Kwiaty i rośliny na rabaty

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Kwiaty i rośliny na rabaty
Hortensje w ogrodzie i na tarasie. ZDJĘCIA kwitnących hortensji

Hortensje to jedne z najpiękniej kwitnących krzewów ogrodowych. Bujne kwiatostany hortensji zdobią latem wiele ogrodów. Hortensje można też z powodzeniem ...

Wąska działka. Pomysł na ogród wąski i cienisty

Gdy budujemy dom na małej działce, miejsca na ogród pozostaje niewiele. Najwięcej problemów pojawia się wtedy, gdy wzdłuż bocznej północnej ...

Storczyki ogrodowe: jakie storczyki można sadzić w ogrodzie

Storczyki to rośliny o oryginalnych i niezwykle dekoracyjnych kwiatach, zazwyczaj uprawiane przez nas w domu w doniczkach. A czy są ...

Roślinne kompozycje

Szkodniki roślin i choroby roślin

Propozycja wiązanki na grób na Wszystkich Świętych z gałęzi jodły i szyszek

Wiązanki na grób z gałązek jodły należą do najpopularniejszych kompozycji nagrobnych. Oto pomysł na wiązankę na grób na Wszystkich Świętych z jodły, szyszek i czerwonych dodatków.

Pielęgnacja storczyków w domu: temperatura, światło, podłoże

Wbrew panującemu przekonaniu, storczyki doskonale nadają się do uprawy w mieszkaniach. Decydując się jednak na zakup storczyków do uprawy w domu, trzeba pamiętać o ich wymaganiach. Od tego, czy możemy je spełnić zależy, jak długo będziemy cieszyć się wspaniałymi kwiatami storczyków.

Żarnowiec, szczodrzeniec, janowiec – czym różnią się te gatunki?

Janowiec, żarnowiec, szczodrzeniec to rośliny, które ze względu na podobne kwiaty są często mylone. Każda z nich to jednak oddzielny gatunek, nieco różniący się wyglądem od pozostałych. Czym różnią się janowiec, żarnowiec i szczodrzeniec i czy nadają się do uprawy w ogrodzie?

Pachnący ogród: propozycje pachnących roślin do posadzenia w ogrodzie

Warto posadzić w ogrodzie pachnące rośliny. Ich miły zapach zapewni dobre samopoczucie, a do tego sprzyja relaksowi. Podpowiadamy jakie pachnące rośliny można posadzić w ogrodzie - jak je wybierać i gdzie sadzić. Jak urządzić pachnący ogród.

  • Dendrobium rhodostictum zakupione w mchu

    Trzy dni temu kupiłam kwitnące, na razie 15 cm Dendrobium rhodostictum. Niestety, producent roślinę umieścił w samym sphagnum, z wierzchu przysypał jakimś szarym grysem. Przy zakupie mech nie był mokry jak bagno ...

nasz pierwszy gość

Nieoczekiwanie odwiedził nas maleńki gość na czterech nóżkach, szary i zwinny. Była to...

Ogrodniku przeczytaj
Tulipany - katalog odmian
Tulipany - katalog odmian

Tulipany nieodparcie kojarzą się z Holandią. Jednak znacznie wcześniej, zanim pojawiły się w Europie, uprawiano je w tureckich ogrodach.

"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"

"Ogród z charakterem" to książka napisana w sposób zachęcający do natychmiastowego zastosowania w ogrodach zawartych w niej wskazówek. Cennym jej walorem są liczne, piekne zdjęcia. Album o ogrodach.

Kwiaty i rośliny na rabaty. Piękne kwiaty ogrodowe, rośliny i kwiaty rabatowe, aranżacje ogrodów tarasów i balkonów. Niezwykłe kompozycje roślinne, kompozycje z kwiatów. Modne rabaty, rośliny ozdobne na rabatach. Podpowiadamy jak założyć rabatę, jakie wybrać rośliny i kwiaty na rabaty. Rabaty cieniste, rabaty podwyższone, rabaty bylinowe. Porady, podpowiedzi, wskazówki jak założyć rabatę. Zobacz jak zaprojektować rabatę. Różne gatunki roślin na rabaty. Dowiedz się jak zrobić rabatę z traw, jakie gatunki wybrać. Pielęgnowanie rabat. Kamienne kompozycje, skalniaki, ogrody żwirowe, murki, obramowanie rabat. Najlepsze kwiaty i rośliny rabatowe.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2016 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia