Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Eksperci > Zapytaj ogrodnika > Wełnowce na storczyku

Wełnowce na storczyku

Witam. Mam pytanie dotyczące storczyka: czy to są wełnowce (na zdjęciu)? Nie jestem w 100 proc. pewna, a nie chcę zniszczyć storczyka. Przeraziłam się, gdy to zobaczyłam:( Jak ratować mam moje kwiaty? Czy tak jak Pani wcześniej radziła należy przemyć denaturatem i spłukać wodą? Pozdrawiam, Anna Franielczyk

Witam. Tak, to wełnowce. Jest ich sporo i samo zmycie może nie wystarczyć. Moja rada jest taka: zmyć je, a potem zastosować jakiś środek systemiczny na owady ssące. Jest ich sporo w każdym sklepie ogrodniczym. No i obserwować, bo może się okazać konieczne powtórzenie takiej operacji.

Potrzebujesz pomocy przy założeniu ogrodu? Nie wiesz jakie rośliny posadzić w ogrodzie i jak je pielęgnować? Zapytaj naszych specjalistów. Bezpłatnych porad udzielają ogrodnicy i architekci krajobrazu.

Tagi
HikVision

Hikvision to chińska firma zajmująca się produkcją urządzeń pracujących w ramach systemów...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia