Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Jabłoń z hubą

Na mojej poniemieckiej jabłoni pojawiły się huby. Co zrobić z tym problemem? Proszę też o informację, jak odmłodzić jabłoń.

Witam Podejrzewam, że pojawienie się huby na pniu jabłoni jest oznaką jej kresu życia i trzeba ją wyciąć, bo grzyb niepotrzebnie będzie się rozsiewał. Gdy jednak jabłoń ma żywą przynajmniej połowę korony, należy przycinać gałązki o ok. 1/3, co roku wczesną wiosną, aby pobudzić drzewo do wypuszczania kolejnych pędów. Taki zabieg pozwoli na jej chociaż częściowe odmłodzenie. Powodzenia Przemysław Sochański

Potrzebujesz pomocy przy założeniu ogrodu? Nie wiesz jakie rośliny posadzić w ogrodzie i jak je pielęgnować? Zapytaj naszych specjalistów. Bezpłatnych porad udzielają ogrodnicy i architekci krajobrazu.

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper
Brak wyobrażni
Brak wyobrażni

i jaki tego skutek.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2015 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia