Klub Ogrodnika
Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Klub ogrodnika > Karta klubowa: narstanczyk678
narstanczyk678

narstanczyk678

wieluń
Gadu-Gadu:
Skype:
Icq:
W klubie od:16-06-2014
Forum ogrodnicze
Grill - ale jaki?
Moim zdaniem najlepsze są grille elektryczne, bo nie trzeba się męczyć z rozpalaniem. Dobre grille produkuje firma Weber. W sklepie DecoMania można je kupić. Ja tam zamawiałem dwa lata temu ...
~Rikitaki
Doniczki
Ja właśnie nie wiem co posadzić w doniczce bo nie mam za bardzo warunków na uprawę ani hodowle czegokolwiek. __________________ Najlepsze oczyszczalnie ścieków sbr i nie tylko.
~kimbos
Krety i nornice
Oj, co prawda, to prawda. Pozostaje jeszcze tylko dylemat - na jaki środek na krety się zdecydować??? Pozostać przy tych bardziej naturalnych i humanitarnych czy tych okazujących się bardziej skutecznymi?
~eleonor
Roślina tygodnia
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2016 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia