Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Kwiaty i rośliny na rabaty

#
Pachnący ogród: propozycje pachnących roślin do posadzenia w ogrodzie

Warto posadzić w ogrodzie pachnące rośliny. Ich miły zapach zapewni dobre samopoczucie, a do tego sprzyja relaksowi. Podpowiadamy jakie pachnące ...

Szafirki – kwiaty wiosenne. Uprawa i zastosowanie SZAFIRKÓW

Szafirki to jedne z najpopularniejszych wiosennych kwiatów. Podpowiadamy jak uprawiać szafirki w ogrodzie i gdzie je sadzić. SZAFIRKI: uprawa i ...

Zaciszne miejsce wypoczynku: podest z drewna otoczony roślinami

Nawet na niewielkiej przestrzeni można urządzić przytulny zakątek do wypoczynku. Podest z drewna egzotycznego otoczony jest masą roślin. Oto ciekawy ...

Szkodniki roślin i choroby roślin

#
  • Ogrodnica niszczylistka - groźny szkodnik roślin

    Ogrodnica niszczylistka - groźny szkodnik roślin

    Ogrodnica niszczylistka to szkodniki roślin, których osobniki dorosłe żerują przede wszystkim na liściach i kwiatach drzew owocowych i róż. Pędraki, czyli larwy ogrodnicy niszczylistki, niszczą korzenie roślin.

Ciekawe bukiety z kwiatów ciętych – propozycje kwiatowych kompozycji

Bukiet z kwiatów ciętych to najpopularniejsza forma kompozycji kwiatowej i podstawa florystyki. Przedstawiamy przykłady bukietów z kwiatów ciętych. Zdjęcia

Storczyk Cymbidium - uprawa w domu. Jak pielęgnować Cymbidium

Cymbidium to jeden z popularnych rodzajów storczyków, które można z powodzeniem uprawiać w domu jako roślinę doniczkową. Cymbidium pochodzi z podnóża Himalajów i dlatego lubi chłodne warunki uprawy.

Trawy ozdobne do ogrodu. Rabata z traw ozdobnych: jakie gatunki wybrać

Podobają ci się trawy ozdobne? Podpowiadamy, jakie wybrać trawy ozdobne do ogrodu. A może założyć w ogrodzie rabatę tylko z traw? Jak pielęgnować trawy ozdobne? Trawy ozdobne ODMIANY: przegląd.

Ogród skalny jak w górach. Skalniak przy domu z bali

Ten skalniak znakomicie pasuje do drewnianego domu z bali. Kamienie i rośliny tworzą naturalną kompozycję, jakby przeniesioną z górskich terenów.

  • Iglaki

    Bardzo proszę o informację o iglakach: Czy tylko jałowiec nie może rosnąć obok gruszy? Czy jałowiec też ma negatywny wpływ na inne drzewa owocowe i rośliny? Czy inne iglaki też mają zły ...

Temat miesiąca
Najpiękniejsze kwiaty jesieni’

Jesienny ogród może być piękny i kolorowy. Trzeba tylko posadzić w ogrodzie rośliny, które będą cieszyć nas kolorami wtedy, gdy wokół królują jesienne szarości.

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper
napój z głogu

Wracając z działki do domu udało mi się nazbierać trochę głogu, z którego ugotowałam bardzo...

Ogrodniku przeczytaj #
Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście
Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście

"Miejskie ogrody” to ilustrowany poradnik dla tych wszystkich, którzy chcą zaniedbany ogródek, podwórko, taras na dachu czy balkon zamienić w urokliwą i łatwą w utrzymaniu oazę zieleni.

100 NAJLEPSZYCH ROŚLIN DO TWOJEGO OGRODU
100 NAJLEPSZYCH ROŚLIN DO TWOJEGO OGRODU

To przydatny każdemu ogrodnikowi-amatorowi album z opisem roślin kwitnących polecanych do uprawy na działce i w ogrodzie. Obok portretów roślin znajdziesz tu poradnik pielęgnacji roślin i ogrodu.

Kwiaty i rośliny na rabaty. Piękne kwiaty ogrodowe, rośliny i kwiaty rabatowe, aranżacje ogrodów tarasów i balkonów. Niezwykłe kompozycje roślinne, kompozycje z kwiatów. Modne rabaty, rośliny ozdobne na rabatach. Podpowiadamy jak założyć rabatę, jakie wybrać rośliny i kwiaty na rabaty. Rabaty cieniste, rabaty podwyższone, rabaty bylinowe. Porady, podpowiedzi, wskazówki jak założyć rabatę. Zobacz jak zaprojektować rabatę. Różne gatunki roślin na rabaty. Dowiedz się jak zrobić rabatę z traw, jakie gatunki wybrać. Pielęgnowanie rabat. Kamienne kompozycje, skalniaki, ogrody żwirowe, murki, obramowanie rabat. Najlepsze kwiaty i rośliny rabatowe.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © MURATOR S.A. 2008-2014 | Design by MURATOR Multimedia | Hosted by SuperMedia