Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Kwiaty i rośliny na rabaty

#
Kwitnący murek. Pomysł na obsadzenie kamiennego murka roślinami

Kamienny murek może stać się efektownym elementem dekoracyjnym, zwłaszcza jeśli na kamiennej ścianie stworzymy ogród wertykalny.

Żurawki: byliny o ozdobnych liściach na ogrodowe rabaty

Żurawki to byliny o ozdobnych liściach. Mnogość gatunków i odmian żurawek pozwala na komponowanie ciekawych rabat bylinowych w ogrodzie. Poznaj ...

Narożna rabata z krzewami o kolorowych liściach

Do obsadzenia niewielkiej narożnej rabaty można wykorzystać niewysokie krzewy o liściach w różnych kolorach - nie tylko zielonych, ale także ...

Szkodniki roślin i choroby roślin

#
Kwiaty na Walentynki – ciekawe pomysły. ZDJĘCIA kwiatów na Dzień Zakochanych

Miłość najlepiej wyrazić kwiatami. Dlatego podaruj ukochanej osobie na Walentynki piękne kwiaty. Zobacz ciekawe propozycje walentynkowych bukietów. Kwiaty na Dzień Zakochanych.

Storczyk Phalaenopsis – co zrobić gdy storczyk przekwitnie?

Phalaenopsis to najpopularniejszy gatunek storczyka uprawiany w naszych mieszkaniach. Podpowiadamy co zrobić, gdy Phalaenopsis przekwitnie. Storczyk Phalaenopsis po przekwitnięciu.

Pomysł na rabatę: jasne ogrodzenie tłem dla roślin

Jasne ogrodzenie wykorzystano jako tło wznoszącej się piętrowo rabaty. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystkie rośliny, nawet te niskie, są dobrze wyeksponowane i z daleka widoczne.

Magnolie w ogrodzie: gatunki i odmiany magnolii polecane do ogrodu

Zanim posadzimy magnolie w ogrodzie, warto poznać jej gatunki i odmiany, które różnią się m.in. rozmiarami.  Poznaj gatunki i odmiany magnolii polecane do małego i dużego ogrodu. Magnolie do ogrodu: opisy gatunków.

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper
cuda wianki
cuda wianki

Wprost z ostatniego ślubu, wianek w stylu boho z waxu, róży peoniowej, liści poziomki :) Jak...

Ogrodniku przeczytaj #
Tulipany - katalog odmian
Tulipany - katalog odmian

Tulipany nieodparcie kojarzą się z Holandią. Jednak znacznie wcześniej, zanim pojawiły się w Europie, uprawiano je w tureckich ogrodach.

100 NAJLEPSZYCH ROŚLIN DO TWOJEGO OGRODU
100 NAJLEPSZYCH ROŚLIN DO TWOJEGO OGRODU

To przydatny każdemu ogrodnikowi-amatorowi album z opisem roślin kwitnących polecanych do uprawy na działce i w ogrodzie. Obok portretów roślin znajdziesz tu poradnik pielęgnacji roślin i ogrodu.

Kwiaty i rośliny na rabaty. Piękne kwiaty ogrodowe, rośliny i kwiaty rabatowe, aranżacje ogrodów tarasów i balkonów. Niezwykłe kompozycje roślinne, kompozycje z kwiatów. Modne rabaty, rośliny ozdobne na rabatach. Podpowiadamy jak założyć rabatę, jakie wybrać rośliny i kwiaty na rabaty. Rabaty cieniste, rabaty podwyższone, rabaty bylinowe. Porady, podpowiedzi, wskazówki jak założyć rabatę. Zobacz jak zaprojektować rabatę. Różne gatunki roślin na rabaty. Dowiedz się jak zrobić rabatę z traw, jakie gatunki wybrać. Pielęgnowanie rabat. Kamienne kompozycje, skalniaki, ogrody żwirowe, murki, obramowanie rabat. Najlepsze kwiaty i rośliny rabatowe.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © MURATOR S.A. 2008-2014 | Design by MURATOR Multimedia | Hosted by SuperMedia