastosowania. Opisy roślin w katalogach są ilustrowane pięknymi zdjęciami.

Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście
Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście

"Miejskie ogrody” to ilustrowany poradnik dla tych wszystkich, którzy chcą zaniedbany ogródek, podwórko, taras na dachu czy balkon zamienić w urokliwą i łatwą w utrzymaniu oazę zieleni.

Niezbędne narzędzia w ogrodzie, instalacje, systemy nawadniające, oświetlenie ogrodu. Mówimy jak i gdzie przechowywać narzędzia ogrodowe. Ręczne kosiarki, kosiarki spalinowe, dmuchawa do liści, nożyce i inny sprzęt ogrodniczy. Dowiedz się jak wybrać i zainstalować oświetlenie w ogrodzie, oprawy oświetleniowe, lampy, reflektory. Zobacz jak zadbać o odpowiednie nawodnienie ogrodu. Użyteczne systemy nawadniające. Projekty i instalacje systemów nawadniających ogród, automatyczne nawadnianie w ogrodzie, linie nawadniające, nawadnianie sterowane. Zobacz jak wygląda instalacja systemu nawadniającego. Pokazujemy różne sposoby nawadniania ogrodu. Podpowiadamy jak zadbać o instalacje w ogrodzie w okresie zimowym.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia