Oglądasz: Wymarzonyogrod.pl > Eksperci > Zapytaj ogrodnika > Z czego zrobić podłogę na tarasie?

Z czego zrobić podłogę na tarasie?

Na mojej letniej działce przy domku jest wymurowany duży taras (9 x 4 m). Jest betonowy, szary, bez żadnego wyrazu. Chcielibyśmy ten taras czymś wyłożyć, ale nie wiemy czym: terakotą, płytami chodnikowymi? Znowu beton. Drewnem? Mało trwałe. Pomalować farbą? Ale jaką? Proszę o radę.

Betonową powierzchnię tarasu można pokryć specjalną farbą do betonu przeznaczoną do malowania powierzchni na zewnątrz budynków (mogą to być na przykład Acrylbet, BECKOFLOR, Betondur UV). Takie farby (w kilku kolorach) są dostępne w supermarketach budowlanych i sklepach specjalistycznych. Jeżeli mimo pomalowania taką farbą powierzchnia wyda się za mało dekoracyjna, można taras na czas pobytu w domku przykrywać drewnianymi rusztami (bywają do nabycia w centrach ogrodniczych). Przed odjazdem można je wnosić do pomieszczenia. (as)

Potrzebujesz pomocy przy założeniu ogrodu? Nie wiesz jakie rośliny posadzić w ogrodzie i jak je pielęgnować? Zapytaj naszych specjalistów. Bezpłatnych porad udzielają ogrodnicy i architekci krajobrazu.

Tagi
Kompozycje na grób
Kompozycje na grób

Zbliżają się zaduszki.. Wrto już teraz pomyśleć o kompozycjach nagrobnych. Ostatnio miałam okazję...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2008-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by SuperMedia