Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Kwiaty i rośliny na rabaty

Trawy ozdobne do ogrodu. Rabata z traw ozdobnych: jakie gatunki wybrać

Podobają ci się trawy ozdobne? Podpowiadamy, jakie wybrać trawy ozdobne do ogrodu. A może założyć w ogrodzie rabatę tylko z ...

Trawy ozdobne: modne trawy do ogrodu

Trawy ozdobne są coraz częściej sadzone w ogrodach. Byliny te są znakomitym dopełnieniem rabat, ale trawy ozdobne w ogrodzie można ...

Lilie – kwiaty do ogrodu i na balkon. ZDJĘCIA pięknych lilii

LILIE to jedne z najpiękniejszych kwiatów, które zdobią nasze ogrody, balkony i wnętrza. Zobacz zdjęcia kwitnących lilii doniczkowych i lilii ...

Roślinne kompozycje

  • Żarnowce – uprawa i zastosowanie  żarnowców w ogrodzie

    Żarnowce – uprawa i zastosowanie żarnowców w ogrodzie

    Żarnowiec miotlasty to dekoracyjny krzew o ozdobnych, zazwyczaj żółtych kwiatach. Żarnowiec nie jest rośliną wymagającą, a do tego znakomicie nadaje się do obsadzania skarp. Podpowiadamy, jak uprawiać żarnowiec w ogrodzie. Uprawa i zastosowanie żarnowców w ogrodzie.

Szkodniki roślin i choroby roślin

Drzewka bonsai: jak pielęgnować bonsai w domu

Drzewko bonsai uprawiane w domu (indoor) wymaga regularnej i troskliwej pielęgnacji. Podajemy podstawowe informacje na temat pielęgnacji bonsai w domu. Jak pielęgnować domowe bonsai.

Storczyk Phalaenopsis – co zrobić gdy storczyk przekwitnie?

Phalaenopsis to najpopularniejszy gatunek storczyka uprawiany w naszych mieszkaniach. Podpowiadamy co zrobić, gdy Phalaenopsis przekwitnie. Storczyk Phalaenopsis po przekwitnięciu.

NIECIERPKI – kwiaty balkonowe i rabatowe. Gatunki niecierpków do uprawy w ogrodzie i na balkonie

Niecierpki to pięknie kwitnące rośliny, które znakomicie nadają się zarówno do uprawy na rabatach w ogrodzie, jak i do sadzenia w pojemnikach na balkonach. Poznaj gatunki niecierpków do ogrodu i na balkon.

Aranżacja ogrodu: rabata z roślin okrywowych przy ścieżce

Ścieżki biegnące w cienistych zakątkach można ożywić sadząc po bokach rośliny okrywowe. aranżacja ogrodu: rabata z roślin okrywowych przy ścieżce

  • Hortensja jeszcze nie kwitnie

    Mamy 18 czerwca, a moja hortensja jeszcze nie kwitnie. Mam ją 5 lat. W ubiegłym roku miała 3-4 piękne kwiaty. W tym roku jest pełno nadziei. Znajomi mieszkający ode mnie o 100-150 ...

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper
20 Listopad
20 Listopad

Wielkie nieba, zdążyłam! Zdązyłam z przygotowaniem ogródka do zimowego snu. Po zmianach...

Ogrodniku przeczytaj
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"

"Ogród z charakterem" to książka napisana w sposób zachęcający do natychmiastowego zastosowania w ogrodach zawartych w niej wskazówek. Cennym jej walorem są liczne, piekne zdjęcia. Album o ogrodach.

Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście
Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście

"Miejskie ogrody” to ilustrowany poradnik dla tych wszystkich, którzy chcą zaniedbany ogródek, podwórko, taras na dachu czy balkon zamienić w urokliwą i łatwą w utrzymaniu oazę zieleni.

Kwiaty i rośliny na rabaty. Piękne kwiaty ogrodowe, rośliny i kwiaty rabatowe, aranżacje ogrodów tarasów i balkonów. Niezwykłe kompozycje roślinne, kompozycje z kwiatów. Modne rabaty, rośliny ozdobne na rabatach. Podpowiadamy jak założyć rabatę, jakie wybrać rośliny i kwiaty na rabaty. Rabaty cieniste, rabaty podwyższone, rabaty bylinowe. Porady, podpowiedzi, wskazówki jak założyć rabatę. Zobacz jak zaprojektować rabatę. Różne gatunki roślin na rabaty. Dowiedz się jak zrobić rabatę z traw, jakie gatunki wybrać. Pielęgnowanie rabat. Kamienne kompozycje, skalniaki, ogrody żwirowe, murki, obramowanie rabat. Najlepsze kwiaty i rośliny rabatowe.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2015 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia