Roślinne kompozycje

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Kwiaty i rośliny na rabaty > Roślinne kompozycje
 • Modne ozdoby grobów na Wszystkich Świętych: wiązanki i wieńce nagrobne

  Modne ozdoby grobów na Wszystkich Świętych: wiązanki i wieńce nagrobne

  Wiązanki na pomnik: inspiracje jak ozdobić groby, jak wykonać wiązanki na cmentarz. W dzień Wszystkich Świętych tłumnie odwiedzamy groby bliskich i ozdabiamy je kwiatami. Co jest modne do przyozdabiania grobów na Wszystkich Świętych? Wiązanki i wieńce nagrobne.

 • Hortensje do ogrodu - najpopularniejsze gatunki hortensji sadzone w ogrodach

  Hortensje do ogrodu - najpopularniejsze gatunki hortensji sadzone w ogrodach

  Obficie kwitnące hortensje to wyjątkowa ozdoba ogrodu. Do najpopularniejszych gatunków hortensji sadzonych w ogrodach należą: hortensja ogrodowa, hortensja bukietowa, hortensja pnąca, hortensja piłkowana, hortensja dębolistna. Dowiedz się czym różnią się te gatunki hortensji i jakie jest zastosowanie hortensji w ogrodach.

 • Kapusta ozdobna – modna roślina na rabaty i na groby

  Kapusta ozdobna – modna roślina na rabaty i na groby

  Kapusta ozdobna to jedyny gatunek kapusty uprawianej w celach dekoracyjnych. W ogrodach sadzi się ją na rabatach. Znakomicie nadaje się również do ozdabiania grobów. Jak uprawiać kapustę ozdobną w ogrodzie. Uprawa i zastosowanie kapusty ozdobnej.

 • Święto Zmarłych: wieńce i wiązanki na cmentarz

  Święto Zmarłych: wieńce i wiązanki na cmentarz

  Jak wykonać wiązanki na cmentarz? Jakie kwiaty są najlepsze na wiązanki na groby? 1 listopada, w dzień Wszystkich Świętych, tłumnie odwiedzamy groby naszych bliskich na cmentarzach. Dekorujemy je wieńcami, wiązankami i kwiatami, zapalamy znicze na grobach. W ten sposób dajemy wyraz naszej pamięci o zmarłych.

 • Jałowce o różnym pokroju: płożące, kolumnowe, zwisające

  Jałowce o różnym pokroju: płożące, kolumnowe, zwisające

  Jałowce to popularne iglaki chętnie sadzone w ogrodach. Gatunki i odmiany jałowców różnią się między innymi pokrojem. Do ogrodu możemy wybierać spośród jałowców płożących, kolumnowych, zwisających lub horyzontalnych. Jałowce do ogrodu.

 • Krokusy - wiosenne kwiaty cebulowe. Kiedy i jak sadzić krokusy

  Krokusy - wiosenne kwiaty cebulowe. Kiedy i jak sadzić krokusy

  Krokusy to jedne z najpopularniejszych roslin cebulowych kwitnących wiosną - ich kwiaty pojawiają się już na przełomie lutego i marca. Kiedy i jak sadzić krokusy? Jak pielęgnować krokusy?

 • Wiciokrzewy: uprawa i pielęgnacja wiciokrzewów w ogrodzie

  Wiciokrzewy: uprawa i pielęgnacja wiciokrzewów w ogrodzie

  Uprawa i pielęgnacja wiciokrzewów w ogrodzie. Wiciokrzewy to przepiękne pnącza obficie wytwarzające rurkowate kwiaty, które można uprawiać niemal w każdym ogrodzie. Nie sprawiają problemów, o ile spełni się ich podstawowe potrzeby. Podpowiadamy jak pielęgnować wiciokrzewy. Uprawa wiciokrzewów w ogrodzie: stanowisko, podłoże, podlewanie, nawożenie i cięcie wiciokrzewów.

   

 • Astry - najpiękniejsze kwiaty w jesiennym ogrodzie

  Astry - najpiękniejsze kwiaty w jesiennym ogrodzie

  Astry należą do bardzo cenionych bylin kwitnących jesienią. Astry są obsypane kwiatami od końca sierpnia i kwitną aż do przymrozków. Astry: jesienne kwiaty w ogrodzie.

 • Najpopularniejsze gatunki i odmiany jałowców do małych ogrodów

  Najpopularniejsze gatunki i odmiany jałowców do małych ogrodów

  Jałowce to iglaki odporne na niesprzyjające warunki uprawy. Jesli mamy mały ogród warto posadzić w nim wolno rosnące jałowce płożące, koumnowe lub stożkowe, które osiągają niewielkie rozmiary. Poznaj najpopularniejsze gatunki i odmiany jałowców do małych ogrodów.

 • Najpopularniejsze byliny o ozdobnych kwiatach. Jakie kwitnące byliny posadzić w ogrodzie. ZDJĘCIA!

  Najpopularniejsze byliny o ozdobnych kwiatach. Jakie kwitnące byliny posadzić w ogrodzie. ZDJĘCIA!

  Warto posadzić w ogrodzie byliny o ozdobnych kwiatach. Odpowiednio dobierając gatunki bylin możemy stworzyć kolorowe rabaty, które staną się najpiękniejszym miejscem w ogrodzie. Poznaj najpopularniejsze kwitnące byliny do ogrodu.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2016 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia