Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Kwiaty i rośliny na rabaty

#
ROŚLINY BALKONOWE: aranżacja skrzynki balkonowej na słoneczny balkon

Wybieramy ROŚLINY BALKONOWE na słoneczny balkon. Jeżeli mamy miejsce na balkonie, warto postawić tam skrzynki obsadzone barwnymi kwiatami. Zobacz aranżację ...

Pachnący ogród: propozycje pachnących roślin do posadzenia w ogrodzie

Warto posadzić w ogrodzie pachnące rośliny. Ich miły zapach zapewni dobre samopoczucie, a do tego sprzyja relaksowi. Podpowiadamy jakie pachnące ...

Skalno-żwirowy ogródek z krzewów i drzew o różnokolorowych liściach

Niebanalny skalno-żwirowy ogródek wypełniają niemal wyłącznie krzewy. Różnią się wielkością, pokrojem i barwą ulistnienia.

Szkodniki roślin i choroby roślin

#
Gwiazda Betlejemska do dekoracji na Boże Narodzenie

Wilczomlecz piękny, zwany potocznie gwiazdą betlejemską lub poinsecją, pochodzi z Ameryki Środkowej i Meksyku. Gwiazda betlejemska zdobi nasze mieszkania w okresie Bożego Narodzenia.

Storczyk Phalaenopsis. Różne gatunki storczyka Phalaenopsis

W sklepach i kwiaciarniach można kupić dorosłe, kwitnące okazy storczyków Phalaenopsis - najczęściej hybrydy tej orchidei. Ale w sklepach internetowych można też zdobyć gatunki Phalaenopsis.

NIECIERPKI – kwiaty balkonowe i rabatowe. Gatunki niecierpków do uprawy w ogrodzie i na balkonie

Niecierpki to pięknie kwitnące rośliny, które znakomicie nadają się zarówno do uprawy na rabatach w ogrodzie, jak i do sadzenia w pojemnikach na balkonach. Poznaj gatunki niecierpków do ogrodu i na balkon.

Ogród skalny przy tarasie

Projektując skalniak (ogród skalny) należy dopasować jego wielkość do rozmiaru ogrodu, aby całość tworzyła zgrabną kompozycję. Zobacz projekt skalniaka urządzonego przy tarasie.

  • Storczyk Dendrobium

    Witam! W lipcu dostałam w prezencie dendrobium. Po kilku miesiącach zgubił piękne kwiaty. Wypuścił kilka liści, ale niektóre z nich nie rozwinęły się do końca - stanęły w miejscu i nie rosną dalej ...

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper
Bzy już przekwitają
Bzy już przekwitają

Kończy się piękny okres kwitnących bzów lilaków...

Ogrodniku przeczytaj #
Tulipany - katalog odmian
Tulipany - katalog odmian

Tulipany nieodparcie kojarzą się z Holandią. Jednak znacznie wcześniej, zanim pojawiły się w Europie, uprawiano je w tureckich ogrodach.

"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"
"OGRÓD Z CHARAKTEREM. Jak go stworzyć"

"Ogród z charakterem" to książka napisana w sposób zachęcający do natychmiastowego zastosowania w ogrodach zawartych w niej wskazówek. Cennym jej walorem są liczne, piekne zdjęcia. Album o ogrodach.

Kwiaty i rośliny na rabaty. Piękne kwiaty ogrodowe, rośliny i kwiaty rabatowe, aranżacje ogrodów tarasów i balkonów. Niezwykłe kompozycje roślinne, kompozycje z kwiatów. Modne rabaty, rośliny ozdobne na rabatach. Podpowiadamy jak założyć rabatę, jakie wybrać rośliny i kwiaty na rabaty. Rabaty cieniste, rabaty podwyższone, rabaty bylinowe. Porady, podpowiedzi, wskazówki jak założyć rabatę. Zobacz jak zaprojektować rabatę. Różne gatunki roślin na rabaty. Dowiedz się jak zrobić rabatę z traw, jakie gatunki wybrać. Pielęgnowanie rabat. Kamienne kompozycje, skalniaki, ogrody żwirowe, murki, obramowanie rabat. Najlepsze kwiaty i rośliny rabatowe.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © MURATOR S.A. 2008-2014 | Design by MURATOR Multimedia | Hosted by SuperMedia