Kwiaty i rośliny na rabaty

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Kwiaty i rośliny na rabaty
Najpopularniejsze rośliny ogrodowe o srebrnych liściach

Rośliny o srebrnych liściach stanowią doskonały kontrast dla gatunków o intensywnych barwach, będąc znakomitym uzupełnieniem kompozycji roślinnej na rabacie. Poznaj ...

Pięciorniki – najpopularniejsze gatunki pięciorników do ogrodu, zastosowanie pięciorników

Pięciorniki to liściaste krzewy, które są cenione ze względu na dekoracyjne kwiaty. W ogrodach sadzi się różne gatunki pięciorników - ...

Nasturcja większa – zastosowanie i uprawa nasturcji

Nasturcja większa to jedna z najpopularniejszych roślin jednorocznych, znana niemal każdemu miłośnikowi ogrodów. Jej zaletą jest nie tylko atrakcyjny wygląd, ...

Roślinne kompozycje

Szkodniki roślin i choroby roślin

Szklane bombki z gwiazdą betlejemską na choince. Dekoracja na Boże Narodzenie krok po kroku

Gwiazda betlejemska, czyli poinsecja, to jeden z najpopularniejszych kwiatów na Boże Narodzenie. Oto niebanalny pomysł na ozdobienie choinki miniaturowymi gwiazdami betlejemskimi w szklanych bombkach. Gwiazda betlejemska na choince.

Paphiopedilum: storczyk o kwiatach jak dzbanki. Uprawa Paphiopedilum w domu

Storczyki z rodzaju Paphiopedilum rosną w naturze w południowo wschodniej Azji, na wysokości 1500–2000 m n.p.m., w lasach równikowych oraz na zboczach gór.

Powojnik kwitnący jesienią. Powojnik jesienny [WIDEO]

Powojnik jesienny to najpóźniej kwitnący powojnik w naszej strefie klimatycznej. Jest to niezwykle dekoracyjna, silnie rosnąca i mało wymagająca roślina. Szczególnie warta uwagi jest odmiana 'Early Snow', która kwitnie wcześniej od gatunku. Poznajcie powojnik jesienny.

Naparstnica purpurowa – wymagania, pielęgnacja, zastosowanie w ogrodzie, najciekawsze odmiany

Naparstnica purpurowa jest chętnie wykorzystywana do tworzenia rabat, w szczególności w ogrodach angielskich i wiejskich. Roślina ma nieduże wymagania i można ją polecić nawet osobom początkującym. Poznaj wymagania naparstnicy i dowiedz się, jak ją pielęgnować. Najciekawsze odmiany naparstnicy.

  • Czereśnia zasycha od góry - co jej jest?

    Mam 37-letnią czereśnię i w podobnym wieku pozostałe drzewa. Problem jest w tym roku z czereśnią: pędy i liście zasychają od góry, liście opadają, są jaśniejsze od innych. Proszę podpowiedzieć co może ...

Kwiaty w wodzie
Kwiaty w wodzie

Najwiekszym hitem tegorocznych targów ślubnych były chyba storczyki zanurzone w tubach. Jak...

Ogrodniku przeczytaj
Tulipany - katalog odmian
Tulipany - katalog odmian

Tulipany nieodparcie kojarzą się z Holandią. Jednak znacznie wcześniej, zanim pojawiły się w Europie, uprawiano je w tureckich ogrodach.

2080 roślin w nowym wydaniu KATALOGU ROŚLIN
2080 roślin w nowym wydaniu KATALOGU ROŚLIN

Katalog Roślin wydany przez Związek Szkółkarzy Polskich to baza 2080 sprawdzonych i dostępnych na polskim rynku roślin, opisanych przez ośmiu wybitnych specjalistów i praktyków.

Kwiaty i rośliny na rabaty. Piękne kwiaty ogrodowe, rośliny i kwiaty rabatowe, aranżacje ogrodów tarasów i balkonów. Niezwykłe kompozycje roślinne, kompozycje z kwiatów. Modne rabaty, rośliny ozdobne na rabatach. Podpowiadamy jak założyć rabatę, jakie wybrać rośliny i kwiaty na rabaty. Rabaty cieniste, rabaty podwyższone, rabaty bylinowe. Porady, podpowiedzi, wskazówki jak założyć rabatę. Zobacz jak zaprojektować rabatę. Różne gatunki roślin na rabaty. Dowiedz się jak zrobić rabatę z traw, jakie gatunki wybrać. Pielęgnowanie rabat. Kamienne kompozycje, skalniaki, ogrody żwirowe, murki, obramowanie rabat. Najlepsze kwiaty i rośliny rabatowe.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2016 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia