Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Bugenwilla Vera Deep Purple: opadły kwiaty

Witam serdecznie, dostałam w prezencie przepiękny kwiat w doniczce bugenwilla Vera Deep Purple, cały w różowych kwiatkach. Niestety, po dwóch tygodniach wszystkie kwiatki opadły. Nie wiem jak ratować tę roślinkę, liscie ma nadal ładne i zielone. W kwiaciarni polecono mi HUMVIT ECO uniwersalny. Proszę o pomoc. Pozdrawiam, Agnieszka

Bugenwille często zrzucają kwiaty w reakcji na nagłą zmianę warunków uprawy. Nie trzeba się tym martwic ponieważ najprawdopodobniej wypuści niedługo nowe. Trzeba pamiętać o tym, aby zapewnić roślinie optymalne dla niej warunki uprawy, czyli przede wszystkim dużo słońca i regularne nawożenie.

Potrzebujesz pomocy przy założeniu ogrodu? Nie wiesz jakie rośliny posadzić w ogrodzie i jak je pielęgnować? Zapytaj naszych specjalistów. Bezpłatnych porad udzielają ogrodnicy i architekci krajobrazu.

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper
Polny bukiet

Polny bukiet w towarzystwie pysznego podwieczorku z pewnością cieszy oko i sprawia, że arbuz jest...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © MURATOR S.A. 2008-2014 | Design by MURATOR Multimedia | Hosted by SuperMedia