Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Kwiaty i rośliny na rabaty

#
Wąska działka. Pomysł na ogród wąski i cienisty

Gdy budujemy dom na małej działce, miejsca na ogród pozostaje niewiele. Najwięcej problemów pojawia się wtedy, gdy wzdłuż bocznej północnej ...

Krokusy - wiosenne kwiaty cebulowe. Kiedy i jak sadzić krokusy

Krokusy to jedne z najpopularniejszych roslin cebulowych kwitnących wiosną - ich kwiaty pojawiają się już na przełomie lutego i marca. ...

Bez lilak (lilak pospolity): kwitnący krzew ozdobny. Sadzenie bzu, pielęgnacja bzu

Bez lilak (lilak pospolity) to popularny kwitnący krzew ozdobny, często sadzony w ogrodach. Radzimy kiedy sadzić lilak pospolity, jak pielęgnować ...

Roślinne kompozycje

#
  • Kaliny – popularne gatunki do ogrodu. Wymagania i uprawa kaliny

    Kaliny – popularne gatunki do ogrodu. Wymagania i uprawa kaliny

    Kaliny to krzewy chętnie sadzone w ogrodzie ze względu na atrakcyjny pokrój, dekoracyjne kwiaty i owoce. Kaliny mogą rosnąć w ogrodzie jako pojedyncze nasadzenia, ale można tez z nich tworzyć ciekawe żywopłoty. Poznaj najpopularniejsze gatunki kaliny do ogrodu.

Szkodniki roślin i choroby roślin

#
Pomysł na świąteczną dekorację: kremowa gwiazda betlejemska w szklanym naczyniu

Z kremowej poinsecji (gwiazdy betlejemskiej) można w mgnieniu oka stworzyć świąteczną dekorację. Wystarczy wstawić gwiazdę betlejemską do szklanego naczynia i dodać świąteczne ozdoby.

Storczyk Dendrobium: uprawa w domu. Jak pielęgnować storczyki Dendrobium

Storczyki z rodzaju Dendrobium mają szczególne wymagania uprawowe. Podpowiadamy jak pielęgnować storczyki Dendrobium uprawiane w domu. Uprawa storczyków Dendrobium w domu.

Pomysł na obsadzenie trójkątnego fragmentu ogrodu

Jak ciekawie zaprojektować fragment ogrodu o kształcie trójkąta?

Najpopularniejsze rośliny o kolczastych kwiatach: przegorzan, mikołajek, szczeć

Rośliny o kolczastych kwiatach to ciekawa propozycja do ogrodu. Poznaj najpopularniejsze rośliny o kolczastych kwiatach: przegorzan, szczeć, mikołajek.

  • Czy to nasionka orchidei?

    Witam, chciałam zapytać, czy to mogą być nasiona orchidei? (na zdjęciu). Nasiona te znajdowały się w kwiatku orchidei gatunku Phalaenopsis (załączam zdjęcie z oznaczeniem, gdzie znajdowało się coś przypominającego nasionka)

Roślina tygodnia RSS
NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper
dzień kobiet
dzień kobiet

Jutro dzień Kobiet Panowie!! Czy każdy z Was ma już kwiaty dla swojej kobiety? Bukiety, pojedyńcze...

Ogrodniku przeczytaj #
2080 roślin w nowym wydaniu KATALOGU ROŚLIN
2080 roślin w nowym wydaniu KATALOGU ROŚLIN

Katalog Roślin wydany przez Związek Szkółkarzy Polskich to baza 2080 sprawdzonych i dostępnych na polskim rynku roślin, opisanych przez ośmiu wybitnych specjalistów i praktyków.

Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście
Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście

"Miejskie ogrody” to ilustrowany poradnik dla tych wszystkich, którzy chcą zaniedbany ogródek, podwórko, taras na dachu czy balkon zamienić w urokliwą i łatwą w utrzymaniu oazę zieleni.

Kwiaty i rośliny na rabaty. Piękne kwiaty ogrodowe, rośliny i kwiaty rabatowe, aranżacje ogrodów tarasów i balkonów. Niezwykłe kompozycje roślinne, kompozycje z kwiatów. Modne rabaty, rośliny ozdobne na rabatach. Podpowiadamy jak założyć rabatę, jakie wybrać rośliny i kwiaty na rabaty. Rabaty cieniste, rabaty podwyższone, rabaty bylinowe. Porady, podpowiedzi, wskazówki jak założyć rabatę. Zobacz jak zaprojektować rabatę. Różne gatunki roślin na rabaty. Dowiedz się jak zrobić rabatę z traw, jakie gatunki wybrać. Pielęgnowanie rabat. Kamienne kompozycje, skalniaki, ogrody żwirowe, murki, obramowanie rabat. Najlepsze kwiaty i rośliny rabatowe.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2015 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia