Facebook
Menu

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach
w Twojej skrzynce mailowej.

Nawóz do trawnika

SUBSTRAL NAWÓZ 100 DNI DO TRAWNIKA - kiedy najwcześniej mogę zastosować ten nawóz? Czy należy go użyć po wertykulacji trawnika czy przed? Kiedy przeprowadza się wertykulację trawnika? I na jaką głębokość trzeba przeprowadzić żeby trawnik był super ładny, gęsty i zielony przez cały sezon? Na wertykulatorze mam regulację od 1-5.

Witam Nawozy stu-dniowe należy stosować po wertykulacji trawnika, w okresie pojawiania się pierwszych, nowych listków trawy. Wcześniej nawóz nie będzie wykorzystany przez niewegetujące rośliny. Głębokość wertykulacji zależy od stopnia wygładzenia powierzchni ziemi przy zakładaniu trawnika. Zawsze trzeba zrobić próbę z różnymi ustawieniami noży i stwierdzić, czy nie wyrywają żywej trawy. Im głębsza wertykulacja, tym zdrowszy i ładniejszy trawnik. Może to nie dotyczyć gleb bardzo suchych i piaszczystych. Pozdrawiam Przemysław Sochański

Potrzebujesz pomocy przy założeniu ogrodu? Nie wiesz jakie rośliny posadzić w ogrodzie i jak je pielęgnować? Zapytaj naszych specjalistów. Bezpłatnych porad udzielają ogrodnicy i architekci krajobrazu.

NEWSLETTER

Co tydzień bezpłatny serwis newsów o ogrodzie i roślinach...

Newspaper
Z wizytą w górach :)
Z wizytą w górach :)

Ostatnio wybrałam się na wycieczkę do Zakopanego.. Mogłoby się wydawać, ze o tej porze roku nie...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2015 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia