Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Eksperci > Zapytaj ogrodnika > Jaka to roślina?

Jaka to roślina?

Dostałam od znajomych takie sadzonki, tylko nie bardzo potrafili mi powiedzieć co to jest, oprócz informacji, że potrzebuje dużo miejsca.

Witam Z mojego doświadczenia wygląda mi na rodgersję. Jest to roślina o grubym, bulwiastym korzeniu. Część nadziemna na zimę ginie pod wpływem mrozu. W ziemi zostaje tylko korzeń. Istotnie, ta bylina potrzebuje dużo miejsca gdyż liście co roku wyrastają coraz większe i zajmują coraz więcej przestrzeni dla siebie. Przemysław Sochański

Zdjęcia: autor pytania

Potrzebujesz pomocy przy założeniu ogrodu? Nie wiesz jakie rośliny posadzić w ogrodzie i jak je pielęgnować? Zapytaj naszych specjalistów. Bezpłatnych porad udzielają ogrodnicy i architekci krajobrazu.

Tagi
Wizyta w rezerwacie Obory
Wizyta w rezerwacie Obory

Jakiś czas temu miałam przyjemność odwiedzić rezerwat Obory. Stacjonują w nim głównie dziki, lisy,...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia