Kwiaty i rośliny na rabaty

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Kwiaty i rośliny na rabaty
PNĄCZA. Najpopularniejsze pnącza jednoroczne do ogrodu i na balkon

Pnącza to grupa roślin, nadająca się zarówno do ogrodu jak i na balkon. Pnącza są dekoracyjne, uniwersalne, szybko rosną i ...

Najpopularniejsze rośliny ogrodowe o srebrnych liściach

Rośliny o srebrnych liściach stanowią doskonały kontrast dla gatunków o intensywnych barwach, będąc znakomitym uzupełnieniem kompozycji roślinnej na rabacie. Poznaj ...

Pomysł na skalno-żwirowy ogródek z krzewów i drzew o różnokolorowych liściach

Oto pomysł na niebanalny skalno-żwirowy ogródek, który wypełniają niemal wyłącznie krzewy, różniące się wielkością, pokrojem i barwą ulistnienia. Pomysł na ...

Roślinne kompozycje

Szkodniki roślin i choroby roślin

Drzewko bonsai na kamieniu. Jak formować bonsai na skale

Bonsai na kamieniu naśladują drzewa rosnące w górskim krajobrazie. Podpowiadamy jak formować drzewka bonsai na kamieniu. Styl bonsai: Ishizuke.

Pielęgnacja storczyków w domu: temperatura, światło, podłoże

Pielęgnacja storczyków w domu wymaga od nas sporo uwagi. Od tego, ile uwagi poświęcimy uprawianym w domu storczykom, zależy ich kondycja. Podpowiadamy, jak pielęgnowac storczyki w domu. Temperatura, światło i podłoże w domowej uprawie storczyków. Poradnik.

Dzwonki – gatunki dzwonków, uprawa i zastosowanie dzwonków w ogrodzie

Dzwonki to doskonałe kwiaty do ogrodu. Wśród wielu gatunków dzwonków znajdziemy zarówno te niskie, stosowane jako rośliny okrywowe i nadające się na skalniaki, jak i wysokie - znakomite na rabaty i kwiat cięty. Poznaj najpopularniejsze gatunki dzwonków do ogrodu, ich wymagania i zastosowanie. Dzwonki do ogrodu - gatunki dzwonków.

Trawy ozdobne w ogrodzie: gdzie sadzić i jak pielęgnować trawy ozdobne

Ozdobne trawy przez lata były uważane za rośliny drugiego planu, obecnie coraz częściej są wykorzystywane jako główny element kompozycji, bo są długo dekoracyjne (także zimą), niewymagające i wszędzie pasują.

  • Dziwne grzyby na trawniku

    Na moim trawniku, obok ceglanego fundamentu huśtawki, pojawiły się dziwne - chyba- grzybnie, białożółtawe, trochę przypominające hubę. Po usunięciu pojawiają się po kilku dniach, potraktowanie preparatem przeciwgrzybicznym do roślin (doniczkowych) nie przyniosło efektu ...

Roślina tygodnia
Kompozycje ze strelicji
Kompozycje ze strelicji

Kompozycje ze strelicji! Zostały wykonane na event w stylu afrykańskim :) Mocne, wyraziste kolory...

Ogrodniku przeczytaj
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"

"Ogród z charakterem" to książka napisana w sposób zachęcający do natychmiastowego zastosowania w ogrodach zawartych w niej wskazówek. Cennym jej walorem są liczne, piekne zdjęcia. Album o ogrodach.

KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu
KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu

W doborze roślin do ogrodu bardzo pomocne są katalogi roślin. Zawierają one najważniejsze informacje na temat cech roślin, wymagań, pielęgnacji, możliwości zastosowania. Opisy roślin w katalogach są ilustrowane pięknymi zdjęciami.

Kwiaty i rośliny na rabaty. Piękne kwiaty ogrodowe, rośliny i kwiaty rabatowe, aranżacje ogrodów tarasów i balkonów. Niezwykłe kompozycje roślinne, kompozycje z kwiatów. Modne rabaty, rośliny ozdobne na rabatach. Podpowiadamy jak założyć rabatę, jakie wybrać rośliny i kwiaty na rabaty. Rabaty cieniste, rabaty podwyższone, rabaty bylinowe. Porady, podpowiedzi, wskazówki jak założyć rabatę. Zobacz jak zaprojektować rabatę. Różne gatunki roślin na rabaty. Dowiedz się jak zrobić rabatę z traw, jakie gatunki wybrać. Pielęgnowanie rabat. Kamienne kompozycje, skalniaki, ogrody żwirowe, murki, obramowanie rabat. Najlepsze kwiaty i rośliny rabatowe.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia