Kwiaty i rośliny na rabaty

Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Kwiaty i rośliny na rabaty
Ostrokrzewy: krzewy o dekoracyjnych liściach i owocach

Ostrokrzewy to krzewy o ozdobnych liściach oraz owocach. Wśród ponad 300 gatunków ostrokrzewu są rośliny o liściach zimozielonych bądź sezonowych. ...

Dalie: rośliny o pięknych kwiatach. Uprawa dalii: poradnik

Dalie pochodzą z górzystych rejonów Meksyku i Ameryki Środkowej. Dalie uprawa, dalie odmiany, dalie sadzenie: poradnik. Dalie w naszych warunkach ...

Rabaty bylinowe: co poprawi wygląd rabaty bylinowej

Dobrze zaprojektowana i odpowiednio pielęgnowana rabata bylinowa będzie zdobić ogród wiele lat. Podpowiadamy jakie zabiegi pielęgnacyjne poprawią wygląd rabaty bylinowej. ...

Roślinne kompozycje

Szkodniki roślin i choroby roślin

Hydrożele – co to jest i do czego się stosuje

Hydrożele to dodatki do ziemi ogrodowej, które mając zdolność pochłaniania dużych ilości wody, ułatwiają zatrzymywanie wilgoci w glebie. Dzięki zastosowaniu hydrożeli w uprawie roślin, zarówno w ogrodzie, jak i w uprawie doniczkowej, rośliny można podlewać rzadziej. Poznaj zalety hydrożeli i dowiedz się, jak stosować hydrożele.

Dlaczego storczyki w domu nie kwitną? Najważniejsze przyczyny

Dlaczego storczyki nie kwitną? to pytanie zadaje sobie wielu miłośników orchidei, uprawiających te pięknie kwitnące rośliny w domu. Poznaj najwazniejsze przyczyny braku kwiatów u storczyków. Pięć powodów braku kwitnienia storczyków.

Bergenia w ogrodzie – gatunki i zastosowanie bergenii

Bergenia to długowieczna bylina, chętnie sadzona w ogrodach ze względu na małe wymagania. Dowiedz się, gdzie sadzić bergenie w ogrodzie i jakie jest zastosowanie bergenii. Poznaj cztery najpopularniejsze gatunki bergenii. Bergenia - bylina do ogrodu.

Żarnowce – uprawa i zastosowanie  żarnowców w ogrodzie

Żarnowiec miotlasty to dekoracyjny krzew o ozdobnych, zazwyczaj żółtych kwiatach. Żarnowiec nie jest rośliną wymagającą, a do tego znakomicie nadaje się do obsadzania skarp. Podpowiadamy, jak uprawiać żarnowiec w ogrodzie. Uprawa i zastosowanie żarnowców w ogrodzie.

  • Storczyk gubi liście i kwiaty

    Witam. Kupiłam storczyk 2 tygodnie temu. Miał żółte liście. Przypuszczam, że był przemarznięty, gdyż stał na zewnątrz pod wiatą. Kilka dni temu roslina zaczęła gubić liście i wszystkie kwiaty. Nie wiem ...

Już lato....
Już lato....

I choć za oknem brak słońca - to kolorowy ogród pełen żółtych kwiatów,...

Ogrodniku przeczytaj
Tulipany - katalog odmian
Tulipany - katalog odmian

Tulipany nieodparcie kojarzą się z Holandią. Jednak znacznie wcześniej, zanim pojawiły się w Europie, uprawiano je w tureckich ogrodach.

Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście
Miejskie ogrody: poradnik, jak urządzić ogród w mieście

"Miejskie ogrody” to ilustrowany poradnik dla tych wszystkich, którzy chcą zaniedbany ogródek, podwórko, taras na dachu czy balkon zamienić w urokliwą i łatwą w utrzymaniu oazę zieleni.

Kwiaty i rośliny na rabaty. Piękne kwiaty ogrodowe, rośliny i kwiaty rabatowe, aranżacje ogrodów tarasów i balkonów. Niezwykłe kompozycje roślinne, kompozycje z kwiatów. Modne rabaty, rośliny ozdobne na rabatach. Podpowiadamy jak założyć rabatę, jakie wybrać rośliny i kwiaty na rabaty. Rabaty cieniste, rabaty podwyższone, rabaty bylinowe. Porady, podpowiedzi, wskazówki jak założyć rabatę. Zobacz jak zaprojektować rabatę. Różne gatunki roślin na rabaty. Dowiedz się jak zrobić rabatę z traw, jakie gatunki wybrać. Pielęgnowanie rabat. Kamienne kompozycje, skalniaki, ogrody żwirowe, murki, obramowanie rabat. Najlepsze kwiaty i rośliny rabatowe.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia