Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Kwiaty i rośliny na rabaty

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Kwiaty i rośliny na rabaty
Wąska działka. Pomysł na ogród wąski i cienisty

Gdy budujemy dom na małej działce, miejsca na ogród pozostaje niewiele. Najwięcej problemów pojawia się wtedy, gdy wzdłuż bocznej północnej ...

Kolkwicja chińska – uprawa , wymagania i zastosowanie w ogrodzie

Kolkwicja chińska to ciekawy krzew o ozdobnych kwiatach. Podpowiadamy, jak uprawiać kolkwicję chińską w ogrodzie. Kolkwicja chińska: warunki uprawy, pielęgnacja, ...

Bergenia – kwitnąca bylina. Gdzie sadzić, jak pielęgnować i rozmnażać bergenię

Bergenia to dekoracyjna bylina często sadzona w ogrodach. Bergenia znakomicie nadaje się na rabaty i skalniaki oraz do sadzenia przy ...

Roślinne kompozycje

Szkodniki roślin i choroby roślin

  • Ochrona roślin w ogrodzie ekologicznym

    Ochrona roślin w ogrodzie ekologicznym

    Czy można uniknąć stosowania w ogrodzie preparatów chemicznych? Jak oddziałują na siebie rośliny? Co sprawi, że warzywa i owoce uprawiane ekologicznie będą zdrowo rosły?

Kwiaty doniczkowe na wiosnę: objawy chorobowe na roślinach doniczkowych

Wiosną warto sprawdzić, w jakiej kondycji kwiaty doniczkowe przetrwały zimę, i w razie potrzeby należy odpowiednio zadziałać. Zobacz, jak wyglądają objawy chorobowe na popularnych domowych roślinach doniczkowych.

Phalaenopsis: najpopularniejszy storczyk

To najbardziej znany przedstawiciel rodziny storczyków. Można go z łatwością kupić w kwiaciarniach, sklepach ogrodniczych, supermarketach.

Bergenia – kwitnąca bylina. Gdzie sadzić, jak pielęgnować i rozmnażać bergenię

Bergenia to dekoracyjna bylina często sadzona w ogrodach. Bergenia znakomicie nadaje się na rabaty i skalniaki oraz do sadzenia przy oczkach wodnych. Podpowiadamy gdzie sadzić, jak pielęgnować i rozmnażać bergenię.

Niezapominajka i jej kuzynki: ułudka i brunnera

Niezapominajki to wdzięczne rośliny kwitnące wiosną. Kto z nas nie zna drobnych niebieskich kwiatów niezapominajki? Warto mieć w ogrodzie kobierce niezapominajek. Niezapominajki w ogrodzie: uprawa, pielęgnacja, sadzenie.

  • Liście pelargonii żółkną

    Co roku mam ten sam problem z pelargoniami. Liście robią się jasne i zaczynają tracić ciemnozieloną barwę, a brzegi zaczynają żółknąć. Mam nowe donice i nowe sadzonki i znowu zaczyna się to ...

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper
Wianek polny
Wianek polny

Wianki! Hit tegorocznych slubow i wesel. Kolejne zamówienia na nie spływają do nas. Ten wianek miał...

Ogrodniku przeczytaj
KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu
KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu

W doborze roślin do ogrodu bardzo pomocne są katalogi roślin. Zawierają one najważniejsze informacje na temat cech roślin, wymagań, pielęgnacji, możliwości zastosowania. Opisy roślin w katalogach są ilustrowane pięknymi zdjęciami.

Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście
Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście

"Miejskie ogrody” to ilustrowany poradnik dla tych wszystkich, którzy chcą zaniedbany ogródek, podwórko, taras na dachu czy balkon zamienić w urokliwą i łatwą w utrzymaniu oazę zieleni.

Kwiaty i rośliny na rabaty. Piękne kwiaty ogrodowe, rośliny i kwiaty rabatowe, aranżacje ogrodów tarasów i balkonów. Niezwykłe kompozycje roślinne, kompozycje z kwiatów. Modne rabaty, rośliny ozdobne na rabatach. Podpowiadamy jak założyć rabatę, jakie wybrać rośliny i kwiaty na rabaty. Rabaty cieniste, rabaty podwyższone, rabaty bylinowe. Porady, podpowiedzi, wskazówki jak założyć rabatę. Zobacz jak zaprojektować rabatę. Różne gatunki roślin na rabaty. Dowiedz się jak zrobić rabatę z traw, jakie gatunki wybrać. Pielęgnowanie rabat. Kamienne kompozycje, skalniaki, ogrody żwirowe, murki, obramowanie rabat. Najlepsze kwiaty i rośliny rabatowe.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2016 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia