Kwiaty i rośliny na rabaty

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Kwiaty i rośliny na rabaty
Lilie – kwiaty do ogrodu i na balkon. ZDJĘCIA pięknych lilii

LILIE to jedne z najpiękniejszych kwiatów, które zdobią nasze ogrody, balkony i wnętrza. Zobacz zdjęcia kwitnących lilii doniczkowych i lilii ...

Kokornak wielkolistny – pnącze o dużych liściach. Uprawa i zastosowanie kokornaku w ogrodzie

Kokornak wielkolistny to ciekawe pnącze wytwarzające bardzo duże, sercowate liście. Kokornak znakomicie nadaje się do sadzenia przy murach, altanach i ...

Derenie: krzewy o kolorowych pędach. Rośliny piękne także zimą

Derenie to krzewy występujące w strefie klimatu umiarkowanego na całej północnej półkuli. W Polsce derenie są często sadzone w ogrodach, ...

Roślinne kompozycje

Szkodniki roślin i choroby roślin

Hortensja - roślina doniczkowa na Wielkanoc i nie tylko

Hortensja to jedna z popularnych roślin doniczkowych, którymi ozdabiamy nasze domy na Wielkanoc. Jej piękne kwiaty rozweselą każde wnętrze. W sklepach do wyboru mamy odmiany o kwiatach białych, różowych, niebieskich karminowych czy czerwonych.

Oncidium – storczyk o kwiatach jak skrzydła motyli

Storczyk Oncidium, ze względu na kształt kwiatów, nazywany jest motylnikiem. Oncidium jako roślinę doniczkową można uprawiać w domu, choć trzeba mu zapewnić odpowiednie warunki. Podpowiadamy jak pielęgnować storczyk Oncidium.

Pustynnik, liatra, trytoma: egzotyczne rośliny w ogrodzie

Jeśli chcemy wprowadzić do ogrodu powiew egzotyki, możemy posadzić w nim takie rośliny, jak trytoma, pustynniki, liatra. Egzotyczne rośliny w ogrodzie.

Cyklameny: gatunki cyklamenów do uprawy w gruncie w ogrodzie

Cyklameny, zwane fiołkami alpejskimi, to rośliny znane głównie z domowych parapetów. Istnieje jednak kilka gatunków cyklamenów, które można z powodzeniem uprawiać w ogrodzie. Poznajcie gatunki cyklamenów nadające się do uprawy w ogrodzie.

  • Dendrobium rhodostictum zakupione w mchu

    Trzy dni temu kupiłam kwitnące, na razie 15 cm Dendrobium rhodostictum. Niestety, producent roślinę umieścił w samym sphagnum, z wierzchu przysypał jakimś szarym grysem. Przy zakupie mech nie był mokry jak bagno ...

Kwiat krotonu
Kwiat krotonu

W mojej kolekcji zakwitła kolejna roślina. Była już fotografia kwiatu draceny, a tym razem kwiat...

Ogrodniku przeczytaj
Tulipany - katalog odmian
Tulipany - katalog odmian

Tulipany nieodparcie kojarzą się z Holandią. Jednak znacznie wcześniej, zanim pojawiły się w Europie, uprawiano je w tureckich ogrodach.

KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu
KATALOGI ROŚLIN – pomocne publikacje przy wyborze roślin do ogrodu

W doborze roślin do ogrodu bardzo pomocne są katalogi roślin. Zawierają one najważniejsze informacje na temat cech roślin, wymagań, pielęgnacji, możliwości zastosowania. Opisy roślin w katalogach są ilustrowane pięknymi zdjęciami.

Kwiaty i rośliny na rabaty. Piękne kwiaty ogrodowe, rośliny i kwiaty rabatowe, aranżacje ogrodów tarasów i balkonów. Niezwykłe kompozycje roślinne, kompozycje z kwiatów. Modne rabaty, rośliny ozdobne na rabatach. Podpowiadamy jak założyć rabatę, jakie wybrać rośliny i kwiaty na rabaty. Rabaty cieniste, rabaty podwyższone, rabaty bylinowe. Porady, podpowiedzi, wskazówki jak założyć rabatę. Zobacz jak zaprojektować rabatę. Różne gatunki roślin na rabaty. Dowiedz się jak zrobić rabatę z traw, jakie gatunki wybrać. Pielęgnowanie rabat. Kamienne kompozycje, skalniaki, ogrody żwirowe, murki, obramowanie rabat. Najlepsze kwiaty i rośliny rabatowe.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia